—26% мужчин перед свиданием нюхают свои подмышки.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев 400 грн, mass effect. день перемир'я, проститутки киев 100 фото.

Дійові особи: Джон Шепард, Ешлі Вільямс.
 Місце дії: «Нормандія».

- Гей, шкіпер. Випити не бажаєте? З особливої нагоди.

Шепард відірвався від списку зброї, яке він становив для корабельного ад'ютанта і підняв втомлений погляд. Ешлі Вільямс, сержант Альянсу, досвідчений солдат, напарниця капітана і, за сумісництвом, просто красива двадцятип'ятилітня дівчина, стояла поруч, тримаючи в кожній руці по високому, наповненому коричневою рідиною келиху. Чисто проститутки киев 400 грн автоматично капітан простягнув руку і один з келихів перейшов до нього. Судячи по запаху - ром.

- А що за випадок? - Кілька спантеличено запитав Шепард.

- Сьогодні День перемир'я, закінчення війни Першого Контакту. У моїй родині його завжди відзначають. Оскільки я єдина Вільямс на борту, вирішила запитати вас.

Капітан лише хмикнув.

- Навряд чи я найголовніший патріот на борту корабля.

Дівчина посміхнулася.

- Може, і немає. проститутки киев 100 фото Може, я просто хочу випити з вами. Про це ви не думали?

Останній раз, коли Шепард пив з дівчиною, та мало не втратила свідомість від двох нахлинули на неї оргазмів, так що тепер вже губи капітана розтягнулися в посмішці. Спогад його сексу з Емілі Вонг було ще занадто яскравим, щоб капітан міг не думати про нього. До того ж, з моменту зустрічі з журналісткою в готелі пройшло всього чотири дні, за які капітан і його «Нормандія» перемістилися майже на іншу частину галактики. проститутки за 300 гр киев Зараз вони були на підльоті до ФЕРОС - планеті, з колонією на якій було втрачено зв'язок, і на якій була помічена активність гетів. А раз гети усюди слідують за Сареном, то Шепард був просто зобов'язаний перевірити, чи не пов'язаний побіжний спектр з усім цим. До виходу на орбіту планети залишалося ще близько трьох годин, які Джон планував провести, повністю занурившись в свої обов'язки: скласти список необхідного зброї, перевірити боєприпаси і гранати, а також замовити проститутки киев 400 грн кілька нових модифікацій для скафандрів бойової групи. Але, коли до вас підходить симпатична молода дівчина і запрошує випити, справи негайно відходять на другий план.

- Тільки не кажіть, що не знаєте про мою сім'ю. Моє начальство завжди це з'ясовувало. У моєму особистому справі цього немає?

Дівчина присіла на край збройового столу, зробила ковток з келиха і облизав губи, явно насолоджуючись смаком алкогольного напою. Губи ... Сказати по правді, всякий раз, проститутки киев 100 фото коли Шепард дивився на Ешлі, його погляд завжди зупинявся на її губах. Чуттєвих, пухленьких губах, таких надзвичайно сексуальних. З голови відразу пропадали всі логічні і раціональні думки, і Джону доводилося брати себе в руки, щоб не думати про те, яке неймовірну насолоду він би отримав, якби ці губки обхопили його встав член. Ось і зараз його вульгарні роздуми привели до того, що його штани стали йому дуже малі в області паху. Втім, не можна сказати, що Шепард дуже соромився проститутки за 300 гр киев свого збудження. Скоріше навпаки. І коли погляд Ешлі впав на надмірно виділявся бугор на його штанях, Джон не зазнав ні краплі збентеження. Однак реакція сержанта була дещо не такий, яку очікував спектр.

- Вас так збуджують розмови про військових, шкіпер? - Запитала Ешлі, чим глибоко капітана халепу. Він очікував, що дівчина хоча б зніяковіє, або навпаки, поспішить піти, але Вільямс подібна ситуація, здається, бавила. Ось тільки незрозуміло, ром тому причиною, проститутки киев 400 грн чи ні. У будь-якому випадку, необхідно було брати ситуацію в свої руки - не вистачало ще, щоб сержант подумала, що Шепард не знає, як себе вести.

- Швидше мене збуджує ваш рот, Вільямс. І неважливо, які саме слова з нього вилітають.

Очі дівчини здивовано відчинилися - такого одкровення від капітана вона не очікувала. Однак ніяких негативних емоцій на обличчі красуні не з'явилося - вона, навпаки, лише ковтнула рому і захихотіла. Здається, алкоголь дав їй в голову проститутки киев 100 фото занадто швидко.

- Пахне порушенням субординації, шкіпер, чи не так?

«Не знаходжу», - подумав Шепард, хоча дівчина, без сумніву, була права. Нестатутні відносини між службовцями Альянсу були заборонені, і навіть накази коммандера судна не могли порушувати військовий кодекс.

- Ти йому розкажи про порушення субординації.

Рука Шепарда досить грубо перехопила вільну руку Ешлі, після чого капітан абсолютно безцеремонно поклав її на свій член. проститутки за 300 гр киев Однак навіть таке безпардонне дію змусило Ешлі лише засміятися.

- Капітан, це смішно. Ми в трюмі, тут повно людей.

Дійсно, буквально в парі десятки метрів, правда, спиною до Ешлі і Джону, стояв Рекс, та й у ад'ютанта, що займається постачанням і розташовувався в іншій частині трюму, здається, знаходилася пара людина. Втім, ні на що серйозне Шепард і не розраховував - йому просто хотілося стерти з лиця Вільямс цю п'яненький посмішку.

- І що? Слабо, проститутки киев 400 грн Вільямс? Бентежишся, немов маленька дівчинка.

- Вивести мене з себе у вас не вийде, капітан, - хитнула головою дівчина, допивши залишився в келиху ром. Шепард же свій поставив на стіл, так і не спробувавши.

- Вивести з себе? Про це не йдеться. Просто якщо вже ти стала причиною ... Цього ...

Застібка розстібати простим рухом руки. Штани негайно сповзли до колін, після чого з трусів з'явився наполовину встав орган капітана. Тут вже навіть алкоголь, котра проститутки киев 100 фото розмовляла в Ешлі, відійшов на задній план.

- Шепард! - Вигукнула вона, правда неголосно, явно побоюючись, що Рекс і інші службовці Альянсу обернутися і побачать їх.

- Якщо вже ти стала причиною цього, - повторив Шепард, знову кладучи руку Ешлі, яку та було одернула, на свій член. - То тобі з цим і розбиратися.

- Прямо тут ?! - Обурено зашепотіла Ешлі. - Не знаю, за кого ти мене приймаєш, капітан, але робити цього я не буду.

- Не сумніваюся, проститутки за 300 гр киев - відгукнувся Шепард. Після чого досить грубо схопив дівчину за іншу руку і відтягнув за що стоїть неподалік ящик. Той був майже в людський зріст заввишки і приховував обох від сторонніх поглядів.

- І що? - Вимогливо запитала Ешлі. - Ти справді думаєш мене розповіді еротичні змусити відсмоктати тобі?

- А ти цього не хочеш? - Шепард розумів всю абсурдність, безглуздість, небезпека, та й просто-напросто ідіотизм, притаманний цій затії, але відступати навіть проститутки киев 400 грн в таких тупикових ситуаціях він не звик. Замість того, щоб здатися, спектр лише хтиво посміхнувся, дивлячись Ешлі прямо в її палаючі гнівом очі. У нього була тисяча причин не робити того, про що він задумав, і лише одна - робити: рука Вільямс почала обережно погладжувати член капітана. Дівчина, мабуть, ще сама не усвідомлювала того, що робить, і тільки коли член Шепарда, який і в полувставшій стані був великий, зміцнів остаточно, Вільямс зрозуміла, до чого все це йде. проститутки киев 100 фото P>

- Ого ... - очі дівчини опустилися вниз, побачили результат праці своєї руки і розширилися від подиву.

- Це що ще за дубина? - Абсолютно не соромлячись у виразах, вимовила Ешлі. Величезний орган капітана насилу містився в її руці, якою та як і раніше здійснювала погладжують руху вгору-вниз.

- Ось бачиш, що ти робиш? - Важко дихаючи, вимовив Шепард. - Хіба можна чинити так зі старшим за званням?

Очі дівчини з працею відірвалися від споглядання проститутки за 300 гр киев агрегату Джона. Однак замість люті і гніву, які очікував побачити в них капітан, Шепард зустрівся лише з тим же самим хтивим вогником, який чотири дні тому мав задоволення спостерігати в очах журналістки Емілі Вонг. Це означало головне - падіння тієї незримої перепони, фундаментом для якої служили статути, правила, норми і пристойності, на які в цей момент Ешлі наплювала. Вона досить жваво раптом опустилася на коліна, поставила на підлогу порожній келих, в якому раніше був ром проститутки киев 400 грн і, дивлячись знизу-вгору капітану прямо в очі і ніби тим самим насміхаючись над ним, обхопила своїми чарівними пухкими губами його член.

- Чорт забирай ... - капітан ...                                          Читати далі