—Аль Капоне под конец своей жизни болел запущенной формой сифилиса, от чего бредил и с трудом осознавал происходившее вокруг.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

сами дешеви проститутки киева, темрява стародавнього міноса. частина 1, проститутки харьковская киев.

Дисклеймер: Всі викладені події навряд чи мали місце бути. Розповідь по можливості наближений до даних про мінойської цивілізації, але подекуди допущені огріхи. Частина з них - навмисні. Імена богів і персонажів - здебільшого реальні минойские.

Кносс. Осередок сили і влади синів Міноса. Рай на землі, що краще будь-якої точки Ойкумени / відомого світу - прим. автора /. Сюди прагнуть багато, але не всім судилося опинитися в його лабіринтах. Гордовиті єгиптяни, варвари сами дешеви проститутки киева з півночі і пеласги / переселенці-греки / (що, втім, одне і те ж). Замкнені Кидоня і життєрадісні кігласци.
 

Іноземці не розуміють, як можна побудувати палац розміром з їх місто. Або - місто, побудований, як палац. Втім, пеласги теж. Тільки Кидоня, повільно вмирає народ, який зберігає вірність напівзабутого у нас богу Разаже розуміють. Риата, начальник царським архівом вважає, що саме у них ми перейняли мистецтво будувати палаци. Так це, чи ні, не знаю, але проститутки харьковская киев знаю, що мене звуть Танатоса, син Тано, жрець і син жерця, мені 19 сонячних кіл від роду.

Як другий син, я був зобов'язаний продовжити служіння Разаже. Дурість якась. Старший брат був набагато більш здатний, але традиції не суперечать. Ще більша дурість - то, що я зараз був жерці Разажі, а Амежі, або, як частіше говорять - богині-Змії або просто Богині. Я навчався у Кидоня в Закросе і метал ритуальні дротики Бога набагато краще, ніж орудував ЛАБРІС / ритуальний двуострий сниму проститутку в киеве недорого цена фото сокиру /, але, на жаль, в Бога в Кноссі вірують мало, через що жерців тут поки надлишок.

Але я і не жрець взагалі-то. Я - очі і вуха Жриці-Дочки Акалли. Ну, і коханець, іноді. Правду кажучи, не дуже люблю оргії їх братії, але виявитися в катівнях Таємної архіву за невіру не горю бажанням. Благо, Дочки Аккали в переважній більшості - красуні з апетитною грудьми, якої б захопилася б Богиня, гарячим поглядом і кучерявим волоссям.

Втім, у мене така красуня сами дешеви проститутки киева була, Рода кавья, трохи молодшого віку мене, видана за мене ще тоді, коли призначення шлюбів за зірками повсюдно схвалювалося. Саме з нею я порушував спокій мешканців сусідніх покоїв тієї ночі, коли почалася ця історія. Втім, за стінкою чулися жіночі стогони, чоловічих же не було зовсім. Я не звертав уваги і лише почав частіше входити в Кавью

- Танннооооооо - вже починала тягнути вона, не відкриваючи очей. Іменем батька мене називають багато - Припини, будь ласка ... проститутки харьковская киев

Я не звертав уваги - знав свою красуню. Заллє ложе, але не визнає, що їй було добре. Я підсилив поштовхи, вона ж почала дряпати спину. Завтра знову доведеться одягати плащ.

- Танно, я зараз точно умрууууууу ...

- Швидше народишся, світло мій. - Прохрипів я, схопив її попід пахви і спритним рухом поміняв положення. Тепер кавья була зверху, але вона і не подумала зупинитися. Правда, іноді вона занадто часто, але думаю, що це була вина її поголеною промежини. сниму проститутку в киеве недорого цена фото Я відчував, її збиває дихання, відчував, як по ногах течуть її соки. Навіть в напівтемряві моя змоклий життя / минойский титул дружини / стала справжньою красунею. Для палацових цінителів, правда, її підліткова груди була замала, але все сухорляві тіло, довгі ноги, що охоплюють мене і опукла попка були на своєму місці.

кавья, немов прочитавши думки, розгорнулася до мене спиною і трохи вигнулась, тепер діючи тільки попкою. Втім, зовсім недовго - незабаром вона сами дешеви проститутки киева розгорнулася до мене (прямо на стовбурі, що поставило під мою стійкість нового випробування) і впала мені на груди. Я обняв цю красу, не припиняючи цілувати її губи, і з натиском провів по спині, через що кавья крупно затремтіла. Так тривало недовго - незабаром її голова впала мені на плече і почала швидко шепотіти різні ніжності, а поштовхи - поступово стихати. Я підіграв їй, але діяв обережно - тепер охолодити мене могло тільки льняне масло. Або ротик Кавьі.

Вона проститутки харьковская киев зрозуміла. Повільно сповзла вниз і обхопила член губками, дивлячись на мене (в її очах горів відблиск лампади). Я протримався деякий час, але незабаром головку почав обробляти язичок і я, шумно зітхнувши, спустив поштовхами все насіння в чарівний ротик. Вона прийняла все, продовжуючи ніжно обробляти стовбур, потім відступила. Деякий час я просто лежав, відчуваючи щемливої спиною промоклий настілку ложа. Кавья випила вина і лягла до мене, обвившись навколо мене.

- Я сниму проститутку в киеве недорого цена фото тебе люблю, мій Вищий жрець - так, в це вона ще вірила.

- І я, життя моя. - Як і я в це.

Але насолодитися далі вночі перед чистим днем / вихідним / нам не дали. Минуло зовсім трохи часу - кавья дарувала тільки третій поцілунок, а в двері сильно постукали. Я тихо зліз з ложа. Акуратно дістав короткий бойовий меч. Сусіди чи ні, але грабежі в палацах Ингода траплялися. Рідко, але траплялися.

- Хто?

- Нодар, дочка Дару, з посланням від Великої сами дешеви проститутки киева Жриці Аккали. - Я знав цю сучку. На храмових оргіях вона постійно лізла до мене. Цікаво, давно вона тут?

Я одягнув на стегнах пов'язку, схопив в праву руку факел, а в ліву - меч і відкрив двері. Так, Нодар. Моя ровесниця. Груди і стегна в повній відповідності з уявленнями Богині, а ось волосся пряме, які не кучеряве, та й носик трохи кирпатий. Вона стояла, грайливо примружившись, але мені було все одно.

- Я слухаю.

- Акка веліла передати, що ви їй терміново проститутки харьковская киев потрібні. - Вона помовчала і, бачачи мій скепсис, додала вагомо: - По палацовому справі.

- Терміновому? Палацовому? - Я мав на святилищах достатню вагу, щоб іноді не слухається наказу Аккали, тим більше, що її просто знову захотілося влаштувати оргію на рівному місці. А може навпаки - занадто захопилася передбаченнями і жертвами та виявила, що ритуальний трах пропущений. Але палацове ...

- Так. До кінця церемонії Оновлення максимум - година і ти, Танатоса, сниму проститутку в киеве недорого цена фото повинен прибути до цього часу.

Все таки трах. Правда, моя участь необов'язково, ніж я і скористаюся.

- Я прибуду, Нодар. Не турбуйся. - Я закрив двері.

кавья вже сиділа на лавці, витираючи домотканим рушником.

- Ідеш? - Трохи ображено запитала вона. Якби вона схрестила руки, а її невеликі соски були б такими гострими, її можна було б прийняти за ображеного підлітка.

- Так, життя моє, йду. Жриця кличе.

- Ця сучка знову сами дешеви проститутки киева буде трахати тебе всю ніч. Або спустить на тебе Нодар. - Весело додала вона. Пристрасті Верховної жриці для неї секретом були.

- Навряд чи. Там веселощі вже йде.

- Чи не дочекалися?

Я похитав головою. Натяк в словах прямоволосой відчувався, але жриця явно передбачала, чим я займаюся, інакше б наказала з'явитися без жодних застережень.

- Думаю, якийсь внутрішній ритуал. Мене на нього не кликали.

- І слава Богу.

Ось ще одна проститутки харьковская киев причина, по якій її люблю. Пріревновивает, що рідкість серед минойцев (кідонская кров грає, не інакше) і вірує в Разажу, що рідкість серед Кноссцев. Втім, не те, ні це на її роботі резчіцей по бронзі не відбивається.

Я підійшов до неї і заглянув в бездонні очі.

- Ще годину у нас є.

І відкинув рушник, розуміючи, що падаю в цю безодню.

***

Виходячи, я натрапив на Акареу - неофітці нашого храму. Чоловіки її не надто любили, тому вона сниму проститутку в киеве недорого цена фото проводила ночі в обіймах сусідки, наполовину пеласги. І даремно не любили - Акареу нагадувала маленькі кикладські статуетки своєю мініатюрністю. Злі язики називали цю мініатюрність дитячої, але з храмових обрядів я прекрасно знав, що дитячого в ній - пропорції тіла та кирпу.

- Привіт, соседік! - Весело привітала вона.

- Привіт, Акареу.

- Фу, як царствено - вона підхопила мене під руку. - Тебе теж Акалла викликала?

- Як дізналася? - Малятко сами дешеви проститутки киева пирснула.

- Жіночі стогони не можуть надовго ...                                          Читати далі