Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— Рыбы, как и люди, практикуют оральный секс.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки малолетки киев, хроніки тетяни вікторівни. частина 1: у кабінеті директора, смотреть проститутки киева.

попрямувала до дверей.

- Ой, а як тут закрити? Не бачу ... зараз, подивлюся ближче.

- Що? Що ви робите? Залиште. Я не можу Вам допомогти ... Я ...

Сергій Петрович продовжував щось бурмотіти. Напевно, він і сам не розумів, що говорить. Його мова обірвалася, коли Тетяна Вікторівна, схилилася над ручкою двері. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Вона спеціально відкопилила свій шикарний зад в бік, де сидів директор. Вона добре знала, що чоловіки люблять проститутки малолетки киев цей ракурс. Витримавши паузу, Тетяна Вікторівна, защёлкнула замок. Випросталася, і повернулася до директора особою. Відзначивши про себе, як він хтиво на неї дивиться, вона попросила його затягнути жалюзі на вікні.

- Ну ось, тепер нам ніхто не завадить, - змовницьки проспівала вона, - якби Ви, Сергій Петрович, ще й вікно закрили.

- Навіщо? - Не вірячи в те, що відбувається, запитав директор.

- Мені сонце боляче світить в очі, - схитрувала жінка, смотреть проститутки киева - Ви ж не хочете, щоб я осліпла?

- Ні, що Ви. Будь ласка.

Директор зробив спробу піднятися зі свого стільця. Вийшло досить незграбно. Встав член в штанях, і загальне збудження тому явно заважали. Поки він намагався піднятися, і приховати свій стан, молода жінка вже була тут як тут.

- Сидіть, сидіть. Я все зроблю сама.

Сергій Петрович тут же сів на місце, а Тетяна Вікторівна закрутилася біля його крісла. Повернувшись до нього спиною, вона потягнулася проститутки киев виноградарь до регулятору жалюзі. І знову директору відкрилася пікантна картина. На цей раз, соковиті округлості її дупи, були на відстані витягнутої руки. Директор милувався наданим видовищем. У ньому розгоралося бажання обійняти це жіноче тіло. Ще сильніше його розпорошувало то, що воно виглядало таким доступним. Поступово, на поверхню спливало все те, що лежало десь там, глибоко, на дні душі. По крайней мере, він уже не думав ні про своєї благовірної, ні про дітей. Всі його проститутки малолетки киев думки і почуття, зараз, займала ця молода жінка.

Впоравшись, нарешті, з жалюзі, Тетяна Вікторівна подала задом прямо на директора. Картинно падаючи, вона звернулася до нього:

- Ой, я падаю! Тримайте мене, ай!

Директор тільки і встиг підставити руки під її повні і пружні сідниці. Він почав гарячково м'яти її задницу, одночасно намагаючись пальцями задерти спідницю. Вона була так близько, він вдихав її аромат, і від цього запаху, у нього почало зносити смотреть проститутки киева дах.

- Тетяно Вікторівно, - прошепотів він, - Ви не забилися?

- Ні, навпаки - м'яка посадка.

Давши ще себе трохи потискати, молода жінка вправно вирвалася з рук директора. Випросталася, повернулась до нього боком, і сперлася об стіл. Тепер директор милувався її профілем її чудовою грудей. Тетяна Вікторівна, побачивши вогонь в його очах, перейшла в наступ. Вона по черзі розстебнула всі гудзики на блузці. Повернулась до директора особою, і розвела краю проститутки киев виноградарь в сторони.

- Подобаються? - Після короткої паузи, перепитала вона.

Директор втупився на ці два шедевра божественного мистецтва. Її груди ще не втратила своєї пружності. Мереживний ліфчик ще більш надавав їй округлу форму. Стикаючись, ці дві округлості створювали привабливу улоговинку. В довершення всього, вінцем досконалості, виступили два видимих темних сосочка, які випирали крізь напівпрозору матерію ліфчика. Таку чудову і зводять з розуму груди, він давно проститутки малолетки киев не бачив.

- Вони прекрасні, Тетяна Вікторівна. Це ...

Директор не встиг договорити. Тетяна Вікторівна задерши свою спідницю, сіла йому на коліна.

- Сергій Петрович, розумієте, я не хочу йти на панель. Щоб уникнути цього, я готова на все. Навіть на те, щоб стати вашою особистою повією. Ну, за умови, якщо Ви залишите мене на роботі.

- Я постараюся. Але не впевнений, що у мене вийде, - з готовністю випалив директор.

- А Ви постарайтеся, смотреть проститутки киева - Тетяно Вікторівно обняла за шию Сергія Петровича. Важко дихаючи, вона притулилася своїм, шикарним бюстом, прямо в директорське особа, - Ви ж хочете мати свою особисту повію?

Сергій Петрович насолоджувався ароматом грудей молодої жінки. Однією рукою він взявся лапати дупу Тетяни Вікторівни, а другий спробував залізти їй під трусики. Бажання його переповнювало. Сп'янілий пристрастю, він почав цілувати її грудей і покусувати сосочки. Пальці другої руки успішно проститутки киев виноградарь проникли під трусики, і торкнулися гладко виголене лобка. Ще трохи і вони проникли б у її заповітне місце. Тетяна Вікторівна, відчувши ці дотики, важко зітхнула, і злегка відскочила від директора.

- Ти куди? - Обурився директор.

Такий розвиток подій, не входило в її плани. Вона не хотіла дати директору все відразу. Розпалити його і спокусити, пробудити в ньому бажання і пристрасть - ось чого вона хотіла добитися сьогодні.

- Ні, - збуджено всклікнула проститутки малолетки киев вона, - туди не можна. Поки ... Туди можна бует тільки після того, як Ви мені повернете роботу, Сергій Петрович.

Директор почав було запевняти, що все буде добре. Щоб він перестав обурюватися, і заткнув, Тетяні Вікторівні, довелося його поцілувати. Вона вклала в поцілунок як можна більше пристрасті і розпусти. Сергій Петрович, напевно, так ніколи і не цілувався. Особливо йому сподобалося, як молода жінка орудувала своїм гарячим язичком. Він навіть не помітив, як вона смотреть проститутки киева злізла з нього. Розплющивши очі, він побачив Тетяну Вікторівну. Жінка стояла перед ним, з задертою спідницею, в розстебнутій, розпатланою блузці. З-під приспущеного ліфчика на лівій її грудей, визирав сосок.

Тетяна Вікторівна, хтиво посміхнулася, і присіла перед Сергієм Петровичем на коліна. Вона вже знала, що директор потрапив в її мережі. Якісно виконаний миньет, закріпив би успіх. Щоб напевно.

- Сергій Петрович, я бачу, що Вам потрібно зняти напругу. Розслабтеся. проститутки киев виноградарь Зараз я зроблю Вам приємно.

Молода жінка вправно протиснулася між його ніг. Директор не відразу зрозумів, чого вона хоче. Однак, коли її руки швидко розстебнули ремінь, і проникли до нього в штани, він почав здогадуватися. Намацавши затверділий член, Тетяна Вікторівна спробувала відразу витягнути його назовні. Але труси заважали. Тому вона схопилася за штани, і потягнула їх вниз. Директор зрозумів її маневр, і трохи піднявся на кріслі. У наступну мить, штани, проститутки малолетки киев разом з трусами стяглися до колін. Член директора, виблискуючи блискучою голівкою, стояв в повній бойовій готовності. Тетяна Вікторівна провела рукою у його заснування. Від цього руху, директор злегка сіпнувся в сторону.

- Ну куди ж Ви? - Зі смішком спитала жінка, - не бійтеся. Я не вкушу.

Тетяна Вікторівна спритно обхопила відросток в свій кулачок. Сергій Петрович знову сіпнувся, але на цей раз зміг втримався на місці. Передчуваючи сеанс маструбаціі, він смотреть проститутки киева спробував зручніше розташуватися в своєму директорському кріслі. І дійсно, молода жінка почала повільно дрочить його член. Не вірячи в своє, раптом нахлинули, еротичне щастя, директор відкинувся на спинку крісла. Але це був тільки початок. Поступово, Тетяна Вікторівна, наблизилася максимально близько до члену, щоб з'явилася можливість взяти його в рот.

Продовжуючи дрочити, молода жінка почала облизувати головку. Тут же різкий запах збудженої чоловічої плоті вдарив проститутки киев виноградарь їй у ніс. Так, давненько їй не доводилося робити чоловікові мінет. На якусь мить, її сердечко прискорено закалатало, а в голові проскочила думка, що вона адже так скучила за чоловікові. Але тут же, постаралася відігнати від себе цю романтику. Робить вона це, виключно заради роботи.

Настінний годинник голосно цокали, а Тетяна Вікторівна, рясно змочивши член слиною, виконувала свій коронний номер. Вона вульгарно прицмокував губами, і пестила директора мовою. Захоплено проститутки малолетки киев відсмоктуючи, вона раптом відчула, як сама почала збуджуватися. Все таки, далося взнаки те, що у неї давно не було чоловіка.

Тетяна Вікторівна бажала скоріше закінчити процес. Продовжуючи працювати ротом, вона почала пестити рукою директорські яйця. Але Сергій Петрович, лише важче засопів. Кінчати завчасно, він явно не бажав. Тим часом, на молоду жінку накочувало збудження все сильніше. Тепер їй хотілося не тільки раніше закінчити, але і принести св