—Порнография в Индии уголовно наказуема.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева с реальными фото старше 40, гра з інтересом. повна версія. всі частини, проститутки киева яки трахаются бeз презерватива.

близько, міг звести з розуму мабуть будь-кого. Від одного такого видовища можна було закінчити.

Знову я трохи пограв її набряклим клітором і прослизнув пальцями в розкрите лоно, відчувши обволікаючий тепло жіночої вагіни. Коли я ворухнув всередині, Віка заерзала попкою на столі і опустила ноги. Усім своїм виглядом говорив, що збуджена кузина не менше за мене. Несподівано вона сама почала масажувати клітор, дихаючи все частіше і голосніше, потім напружилася, і засмикав проститутки киева с реальными фото старше 40 низом живота. Я зрозумів, що скоро побачу оргазм моєї двадцятишестирічний двоюрідної сестрички. В такт її рухам я ворухнув рукою швидше. Нарешті Віка, голосно зойкнувши і конвульсивно стискаючи піхвою мої пальці, звела коліна ніг, сильно обхопивши при цьому вологими стегнами мою долоню. Так вона, глибоко дихаючи, пролежала деякий час, а потім відпустила мою руку. Валики статевих губ ще не встигли зійтися в лінію, тому між ними була добре видна густа прозору рідину, яка видавлюючи проститутки киева яки трахаются бeз презерватива вже почала утворювати довгу звисає краплю. Віка складеними пальчиками розмазала краплю від низу до верху по губках, і винувато знизав плечима, сказала:

- Чи не стрималася. Вийми з-під мене пеньюар, поки не заляпана.

Вона, дуже еротично вигнулась, підняла попку, даючи мені можливість витягнути тонку мереживну матерію, а потім попросила серветку.

Я відчував деяке замішання, коли сестриця, не звертаючи на мене уваги, витирала серветкою промежину. проститутки киев возле метро героев днепра

- З мене витікає завжди рясно після оргазму, - дуже спокійно вимовила вона, продовжуючи промаківать темні губки вагіни, і для чогось додала, - особливо від вагінальних протизаплідних засобів.

Побіжно глянувши в мій бік, вона монотонним голосом вчителя початку роз'яснення.

- Коли була заміжня, то зазвичай протизаплідні свічки Фарматекс використовувала. Ось так вводиш глибше, - вона ширше розсунула ноги, і показавши на себе як це робиться, витерла пальці проститутки киева с реальными фото старше 40 зім'ятою серветкою, а потім продовжила, - і через п'ять хвилин в мене вже спокійно можна кінчати. Але зараз їх з собою не брала, є тільки презервативи.

Я просто млів від такої відвертості, не розуміючи, навіщо вона це говорить і як вести себе далі. Вона так буденно розповідала про абсолютно інтимні жіночі таємниці, що я відчував себе маленьким хлопчиком перед досвідченою в сексі вчителькою. А то, що моя сестричка ще й напівлежала переді мною голою, лише додавало проститутки киева яки трахаются бeз презерватива до цього почуття домішка чогось забороненого, чогось такого, що я не повинен порушувати, але порушую. До того ж, свідомість, що кузина старше мене надавало особливу пікантність всього, що відбувається.

- Ти ж зітреш фотографії, коли я виконаю всі твої бажання? - Раптом, з нотками сумніву, запитала вона.

- Так, звичайно, - набрехав я.

Віка загадково подивилася на мене, і попросила:

- Сергію, у мене спина затекла. Можна я встану.

- проститутки киев возле метро героев днепра Вставай звичайно, - дозволив я, хоча вона могла б і не питати.

- Тепер надеюсь не будеш говорити, що нічого там у мене не бачив, або знову щось не розгледів? - Поблажливим тоном людини здобув перемогу, запитала вона встаючи, а потім, хитро дивлячись на мене, знущально додала, - Які ще є бажання, а то може пора аптечку з машини нести ...

- Навіщо? - Не розуміючи куди вона хилить, поцікавився я.

Віка зробила здивоване обличчя, подивившись на мене при проститутки киева с реальными фото старше 40 цьому дуже виразно, потім знизала плечима, чому налиті грудей хитнулися і знову затихли, цілячись темними сосками в мою сторону.

- Так ти ж хотів вагінальне дзеркало на мені випробувати, - сказала вона нарочито здивовано, а потім, як ніби щось згадавши, похитала головою, - ах да, треба з будь-якого йти, там же презервативи.

Кузіна знову виразно подивилася на мене, мабуть чекаючи відповіді, і не дочекавшись, опустивши очі, промовила немов виправдовуючись: проститутки киева яки трахаются бeз презерватива p>

- Спіраль я не ставила, не було потреби, та й гормональні контрацептиви не беру ... Без гумки мене не бажано ...

- Який гумки? - По інерції запитав я, хоча вже почав розуміти, про що вона говорить.

- Так я так презерватив назвала, гумка вона і є гумка, - зніяковіла Віка. - Ось і кажу, що презервативи у мене в машині і їх треба принести, щоб під рукою були, ти не проти? Я не наполягаю, але зрозумій і мене ...

Вона не договорила. Відчувалося, що проститутки киев возле метро героев днепра в ній йде внутрішня боротьба, і за удаваною самовпевненістю нібито вільної від забобонів жінки, проглядала ретельно приховується незручність.

- Розумію ... - багатозначно протягнув я, аби не мовчати.

5

Весь цей час Віка стояла переді мною, не намагаючись прикрити свою наготу. Виглядала вона трохи напружено, немов очікуючи якийсь підступ від мене.

- До речі, де будемо? - Запитала кузина, перериваючи тривалу паузу.

- Що де? - Вже заплутавшись проститутки киева с реальными фото старше 40 в словах, остаточно затупил я.

Віка здивовано підняла брови, поправила волосся, і видавила з себе, як-то сором'язливо проковтнувши перше слово:

- Трахаться, хотіла дізнатися, де будемо ... Тут, на дивані, або в моїй кімнаті ... Ну коротше сам вирішуй, мені все одно.

Останні слова прозвучали, як ніби вона підбадьорювала саму себе. Я отетеріло розглядав її ноги, не наважуючись подивитися в обличчя.

Такий швидкий поворот подій мене проститутки киева яки трахаются бeз презерватива сильно збентежив. Я був абсолютно не готовий, що так от запросто ми перейдемо до цього сексу. Якби не серйозність сестри, то я б подумав, що вона так жартує. Але жартом це точно не було. Взагалі мені була незрозуміла та легкість, з якою вона сприймає майбутній секс. Схоже, для неї це була обов'язкова частина програми вечора. Тим більше вона і так сьогодні весь вечір голою виконувала мої бажання, так що втрачати їй було особливо нічого. А може, я просто не зрозумів з самого початку, проститутки киев возле метро героев днепра що під фразою «виконаю будь-які бажання» вона відразу передбачала, що потрібно буде обов'язково переспати зі мною, тому зараз вона так спокійно говорила про це.

- І ось ще що, - змовницьки попередила вона, - коли закінчимо, використані презервативи в туалету не кидай, якщо побачать, питання непотрібні виникнуть. Я адже все ж твоя старша сестра, хоч і двоюрідна. Про інцест чув?

Прозвучало це таким буденним тоном, наче розмова йшла про щось звичайному і проститутки киева с реальными фото старше 40 повсякденному. Сестричка своїм провокаційним питанням знову поставила мене в ідіотське становище. Не знаючи, що говорити і як поводитися далі, я мовчки сидів, дивлячись їй в живіт. Пауза занадто затягувалася, я відчував, як червонію.

- Неси аптечку, а там подивимося, - безглузда фраза сама зіскочила з моїх губ.

Віка згідно кивнула. Судячи з виразу обличчя, вона цього чекала.

- Зараз принесу, - її інтонація виразно видала хвилювання.

Даже не проститутки киева яки трахаются бeз презерватива накинувши нічого на себе, вона колихаючи грудьми, пройшла в свою кімнату, а потім, побрязкуючи ключами від машини, все також голяка, вийшла у двір. Через півхвилини вона повернулася, цокаючи високими каблучками своїх сабо, як манекенниця плавно і граціозно продефілювавши переді мною по кімнаті з медичним валізкою в руках, який був набагато більше стандартної аптечки. Зовсім не звертаючи уваги на свій вид, Віка вивалила вміст валізки на журнальний стіл.

Чого там тільки проститутки киев возле метро героев днепра не лежало. Шприци, які то тонкі трубочки, таблетки в коробочках, прокладки, затискачі і пінцети, а поверх усього лежав прозорий пакет з вагінальним дзеркалом.

- З минулої практики залишилося, - бачачи мою цікавість пояснила вона, стоячи схрестивши ноги і цнотливо прикривши долонями лобок.

- Це теж звідти? - Буркнув я, дістаючи з цієї купи відкриту велику пачку VIZIT на дванадцять презервативів.

Все ще зовсім гола Віка, зніяковіло посміхнулася, взяла проститутки киева с реальными фото старше 40 у мене відкриту коробочку і підставивши під неї долоню, перевернула. На долоню випали зім'яті папірці, блискучі обривки від розкритих упаковок презервативів і таблетки, мабуть випадково туди потрапили.

- От чорт, я думала ще залишилися, - розчаровано промовила вона, зазирнувши до середини коробки.

Продовжуючи досадою ...                                         Читати далі