—По статистике курильщики занимаются сексом в 2 раза реже, чем некурящие.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки по вызову одесса, перервану відпустку, проститутка настя с маршала жукова в одессе.

Перерваний відпустку

До своїх 35 років Ірина, вірніше Ірина Петрівна, так її шанобливо звали на роботі колеги, зуміла домогтися багато чого - посаду заступника начальника відділу солідної фірми гарантувала їй кар'єрний ріст і незалежне фінансове становище. Розкішна квартира в центрі і новенький Шевролет підкреслювали стабільність добробуту їх господині. Собою вона була хороша - висока, струнка, довгонога, блакитноока. Красиве обличчя обрамляли світлі хвилясте волосся, проститутки по вызову одесса що спадають по плечах. Вона стежила за собою - фітнес, сауна, басейн. Разом з тим за привабливою зовнішністю ховалася Леді з жорстким характером, вміє постояти за себе і добитися поставленої мети. Єдино ніж обділив її бог - сім'єю. Чоловіки, знаючи про її нестерпний характер, цуралися її. Знайомства закінчувалися або нічим, або швидко переходить в сексскоротечним романом. Що не впливало позитивно на її ставлення до світу оточував її.

Сьогодні - перший день відпустки, проститутка настя с маршала жукова в одессе квиток на літак заздалегідь куплений і номер в готелі заброньовано. Думки про приємний відпочинок злегка хвилюють. Пора в дорогу! Поворот ключа, і Шевролет відгукнувся рівним гулом мотора. До аеропорту пів години їзди по напівпорожніх ранкового шосе ще не заповненому караванами поспішають машин. Увірвався в кабіну ранковий вітерець, розпатланий волосся, здув попіл з сигарети, затиснутої в тонких пальцях. Раптово велика чорна машина підрізала її. Виск гальм, і Шевролет проститутки одесса видео застиг, трохи уткнувшись в бампер. Тиша. З підрізає її машини ніхто не вийшов. Зблідла від переляку й обурення Ірина Петрівна вийшла з машини грюкнувши дверима, щоб висловити все, що думає про ідіота, який в секунду зіпсував їй настрій. Коли вона порівнялася з задніми дверима, двері відчинилися, і сильна чоловіча рука втягла її всередину. З протилежних дверей вийшов чоловік, не поспішаючи сів за кермо Шевролет, і машини рушили в путь. Через хвилину залите променями сонця, що проститутки по вызову одесса сходить, наповнене пташиним щебетанням шосе спорожніло.

Трьох поверхова дача, оточена високим парканом, мабуть, стояла в лісі. Минуло кілька днів з тих пір, як Ірину Петрівну, привезли сюди. Єдиним розвагою була можливість позасмагати і поплавати в басейні, наповненому блакитний, прозорою водою. Почитати книгу з принесеного їй її валізи та дивитися фільми по DVD. У коробці наповненою фільмами було багато еротики і порно. Ірина Петрівна таких фільмів не дивилася, тепер проститутка настя с маршала жукова в одессе часом знічев'я, ніяковіючи, і злегка почервонівши, дивилася і їх, відчуваючи в своєму молодому, чи не ким не радісному тілі легке збудження.

Єдиною людиною з ким вона могла спілкуватися була покоївка Наташа. Брюнетка, років 25, трохи нижче Ірини Петрівни, спортивна, міцно складена. Вона прибирала в кімнатах, прала білизну, стелила постіль. Не забуваючи нагадувати Ірині, про те, що пора до басейну позасмагати. Не дозволяючи їй валятися в ліжку і хандрити. У місці проститутки одесса видео з тим, вона, виконуючи прохання і накази Ірини Петрівни, терпляче зносила її поганий характер усугублённий незвичайними обставинами.

В один із днів, коли Ірина Петрівна була у себе в кімнаті, почувся звук мотора машини, що під'їхала. Увійшла Наташа і сказала, що її хоче бачити господиня вілли і що їй необхідно переодягнутися. Сказився Ірину Петрівну тим, що покоївка вказує їй як себе вести!

Через пів години вона спустилася до вітальні. Яке - ж було її здивування, проститутки по вызову одесса коли в піднялася з крісла жінці вона дізналася випадкову знайому, з якою познайомилася кілька тижнів тому на одній з презентацій. Вона запам'ятала цю високу чёрноволосую молоду жінку, і її дивний, незрозумілий звабливий погляд. Тоді вона підійшла до неї, простягнула вузьку долоню, вони познайомилися. Її звуть, здається, Надя. Вони обмінялися парою порожніх, нічого не значущих фраз і розлучилися. На прощання вона якось дивно подивилася їй в очі ... І Їй запам'ятався цей проститутка настя с маршала жукова в одессе погляд. Що вона хотіла їй тоді сказати?

Тут - ж, не стримавшись, вона накинулася на Надію з докорами та образами. Напруга останніх днів, зіпсовану відпустку - все це вилилося в потік лайки.

- Так ось хто мене викрав!

- А я думала!

- Ти мені заплатиш за все!

Жінка, спохмурнівши, підійшла до вікна, і, покликавши Наташу, що - то різко і коротко сказала їй, вказавши на Ірину Петрівну, і вийшла. Наташа як - то дивно подивилася проститутки одесса видео на Ірину: жорстокість у погляді поєднувалися з ледь прихованою посмішкою.

- Ірина Петрівна, Надія Сергіївна наказала Вас висікти!

- Що? Як, як ти смієш ?! - почервонівши від обурення, вигукнула Ірина.

- Насамперед, Надія Сергіївна - моя господиня. І мені здається, вам не варто опиратися. Краще для вас, якщо це зроблю я, а не хто - то інший. Сказала вона, багатозначно вказавши на охоронців, які палять біля воріт.

Ірина Петрівна в не рішучі проститутки по вызову одесса подивилася на Наташу.

- Ходімо - ж, Ірина Петрівна.

і вона повела сторопілі і притихлу Ірину в ту частину будинку, де раніше їй не доводилося бувати.

- Допоможіть мені пересунути цю лаву на середину кімнати. - Тепер відкриємо вікна.

- Ні! Штори опускати не треба.

- Ирина! - Вона владно подивилася на неї, - тепер ідіть і переодягніться в майку і труси. Мені подобаються ваші рожеві мереживні трусики - Наташа іронічно проститутка настя с маршала жукова в одессе посміхнулася. Я чекаю вас через 10 хвилин. Не запізнюйтесь. У цю кімнату не входите. Чекати будете ось тут - Наташа показала їй на не більшу кімнату, по середині, якій лежав великий килим.

Ірина Петрівна піднялася до себе в кімнату, поспішно знімаючи одяг і кидаючи її на ліжко. Білизна впало до ніг, і мигцем глянувши на себе в дзеркало, побачила в ньому красиву оголену жінку, з округлими півкулями грудей, плоским животом, підголені лобком, круглими стегнами і довгими проститутки одесса видео ногами. Майка. Крізь неї темніли великі темні соски.

- Рожеві трусики. Ось вони. Рожевий колір підкреслив, білизну і пружність круглої попи.

- Тепер вниз. Який жах! Як же так. Що відбувається?! Серце її калатало, тіло охопила нервове тремтіння.

- Я прийшла! - несміливо, тремтячим голоском вигукнула Ірина Петрівна. Наташа!

- Ви тут. Добре. Зніміть майку візьміть гумку і зав'яжіть волосся в хвіст.

Наташа кинула майку в кут проститутки по вызову одесса кімнати на підлогу. Хвилясті, світле волосся, зав'язані в хвіст, оголили щоки, і вуха, пунцево горіли від сорому й хвилювання.

- Станьте на коліна на килим, руки зімкніть за спиною! Ірина Петрівна покірно виконала наказ своєї покоївки.

- Розведіть коліна. Ширше! Ще!

Наташа принесла довгий прут, поклала перед Іриною.

- Чекати і не рухатися. Коли я прийду, подасте мені його. Зрозуміло?

- Так.

- Чи не чую! проститутка настя с маршала жукова в одессе P>

- Да понятно.

І вона пішла в сусідню кімнату, де була приготовлена лава.

Час минав. Текли хвилини. Ірина Петрівна вигнувшісь грудьми вперед, прогнувшись в талії білої круглої попою, тому, покірно стояла на круглих широко розведених колінах, крізь тонкі трусики виділялися налівшіеся часточки статевих губ. Хвилястий хвіст дістають до талії волосся, і палаюче від сорому обличчя - п'янке видовище. Чекає покарання. Нудиться очікуванням, відчуваючи, що тіло проститутки одесса видео починає німіти, але, не наважується поворухнутися.

Нарешті, з сусідньої кімнати здалася Наташа. Підійшовши майже впритул, строго і запитально подивилася на Ірину. Ірина Петрівна, трохи затримавшись, простягнула їй в розкритих долонях знаряддя майбутнього покарання, почервонівши і опустивши очі.

- Прошу Вас! - Наташа, вказавши напрямок рукою, пропустила вперед насилу встала з затерплі колін Ірину. Мимоволі зами