—У мужчины, который выпивает 1.5 литра ананасового сока в день, сперма становится сладкой.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

киев проститутка карина 068 414 66 46, повернення на дачу. частина 1, чернокожие проститутки киев.

І знову здрастуйте. Звуть мене Іван. Мені 24 роки.

Відбулася ця історія майже рік тому, минулого літа. Вирішив я відвідати бабусю в села, в якій провів все своє дитинство, відпочиваючи там щоліта, але в останні роки вирватися не виходило, а тут що то втомившись від міської суєти, вирішив на кілька днів вирватися і з'їздити. Зібрав речі, взяв на роботі відпустку і ось я вже їду в задушливому, старенькому автобусі. Дорога до дачі займає приблизно 7 годин, з цього я киев проститутка карина 068 414 66 46 не багато почитавши, вирішив що кращого засобу вбити час, ніж сон, все одно немає, вирубався. Прокинувся, від того, що хтось штовхає мене в плече, розтулив очі і приходячи в себе, після хорошого сну, помічаю що це якийсь хлопець. Про себе подумав какого хрена йому треба, автобус напівпорожній. Але потім придивився до його риси обличчя і впізнав свого друга дитинства Вєталя.

- Здорово Веталь, ти звідки тут узявся?

- Здорово, здорово Вано , та я ось тут на чернокожие проститутки киев підробці був, ось тепер назад у село їжу.

Ми розговорилися про життя, про те що у кожного відбувається, на зупинці збігали до магазину, узяли кілька пляшок пива і дорога до дачі пролетіла не помітно. На виході з автобуса, попрощалися, але домовилися через пару годинок зустрінеться і нормально відзначити зустріч.

І ось ми вже прогулюється по села, по головній вулиці, де зазвичай і гуляє весь народ вечорами. В руках по пиву. Ведемо не поспіхом бесіду. проститутки киева лучшие индивидуалки киева секс киев

- А підемо в клуб, у нас тут новий відкрився, там і тепло і пиво дешеве, музика грає, посидимо, може ще кого з наших зустрінемо.

- Да пошли я не проти.

Тут треба уточнити, коли в дитинстві я їздив на дачу у нас була дуже велика компанія, приблизно чоловік 15, частина з них були приїжджими з міста, як і я, друга ж половина все своє життя жила в селі.

Зайшовши в клуб, ми розташувалися за одним з далеких столиків, замовили собі ще пива і почали киев проститутка карина 068 414 66 46 оглядатися, в пошуку знайомих. Клуб відрізнявся від тих, що були знайдені в місті, в одній його частині було щось на зразок танцполу і там грала музика, в іншій же частині було, що щось подібне до кафешки, телевізор на стіні, не великий бар і багато дерев'яних столиків з лавками розкиданих по всьому залу, ось в цій кафешки, то ми і сиділи. Веталь з ким то вітався, з ким то просто обмінювався кивками, він то був місцевим і знав майже всіх, хто знаходився в клубі, а ось я навпаки, чернокожие проститутки киев нікого не впізнавав. Потім у нього задзвонив телефон і він вийшов поговорити, я залишився один і втупився в телевізор. Він повернувся з широкою посмішкою на обличчі.

- Віка приїхала, зараз підійде. Відчеканив він. Віка, була однією з місцевих і була дівчиною Вєталя, як він сам мені сказав. Я її не знав, але з розповідей Вєталя, вона була красунею, з хорошою фігуркою і як він мені повідомив по секрету, що дуже любить секс, з цього то вони і були разом, так як Веталь проститутки киева лучшие индивидуалки киева секс киев був псом ще тим і відносини з однією його ніколи не приваблювали.

Хвилин через 20-25 підійшла Віка. Про себе я відзначив, що вона дійсно красива. Мила мордочка, ні краплі макіяжу, ну хіба що губки нафарбовані. Довге темне волосся, пишні груди третього розміру, тоненька талія і не погана попка, яку добре підкреслювали джинси, щільно облягають п'яту точку Вікі.

Вона сіла між нами, поцілувала Вєталя. Привіталася зі мною і замовивши собі пива відразу включилася киев проститутка карина 068 414 66 46 в діалог. Час пролетів швидко, подивившись на годинник, який показував пів на третю ночі, я почав збиратися додому. Веталь і Віка вмовляли мене ще посидіти, але я пославшись на те, що мене чекає бабуся, та й випив я вже досить, пішов.

Вранці я прокинувся від того, що мій мобільник розривався у мене над вухом. Дзвонив Веталь. Я Глянув на годинник, час було п'ять. Ось це мене вибило подумав я, вот что значит свіже повітря і природа. Я взяв трубку, Веталь що то чернокожие проститутки киев говорив про те що я соня і стільки спати не можна. Коли я вислухав який я урод і все в цьому роді, він повідомив мені головну новину, заради якої і дзвонив вже 7ой раз. Він запрошував в Баню. Я звичайно ж відразу погодився і сказав що через півтори години буду у нього.

Покидав рушник, чисте змінну білизну в пакет я попрямував до ВЕТАЛЬ. Прийшовши до нього і не застав нікого вдома, я не багато здивувався, так як його батьки майже завжди були вдома, так як ніхто з них проститутки киева лучшие индивидуалки киева секс киев не працював. Вєталя я знайшов у сараї, він вантажив нову партію дров в тачку.

- О, заходь, ща я дров в баньку підкину і потопає в магазин.

По дорозі в магаз він мені розповів, що батьки поїхали в місто до родичів і будуть тільки через 3 дня, з цього будинок і банька в нашому повному розпорядженні, і отже ми повинні відірватися по повній, тим більше що вчора це була тільки прелюдія. З цього в магазині ми затарились по повній. Коньяк, пиво, закусь. Загалом киев проститутка карина 068 414 66 46 4 повних пакету всяко добра. Прийшовши додому, я почав розкладати продукти і випивку по холодильнику, а Веталь пішов перевіряти баню. Коли повернувся сказав що хвилин через 10 можна сміливо йти.

І ось взявши з собою майже половину всього того, що ми купили в магазині ми пішли в лазню. Баня у Вєталя була великою і просторою. Передбанник був витягнутим по формі, в дальньому кутку був великий диван куточок, перед ним столик, а з боків ще стояло пару крісел, в загальному чернокожие проститутки киев як у непоганій міської сауні. Ми роздяглися і почали накривати на стіл. Вирішивши що перед лазнею треба випити, то ми не ставши відкладати справу, відкоркували пляшку коньяку, випили по парі чарок вирушили в саму баню. Вона теж була просторою, зліва знаходилася пічка з великим баком гарячої води і камінням для спека, а праворуч і навпроти входу розташовувалися полки в три ряди, дуже широкі речі. Так ми і бігали з парилки до столу, так пройшло десь хвилин сорок, нам вже було проститутки киева лучшие индивидуалки киева секс киев добре від коньячка і спеки, з цього ми сиділи курили і вели неспішні бесіди, розмови були нема про що, але тут наш діалог торкнувся дівчат. У кого скільки було і т. Д. Звичайні чоловічі розмови. І тут як би ненароком я запропонував ВЕТАЛЬ, що не погано було б розбавити нашу чоловічу компанію дівчатами. Веталь з радістю і яким щось не здоровим блиском в очах, підтримав мою ідею і почав швидко перебирати імена дівчат в телефоні. Я то думав він покличе Віку, я б хотів побачити киев проститутка карина 068 414 66 46 її в одному купальнику, але він чомусь про неї і не згадував, коли три або чотири спроби запросити до нас дам провалилися, Веталь засумував, я поцікавився чому він не хоче покликати Віку, на що отримав цілком резонне відповідь:

- Вано я ж розумію що ми не просто кличе їх з нами коньячку попити, а я не дуже хочу щоб ти її трахнув, я її це ну люблю чи .

Відповідь Вєталя мене вразив. Він та ще й любить, хоча й така як Віка могла розтопити будь-яке серце. чернокожие проститутки киев

- Ну нехай вона якусь подружку візьме для мене, а сама з тобою буде, місця тут багато нам обом вистачить . Та й не збирався я трахать Віку, бачу ж що вона тобі подобається.

В загальному Веталь ламався не довго. Хвилин через 10 він здався і набрав Віку

- Привіт Вік, ми тут з Вано в лазні парімся, коньячок п'ємо, зустріч відзначаємо, не хотіла б ти до нас приєднатися. Що відповіла Віка я не розчув. Але Ось відповідь Вєталя мене порадував: проститутки киева лучшие индивидуалки киева секс киев p>

- Ні зайка ти що, для цих цілей візьми йому якусь подружку, краще Машку або Вєрку, але тільки нормальну, він хлопець міської йому Страшили не потрібні. З цими словами Веталь поклав трубку.

Мене дуже розпирало цікавість, що ж таке йому там Віка відповіла. Веталь знову зам'явся, але пара чарочок коньяку і мої умовляння все ж подіяли. І він розповів. Сказала мовляв, а що це ми її в два хуя отиметь хочемо. Я не багато офігев, поцікавився з чого це у неї такі думки. киев проститутка карина 068 414 66 46 І Веталь розповів, що останнім часом в їх сексуальному житті настав якийсь спад, раніше говорить кожен день по три чи чотири рази, а тепер в тиждень якщо пару раз сексом займуться то вже свято, і вона весь час чогось нового вимагає. А Веталь говорить він хлопець звичайний сільський, ну яке він може їй різноманітність запропонувати ....                                          Читати далі