—88% женщин привлекает волосатая грудь.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

беременные проститутки киева, темрява стародавнього міноса. частина 3, киев леди проститутки.

Дисклеймер: Всі викладені події навряд чи мали місце бути. Розповідь по можливості наближений до даних про мінойської цивілізації, але подекуди допущені огріхи. Частина з них - навмисні. Всі місця, згадані тут - реальні.

Палаци. Вся міць Міноса втілена в них. І вся суть. Масивні. Незахищені фортечними стінами, але невразливі. Повні таємних знань, що дарують задоволення, влада і просто життя. Риата, глава царського архіву, вважає, що наші грубуваті предки спочатку беременные проститутки киева будували їх заплутані коридори, прагнучи до потаємних самоти і досконалості. Так це чи ні, правду кажучи, не знаю.

Я не любив заплутаності коридорів Кноського палацу, найбільшого з побудованих синами Міноса. Але зараз вона грала мені на руку. Вона, а не боги і богині ночі інородців і не Восьминіг, якому поклоняються ті, на кого я зараз полюю. Я - очі і вуха Акалли, Вищої Жриці Богині-Змії Кноського палацу, третьої особи в усьому палаці. Ну, і мого храму - Бога-Отця теж. киев леди проститутки

Зараз неосвітлених його темних коридорів грала мені на руку. Мені і дванадцяти синам Міноса, що причаївся лівіше. Костіс і одинадцять досвідчених ветеранів війни на Островах. Всі озброєні, підготовлені і дуже розсерджені. І дурні культісти, що почали свої огидні ритуали строго по сходу місяця, їх тільки розохочували.

Це був уже третій Ковен за останні два місяці. З того моменту, як мене обдарували кийком в глухому куточку Палацу, справи пішли погано. Пріверженнікі снять проститутку киев метро житомирская Восьминога вже вбили чотирьох жерців (в здавна безпечному Кноссе!), Що породило чутки і навіть спробували вчинити замах на Акаллу. Зрозуміло, невдале. Але помста пішла швидко. Зайве швидко.

Кожен раз помирали всі осьміногопоклоннікі. Все до останнього. Побивалися при затриманні або в камері. Жодного сліду вони не видали, та й не встигли. Саме тому я попросив Костіса, ката ліву руку і, часом - коханця Жриці відібрати лише найдосвідченіших і самих холоднокровних. беременные проститутки киева Досить буде зловити самого останні ідіоти, і ми візьмемо слід.

Костіс виждав, поки знизу пролунають повні солодкого відчаю крики і подав хрипкий гортанний сигнал до атаки. Вартові - два дурних молодика з розфарбованими сажею особами - навіть не встигли закричати. Їх зім'яли і спробували оглушити. «Спробували" - тому що я, перериваючи крик першого, розрубав йому горло мечем, а другого оглушили дуже невдало, проломивши йому череп рукояттю важкого штурмового меча. киев леди проститутки

- Ну що ж ви, - разачарован прошепотів я.

- Ви теж відмінно спрацювали, - знущально шепнув один з воїнів.

- Спускаємося тихо, - наказав Костіс, починаючи спускатися по сходах вниз. - Нехай невірні нас не помітять. Нехай Господь береже нас Богиня.

Воїни кивнули. Деякі з них вірили в Бога-Отця, а один не вірив ні в що. До пори до часу.

Сходи були вузькою і не освітлюються. Не дивно - за задумом будівельників, цієї печери взагалі не снять проститутку киев метро житомирская повинно було бути. Культісти розширили її і стали використовувати. Втім, іншого храму Восьминогу, першого сина богів, проклятому синові, і не потрібно було. На щастя, вихід огортала та ж тьма, що і вхід. Правда, в самому залі, начинавшемся трохи далі, було куди світліше.

Зал був оброблений куди багатшим, ніж попередні два, розгромлені раніше. Стіни були покриті грубуватими фресками, в нішах стояли бронзові курильниці і статуетки. В глибині приміщення, освітленого лише беременные проститутки киева лампадками і факелами (світлові колодязі / поширений в мінойської архітектурі елемент, який доставляє світло на нижні поверхи /) розташовувався вівтар.

Всередині творився пекло навіть за мірками досить розпусного храму Богині-Матері. Щільний серпанок від смолоскипів і курильниц заповнював і приховував все, так що в першу чергу ми почули голос. Неприємний - з хрипотою і злістю, але владний і потужний.

- Смерть брехливому синові!

- Смееееерть! - Підхопило киев леди проститутки добрі три десятка голосів. Неприємно. Злегка недооцінили їх.

- Як їх злі боги п'ють нашу кров, так і п'ємо їх! - Він підняв чашу вгору. Деякі наслідували його приклад і тут я оцінив масштаб. У порівнянні з тими ж нічними ритуалами храму Разайі, звичайно ж, це був невеличкий бенкет. Але в порівнянні зі звичайними бенкетами ...

Жрець розвернувся, проносячи братину повз прихожан. Точніше - тих з них, що були зайняті іншими парафіянами. Він спокійно переступив снять проститутку киев метро житомирская через розпластаного на сирій землі кідонку, нещадно сношаться якимось довговолосих мінойцев, судячи з плаща - з переписувачів або палацових торговців. Дівчина стогнала і дряпала землю, її разеже / партнер по сексу / навіть не звертав на неї уваги.

З боків від нього прямували дві пеласги, кожну з яких покривав лише плащ. Вони вже явно брали участь в оргії - внутрішню сторону їх стегон вкривала блискуча плівка соку, а ще не до кінця сформовані грудей - мазки землі. беременные проститутки киева Жрець байдуже оглянув розпластану мінойку і підніс братину до пари. Одна з його помічниця черпнув кубок вина і повільно спорожнила в рот ледь не вдавився дівчата.

Інші були теж хороші. Незнайома чорноока наслідувачок Акалли - її сношалі відразу двоє - з довгими ногами, повноцінної грудьми і кирпатим носиком орала так, що, напевно, саме її ми чули, вбиваючи охоронців. Втім, дівчина поруч не відставала, хоча рот був зайнятий членом партнера, перед яким стояла на колінах киев леди проститутки а рукою допомагала ще одному. Ззаду її задовольняла молода дівчина на зразок тих двох, котрі супроводжували головного жерця.

- Чекаємо ... - шепотів Костіс - Чи не шевеліваемся, гади острівні! ... - Гади острівні втручатися і не думали, щосили дивлячись на те, що відбувається. Добре хоч роти не пороззявляли.

Тим часом інші не втрачали часу дарма. Примітно, що дівчат було набагато більше, ніж чоловіків. Збіг? Не знаю не знаю. Втім, використовувати позиції снять проститутку киев метро житомирская «багато хлопців і дівчина» це їм не заважало, навіть навпаки - поки кількох дівчат сношалі по три, а то і чотири сини Міноса (по одному на кожну дірочку), його дочки розважалися самі.

Дві дівочі пари в різних кутах залу займалися тим видом злягання, що я не бачив, а лише чув: вони розташувалися навпроти один дружки, розвели ноги і почали тертися промежини. Зверху їх поливала маслом ... ні, не рабиня, дівчина в тому ж пурпуровому плащі, що і віночерпальніци. Я придивився беременные проститутки киева до інших власницям схожих плащів.

Ось дві пари дівчат на лаві біля стіни. Перша цілком звичайна. Кідонка з русявим кучерявим волоссям, спадаючими на плечі, сидить на лаві. Розкішне тіло - велика груди, плоский живіт, гострі маленькі соски ... Між її ніг орудує стоїть на четвереньках подружка з тілом трохи повніше, ніж ідеал, але безсумнівно, гарним, одна її попка, кругла і велика, як великий горіх, але гладка чого тільки варта ... Внизу, під нею лежить дівчина киев леди проститутки з кістяним членом. В пурпуровому плащі.

Друга Оригінальничати. Мінойка, трохи стрункіше, ніж потрібно, в жрецькому уборі, але з ідеальними ніжками, розсунутими зараз. Її ліву ногу витирає своїм нічним мохом промежини інша дівчина, зі спини дуже добре виглядає і кричуща не гірше інших. На другий сидить дівчина в пурпуровому плащі. Ліниво погойдуючись, вона ллє на двох разеже масло з кубка на другу і орудує пальчиком в печері першої.

Тільки зараз я звернув увагу, снять проститутку киев метро житомирская що близько третини всіх дівчат - саме в пурпурних плащах. Вони не прагнули задовольнити свою хіть на відміну від інших, вони саме обслуговували інших. Ось одна розносить вино. Ось інша язичком пестить анус активно проникає в партнерку чоловіки з грубими руками і бородою - варвара-вольноотпущенника або ремісника

Ось інша активно відсмоктує у сидячого на лаві, що п'є вино чиновника (добре видно перстень - друк), ліниво обговорює щось з сусідом, на стовбурі якого скаче беременные проститутки киева покрита маслянистою плівкою культістка з мокрими темним волоссям. Взагалі, все «пурпурні» імен обслуговували і саме це, а не їх пурпурні плащі, мене дивувало - зазвичай в оргіях усі рівні.

/ Головний герой не особливо дивується пурпуровим ...                                          Читати далі