—Для достижения оргазма мужчине нужно 2.5 минуты, когда у женщины уходит на это около 12 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

зрелые проститутки киев частные объявления, повернення на дачу. частина 2, пожилые проститутки киева.

взяв член в руку і ткнув головкою їй в губи, вона відкрила очі, подивилася на мене, а в наступну мить її губки обхопили член, і вона почала жадібно його всмоктувати в себе. Язичок пестив головку, а губки так щільно стискали член, що я не втримався запустив руки їй у волосся і почав допомагати їй насаджується на мій стовбур. Вона намагалася впустити його якомога глибше в себе, але через недосвідченість у неї це виходило погано, і як тільки член глибоко входив, вона починала зрелые проститутки киев частные объявления откашливаться. Я вийняв член, взяв в руки яйця і дав їй їх облизати, потім знову член, потім знову яйця. Я ловив неземний кайф.

Віка відірвавшись від члена Вєталя і подивившись на нас з Машею сказала:

- Маш ти ще не передумала, а то дивлюся хлопці, то вже готові.

Маша спробувала щось сказати, але член не дав їй цього зробити, так що вийшло якесь щось не виразне мукання. Віка розсміялася.

- Ну будемо вважати, що вона теж згодна. Хлопчики пожилые проститутки киева приберіть стіл, нам потрібен простір.

Я не хоча вийняв член з Машиного ротика. Вона ж чмокнув головку, знову відкинулася в кріслі і продовжила мастурбувати. Ми з Веталь взяли стіл і відтягли його в іншу частину передбанника. Поки ми відтягали стіл, Віка перетягнула Машу на диван, поклала її на спину, вставши на рак між її ніжок і вставивши їй два пальчика в кицьку, повільно входила в неї. Веталь побачивши цю картину, швидко підійшов до них і відразу спробував прилаштувати проститутки 5 размер груди киев член в Вікин кицьку, але вона запротестувала.

- Ні, не, не я вже свою частку кайфу отримала, тепер Машина чергу, їй займіться.

З цими словами Віка встала і сівши в крісло надала нам Машу на розтерзання, яка в свою чергу лежала закривши очі і заклично розставивши ноги. Веталь підморгнув мені, взяв Машу і поставивши її на рак почав входити в неї, Маша вигнула спинку і тихо застогнала. Я підійшов до дивана і став на коліна перед Машею, вона тут же ручкою зрелые проститутки киев частные объявления обхопила член і початку його подрачивать, пестячи голівку членом. Веталь ж по всій видимості взяв швидкий темп, тому що Маша почала просто насаджується на мій член ротиком, я злегка відкинувся назад і надав їй можливість пестити його, як вона цього хоче. Вона щільно стиснула губки, однією рукою обхопивши його біля основи і так насаджується на нього, Веталь своїми поштовхами допомагав їй в цьому. Я перевів погляд на Віку, та в свою чергу, широко розставивши ноги трахала себе пожилые проститутки киева двома руками, три пальчика пестили кицьку, а два догоджали її попку, вона важко дихала, але не відривала очей від картини, яка розгорталася перед нею.

Маша сіпнулася і що щось промимрив, я трохи підвівся і побачив, що Веталь почав розробляти Машину попку, вставивши їй один пальчик в анус. Мине це звичайно добре, але кицька краще подумав я, та й оргазм вже підступав. Я вирішивши взяти не більшу паузу, стягнув Машу з члена Вєталя, він в подиві дивився на мене, а я проститутки 5 размер груди киев швидко ліг на спину, підтяг Машу і посадив її зверху, трохи підняв її за попку і вставив член в її кицьку і повільно опустив. Член повністю занурився в Машу, вона тихенько зойкнула і вп'ялася в мої губи поцілунком. Веталь все зрозумів і припав мовою до машини анусу. Змочивши його, він почав вставляти по одному пальчику. Я обхопив Машу за попку і розвів її сідниці, щоб і їй і ВЕТАЛЬ було легше. Член повільно рухався в Машиною кицьки. Вона була спекотною і мокрою. Веталь вставив зрелые проститутки киев частные объявления вже два пальчика в Машину попку. Я членом відчув як його пальці пестять Машин задній прохід. Я чуть чуть прискорився, Маша намагалася стогнати, але її звуки тонули в моєму роті. Наші мови кружляли в якомусь дикому танці, танці любові і пристрасті. Пальці з Машиною попки зникли, ще через мить і її ротик відірвався від мого. Веталь підняв Машу за волосся і ткнув членом їй в рот.

- Оближіть його.

Маша знехотя взяла його в рот, зробила пару рухів головою і пожилые проститутки киева випустила член. Вона опустила голову мені на плече і тихо прошепотіла:

- Прости.

Я не зрозумів до чого вона це сказала, але я губами знайшов її губи і вп'явся в них . Вона ж не відповідала на поцілунок, а просто завмерла. Я відірвався від її губ, трохи підняв голову і побачив, як член Вєталя повільно занурюється в її попку. Він рухався дуже повільно, це я відчув свої членом, кицька стала стискатися, міцно обхопивши і стискаючи член, тут вже не витримав я і проститутки 5 размер груди киев видав легкий стогін. Маша закусила губу і закрила очі, я бачив що їй дуже боляче, я почав шепотіти їй.

- Потерпи сонечко, зараз ще не багато буде боляче, а потім стане дуже добре.

- мені не боляче, мені не приємно, я не хочу його член, я хочу тільки тебе.

я сторопів, узяв її голову в свої руки, підняв і подивився їй в очі, на них виступили сльози. Членом я відчув, що Веталь вже почав трахать Машину попочку, його член терся об мій через перегородку, зрелые проститутки киев частные объявления він входив в неї дуже повільно. Я не знав що робити, з цього просто міцно притиснув Машу до себе і почав гладити її про волоссю, нашіптуючи:

- Зайка ну ти ж сама цього хотіла, хотіла щоб два члени були в тебе , зараз ми тебе трахну як маленьку шлюшку, тобі дуже сподобатися.

- я не хочу бути вашою шлюшкой, я хочу бути тільки твоєї, я не хочу Вєталя, я хочу тільки тебе.

Думки плуталися від Машиних слів, я не розумів нічого. Тут ми почули протяжне: пожилые проститутки киева

- Бл * ... ахуе ** ... сука ... І Віка затихла, мабуть хвиля оргазму відпустила її, я повернув голову до неї, картина відкривалася цікава. Віка сиділа на підлозі на колінах, з попки стирчала пляшка коньяку, шийку повністю сховалося в її дупі. А в руці у неї був маленький тюбик з під лосьйону, яким вона повільно повільно продовжувала трахать себе. Картина завела мене не по дитячому. Я почав рухати тазом насаджуючи Машину кицьку на свій член, Веталь теж не відставав, проститутки 5 размер груди киев поступово прискорюючись, Коли він повністю виходив з Машиною попки, я вганяв їй член в кицьку на всю довжину, а коли виходив я, то вже Веталь заганяв член в Машину дупу по самі яйця. До реальності мене повернув схлип над вухом. Я підняв Машину голову і побачив, що з її очей, градом котяться сльози.

- Веталь стоп. Я різко підняв Машу, знімаючи її з наших членів. - Їй не подобатися, вона не хоче так. Веталь стояв і не рухався, дивився на нас широко розплющеними очима. зрелые проститутки киев частные объявления Я сів на диван, згріб Машу в свої обійми, пригорнув до себе і почав гладити її по голову.

- Всі зайка не плач, все закінчилося, ми більше не будемо так робити.

Вона як і раніше схлипувала, я відчував її сльози на своєму плечі. Я подивився на Вєталя і похитав йому головою, даючи зрозуміти що з Маші на сьогодні вистачить. Поглядом показав йому на Віку, яка так і сиділа з пляшкою коньяку в дупі. Веталь не довго думаючи підійшов в ній і ткнув членом їй в пожилые проститутки киева рот, Віка з радістю відкрила його і повністю заковтнула його, упершись губами в пах Вєталя. Вона почала швидко швидко насаджується на нього, кожен раз її губки стосувалися Веталеного паху. Однією рукою вона почала пестити його яйця. Веталь запустив руки їй у волосся і ловив кайф. Але тривало це не довго. Віка випустила член Вєталя з рота і почала підніматися, пляшка випала з її дупи і відкотилася куди то в бік. Віка встала на крісло раком і випнула свою апетитну попку. проститутки 5 размер груди киев

- Ну давай улюблений трахни мою дупу. З цими словами Віка обхопила свою дупу і розвела половинки своєї попки в сторони, відкриваючи ВЕТАЛЬ свою дірочку. Мабуть огиду Вєталя минуло й дах йому знесло остаточно. Тому що він одним різким рухом увігнав член в Вікин дупу по самі яйця. Віка завила.

- Так, натягни свою суку. Трахни її в зад, щоб вона сидіти не могла.

Веталь взявся несамовито довбати її в зад, член миготів як поршень, то повністю виходячи, то зрелые проститутки киев частные объявления зникаючи в Вікиної попки повністю. Та ж таки не вгамовувалася.

- Так сука, жорсткіше, сильніше. Я хочу бути виебать як остання бл * дь. Залий мою дупу своєї спермою.

Я дивлячись на все це почав дрочити, Маша заспокоїлася і просто мовчки лежала на моєму плечі. Я думав вона заснула, але немає, вона опустила руку на мої яєчка і почала їх пестити, ніжно перекочуючи їх в своїй руці.

Віка забилася на члені Вєталя. Її всю трясло. Вона закінчувала. пожилые проститутки киева

- Я люблю тебе Веталік. Тільки й змогла вимовити Віка.

Веталь теж довго не витримав і видавши якийсь рик, почав виливатися в Вікин попку потоки своєї сперми. Зробивши ще пару рухів, він витягнув член з Вікиної попки, взяв її на руки, притиснув до себе.

- Я теж люблю тебе, моя шлюшка. І вони злилися в поцілунки.

Я від усього побаченого збудився нереально і сам готовий був закінчити.

- Машенька я зараз закінчу. Шепнув я їй.

проститутки 5 размер груди киев Маша швидко відкинулася, обхопила мій член губками і почала швидко його смоктати. Я і так був на грані, а тут ще Машин язичок почав пестити мою головку. Я схопив її за голову і почав кінчати. Мабуть сперми було дуже багато, Маша закашлялась і випустила член, пара крапель потрапила їй на губки і підборіддя. Але вона пальчиком все зібрала і облизала його. Я притягнув її і пристрасно поцілував. Смак власної сперми відчувався на її губах, але мене це не збентежило а ще більше завело. зрелые проститутки киев частные объявления Ми цілувалися близько хвилини. Потім я відірвався від її губ і просто притиснув до себе. Віка з ВЕТАЛЬ теж сиділи мовчки обнявшись.

- Хлопців може в будинок переберемося, а то лазня вже охолола, поки ми тут розважалися, та й алкоголь закінчився. Запропонував Веталь.

Ми стали одягатися, зібрали речі і порожні пляшки, привели баню в порядок, і повільно попрямували до будинку. Маша йшла поруч і вже підходячи до будинку, взяла мене за руку, трохи потягнула пожилые проститутки киева на себе і поцілувала.

- Я хочу щоб тільки твій член був в мені. Інші мені не потрібні.

Далі буде ...