—По статистике 3 мужчины из 1000 имеют возможность орального самоудовлетворения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

зрелые проститутки киева у метро харьковская, агорофобія. частина 2, киеве проститутка дишови.

Він притягнув маму до себе, поцілував її в губи і сказав:
- Мам, не сердься, я сам весь день мріяв як прийду і засуну тобі прям в коридорі.
Іра засміялася:
- а ти звідки знаєш що я серджуся? У нас з тобою попереду ще весь вечір, і цілих два дні вихідних. А очікування тільки ще більше посилить пристрасть. Давай проходь в ванну, потім за стіл, в залі.
- В залі? У нас торжество?
- Я б сказала романтичну вечерю. Ти не проти?
- Звичайно немає! зрелые проститутки киева у метро харьковская

Перш ніж піти в ванну, Вітя заглянув в зал, стіл був уже накритий, і навіть для романтики були поставлені свічки.
- Вау! Клас! Мам, я зараз швиденько в ванну, і відразу за стіл. Ти переодягнешся або залишишся в халаті? - запитав він притягаючи її до себе і цілуючи в губи.
- Звичайно приєднуюсь. - Відповіла Іра.
- Мам, мені перед столом треба щось перекусити, а то сьогодні у мене обід вийшов на ходу, в животі аж бурчить. - Сказав він, і попрямував киеве проститутка дишови на кухню захоплюючи за Ірину.
Їй подобалося спостерігати за такою поведінкою сина, зазвичай він був не багатослівний. А тут базікав без зупинки і було видно що він в захваті від усього і не намагається це приховувати.
Увійшовши на кухню він взяв тістечка і тут же відкусив його.
- Мммм, як смачно. - Сказав він жуючи. - А звідки у нас тістечка?
- Сама зробила. - З посмішкою відповіла Іра, задоволена тим з яким апетитом син поглинав тістечка.
дешевые проститутки киеве 300 /> - Гарний жарт. - Усміхнувся Вітя. - У нас цукру залишалося на пару чашок чаю, а яєць на один омлет. Я хотів завтра їх купити. Так звідки тістечка?
- Хотіла тобі трохи пізніше сказати, але раз ти у мене такий «чудовий» і все помічаєш, доведеться колотися зараз. - З посмішкою сказала Іра, і як би видаючи таємницю додала підлозі пошепки. - Я сама ходила в магазин.
- Як? - І в словах і на обличчі у Віті було крайнє здивування.

Тут Іра на одному диханні зрелые проститутки киева у метро харьковская з захопленням розповіла йому все з самого початку і до дзвінка лікаря. Вітя слухав не перебиваючи, з інтересом і радістю. Як тільки Іра закінчила розповідати, він тут же запитав:
- Коли підемо гуляти?
- Тільки не сьогодні, сьогодні я вже нагулялася. - З посмішкою сказала Іра.
Він хотів ще щось запитати з приводу її одужання, але вона його жестом зупинила і випередила його питання своєю відповіддю:
- Док сказав не бажано на цю тему багато говорити, киеве проститутка дишови тим більше що у нас сьогодні і без цього не нудний вечір очікується.
Закінчила вона з посмішкою.
- Чи не нудний це точно. - Погодився з нею Вітя посміхаючись.
Їх палаючі погляди зустрілися, і зачепилися. Але згадавши що треба б спочатку викупатися, Вітя перший відвів погляд, і погляд впав на тістечка, він вирішив з'їсти ще одне перед тим як піде купатися. Потягнувся за ним, помітивши що син тягнеться ще за одним тістечка, Іра його легенько шльопнула по дешевые проститутки киеве 300 руці:
- Чи вистачить, зараз апетит перебьёшь, а я намагалася готувала вечерю.
- від такої новини, у мене вечерю вилетів з голови. - Усміхнувся Вітя прибираючи руку від солодкого. - Я в душ. Через п'ять хвилин буду готовий.
Сказав він, поцілував маму в щоку, ущипнув за попку і швидко попрямував у ванну. Іра на це посміхнулася і теж пішла до себе переодягнутися, душ вона прийняла ще до приходу сина. До столу вона збиралася одягнути сукню, яку вона вже не пам'ятала зрелые проститутки киева у метро харьковская коли одягала в останній раз. Червоне, коротеньку сукню з глибоким декольте, його довжина ледь закривала її попу. Вона одягла його, руками кілька разів провела від грудей до стегон, розправляючи небажані складки сукні, потім підправила макіяж, і оглянула себе в дзеркало, відображення їй сподобалося. Пройшла в зал, села в крісло і стала чекати сина, що б разом сісти за стіл.

Вітя вийшовши з ванної швидко пройшов до своєї кімнати, одягнув спортивний костюм, в якому киеве проститутка дишови зазвичай ходив вдома, і пішов в зал . Ірина встала йому на зустріч:
- Нарешті. - Сказала вона посміхаючись. - Я тебе зачекалася.
Він оглянув її з ніг до голови:
- Мам, ти чудова в цій сукні! Я ні коли тебе в ньому раніше не бачив.
- Ну раніше ти у мене багато чого не бачив. - Розсміялася Ірина.
Він підійшов до неї впритул, обняв і пригорнув до себе. Через секунду вони злилися в поцілунку. Пристрасть захоплювала їх все більше і більше. Коли дешевые проститутки киеве 300 вони зупинили поцілунок що б віддихатися, Ірина важко дихаючи від збудження запитала:
- Може за стіл підемо?
- Нє, мам, стіл заставлений стравами, на ньому буде не зручно, і можемо посуд побити. Давай краще в спальню підемо. Хочеш до тебе, хочеш до мене.
Іра засміялася:
- Жартівник блін!
Вітя знову накрив її рот поцілунком. Коли перервали поцілунок, він збудженим голосом сказав:
- Мам, я весь день терпів, у мене зараз хуй вибухне зрелые проститутки киева у метро харьковская від напруги якщо я тобі не засуну.
- Ну тоді підемо до тебе, - хоч і збудженим, але жартівливим тоном сказала Іра. - Я там розсунемо ніжки і зроблю тобі першу допомогу при нестерпному стояку.
Вітя вдячно посміхнувся, і більше ні слова не кажучи вони перейшли в його кімнату.

Опинившись в кімнаті, вони накинулися один на одного з новою пристрастю ... Поцілунки були такими жадібними, що здавалося вони хочуть покусати один одного. Її руки обвивали його шию, киеве проститутка дишови він однією рукою міцно притискав її за талію, інший м'яв її попку ... За тим він підняв руку на її груди, оголив її і нахилившись вп'явся поцілунку в неї ... Він цілував її так сильно, що залишалися сліди засосов ... Іра збуджено стогнала і притискалася стегнами до стояв, як кол, члену сина ... Він опустив обидві руки на її попу, перебираючи пальцями задер поділ сукні на пояс Іри ... Просунув руки під гумку її трусиків і став знімати їх опускаючись при цьому на коліна перед дешевые проститутки киеве 300 нею ... Стоячи на колінах його обличчя було прям на проти її волохатого лобка ... Взявши її за стегна, він уткнувся обличчям їй між ніг, і став пристрасно цілувати, намагаючись мовою дістати якомога далі між ніг ... Іра, стогнучи приймала ці ласки, і намагалася рукою сильніше притиснути голову сина собі між ніг ... Відірвавшись від цього заняття, Вітя подивився на Іру від низу до верху, і збудженим голосом сказав:
- мам, я весь день мріяв як зариюся тобі між ніг і буду зрелые проститутки киева у метро харьковская лизати пизду ... я обожнюю її запах ... смак ...
з цими словами він знову уткнувся їй між ніг, і став лизати з новою силою. .. Іра стогнала, ноги самі собою розсувалися, і вже погано тримали її ... Вітя відчув що мама вже ледве стоїть на ногах, посадив її на край ліжка ... Вона взяла подушку, поклала її за-спину, відкинулася на неї і якомога ширше розвела ноги:
- Синку, я хочу відчути твій хуй в собі ...
в напівтемряві губки пізди блищали вологою ... Вітя киеве проститутка дишови теж хотів швидше засунути їй, але і лизати бажав не менше ... Він наблизився до пізді, розсунув її пальчиками і запустив мову в піхву ... Він цілував, лизав, смоктав ... Іру почав стрясав оргазм ... Сік буквально хлинув з неї ... Вітя ні краплі не упустив, він не відривав рота від піхви і всмоктував все до останньої краплі ... Коли Іра без сил обмякла, він став пестити її ніжно і успокаевающі ... він покривав легкими поцілунками губки, лобок, ніжки ... Іра прийшла дешевые проститутки киеве 300 до тями після оргазму ... Піднялася, взяла мокре, від її соків, особа сина в долоні і смачно поцілувала в губи ...
- Лизун ти мій. - Сказала вона з задоволеною посмішкою, і опустивши руку вниз взяла його за стоїть член через штани, і попросила. - Встань.
Вітя встав перед нею, вона потягнула штани вниз, вони легко піддалися і з них здалася спочатку червона головка хуя, за тим він весь опинився перед її обличчям. Не зволікаючи ні секунди вона взяла його рукою, зрелые проститутки киева у метро харьковская направила собі в рот і повністю заковтнула його ... Вона кілька разів насадила повністю на всю його довжину ротиком, потім випустила з рота, підняла погляд на сина і запитала:
- Тобі подобається як я хуй ...                                         Читати далі