—После обрезания мужчина дольше может заниматься сексом.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку гермофродитку киева, «саймон говорить». завдання перше, проститутки киева метро академгородок.

Якщо хто-небудь в цей жаркий літній день здогадався заглянути у вікна однієї непримітною квартирки на околиці міста, - побачив би вельми цікаве видовище.

Струнка, висока блондинка з ляльковим личком і великими блакитними очима сиділа в кріслі перед комп'ютером, і кусала губи, явно збираючись з силами для чогось важливого.

В чарівній голівці металися думки: «Ні, погоджуватися на це - повна маячня. Ні-за-що! ... Але гроші потрібні терміново ... і все відразу. снять проститутку гермофродитку киева Все продати, взяти кредит ... не вистачить! Стільки навіть якщо банк пограбувати - НЕ добути! Теж мені, грабіжниця, блін. Оушен в спідниці ... Але погоджуватися - безумство ... Як я після цього далі жити буду ... Як-небудь ... »

З роздумів дівчину вирвав сигнал вхідного повідомлення:

Саймон: Ну що, Оленька, ти подумала над моєю пропозицією?

На секунду ніжні пальчики в нерішучості зависли над клавіатурою, після чого швидко набрали:

Ольга: проститутки киева метро академгородок Якщо я погоджуся, то які у мене гарантії?

Саймон: За кожне виконане завдання ти будеш отримувати фіксовану суму. І премію за підсумками гри. Її розмір - буде залежати тільки від тебе.

Ольга: А якщо ви накажете щось зовсім неприйнятне?

Саймон: Ти просто не виконуєш наказ. І тоді ми з тобою прощаємося. Вибуваєш з гри, забуваєш про все як про страшний сон. Що встигла отримати - твоє, але про премії можеш забути.

Ольга: Ви забезпечуєте безпеку? проститутки на березняках киев Раптом я постраждаю?

Саймон: Красуня, це тобі не дитячий майданчик. Постраждаєш - твої проблеми. Ризик є, але є і гідна плата.

Ольга: Я згодна. Що мені робити?

Саймон: Через годину тобі доставлять мікроприймач. Любиш фільми про шпигунів? Така штука, яку головний герой вставляє у вухо, щоб чути свого напарника. Тепер твій напарник - я, дитинко. І головна твоя задача - робити все, що я говорю.

Пристрій дійсно доставили через годину. І включивши снять проститутку гермофродитку киева його, Ольга вперше почула голос чоловіка, кілька днів тому, в мить повного відчаю і безвиході, зробив дівчині своє шокуюче пропозицію.

- Привіт, Оленка. Знаю, ти мене відмінно чуєш. І ще: що обурюватися, просити, плакати і навіть благати - марно. Ти щось робиш, або - ні. А тепер перше завдання: «Саймон говорить - ти вирушаєш в клуб». Приготуйся, крихта, нас чекає весела нічка ...

На вході в клуб спокійний, трохи іронічні голос нова вийшов на зв'язок: проститутки киева метро академгородок p>

- Ні, Оленка, нам не на танцпол. Зараз поверни наліво ...

Дівчина в подиві втупилася на двері з написом «Тільки для персоналу».

-... і не дивись на написи. Мої накази - важливіше.

Ступивши за двері, вона почула як в кінці коридору ліниво перемовляються двоє чоловіків. Іскорками спалахували кінчики сигарет.

- Все вірно, мила, іди далі ...

Незабаром дівчина побачила двох кремезних хлопців у формі охоронців. Ті теж помітили непрохану проститутки на березняках киев гостю:

- Так, дівчина, цей вхід тільки для персоналу. Будь ласка, покиньте територію. Ми вас проведемо ...

- А тепер опустити на коліна і зроби одному з них мине, - Саймон на секунду перервався, даючи ошелешеної дівчині переварити отримане завдання, - Розумію, ось так відразу це буде складно, але повір - далі буде не легше. Вважай це вступним іспитом. І зроби це з душею, нехай щасливчику сподобається.

- Дівчина, ви мене чуєте? - Охоронці, загасивши снять проститутку гермофродитку киева сигарети, попрямували до Олі, - Ви повинні ...

Не даючи собі часу на коливання, дівчина граціозно опустилася на коліна перед першим охоронцем. Хлопець зупинився в подиві. Коли ж стоїть перед ним на колінах шикарна блондинка раптом припала до ширінки фірмових штанів і почала лизати тканину своїм рожевим язичком, його очі здивовано розширилися:

- хуя собі ... - чарівне явище перед ним тим часом пустило в хід свої пустотливі ручки, і незабаром стрімко наливається проститутки киева метро академгородок силою член хлопця виявився у самого особи красуні, - Це ніж у нас там таким барижат, що у телиць аж вежу рве ...

Сильні пальці вхопили Олю за підборіддя і змусили поглянути в обличчя другого охоронця, постарше.

- Дивно, ніколи її тут не бачив. Молоденька, свіженька, непотасканная ... Щось не схоже, що вона під хімією. Хоча якщо приспічило дівчині - нехай посмокче. Або, може, тобі це не треба?

- Та ти що, бля, знущаєшся? - Вже повністю встав проститутки на березняках киев член ткнувся Оле в губи, - Звичайно треба. Хочеш цукерку, красуня? Ось тобі дядьків льодяник.

«Льодяник» був куди більше члена Олиного хлопця. У ніс вдарив густий чоловічий запах. спеціально для До цього дня Оля смоктала всього кілька разів, неохоче поступаючись наполегливим проханням свого улюбленого: сама ідея взяти в ротик чийсь хуй здавалася дівчині моторошно принизливої і негідною «правильної дівчинки». І завжди цьому передували ретельні водні процедури. Цей же снять проститутку гермофродитку киева хлопець явно забув сьогодні помитися. Але несподівано замість відрази на дівчину нахлинуло дивне збудження. Ось так стояти на колінах перед двома абсолютно незнайомими чоловіками в коридорі клубу, де в будь-який момент міг з'явитися ще хто-небудь, з членом, що впирається в губи - це було не просто принизливо. Це було божевіллям, але хіба у неї є вибір? І чомусь ця ситуація заводила Олю все більше.

Подивившись в очі хлопцеві, дівчина боязко лизнула головку члена, після проститутки киева метро академгородок чого, немов злякавшись своєї рішучості, трохи відскочила. Але лише для того, щоб почати пестити своїй гарячої долонькою мошонку хлопця.

- Ох, бля, - охоронець блаженно примружився, - Так, сучка, погладь дядькові яйця. А ще краще полижи.

- Дійсно, полижи - бачиш, людина просить, - Саймон знову дав знати про себе, - До речі, ти молодець, справляєшся на відмінно. Так тримати.

Посміхнувшись, Оля поцілувала головку, легким рухом язичка слізнув виступила проститутки на березняках киев крапельку мастила, після чого почала облизувати член, немов ескімо, повільно спускаючись до яєчок. Добравшись до мошонки, вона на секунду перервався, щоб потертися особою про кам'яно твердий член хлопця, глибоко вдихаючи пряний запах, після чого почала пристрасно облизувати яйця, по черзі вбираючи в рот то одне, то інше.

- Так, три роки тут працюю, але такого ще не бачив, - прокоментував другий охоронець, з величезним інтересом стежив за Олін стараннями, - Ти давай, снять проститутку гермофродитку киева що не затягуй, я теж хочу їй в рот дати.

- Думаєш, погодитися? - Слизький від слини член легко ковзнув в рот дівчини і уперся в горло. Відскочити Оля не могла: хлопець намотав на кулак волосся дівчини і тепер буквально насаджував красуню ротиком на свій здиблений хуй, з кожним толком проникаючи все глибше і ледь дозволяючи перевести подих. Коридор наповнився чмокати звуками, а трохи згодом - і ляпасами: це вологі після ласк яйця охоронця шльопали Олю по підборіддю. проститутки киева метро академгородок

- Во, дивись - цілком увігнав ... Ох, бля, кайф ... Давай, сучка, язичком його попести ...

- Так погодитися, куди вона нахуй дінеться, - охоронець постарше не витримавши теж витягнув член і почав його подрачівать, - Їй зараз, схоже, без різниці у кого смоктати ...

Член дійсно входив в Олін ротик по самі яйця. Причому входив грубо і безцеремонно - зручність і задоволення дівчини було останнім, про що зараз був готовий думати сношаться Олю чоловік. проститутки на березняках киев «Це навіть не мине: він просто ебет мене в рот ... немов якусь дешеву шлюшку ...« - прийшла думка облила дівчину хвилею сорому і ще більшого порушення. Навалилися спочатку нудота пішла, смак немитого хуя, спочатку здавався огидним, раптом став не просто приємним - він п'янило не гірше вина. А кожне зривається з губ чоловіка образу - лише додавало масла у вогонь, що розгорається внизу живота, там, де стрімко намокали мереживні трусики.

Поклавши одну руку на стегна хлопця, снять проститутку гермофродитку киева Оля запустила другу під спідницю і почала несамовито пестити себе прямо крізь мокру від виділень тканину. Охоронець раптом захрипів, увігнав свій, здається став ще більше, ...                                          Читати далі