—Сперматозоид мыши длиннее, чем сперматозоид слона.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского, третій крок у темряву. нова сторона ельфів, проститутки киева анжела.

Нічний ліс був все так же наповнений звуками, і кипів своєї, прихованої від мого бачення життям. Я, з моєї новоявленої супутницею, пробиралися все глибше і глибше в його нетрі, і з кожним кроком в мені міцніла впевненість що я б нізащо не знайшов дороги назад. Іллена вела мене, з легкістю орієнтуючись в цьому нагромадженні дерев і чагарників, зберігаючи при цьому мовчання. Мовчав і я, обдумуючи несподіваний подарунок долі в особі готової допомогти провідниці, безсумнівно, зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского знає ліс куди краще за мене. Якщо я доживу до наступної ночі - значить це дійсно дар згори. Адже їй нічого не варто вести мене кудись до самого світанку. А потім сонце виправить помилку ночі.

Стурбований такими думками, я порушив мовчанку:

«А коли світанок? Мені потрібно сховатися кудись ».

« Скоро. Але ми встигнемо »сказала вона, прискоривши крок.

Незважаючи на її запевнення, в мені продовжувала зростати нервозність. Раз у раз напружував проститутки киева анжела я погляд, намагаючись побачити в нічному небі ознаки світанку, а навколо - що-небудь схоже на притулок. Коли верхівки дерев стали слабо рожевіти, я вже щосили панікував. Інстинкти кричали, що потрібно бігти, ховатися, хоч під землю заритися, але уникнути променів сонця, будь-що-будь. Я вже майже піддався цьому, коли дівчина, нарешті, сказала:

«Все, ми прийшли!» І вказала на видніється в невеликому пагорбі барліг. Забувши про все крім печіння, що вже почав розповзатися проститутки киева на окружной по шкірі я кинувся в рятівну темряву. Відчувши себе в безпеці, я став відчувати дивне заціпеніння. Чим яскравіше ставало зовні, тим більша тяжкість наповнювала моє тіло. Від пальців рук і ніг, тіло немов би наповнювалося тягучою і важкої чорною водою, сковувати рухи і навіть думки. Не розуміючи, що це я провалився в сіру імлу безпам'ятства, слабо отличимого від смерті.

Першим відчуття повернувся свідомості було судорожне стиснення того, що раніше було серцем. Насилу зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского вдаривши, воно розігнало по тілу залишки проклятої крові, повертаючи тіло до не-життя. Після цього мене скрутило в страшному нападі голоду, затьмаривши всі почуття і доводи розуму. Не тямлячи себе, я схопився на ноги і одним стрибком опинився біля Іллени, що сиділа біля виходу з барлогу, за яким вже вгадувалися сутінки.

«Спокійно!» Крикнула вона здригнувшись від мого раптового появи «Не треба намагатися мене вбити заради того що я і так дам. Спокійно »повторила проститутки киева анжела вона, обережно кладучи руки на мої плечі.

Її зовнішній спокій не могло мене обдурити. Несамовито посилене серцебиття, жене по тілу кров, наповнену солодкими запахами страху говорило те, що її голос і обличчя намагалися приховати. Але своєї мети вона досягла, тепер перед нею стояв не хижий звір, а що балансує на межі божевілля людина. Я наблизив обличчя до її шиї, вона покірно прибрала волосся, що прикривають її, і напружилася.

Пам'ять чорної крові диктувала, проститутки киева на окружной що і як потрібно робити, Я торкнувся мовою пульсуючою жилки на її шиї. Дівчина здригнулася і тут же випустила хтивий подих. Я відчував це ж, коли кусали мене. Короткий спалах болю, коли отрута входить в тіло, а потім наплив задоволення, яке може затьмарити будь-який біль. Подовжені і загострені різці з легкістю відкривають здригається доріжку життя і ... будь-яке порівняння буде занадто бідним, щоб описати це. Це одночасно і вода для знемагає від спраги, і їжа для зголоднілих, зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского і м'яке ліжко для Валя з ніг. Чужа, позичена кров всмоктувалася, не встигаючи навіть докотиться до шлунка, наповнюючи тіло теплом і спрагою дії. Разом з цим піднімалася бажання володіння своєю жертвою, бажання злитися з нею тілами, нехай навіть в останній, для неї раз. Відігнавши ці думки, я відсунувся від неї, попередньо закривши ранку, щоб вона не стекла кров'ю. Трохи більше бліда, але розпалена дихаюча і явно збуджена, дівчина дивилася на мене з-під полу прикритих століття, проститутки киева анжела ледь помітно усміхаючись.

Все ще ведений жагою її тіла я обійняв її, провівши пальцями уздовж спини. Вона вигнулась, і м'яко відсторонила мене, уникаючи поцілунку. Натомість, її пальці розпустили зав'язки на моїх штанах, вивільняючи повсталий член. Шепнувши мені «лягай», вона нахилилася наді мною, і взяла його в рот, немов огорнувши теплим і вологим оксамитом. Зробивши кілька рухів головою, вона, то пропускала його всередину на всю довжину, то майже дозволяла проститутки киева на окружной йому вискочити з цього приємного полону. Потім, вона випустила його з рота, і пройшлася язичком вздовж стовбура, описуючи чудові візерунки на розпаленілої плоті.

Не бажаючи лежати колодою, я погладив її вушка, викликавши у дівчини стогін насолоди. Ця особливість ельфів часто ставала об'єктом жартів, але зараз була дуже доречною. Вона стала водити рукою по члену, тим часом покриваючи поцілунками яєчка, іноді слабо втягуючи їх в рот, що надавало відчуттів гостроти. зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского Повернувшись до члена, вона стала масажувати їх руками, поступово зміщуючи їх на промежину. Ось її пальчики боязко, наче ненароком, пройшлися по моєму заду. Потім знову. Потім вже щосили масажуючи промежину, іноді зачіпаючи «задні двері». Я не звертав на це уваги, плаваючи в її може принести ельфійка насолоді, поки її пальчик, змочений чи слиною, то її власними соками НЕ ковзнув усередину мене.

Я сіпнувся, протестуючи проти цього вторгнення.

«Заспокойся» проститутки киева анжела сказала дівчина «розслабся і тобі сподобатися»

і справді, її вмілий пальчик намацав там якусь точку, натискання на яку викликало дивне томління внизу. Це було як відгомін далекого оргазму, немов мій пестить нею член, і те, що вона творила ззаду було двома різними струмочками, які в підсумку зіллються в одну потужну ріку насолоди. Відкинувшись на землю, я повністю віддався відчуттям. Іллена продовжувала свою справу, одночасно працюючи ротиком і пестячи рукою яєчка і проститутки киева на окружной орудуючи пальчиком нижче них. Уміло відчуваючи мене, вона весь час тримала мене на межі оргазму, не дозволяючи ні втратити збудження, ні перейти межу. Якщо все ельфійки хоча б наполовину такі здатні, то стає зрозуміло, чому на них такий попит в борделях і у рабовласників. Нарешті, незвично сильне почуття затопило мене, змусивши здригнутися в любовній судорозі. Чи не відсторонюючись, вона вжила всіх до краплі, і тільки потім випустила член з рота, поцілувавши, немов на прощання, зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского його кінчик. Потім встала, посміхнулася і попрямувала до виходу з барлогу. Здивований тим, що сталося, я натягнув штани і вийшов слідом за нею.

Дівчина якраз витирала рот якимось листком.

«Підемо?» Запитала вона

Я кивнув, і ми рушили з місця.

«Чому ти не захотіла, щоб ми зайнялися любов'ю разом?» запитав я її через деякий час

«Ніч не так довга. А якби ми там залишилися, то це б не скінчилося так швидко »прямо відповіла вона, проститутки киева анжела додавши« не варто затримуватися в лісі довше необхідного. Ні люди, ні ельфи не радітимуть нічному «

« Зрозуміло »сказав я« а де ти навчилася так ... таким секретам? »Запитав я, будучи досі під враженням від усього, що сталося.

«Звичайно ж, в спеціальному борделі для ельфійських-дівчат-благословлених-богинею» відповіла вона. «А якщо серйозно, то у нас це в порядку речей. Наші поняття і звички у відносинах між собою відрізняються від ваших. У нас секс не є проститутки киева на окружной чимось непристойним або стоять приховування від усіх. І ми вільно займаємося їм, щоб повніше відчути радість від спілкування один з одним ».

« Тобто, якби я був ельфом, я міг би зайнятися коханням з будь-ельфійка? »

«з тієї ельфійка, або з тим ельфом, які дружать з тобою. Для нас секс - продовження дружби. От уяви - до тебе прийшов друг, а у тебе на столі ситна вечеря. І ти, бачачи голод в його очах, хіба не поділишся з ним їжею? Чим же відрізняється можливість зрелые дешевые проститутки киева метро харьковского подарувати йому трохи ласки? »

« А як же любов? Якби у тебе був улюблений, який любив тебе, хіба нормально, що ти б дарувала своє тіло комусь іншому, нехай навіть одного? »

« У нас любов це щось більше, ніж одноосібне право на секс з партнером. Наша любов довго проростає, але якщо вже вона розцвіла, то пара стає єдина душами. Радість ...                                          Читати далі