—30% женщин в возрасте 80 лет все еще имеют сексуальные контакты со своими партнерами.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

порно сайты проститутки киева, якби не тато ..., проститутки бесплатно киев.

Була середина літа, на вулиці було спекотно, але в машині Юри кодіціонер підтримував прохолоду, і їхати було дуже комфортно.
- Тебе куди зараз відвести? - Запитав Юра у свого приятеля Василя.
- Додому, куди ж ще.
- А гроші при собі залишиш? Не боїшся? Сорок штук зелені це все таки не три рубля.
- А чого мені бояться? - Відповів запитанням на запитання Василь. Йому і в правду бояться було соромно, зростання під два метри, вагою під сто, та ще й в порно сайты проститутки киева минулому десантник. - Тим більше завтра гроші будуть потрібні. Ну а те що залишиться покладу в банк поки не знайду машину.
Василь жив зі своєю донькою, він був для неї і татом, і мамою і найкращою подругою. У цьому році, в січні їй виповнилося 16 років, і вона збиралася вступати в мед. інститут.

Він знав що дочка вчилася добре, і до вступу серйозно готувалася. Але все ж, в таємниці від дочки, він вирішив підстрахувати її. Знайшов через знайомого потрібного ректора, проститутки бесплатно киев поговорив з ним, і той сказав що за 10 000 штук баксів він все влаштує. Таких грошей не було, і він вирішив продати свій джип. Він його купив коли на фірмі справи йшли добре, тепер, коли криза їх поплескав, на фірмі таких вільних грошей не було. Раніше він легко взяти потрібну суму, але не тепер. Тому продаючи машину він вирішував фінансове питання з ректором, міг купити собі менш навороченную машину, і решту грошей знову запустити в бізнес, який вже почав підніматися девочки проститутки киев і навіть маленьке фін. вливання йому допоможуть. А доньці він збирався сказати що машину змінив тільки через проблеми на фірмі. Загалом по його розкладу виходило «І вовки ситі, і вівці цілі.».

Вони під'їхали до будинку.
- Юр, підемо у нас повечеряємо. - Запропонував Василь своєму приятелеві. - Настена напевно щось смачне зготувала.
- Ні. - Відмовився Юра. - Мені ще за дружиною треба заїхати, а вона жах як не любить коли я запізнювалася.
Юра був порно сайты проститутки киева не поганий хлопець, але повністю залежимо від дружини. Вона була і годувальниці, і господинею в домі. Він її слухався в усьому, і навіть побоювався. Піти від неї він не міг, хоча іноді йому дуже хотілося цього. Не міг бо йому елементарно було нікуди йти, і нема на що жити.
- Ну ладно тоді, до завтра. Дякую що допоміг. А машину візьму обов'язково обмиємо, і дружину з собою візьмеш що б тебе не шукала.
- Добре, спасибі за запрошення. - Сказав Юра, і натиснув на педаль проститутки бесплатно киев акселератора.

Василь зробив крок до будинку, але зупинився, глянув на годинник, час було пів на шосту. І він подумав «На хрена мені потрібні такі гроші вдома? Банк працює до шести, покладу-ка я їх на рахунок, машини все одно немає на прикметі, на фірму все одно перераховувати зі свого рахунку треба буде. А для ректора гальмівних червонець, що б за ним завтра в банк не заходити. ». Банк розташовувався за рогом, так що він вже через п'ять хвилин здавав гроші і заповнював девочки проститутки киев документи.
Вийшовши з банку він відправився додому, через десять хвилин він стоячи на порозі вже вдихав запах ароматного борщу, який приготувала дочка до його приходу, і це його насторожило, борщ дочка готувала дуже смачно, але з особливих приводів, так вже у них повелося.
- Ммм ... Як смачно пахне! Привіт доча. - Він підійшов і поцілував її в щічку. - Ми когось чекаємо? Або це все для нас коханих.
- Привіт татусів. Це все для нас улюблених - Заспокоїла порно сайты проститутки киева його дочка.

Вона незнаю, але він і справді переживав коли вона готувала щось смачненьке, він очікував що під хороший стіл вона познайомить його зі своїм нареченим. І тоді незабаром з'їде від нього, а розлучатися з нею йому не як не хотілося. Він розумів що це нерозумно, і намагався себе підготувати до цього, але такий страх повертався кожен раз коли з кухні пахло святом.
- Я в душ, а потім за стіл. - Сказав він виходячи з кухні.
Спочатку він пройшов проститутки бесплатно киев до своєї кімнати і закинув гроші за книжки стояли на полиці, потім відправився в ванну, і встав під душ. «Якщо ми не кого не чекаємо, це вже добре ... Але цікаво що ж вона хоче попросити? ...». Він вийшов з душу, витерся, одягнув трико і футболку, і попрямував на кухню де його чекав уже накритий стіл. На столі стояли сметана, очищений зубчики часнику, нарізане сало, і акуратно нарізані скибочки чорного хліба. Він сів за стіл. Донька почала наливати борщ в тарілки, першу девочки проститутки киев поставила йому, другу собі і не сівши за стіл запитала:
- Пап сто грам будеш? Горілку дістати?
- Це дивлячись що моя доча збирається попросити. - Сказав він з посмішкою, - А то ти вже доросла і можеш таке запитати, що мені не те що сто грам, і пляшка не допоможе.

Вона посміхнулася, села до нього ближче і дивлячись в очі сказала:
- Пап, я така передбачувана, так?
- Давай краще будемо думати що це я такий винахідливий. - Усміхнувся їй у відповідь порно сайты проститутки киева батько. - Говори що ти хочеш.
Дочка посміхнулася ширше словами батька. Потім зробила погляд повний благання, від якого батько завжди танув і відмовити йому ще складніше, сказала:
- Пап, відпусти мене на тиждень з Вікою на їх дачу.
- Для ти з іншого мало борщу наварила, я ж за тиждень без тебе з голоду помру. - Почав жартівливо торгуватися батько, що б дочка зрізала хоч пару днів.
- Пап, ну я серйозно. - Чи не бажала поступатися йому дочку. проститутки бесплатно киев І з посмішкою продовжувала. - А ти покличеш якусь мадам, вона тебе і нагодує, і напоїть. А ночувати-то з нею тобі буде набагато цікавіше ніж зі мною.
Закінчила вона з переможною усмішкою, сподіваючись що вона надала дуже вагомі аргументи.
- Гаразд. - Сказав батько, розуміючи що не пустити її буде нерозумно. Він знав Віку, знав її батьків. Цілком благополучна сім'я. Вона і раніше до них їздила, але тільки на вихідні, а тут цілий тиждень. Йому стало сумно. - ну давай девочки проститутки киев наливай мої бойові сто грам.
Вона зіскочила з місця, чмокнула його в щоку:
- Дякую пап! - І швидко підійшовши холодильника, дістала підлогу пляшки горілки, яку він пив вже з півроку, тільки в особливих випадках.

Налила, потім зняла фартух в якому готувала, і сіла за стіл. Тільки зараз він помітив що під фартухом вона була одягнена «На вихід». Він випив, закусив, і запитав:
- Ви що, прям сьогодні їдете? Дивлячись на ніч?
- Нє, поедём порно сайты проститутки киева завтра з ранку.
Він ще раз уважно подивився на дочку з голови до ніг. На ній був топік, вона одягла його без ліфчика і груди дуже чітко вимальовувалася через нього, і коротенька спідниця, більше схожа на широкий пояс.
- Ти знаєш як називається твій наряд? - Запитав він у дочки, і не чекаючи її варіантів сам відповів. - Він називається «Заклик до насильства.».
- Пап, кинь, зараз вся молодь так ходить, і не чого. - Капризно стала протестувати дочка.
проститутки бесплатно киев - Ну ти хоч ліфчик одягни, у тебе ж серйозна груди, а не як у інших тільки натяки.
- Жарко, пап.
Він хотів ще щось додати що б переконати дочку, але пролунав дзвінок у двері. «Напевно сусіди», подумав він.
- Я відкрию. - сказав він дочці і відправився до дверей.

Відкривши двері він тут же був збитий сильним ударом в обличчя. Удар був професійний, так що він втратив свідомість ще до того як впав. Отямився він пов'язаний на підлозі в залі, рот йому девочки проститутки киев заліпили скотчем. Окинувши поглядом зал, він побачив що троє в масках нишпорять по стелажі, полиці і шаф. Дочка його сиділа на стільці посеред кімнати, прям перед ним, теж пов'язана і з заклеєним скотчем ротом, з носа текла тонка цівка крові, в очах її був жах і повне нерозуміння що відбувається.
- О! Отямився! - Сказав самий худорлявий з трьох. - Бабки де?
Він підійшов і штовхнув Василя в живіт. Тут же підійшов самий здоровий з трьох, присів, і почав говорити порно сайты проститутки киева тихим голосом?
- Я тобі зараз відкрию рот, ти кричати не будеш? - Василь кивнув головою на знак згоди. Бугай отлепілі частина скотча. - Де гроші?
- Мужики ...                                          Читати далі