—В Нидерланд инвалидам выплачивают специальную пенсию, на которую они могут воспользоваться услугами «жриц любви».
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

элит проститутки киев, фірма. частина 3, сниму проститутку в киеве недорого цена фото.

шашлик, кращої в місті, м'ясо просто тане в роті.
- Я так зголодніла, що мені здається зараз би слона з'їла. - Беручи паличку шашлику сказала Олена.
- Почекай тоді, я зараз дізнаюся у Абдурахмон готують вони тут слонів.
Вони посміялися з цього жарту і взялися за обід. Задзвонив Катин телефон, вона взяла трубку і обличчя її буквально засвітилося щастям.
- Привіт доча !!! Як у тебе справи? Ти вже збираєшся додому? ... До тата додзвонитися не можеш? элит проститутки киев Так у нього сьогодні якісь важливі справи, він напевно відключив телефон ... Говори я йому все передам ... Ще на місяць ?! Доча ти нас зовсім кинути хочеш ... - Говорячи з донькою посмішка не сходила з обличчя Каті, було видно що вона дуже рада її несподіваного дзвінку. - Добре доча, я все передам і думаю за два три дня він все зробить. Ну розкажи як ти там, що у тебе новенького? ... У нас все як і раніше, метушимося. Папа зараз щось велике робить, але не каже що, боїться наврочити. сниму проститутку в киеве недорого цена фото У мене зараз не так багато справ, ось зараз сиджу в кафе з подругою ... Ні ти її незнаешь, ця дуже близька подруга. - Вона з ніжністю подивилася на Олену. - Звичайно познайомлю коли приїдеш. Ну ладно, давай ... Не забувай про нас, пиши дзвони. Цілу доча. Будь там акуратніше, все таки чужа країна.

Вони розпрощалися. Катя була на сьомому небі від щастя.
- У вас дочка? І скільки їй? - З подивом запитала Олена, як ніби мати дітей було чимось надприродним. проститутки киев осокорки
Це навіть злегка розсмішило Катю, з гордістю вона стала говорити.
- Ось наша дочка, Иришка, їй 17. Розумниця, красуня, спортсменка, був би комсомол була б ще й комсомолкою. - Весело сказала Катя, дістаючи з сумки фото. - Вона зараз в Іспанії, обмін студентами, вона вчиться в університеті, факультет ін. яз.
Катя простягнула Олені фото, на ньому була вся їхня сім'я, тато, мама і дочка. Лена взяла фото і стала розглядати його. Між знайомими їй Катею і її элит проститутки киев чоловіком стояла симпатична дівчинка, але на 17 років вона ніяк не тягнула.
- Скільки їй тут. - Поцікавилася Олена.
- 17, ми фотографувалися на початку літа, перед її від'їздом до Іспанії. - З посмішкою сказала Катя. - Я виглядала точно так же в її віці.
- Почекай, якщо твоєї доче 17, то скільки ж тобі?
- Ми з чоловіком однолітки, 35.
- Я б тобі більше 30 не дала.
- Дякую. - Усміхнулася Катя. - Ось і мою дочку перший час з універу намагалися сниму проститутку в киеве недорого цена фото в школу відправити, мовляв дівчинка, тобі ще рано, через пару років закінчиш школу, тоді і приходь.

Вони посміялися над тим як буває в житті, і Лена повернула фото Каті.
- Хотіла тебе запитати. - Взявши ще паличку шашлику, почала Катя. - Що у твого чоловіка з роботою?
- Так все тк ж, в підвішеному стані, або скоротять, або залишать.
- У мене пропозиція, нехай звільняється, а я його до себе на роботу візьму, і робота не пильна, і зарплата проститутки киев осокорки побільше, це для вас. А для мене можливість не сидіти самій за кермом. - Хитро примруживши очі Катя іспитивающе подивилася на Олену і закінчила. - І поебаться з чоловіком подруги. Адже якщо подруга не хоче твого чоловіка, значить це не справжня подруга.
Вони розсміялися цієї закономірності, яка зруйнувала вже не одну сім'ю. Катю раптом спало на думку «А раптом у подруги запанує відчуття власності, і вона під будь-яким приводом відмовиться від її пропозиції ...» Але сумніви элит проститутки киев тут же розсіялися коли відсміявшись Лена сказала:
- Коли йому потрібно буде приступити ? А то ж якщо я йому зараз скажу, так він через хвилину буде тут. Він не встоїть перед спокусою спробувати мою подругу. Тим більше що до тебе у мене і не було подруг.

Це знову їх розсмішило. Катя тепер була впевнена в своїй подрузі, своя. І продовжила:
- Завтра за мною заїдуть, а ось якщо він забере мене годині о 10 це буде дуже добре. Мені потім треба буде покататися, сниму проститутку в киеве недорого цена фото а за кермом я не зможу в дорозі попрацювати. Тільки якщо з якихось причин він не зможе, нехай за ранні повідомить.
Говорячи про справи Катя стала серйозною. Олена зрозуміла що для Каті дуже важливо що б люди яким вона довіряє, не підвели її.
- Завтра у нього вихідний, думаю ніяких перешкод що б тебе покатати немає. Але якщо що ми обов'язково тобі повідомимо.
- Ось і домовилися. - Усміхнулася Катя.

Вони обідали, базікали про різні дрібниці, проститутки киев осокорки але більше ні до сексу, ні до справ не поверталися. Прийшов час роз'їжджатися, Катя запропонувала підвести Олену до будинку, Олена із задоволенням погодилася. Обід видався вже дуже виснажливим, і їхати своїм ходом додому не хотілося. Доїхавши до будинку Олени, вони обмінялися телефонами, розцілувалися як звичайні подруги. Лена пішла додому готувати вечерю чоловікові, сама була сита, а Катя поїхала у своїх справах.
Увійшовши в квартиру, Олена насамперед пішла прийняти элит проститутки киев душ, що б освіжити сили, але душ допоміг не сильно. До приходу Романа вона все ж зробила вечерю. Він прийшов все в тому ж поганому настрої. Вона посадила його за накритий стіл, він став їсти, а вона поруч пила чай.
- Ну по мені ти здогадалася, що у мене на роботі все так же, жодної визначеності. Але я дивлюся на тебе і не бачу вчорашньої твоєї радості. Щось не так? Шеф незадоволений? Розповідай, я готовий до будь-яких поганих новин. Мабуть у нас з тобою чорна смуга. сниму проститутку в киеве недорого цена фото
- Ти не правий. - Слабо посміхаючись початку Лена. - У мене навпаки все на стільки добре, що навіть не залишилося сил радіти.
- Нумо, нумо. - Очі Роми загорілися інтересом.

Олена переказала йому весь свій день з самого ранку. Чим далі Олена розповідала, тим важче було Роману всидіти на місці, її розповідь на стільки підняв його настрій, що він забув про вечерю. А коли вона сказала що її нова подруга запрошує його на роботу. То він прям з місця зіскочив: проститутки киев осокорки
- Так з цього треба було і починати! Куди треба їхати?
Олену хоч і взяла втома, але вона розсміялася:
- На роботу тобі завтра, заспокойся. - З посмішкою сказала вона. - Скажи, а ти так рвешся на нову роботу, або тобі не терпиться от'імет мою подругу?
Він сів поруч поцілував її:
- Звичайно на роботу! Завдяки тобі буду працювати з хорошими людьми. А з приводу от'імет твою подругу, скажу тобі, буду намагатися що б не підвести тебе.
Вона элит проститутки киев поцілувала його в щоку:
- Вона не сказала як тобі потрібно одягнутися, але я думаю тобі краще одягнути костюм. Треба що б ти виглядав відповідно новій роботі. Я втомилася, завтра встану раніше і приготую тобі його.
Рома дивився на дружину, вона прям засипала на ходу. Він підняв її на-руки, відніс у спальню, поклав, ліг поруч і став гладити її по голові, легенько цілуючи в губи і щічки.
- Я без трусиків, якщо хочеш засунути я не проти, тільки активно бути сниму проститутку в киеве недорого цена фото з тобою у мене немає сил. - Слабким голосом сказала Олена.
Рома їй не відповів, він продовжував ласкаво гладити її по волоссю, і зрідка цілувати. Не минуло й п'яти хвилин як вона заснула. Рома акуратно, що б не потривожити сон дружини, встав з ліжка і пішов готувати костюм на завтра. Адже завтра його чекала не тільки нова робота, але можливо і нове життя.

далі буде ...