—Шимпанзе – рекордсмен по самому быстрому сексу среди млекопитающих. Ее рекорд – 3 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев метро черниговская, темрява стародавнього міноса. частина 4: розкішний ритуал, проститутки топ моделс киев.

- Що стосується владик, то з одним ти вже знайомий ...

Я впав на коліна, низько опустивши голову - тільки цар, напівбог і син Міноса не мав імені. А, мені не те що грабувати відповідати - його мені бачити не можна.

- Владика! Ми його доставили!

- Встань, Танатоса, я всього лише молодший цар наполовину кідонского палацу. З урахуванням твого положення при Кноссе, ми практично рівні. Так, до речі, знайомся - колишній володар храму Разайі - кивнув він на проститутки киев метро черниговская того самого глашатая, якого притягла царська варта. - Керфаро! ..

- Владико, я все поясню! ..

- Чи не перебивай. - Холодно спинив його Цар. - Ти вліз на митницю і викрав для ритуалу двох невинних подорожніх.

- Разайа вимагав ...

- Якщо ти так добре знаєш Разайу, я тебе запитаю. СКІЛЬКИ ПЕРВОЖРЕЦОВ БУЛО В Кноссі ПРИ Міноса? Я тебе питаю - гаркнув владика. Прислуга відсахнулася до стіни. Жрець не відповідав, і у мене задзвонило в вухах, поки проститутки топ моделс киев Цар підходив до стійки з ЛАБРІС. - ЦЕ ПОСТУЛАТ! ЦЕ ЗНАТИ ТРЕБА! ... Ти ледь не погубив двох посланців Кноського Царя і за це, ім'ям мого Отця, - він зняв зі стійки бронзовий лабрис, прикрашений тонкої гравіюванням, - я складаю з тебе обов'язки повелителя храму Разайі.

Незважаючи на крики, стражники повалили старого на коліна і цар мовчки і стяв одним рухом. Дівчата в басейні здригнулися, але продовжили свої ігри.

***

Після такого трохи несподіваного проститутки киеве услуги знайомства, цар відіслав нас в покої західного крила. Деякий час ми з АКАР відходили від того, що сталося з допомогою вина і їжі, потім глава храмової варти повідав мені про те, як убив бика і був відведений вартою першим. Ми посміялися - злегка натужно - і продумали плани на наступний день. Потім прийшли дві дочки знатних родин і супроводжувала їх матрона. Вони прийшли, так як їх сімейство почуло про гостях з Кносса і вирішило попросити заступництва.

Треба сказати, проститутки киев метро черниговская прийняв я (формально все-таки я був господарем покоїв) їх без особливого бажання, але прогнати геть нічних гостей правила поведінки просто так не дозволяли. Крім того, мені потрібні були нормальні відносини з місцевою знаттю. Дівчата були милі і ввічливі, хоч і обдавали мене і АКАР сальними поглядами. Вони питали нас про звичаї і побут Великого Палацу. Мова торкнулася Ритуалів Очищення.

- Слухайте, - гаряче зашепотіла старша з них, сівши мені на коліна, поки матрона проститутки топ моделс киев пішла за вином - у вас в очищених багато людей беруть участь?

- Іноді сотня буває, - незворушно відповів я, не звертаючи уваги на її відстовбурчені плаття.

- Ооо, - гаряче зашепотіла молодша, закинув ногу на плече АКАР, залишившись поруч з ним - а у вас буває, щоб на одну жінку кілька чоловіків?

- Так, сама Верховна Жриця таке практикує.

- Як? - Пустотливо посміхнулася старша, пустивши одну руку собі під сукню.

- Ну ось так, двоє проститутки киеве услуги на одну, а то й троє, вона всім дозволяє ...

- Покажіть, поважні Танатоса і АКАР!

- Прямо зараз? - Сторопів я.

- А чому б і ні? - Спалахнула дівчина, бряцнув золотом і провівши вологим пальчиком по моєму підборіддю - Стара чаклунка теж не проти прочистити свої ворота, та й ми всі очистили все заздалегідь!

Щоб ми впевнилися в цьому, вона нахилилася, оголивши для нас попку (її велика груди ледь не випала з відкритого верху традиційного мінойської проститутки киев метро черниговская сукні). Почекавши, поки ми розглянемо великий горішок її тилу і блискучу щілинку, вона розсунула півкулі, показавши нам ідеально поголену промежину і акуратне, ледь пульсуюче колечко ануса.

- Воістину! - Вторив молодша. Її соски помітно загострилися, особливо коли вона по ним провела. Мені довелося стриматися, щоб не поморщитися. Я подивився на стражника, той відповів мені прихильним поглядом.

Ми дочекалися матрону і вдруге заговорили на цю ж тему. Вона, проститутки топ моделс киев будучи вже в винному пару, її підхопила, розповідаючи про те, як свого часу з подругами вони змагалися, у кого чоловік раніше вчепиться в крісло від жіночої ласки губами, додавши, що ніхто так не може більше.

- Ви неправі! - Заперечила Молодша - Гості розповідають, що зараз багато жриць, які присвятили себе справі любові!

- Дівчинка, так що ти можеш в цьому знати? ... - Увійшла в раж Матрона.

- Багато чого! - З викликом відповіла її вихованка проститутки киеве услуги p>

- Ах, багато?

- Так!

- Давай перевіримо це прямо зараз!

- Давайте!

Старша злізла з мене, на прощання подарувавши пристрасний поцілунок. Молодша зірвала з мене на стегнах пов'язку, поки її роздягала сестра. Обидві - типові мінойкі з не сильно світлим волоссям, хіба що у старшій був дивний темний відлив. Старша - ідеал Богині: стрункі міцні ноги, округлий тил, змочений жіночим соком, а груди навіть злегка повніше, ніж потрібно. В Молодшій проститутки киев метро черниговская ще дихала юність - і груди у неї була значно менше.

У обох - гладкі стрункі ноги і виголена промежину, на яких блищить жіночий сік. Я дозволив собі впитися в одну з маячили переді мною луг, віддавшись солодкого запаху. Сік Старшій (а це була вона) був солодкий і віддавав якимись маслами, а її тіло реагувало на кожен дотик моїх губ і язика.

Однак раз заспорила Молодша, то їй я себе і віддав. Вона смоктала непогано, дуже непогано. Її язичок пополірував головку проститутки топ моделс киев мого члена краще, ніж ювелір - полірувальник дорогоцінний камінь, поки руки бродили по моєму животі і грудях. Старша підтримувала сестру в тонусі, вилизуючи їй промежину неймовірно довгим і гострим язиком.

- Моя сестричка любить, коли її підтримують в пристрасті, - пояснила вона - зазвичай я і виконую цю нелегку працю. Повірте, вона не менш смачна, ніж я.

Побачивши мій сумнів, вона довгим язичком підчепила кицьку сестри, а потім, тримаючи його перед собою, проститутки киеве услуги злилася зі мною довгим поцілунком. Я відчув лише смак вина на її губах та ще одну руку на своєму членові, але віддячив її, попестити пальцями між ніг так, що дівчина в захваті закрила очі, стиснувши однією рукою сосок, а інший - голову сестри.

Матрона побачила це і покликала рабиню, шепнув їй щось на вухо. Це привернуло мою увагу і я став розглядати виховательку. Вона була схожа на Старшу, але молодість вже йшла з неї, хоч і щадила чудове тіло з великими грудьми і проститутки киев метро черниговская акуратними сосками. Між ніг вона собі допомагала рукою, вільною від члена АКАР, чий підборіддя блищав не гірше лисини храмового ката Костіса. Про суперечка вже все забули.

Служниця була кігладской крові - мініатюрна і смаглява, з акуратною грудьми, трохи маленької для класичного мінойської сукні, яке, втім, вона носила в скороченому фасон, що дозволяло побачити її стрункі ніжки. АКАР просто так красуню не відпустив, змусивши її поцілуватися з матроною. Та не посміла проститутки топ моделс киев перечити і незабаром щосили лащилася з вихователькою, так що я тепер бачив і її акуратно підстрижені мох, в якому гуляла чужа жіноча рука.

Я відірвав від члена Молодшу і поклав на кушетку її сестру. Та покірно розсунула ноги, але я не хотів її так швидко взяти і прісунул їй в рот якомога глибше. Її глотка прийняла весь мій член і гостинно охоплювала його, як привітна господиня. Я скористався гостинністю і почав сношать її в рот, поки Молодша піднялася на лежачу на спині проститутки киеве услуги сестру і почала пестити її язичком і пальцями.

Тим часом АКАР набрид якісний, але одноманітний відсмоктування матрони. Він поставив її на карачки, попередньо віддавши служниці себе і вставив свого стража палацової вчительці. Покої оголосили нові стогони. Я вирішив не відставати від колеги, висмикнув член з глотки Старшій і протаранив гостинні рожеві ворота, що розташувалися вище. Вони вже давно манили мене своїми вологими відблисками.

Тісний жіночий коридор проститутки киев метро черниговская приємно здивував мене, змусивши прискоритися. Стогін молодшої перетворювався в крик (частково завдяки тій, що знизу стискала рожеві губки на жіночому капюшоні моєї партнерки), але мене це не сильно хвилювало. Я її трахкав, стиснувши міцні сідниці руками, подумки вибачаючись в черговий раз перед моїм життям. Перед Кавьей. Втім, ...                                         Читати далі