—В среднем по Америке за последние 40 лет количество сперматозоидов у мужчин уменьшилось на 40 процентов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки 45 50 киев, сліди на воді. частина 1: русалка, проститутки киева от 40 л.

Перила холодні і мокрі. Уже четвертий день хмари, які відрізали місто від сонця, вивергають вниз дрібну крижану мряка, щось середнє між дощем і снігом, а тому пальці, що стосуються металу, швидко втрачають чутливість. Але це не важливо - скоріше, навіть добре. Ось якби можна було цілком ось так ... нічого не відчувати.

Нахиляюся і дивлюся вниз. Звідси, зверху річка здається сірою, немов дорожнє полотно. Величезна, пустельна дорога, що веде в невідомість. Картина одночасно проститутки 45 50 киев і лякає, і притягує: варто тільки зробити крок, і цей шлях поведе тебе від усіх бід, і спогадів. Хоча, спогади - це теж дорога. Та сама, що привела мене сюди, на міст, в цей похмурий листопадовий день.

Ось тільки коли ж я звернула не туди? Може, в той день, коли він, високий, чорнявий з нахабними сірими очима, підійшов до мене, однією з багатьох у зграйки переляканих першокурсниць, і безцеремонно запитав:

- Тебе як звуть, маленька моя?

- Ти проститутки киева от 40 л ... е ... - злегка очманівши від подібного «вітання», я напевно з хвилину міркувала що відповісти, під поглядами зацікавлено принишклих одногрупниць, - Я тобі не «маленька твоя»! Ти взагалі хто такий? І навіщо тобі знати як мене звати?

- Ну як навіщо? - Хлопець посміхнувся, а я - несподівано відчула вологість між ніг, від чого захотілося негайно провалитися крізь підлогу, - Треба ж мені знати, як звуть мою дівчину?

Я відкрила рот, щоб сказати що-небудь із серії проститутки по параметрам киев «Відвали, козел», але замість цього зніяковіло пробурмотіла:

- Я - Аля.

- Олексій. Для тебе - просто Льоша, - посмішка стала ще чарівна, і я, мабуть, передумала провалюватися. Ну, або відклала на пізніше.

- Аля, сьогодні ми з тобою йдемо в «Олімп». Не лякайся, там буде майже весь твій перший курс, та й взагалі - половина вузу: святкуватимемо початок навчального року, - знов почав говорити, він м'яко взяв мене за руку і відвів в сторону від збуджено проститутки 45 50 киев зашушукалісь подружок. Треба було зупинитися, але я відчувала, як мою долоньку обережно стискають його пальці, одночасно і кам'яно тверді, і ніжні, немов граніт, обтягнутий оксамитом, і запевняла сама себе: «Я пошлю цього хама до біса ... але - трохи згодом. .. добре? »

Чи це сталося після, коли після декількох наповнених любовним туманом днів, я, нарешті, виявилася у Льоші в квартирі. Не в компанії гостей, а одна, ще не наважуючись зізнатися самій собі, але в глибині проститутки киева от 40 л душі чудово розуміючи, навіщо прийшла ...

... як же добре ... Льоша ковзає язичком по моїм складочками, посмоктує клітор. Здається, все живе в мені зосередилося у мене між ніжок. Соски стали настільки чутливими, що кожне, навіть найлегший дотик народжує хвилі болісного задоволення.

Але все затьмарює відчуття чогось чарівного, невблаганно наступає на мене, що народжується там, де його ніжні губи і язик пестять мою безсоромно вологу «кицьку».

Мова проститутки по параметрам киев Льоші проникає в мене, змушуючи вигнутися назустріч. Здається, я перестала дихати, але звідки тоді у мене сили, щоб раз по раз повторювати його ім'я?

- Льоша. Лешенька ...

- Яка ж ти гарна, - тепер його тіло наді мною, а губи пестять шию. Від його шепоту я, здається, злітаю все вище, хоч це навряд чи можливо.

- Як же я хочу тебе, - він входить в мене плавно, але впевнено, забираючи мою невинність.

- Аааа ... - я не можу втриматися від крику. проститутки 45 50 киев Моє тіло мимоволі напружується: чула, що перший раз це буває болісно, але це куди болючіше, ніж я очікувала. Напевно, тому що він такий великий ... Намагаюся розслабитися, звикнути. Мій перший чоловік дивиться на мене з любов'ю і тривогою.

- З тобою все добре?

Я ледь помітно киваю, і тоді його губи накривають мої. Його мова проникає в мій рот і немов сплітається з моїм, в той час коли його член входить все глибше, до самого кінця.

Льоша нависає проститутки киева от 40 л наді мною, і я ковзаю долонями по його спині, стегнах, невміло пестячи його досконале, натреноване тіло. Але, мабуть, мої боязкі ласки все-таки надають свою дію, тому він хрипко стогне, а неспішні, м'які поштовхи стають сильнішими і різкіше. Чи не віддаючи собі звіту, починаю рухатися разом з ним, намагаючись з кожним разом прийняти його все глибше. Невелика біль залишилася, але вона безнадійно загубилася серед феєрверків насолоди, розцвічувати моє затуманений свідомість. проститутки по параметрам киев P>

Ми рухаємося в такт, немов єдине ціле. Чи відчуває він те саме, що і я? Сподіваюся, бо для мене немає нічого прекраснішого того, що відбувається між нами.

- Льоша, улюблений ... - я обвивають його ногами, а мої нігтики напевно залишають сліди на його мокрою від поту спині. Всім тілом я відчуваю його розмір, силу і пристрасть його поштовхів.

- Лешааааа ... - оргазм накриває мене могутньою хвилею, змушуючи кричати. І мій крик немов підстьобує хлопця: здається, проститутки 45 50 киев його член в мені став ще більше, а удари, вминали мене в пастель, - частіше і сильніше. Через кілька секунд я відчуваю, як він виливається всередині мене. Притискаюся до свого чоловіка: усвідомлення того, що це я довела його до вершини, дарує Не менше задоволення, ніж мій власний оргазм. Це було чарівно ...

Ні, тільки не тоді! Нехай цей спогад - останнє, що у мене залишиться світлого.

Різкий порив вітру кидає мені в обличчя жменю крижаного дощу, немов проститутки киева от 40 л даючи ляпаса. «Прокинься! Вся твоя дорога - в нікуди, раз ти тепер тут. А значить і цей спогад - обман ». Закриваю очі. Ця думка просто нестерпна, тому мій відчайдушний крик народжується ще до польоту в порожнечу, назустріч крижаний осінньої річці.

При падінні з такої висоти вода подібна каменю, і спалах болю приголомшує. Опускаюся вниз, в сіру безодню, байдуже, немов з боку спостерігаючи, як іде життя з зламаного тіла. Вода заливає рот, миттєво змиває сльози в широко проститутки по параметрам киев розкритих очах, і сил немає не те, що боротися з течією, але навіть моргнути. Моя свідомість немов тане в крижаному потоці, і лише одна думка ще утримує мене тут: «Льоша, Лешенька ...». Потім я зникаю, растворяюсь, ... щоб через деякий час - повернутися.

***

Чоловік на березі гарний тієї грубої чоловічої красою, що приваблює багатьох жінок. Міцний, мускулистий, широкі груди покрита жорсткою порослю, риси обличчя неправильні, але привабливі. Навіть зараз, проститутки 45 50 киев розвалившись на покривалі і насолоджуючись жарким літнім сонцем, він виглядає сильним і небезпечним. Те що мені потрібно. Повільно виходжу з води.

Легкий плескіт привертає увагу, і він піднімає голову. Заклично посміхаюся, і бачу як розширюються його очі. Чоловік схоплюється і повільно, немов уві сні йде назустріч. Підійшовши, стосується моєї шкіри: незважаючи на грубий вид, його дотик дивно ніжне. Але пальці сильні, і міцні, а значить я не помилилася. Він хоче щось проститутки киева от 40 л сказати, напевно, запитати як я тут опинилася, але я, продовжуючи посміхатися, кладу пальчик йому на губи, закликаючи до мовчання, а потім притискаюся всім тілом, і повільно цілую. Відчуваю, як сплітаються наші язики поділені, немов гарячі долоні жадібно ковзають по моєму оголеного тіла, опускаються на попку, і змушують притиснутися ще щільніше, всім своїм єством відчуваючи нахлинули на чоловіка збудження.

Наш поцілунок обривається, і я, подразнюючи, проводжу язичком проститутки по параметрам киев по його верхній губі, змушуючи видати глухий стогін. В очах чоловіка я бачу своє відображення. Ось тільки бачить він не мене справжню: зараз в його очах відбивається висока тендітна дівчина, майже дівчинка зі смаглявою шкірою і східним розрізом темних очей. Це її маленькі грудки з витонченими соками він зараз покриває поцілунками. Це її маленькі долоньки звільняють його від плавок, і починають погладжувати член, такий же могутній і хижо красивий, як і його господар. Не в силах проститутки 45 50 киев більше стримуватися, він ніжно опускає мене на покривало і опановує одним різким, сильним ударом, зриваючи з моїх губ стогін болю і насолоди. Чоловік шепоче чужою мовою, явно щось перепрошуюче, але все прискорює і прискорює темп, змушуючи мня кожною клітинкою ...                                          Читати далі