—Датский доктор по приказу Адольфа Гитлера разработал первых в мире надувных резиновых женщин, причём фюрер лично составил список требований.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева позняки, повернення на дачу. частина 2, проститутки киева от 350гр.

... У парилки висіла мертва тиша, я стояв і не рухався, втім як і всі інші, я не знав що робити, що говорити і як це взагалі сталося. Член в в Вікиної попки опал і вона одним рухом виштовхнула його з себе, разом з членом з попки, почала капати сперма, але вона цього не помічала, вона як і раніше стояла з розкритим ротом і дивилася на Вєталя.

тишу порушила Маша:

- Б ** Веталь, ти або туди, або сюди, закривай двері, не випускай тепло.

Веталь вийшовши проститутки киева позняки з стопора, зайшов в парилку , прикрив за собою двері і повільно, наче йому щось заважало йти, пройшов повз нас з Вікою і сів на полиць, поруч з Машею.

- Не розумію, почав він, варто було вирубати на пів годинки, а тут таке, один трахає твою дівчину, та ще й в дупу, а вона йому при цьому підмахувати, та ще в цей час і пі ** у чию то вилизує, як так то.

Веталь опустив голову, і схопив її руками.

- Веталь прости, я не знаю що на мене найшло, проститутки киева от 350гр вона в тебе така сексуальна, та й картина того як вона вилизувала Машкіна вагіну, просто знесла дах. Прости друг, я не хотів, щоб так вийшло.

З цими словами, я встав і вийшов з парилки, вийшовши, плюхнувся на крісло і налив собі коньяку, одна, друга, третя чарка поспіль. Сигарета. Я сидів і думав про все те, що сталося, з одного боку мені було дуже соромно, за те що я так вчинив з одним, але з іншого боку Вікин дупа така приваблива і апетитна. Від цих думок член знову девочки проститутки в киеве за деньги зрадницьки почав підніматися. Не знаю скільки я так сидів, але мої думки порушила Маша, яка сила в крісло поруч зі мною.

- Вони мене виставили, сказали їм треба поговорити. Вона дістала пляшку мартіні, відкривши, зробила два великих глотка, скривилася і поставивши її на стіл, відкинулася на кріслі і закрила очі. - А мені сподобалося, я ще ніколи в житті так не закінчувала, та й дівчина мені до цього ще жодного разу не робила куни.

- Та й ротик у тебе що проститутки киева позняки треба, підтримав її я.

Вона відкрила очі, посміхнулася мені.

- Твій член мені теж сподобався, правда мало, я хотіла по довше їм насолодитися, але ти засранець проміняв мій рот, на Вікин попку.

- Так, треба було залишитися з твоїм ротиком, тоді нічого цього б не сталося.

- Всі в порядку буде , Вікі теж, як я помітила сподобався твій член, так що думаю, вона зараз все, як вона вміє пояснить ВЕТАЛЬ і знову зійдуться.

Ми випили ще, проститутки киева от 350гр покурили і тут в передбанник вийшла Віка.

- Ваня, тебе Веталь кличе.

Я вагався і не знав чи варто йти. Але все таки зважившись, я взяв пляшку коньяку, пару чарок і пішов до ВЕТАЛЬ. У парильні вже було зовсім не жарко. Веталь сидів на нижній полиці. Я сів поруч, розлив по чарках коньяк і простягнув одну йому. Ми мовчки випили. Я відразу ж налив по другій, і так само мовчки ми осушили і їх. Ми сиділи і мовчали, я не знав що говорити, зараз, сидячи тут тільки девочки проститутки в киеве за деньги з ВЕТАЛЬ, мені стало нестерпно соромно.

- Прости, прости Веталь. Тільки і зміг видавити з себе я.

Він як і раніше мовчав, взявши у мене з рук пляшку коньяку, він залпом зробив пару ковтків і поставивши пляшку на підлогу, скривився.

- Тобі хоч сподобалася Віка?

Я не багато замішані від цього питання, але швидко прийшовши до тями.

- Так, вона у тебе супер.

- Знаю, мабуть про таку новизні вона і говорила мені, а я проститутки киева позняки дурень не зрозумів. А ти ось відразу взяв бика за роги. Вона сказала мені, що думала це я нарешті зважився, адже ми до цього анальним сексом ніколи не займалися, хоча вона пропонувала, а я дурень гидував.

- Веталь, прости, я не хотів щоб так вийшло, але коли вона прийшла до нас і сказала, що ти вирубався, я спочатку і в думках не міг уявити, що все так вийде, я вийшов до тебе, а вони там, мені стало нудно і я до них пішов, коли зайшов в парилку, побачив що Віка вилизує проститутки киева от 350гр Машу, і у мене дах знесло, Вікин попка і кицька просто як загіпнотизували мене.

- Я тебе розумію, у мене коли її голою побачу, теж дах зносить.

Ми посміхнулися один одному. Напруга як то спало.

- Що вона тобі сказала, поки ви тут сиділи.

- Так толком нічого, каже думала, що це я, з цього і подмахівала, ще говорить, Машкін соки в голову вдарили і вона теж слабо міркувала, що відбувається.

- Мда, справи, Веталь ну ти правда девочки проститутки в киеве за деньги прости мене. - Гаразд проїхали, головне що вам обом сподобалося, може нашої сексуального життя саме така новизна і була потрібна. Вона геть вся світиться від щастя. Поки сиділа, з попки, твоєї сперми на полиці накапало, так вона грузла її пальчиками облизала, а потім мене так засмоктала, я аж забув одразу про те що сталося. Вміє вона як то мене переконувати.

Наш діалог перервала Маша, яка з'явилася в дверях.

- Хорош тут соплі розводити, там дві проститутки киева позняки красуні нудьгують, а вони тут сидять .

Ми піднялися, взяли коньяк і пішли на вихід. Маша пропустила нас, обдарувавши кожного посмішкою, а мене так ще й поцілунком, від несподіванки, я навіть одразу і не зрозумів, що сталося, а вона обвивши своїми руками мою шию, притулилася до мене всім тілом і почала пестити своєю мовою мій, отямившись я взяв її за попку і почав пестити її апетитні булочки. Але вона не дала мені повною мірою насолодитися її попкою, відсторонилася і проститутки киева от 350гр пішла в крісло, я прикрив двері в парильню і теж пішов до столу.

Розмова якось не клеїлась, відчувалася якась недомовленість, яка так і висіла в повітрі.

Як вже повелося, атмосферу незручності розбавила Маша, вона вже сиділа вся червона, від випитого, рука її лежала між ніг і що вона там їй робила було не видно, через її ж ноги .

- Віка, а ти до цього вже лизала жіночу кицьку?

- ні, жодного разу. Нітрохи не зніяковіла питання Віка. девочки проститутки в киеве за деньги P>

- Ну і як тобі, сподобалося?

- Так було супер, я б не відмовилася повторити. Вона грайливо подивилася на Машу.

- А в попку боляче, а то я жодного разу не пробувала, але дуже хочеться. Не вгамовувалася Маша. Вони розмовляли, наче нас з ВЕТАЛЬ тут і не було.

- Ну якщо підготувати її, то не особливо, головне розслабитися. Кайф НЕ опісуймий.

Машини очі загорілися, вони якось не добре перезирнулися. Ми з Веталь сиділи і просто офігеваю, проститутки киева позняки від цієї розмови, хоча цього не можна сказати про наших членах, вони реагували зовсім по іншому, вони вже стояли. Веталь навіть злегка його подрачивал. Віка помітивши це опустила руку на його яєчка і почала їх пестити.

- Вик, почала було Маша, але подивившись спочатку на Вєталя, потім на мене, замовкла.

- Ну питай, тут вже всі свої. Сказала Віка і обдарувала мене посмішкою.

- Ем, ну як би по делікатніше запитати.

- Так питай вже. проститутки киева от 350гр P>

- Ну добре. Маша витримала театральну паузу. Я хочу щоб мене в два члена трахнули.

Ми з Веталь просто відкрили роти і завмерли. А Віка ні краплі не зніяковівши.

- Так це не в мене, а у хлопців треба питати. Хлопці ви як, хочете Машку, удвох спробувати? Звернулася вже вона до нас. І весело розсміялася. Наші з ВЕТАЛЬ щелепи, впали на підлогу. Сказати що ми офигели, значить не сказати нічого.

Маша зніяковіла й опустила очі. Але коли вона підняла девочки проститутки в киеве за деньги їх, в них був вогонь пустощів. Вона розсунула свої ніжки, і я побачив що вона вже у всю пестить свою кицьку. Віка теж часу дарма не втрачала, вона щосили дрочила член Вєталя. Мабуть їй це набридло, і вона зручніше влаштувавшись між його ніг, взяла член Вєталя в рот і він відразу повністю потонув в ньому. Вона почала швидко водити по ньому губами, Веталь закрив очі, опустив руки на Вікин голову і відкинувся ловлячи кайф.

Я теж щоб не залишатися осторонь, встав і проститутки киева позняки підійшов до Маші, член виявився майже навпроти її ротика, але вона не бачила мене і мого дружка, вона самовіддано мастурбировала, трахкаючи себе двома пальчиками. Я обійшов її з боку, ...                                          Читати далі