—Средний объем выделяемой спермы – от 0.5 – 1 чайной ложки.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева фото, гра з інтересом. повна версія. всі частини, ольга топ проститутка киева.

ще роздягнути і облапати свою старшу сестричку. Тільки напевно вона буде проти цього. Пам'ятається, вона ще про інцест згадувала, але явно саму Віку це тоді не турбувало, інакше б не трахалась зі мною.

Ну ладно, нарешті вирішив я, вистачить накручувати самого себе і переживати. Головне фотографії то у мене все одно залишилися. Ех, добре проте я придумав скопіювати їх!

За відсутності сторонніх шумів стало ясно, що будинок порожній. Потягуючись і всіляко ще продовжуючи проститутки киева фото ранкове валяння в ліжку, я нарешті встав, заглянув в кімнату Вікі і на кухню, після чого остаточно переконавшись, що нікого немає вийняв телефон і став розглядати вчорашні фотки. На всіх знімках Віка демонструвала себе у всій красі. Шкода звичайно я не робив відео. Мрійливо переглянувши фотографії, мені шалено захотілося все повторити.

Розуміння, що Вікі немає і у дворі, прийшло якось несподівано, підійшовши до вікна, я виявив відсутність її машини. Спочатку ольга топ проститутка киева був переляк, що вона образилася і поїхала додому, але швидко прийшов урозуміння, що якщо речі на місці, то швидше за все вона просто кудись від'їхала. Поміркувавши ще, я зрозумів, що не стане вона їхати додому через учорашнє, не в її інтересах виносити сміття з хати. Та й дутися на мене не було за що. Я ж її не змушував, вона сама мені вчора все дозволяла, включаючи і секс.

Довелося зателефонувати їй, щоб зрозуміти, що відбувається. Віка відразу взяла трубку, бадьоро самие дешовие проститутки киева повідомивши мені, що їде назад з магазину. Голос її був доброзичливий, і мені стало зрозуміло, що вона не ображена, значить все в порядку. Від душі відлягло.

Виходить у мене є ще хвилин десять, поки Віка буде в дорозі. Треба перекачати вчорашні фотки в нетбук, якраз встигну. Зробивши це, я знову уважно, вже на великому екрані, переглянув знімки. Чудово! Кілька темнувато, але видно все добре.

- У магазин з'їздила, чогось прокинулася рано. Ну і дірка тут у вас, проститутки киева фото навіть аптеки немає. На тому березі сказали найближча, так туди їхати хрін знає як в об'їзд, - викладаючи з сумки продукти обурювалася вона коли приїхала. - Як в селі глухий. Презики, коли в магазині купувала, продавщиця мене за прошмандовка, напевно, прийняла, так дивилася підозріло.

На кухонний стіл лягла прямокутна пачка презервативів. Піймавши мій запитальний погляд, вона заусміхалася і в звичайній своїй манері уїдливо:

- На чужий коровай рота не розкривай. ольга топ проститутка киева Це в автомобільну аптечку. Запас.

День пролетів непомітно. Ми сходили в ліс, а після обіду знову купалися і загоряли. Віка з насолодою розповідала всілякі анекдоти і з усмішкою спостерігаючи за мною, при цьому роблячи вигляд, що вчора нічого не було. Мені моторошно хотілося знову помацати її груди і апетитну попку, коли вона засмагала, але Віка сьогодні була неприступною, припиняючи будь-яку спробу обійняти себе. Вона спеціально, граючи зі мною, як з кішка з самие дешовие проститутки киева мишкою, користувалася будь-яким приводом, щоб показати свою струнку фігуру у відкритому купальнику, приймаючи еротичні пози, але пропозиція пограти в якусь карткову гру не підтримала, зарозуміло сказавши:

- Знову на бажання, і все таке інше, не хочу, а просто так не цікаво.

- Ага, злякалася! - Спробував роздратувати я її.

- Чим же ти сьогодні мене налякати можеш? - Глузливо відгукнулася кузина. - Вчора на кшталт уже пробував. І що?

- Ах так, проститутки киева фото у тебе ж тепер презервативи є, - на ходу імпровізував я. - Ти тому смілива?

Вона знизала плечима, і пустотливо стрельнувши очима в мою сторону, відрізала:

- Не говори дурниці.

Потім замовкла, ніби щось обмірковуючи, але вже через мить її немов прорвало:

- Презервативи зовсім ні при чому. Вчора ж їх не виявилося, але мені це не завадило виконувати твої бажання, - Віка з перевагою переможниці подивилася на мене. - Звичайно, я трохи переживала, ольга топ проститутка киева що ми не оберігалися, і ти це мабуть помітив, але поганого в цьому нічого немає. Я ж не зобов'язана була свої емоції повністю приховувати, ти мені таких умов не ставив. Мені треба було просто не соромлячись виконувати твої бажання, і я з цим легко впоралася. Хіба не так?

- Звідки мені знати наскільки легко це для тебе було, - викрутився я.

- А тут і знати нічого. Легко і без проблем, - сказала вона роздратовано, наче вихваляючись. Потім трохи подумавши, самие дешовие проститутки киева і видно мені в помсту, пихато повідомила: - Я чомусь думала ти від мене будеш вимагати що-небудь серйозніше звичайного траха. Але ж гра на бажання дає стільки можливостей зробити з жінки слухняну маріонетку, для сексуальних розваг ... Ти стільки упустив ... Ми ж насправді зовсім неправильно грали, ти просто не запитав, які в тебе є можливості, а я не стала заглиблюватися в правила.

- Що значить неправильно? - Здивувався я настільки різкого і відвертого визнання. - А проститутки киева фото як треба було?

- Треба було покарання використовувати, а ти цього не робив, тому, що не зволив правила гри на бажання дізнатися, - з неприхованою самовдоволеної іронією повідомила сестриця, і подленько посміхнулася. - Міг би від мене набагато більше отримати і користуватися мною довше і цікавіше. Ось так-то.

- Це як? - Нічого не розуміючи, спитав я.

- Та так. За всяке збентеження і зайві розмови змушують виконувати додаткові бажання, як правило, дуже ольга топ проститутка киева образливі, але це коли грають на обмежену кількість бажань. Можуть, наприклад, в пастель відразу з трьома укласти ... Або пляшку заштовхати сам розумієш куди ... - сестра запнулася, немов проговорилася і скривилася. - Спочатку відчуття мерзенні, відчуваєш себе використаною ... Потім звикаєш і вже не думаєш про це. Та й на час коли грають, то теж можна дуже строго карати і ще додавати додатковий час.

Що таке «відразу з трьома» я здогадався, бачив багато разів в порнофільмах, самие дешовие проститутки киева як разбитную дівчину смачно мають відразу три ухаря. Тому здивувався, з якою легкістю вона про таке сказала, немов це було зовсім звичайне для неї справу.

- Що ти мала на увазі, коли сказала «дуже строго», - спеціально запитав я, щоб кузина понервувала.

- Не важливо ... У тебе вчора все одно не було приводу зробити це зі мною, - поспішно і плутано відповіла вона, - зазвичай так чинять з жінкою, якщо вона ... Якщо в неї закінчили ... А вона , скажімо проститутки киева фото так, незадоволена ...

- Так ти вчора на кшталт незадоволена була, коли ...

- Неправда, - з нотками досади перебила Віка. - Це тільки перший раз ... Потім я мовчала ...

- Ага, пам'ятаю, пам'ятаю, як ти мовчала, - пожартував я, задоволений, що можу її позлити.

- Ти не бачив, як інші психують ... Особливо коли жодного разу не залітали до цього, - надулася сестра. - Якщо вже на те пішло, грай ми вчора як годиться, за правилами, я взагалі не мала ольга топ проститутка киева права просити не кінчати в мене, а вже тим більше пропонувати презервативи. Мені навіть не можна було б охоронятися без твого дозволу. Все це серйозні порушення, за які жорстко карають. Що ще знати хочеш?

- А ще за що карають? - Перевів розмову я.

- За все! Наприклад, за те, що стиснула ноги, або за те, що скрикнула, ну або за те, що сперма не проковтнула, - манірно перерахувала Віка. - Та хіба, чи що ще можна ще придумати як причину. Використовуючи покарання, самие дешовие проститутки киева ти взагалі міг робити зі мною, що завгодно. Мені б залишалося тільки терпіти і мовчати. Такі ось правила, але ти ними не скористався ... Хто не встиг, той запізнився ... Проїхали.

2

Сестра намагалася говорити впевнено і спокійно, але було присутнє відчуття, що вона взболтнула зайве і тепер намагається гідно викрутитися.

- Шкода, що вчора ти про це не розповідала ... - почав було я, але осікся піймавши на собі пронизливий погляд кузини.

проститутки киева фото - Ось тому й не розповідала, щоб у тебе спокуси придумувати всяку хрень, типу вантажників на статеві губи, або інсемінації, не виникло. Всі ви однакові, вам тільки дай волю, відразу знущатися починаєте, - відповіла Віка поблажливо і показала мені язика.

Це вийшло так смішно, що ми засміялися.

- Що ще за инсеминация? ...                                         Читати далі