—Индийский мудрец Ватсьяяна создал сборник рекомендаций и правил для секса под названием - «Камасутра».
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева дешево, сліди на воді. частина 2: вир, сландо дешовые проститутки г киев.

Міська квартира. Велика, простора. У спальні на ліжку спить чоловік. Сильний, красивий, ... бажаний. Насилу відвертаюсь і дивлюся на дівчину переді мною. Видовище ще те: руде волосся в художньому безладі ... ладно, волосся просто скуйовджене, губи опухли від поцілунків, на грудях - сліди засосов. З одягу - чоловіча сорочка, в яку при бажанні можна загорнутися пару раз. Зелені очі блищать від щастя. Підморгую, і дівчина слухняно підморгує у відповідь. Не втримавшись, торкаюся проститутки киева дешево до дзеркала, і руденька диво повторює моє рух. Ось тільки очі у неї на секунду стають сумними, а яскравий смарагдовий відтінок змінюється зеленуватою безоднею річкового виру. Багато років я не бачила свого власного обличчя, відбиваючись в очах чоловіків в образі тих, кого вони колись втратили. І ось тепер я - знову я. Справжня, майже жива. Аж доки це буде?

Годину тому його сильні, але такі ніжні руки ковзали по моїй шкірі, пестили соски, повільно подорожували по всьому сландо дешовые проститутки г киев тілу, спускаючись все нижче, туди, де зосередилися всі мої бажання. І коли, після нескінченних ласк, він нарешті увійшов у мене, я подалася йому назустріч, змушуючи рухатися швидше, різкіше, прагнучи швидше вгамувати спалює мене бажання. Цього разу був шаленим і грубим. Дивним і досконалим. За ним послідував повільний, болісно ніжний. Яким буде наступний раз? Не знаю, але впевнена в одному - він розкриє для нас двох нові блискучі грані нашої любові, подарує вічність ... м золотые ворота проститутки в киеве

***

Наша зустріч на березі пройшла ... дивно. Ну, от як би ви відреагували на інформацію, що з'явилася з води дівчину, яку любили в юності? А якщо при цьому вона загинула двадцять років тому? І при цьому ви чомусь не піддалися магії. Думаю, диким криком або спробою згадати все коли небудь чуті молитви. І це було б нормально. Ось тільки Олексій замість цього просто згріб мене в обійми і не відпускав. Чи не відпускав зовсім, ні на секунду, немов побоюючись, що проститутки киева дешево віддалившись хоч на міліметр, я відразу ж зникну, Іста туманом.

І він був не так вже й неправий: в якусь мить мені просто стало страшно, захотілося відступити назад в воду, втекти, поплисти, зачаїтися де-небудь глибше. А все тому, що відбувається, не вкладалося ні в які рамки. Хоча б те, як він дивився на мене: з любов'ю, з бажанням, з тугою, ... але без уже звичного за довгі роки похоті. Ні, моє оголене тіло збуджувало Льошу, але жадав він ті тільки сексу, а чогось сландо дешовые проститутки г киев ще, про що я забула давно і надовго. І заборонила собі згадувати.

Я ж просто ніжилася в його руках, слухала кілька нескладні мови, суміш зізнань у любові, прохань про прощення і боязких питань, і - мовчала. Мовчала не тільки тому, що боялася нашкодити своїм Русалчин голосом, а й тому, що боялася розповідати. Тому коли Льоша почав щось говорити про наше минуле, я просто притиснула палець до губ і похитала головою. Що б він не сказав зараз - це вже нічого не змінить. м золотые ворота проститутки в киеве Пройшли роки, він змінився, я ... теж змінилася. Іноді буває занадто пізно для будь-яких виправдань.

Та й що розповісти йому у відповідь? «Я, дорогий, провела ці двадцять років дуже насичено: стала русалкою (це щось середнє між водним духом і нежиттю), спокусила більше сотні чоловіків, на відміну від них потрахалісь, потім - втопила, щоб отримати енергію. І, так, трохи не забула, майже всі потопельники на пару днів шляху вгору і вниз за течією - моїх рук справа. Треба проститутки киева дешево ж дівчинці іноді розважатися ... »Підозрюю, що навіть для шалено закоханого це буде занадто. Нехай зовні я і схожа на диснеївську русалочка, але справжня річкова діва - це далеко не Аріель, і ніякі поцілунки не перетворять мене в людини. Так що просто знову зникнути у воді - найкращий вихід.

У себе прийшла в машині Льоші, причому закутана в його піджак, то чи з бажання врятувати від холоду (в літню спеку - дуже своєчасно), то чи з міркувань пристойності. На голе тіло сландо дешовые проститутки г киев вийшло так «пристойно», що якщо не «відведення очей», невідомо чим би все закінчилося на дорозі. Але це не головне питання. Головний - що я взагалі роблю в машині, швидко виїжджаючих від річки в сторону міста ?! Ні, ми, русалки, можемо йти від води, особливо, якщо ситі, але зазвичай нам це просто не потрібно ... Ось тільки забула, як на мене діє чиясь безпардонна нахабство і напористість. І він взагалі головою думає? А якщо я зомбі і зараз почну є його мізки? Хоча, якщо судити м золотые ворота проститутки в киеве з поведінки, є там особливо нічого. А «є мізки» в переносному сенсі, не маючи можливості говорити - вкрай важко. Ось як його розгорнути назад? Кермо виривати - так ще з дороги зліт, розіб'ємося. Мені-то хоч би що, але Льоша ... відколи мене хвилює, що з ним станеться? І чому я його там само не втопила? Питання, питання ... Я раптом зрозуміла, що не хочу, не буду шукати на них відповіді. Нехай все йде як йде.

***

Коли Льоша був удома, ми любили один одного проститутки киева дешево так часто, що це здавалося нереальним. Те швидко, грубо, наче боячись наступної миті втратити, то повільно, болісно ніжно, немов попереду ціла вічність. Здається не залишилося ні найменшого клаптика моєї шкіри, де не побували його губи, жодної частинки його тіла, яку я не пестила. І навіть коли до мого чоловіка приходив сон, я лежала, тісно притискаючись до його розпаленілому від любові тілу, купаючись в його теплі, вдихаючи запах, слухаючи подих.

Я давно перестала сландо дешовые проститутки г киев рахувати дні, проведені в дали від річки, та й саме моє двадцятирічне існування начебто стерлося, відступило і тепер здавалося якимось кошмарним сном. Далеким і нереальним. Варто було заплющити очі, і майже виходило повірити, що насправді я провела всі ці роки тут, з моїм улюбленим, ділячи радощі й прикрощі, дорослішаючи, і навіть старіючи ... Але варто було ночі закінчитися, і сонячне світло повертав все на свої місця : я бачила поруч чоловіка, який прожив ціле життя без м золотые ворота проститутки в киеве мене, а в дзеркалі - юну дівчину, все так же прекрасну, як і роки тому, тендітну, ніжну ... з очима стародавнього істоти, що живе спогадами і знає лише голод.

Тому варто Льоші піти, і я відразу ж хотіла запнути штори, гасила світло, і занурювалася якась подоба забуття, забороняючи собі думати про те, що відбувається і про те, що буде далі. Сиділа де-небудь в куточку застиглої статуєю, поки в замку не повертався ключ, і до мого гострого слуху не долинало його дихання, проститутки киева дешево яка змушувала дихати з ним в унісон. І тоді я з посмішкою поспішала йому назустріч, і відчувала, як гарячі руки пестять ніжну шкіру, розносячи живе тепло по кожній частинці мого тіла, як його губи накривають мої. Як його ласки пробуджують в мені пристрасть, яскраву мов спалах.

І пізніше, відчуваючи його в собі, підкоряючись його впевненому ритму, дозволяючи захопити себе до все нових вершин, я торкалася до його сильному тілу, то боязкими ласками передаючи йому свої сландо дешовые проститутки г киев бажання, то залишаючи на плечах і спині червоні смуги. У такі миті я відчувала себе живою, як ніколи в житті. Відчувала себе досконалою. Поступово я почала жити і рухатися навіть якщо Льоші не було поруч. Від нудьги, включила телевізор, і, розглядаючи абсолютно незнайомі особи, спрощує про щось важливе, але для мене - абсолютно безглуздому, раптом зрозуміла, що мені цікаво. Мені, русалку, яку не хвилює нічого в цьому. Це було дивно. І приємно. І трохи страшно, тому що я не розуміла, м золотые ворота проститутки в киеве що відбувається.

У другий день я відчула голод. Ні, не ту пожирає зсередини порожнечу, що штовхає таких як я на пошуки жертви, а самий звичайний. Є захотілося. Ось тільки русалки - не їдять ... У холодильнику у Альоші знайшлася риба. Цікаво, це знак долі, або просто так співпало? Втім, виявилося, що я ще пам'ятаю, як готувати. Цілу вічність не наважувалася спробувати. А коли все ж відкусила крихітний шматочок - ледь не застогнала від натовпу відчуттів. Виявляється проститутки киева дешево смачна їжа це так ... смачно! Як я існувала без цього стільки років?!

Альоша, який повернувся з роботи, з подивом побачив готовий вечерю на столі. Оцінив. Втім, сам з'їв до образливого мало, все більше завороженим видом спостерігаючи, ...                                          Читати далі