—После обрезания мужчина дольше может заниматься сексом.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса таирово, зняті табу, шлюхи одессы с видео.

Всі права на даний текст належать Neron, будь-яке поширення, копіювання, тиражування можливо тільки з зазначенням автора і без зміни оригіналу (крім виправлення граматичних чи синтаксичних помилок, при їх виявленні).

Всі події, факти та особи є вигаданими. Будь-яке подібність з реальними подіями, фактами є збігом! Автор не несе відповідальності за вплив даного тексту на осіб з неврівноваженою психікою. Ну і все таке ...

Зняті табу

Частина 1

проститутки одесса таирово Мене звуть Микола, в цьому оповіданні описані події, які повністю змінили моє життя і уявлення про мораль. Мені 22 роки, я займаюся на 4-му курсі університету. Після розлучення моїх батьків я залишився жити з матір'ю, а батько на початку 90-х років виїхав на ПМЖ в США.

Олена Миколаївна, так звуть мою маму, в свої 43 роки виглядає досить привабливо - зростання вище середнього, правильної форми груди, злегка повненькі стегна і довге світле волосся. Вона працює головним шлюхи одессы с видео бухгалтером у великій комерційній фірмі, що займається продажем жіночої парфумерії та косметики. Головна її мета, це кар'єра. Зарплату їй платять хорошу, і за великим рахунком ми ні в чому не потребуємо.

Одного разу осіннім вечором, повертаючись після закінчення занять з університету, я вирішив зайти за мамою на роботу, що б разом з нею відправиться додому. Так як ми жили в передмісті, а з урахуванням розгулу злочинності, в наші пострадянські часи, самотній жінці секс проститутки одессы було небезпечно ходити по вулицях в темний час доби.

Фірма, де працює моя мама, знаходиться у висотній будівлі бізнес центру, розташованого в центральному районі міста. Я ліфтом піднявся на п'ятий поверх. У цей пізній час в офісі нікого із співробітників вже не було. Пройшовши по порожніх коридорах, я заглянув в мамин робочий кабінет, проте він був порожній. Вийшовши назад в коридор, я почув приглушені голоси, що доносилися за сусідніми дверима. Я відкрив ці двері проститутки одесса таирово і побачив велике приміщення, яке було розділене напівпрозорими скляними перегородками, на чотири окремі кімнати. У кожній кімнаті знаходився стіл і кілька стільців. Судячи з обстановки, тут мабуть велися ділові переговори з клієнтами компанії. Незрозумілий внутрішнє відчуття змусило мене сховатися за високий офісний шафа, що стояв біля дверей і обережно зазирнути в глиб. Завдяки спеціальним напівпрозорим перегородок-стін і нерівномірного висвітлення, верхнє світло горів тільки шлюхи одессы с видео над однією з імпровізованих кімнат, мені було прекрасно видно все, що відбувається там, проте я сам був практично непомітний.

У дальній кімнаті знаходилися моя мати і її начальниця, Анжела Валентинівна. Анжела була фінансовим директором фірми, це висока струнка жінка, приблизно одного з мамою віку, зі східними рисами обличчя і чорними як смола волоссям. При першому ж погляді мені стало зрозуміло - тут якісь проблеми.

- Твоя помилка принесла великий збиток секс проститутки одессы фірмі! Якщо я доповім керівництву, тебе викинуть на вулицю! - голос Анжели був злий і трохи заплітається, я зрозумів, що вона неабияк п'яна. На доказ цього, на столі стояла недопита пляшка коньяку.

- Але Анжела Валентинівна, я не ... - боязко спробувала, щось сказати мама.

- Заткнись дура, мені насрати на твої пояснення! Я придумала для тебе краще покарання, ніж просто звільнення. Після нього ти будеш більш відповідально виконувати своїм посадові обов'язки! проститутки одесса таирово - тон і поведінку Анжели не віщували нічого доброго.

- Я думаю, що хороша порка піде на користь твоєї ледачою дупі! Роздягайся! - нахабним і не терпить заперечень тоном, крикнула Анжела.

Мені здалося, що я не дочув. Порка? Вона в своєму розумі? Було помітно, що до мами сенс сказаного дійшов не відразу.

- А-а-анжела В-в-валентиновна, але як же це так, я не можу ... - переляканим голосом силкувалася щось сказати мама, на її очах виступили сльози, вона шлюхи одессы с видео була шокована словами Анжели і відмовлялася вірити почутому.

- Роздягайся сука! Або я подбаю, щоб єдина робота, яку ти зможеш знайти в цьому місті, була панель! - з цими словами Анжела стала знімати зі своєї талії чорний широкий ремінь, який служив окрасою не її дорогому і модному платті.

Мама, немов змирившись з неминучим приниженням, тремтячими руками і зі сльозами на щоках повільно зняла свою спідницю, білу блузку і туфлі. Тепер вона, повністю морально пригнічена, секс проститутки одессы стояла посеред кімнати в одному тільки ліфчик і чорних трусиках бікіні, обтягуючих її пухкі стегна. З свого укриття мені було добре видно, що гумка трусиків зникає між повними білими півкулями маминих сідниць. Я не міг повірити своїм очам, моя матуся стояла майже гола перед цією нетверезої і божевільною стервом!

- Зараз я дам тобі урок, який ти добре запам'ятаєш, сучка! - п'яним голосом вимовила Анжела.

Вона грубо штовхнула маму до стільця, що стоїть проститутки одесса таирово в кутку кімнати і наказала перегнутися через його спинку. Я бачив, як мама нагнулася і взялася руками за сидіння, а спинка стільця вп'ялася їй в живіт. Анжела підійшла ззаду і повільно провела двома руками за широким маминим стегнах і немов оцінюючи пом'яла їх. Потім вона кінчиками пальців взялася за гумку трусиків і одним різким рухом опустила їх до колін, повністю оголивши білий мамин зад. У цій принизливій позі моя мати виглядала абсолютно беззахисною, з виставленою вгору шлюхи одессы с видео попою, старанно стиснутими стегнами і переляканим обличчям.

Своїм розумом я розумів, що необхідно втрутитися! Однак це видовище торкнулося глибинні і первісні інстинкти, які дрімали на самому дні моєї підсвідомості. Я не міг навіть поворухнеться, немов перебував під дією гіпнозу. Єдине, що було мені під силу, це просто дивитися і фіксувати те, що відбувається.

Анжела встала збоку, склала вдвічі свій ремінь, широко розмахнулася і завдала першого удару. Прочертивши секс проститутки одессы зі свистом дугу, імпровізована батіг з дзвінким ляпасом опустився на пухкі стегна - ЧМОК! На білій шкірі з'явилися рожева смуга. Коли біль досягла маминого свідомості, вона сіпнулася, її очі широко розкрилися і вона приглушено скрикнула: «А-а-і-й!».

- Боляче ?! Це буде тобі доброю наукою сука! - знущально заявила Анжела.

ЧМОК! ЧМОК! ЧМОК! ... Удари посипалися один за одним. Анжела методично і явно отримуючи величезне задоволення від процесу, в повну проститутки одесса таирово силу юшила ременем мою матінку по її безсоромно виставленому голому заду. Я бачив, як молочно білі сідниці покриваються багряними смужками, слідами від ударів, сльози котилися по маминому особі і капали на підлогу. Було ясно, що моя мати з останніх сил терпить біль. Тихі стогони і схлипування, що супроводжували черговий удар, переросли в глухі завивання. І ось настав момент коли вона більше не могла контролювати себе. Ноги крім її волі засмикалися в дикому танці, вона стала шлюхи одессы с видео згинати тіло і рухати дупою, намагаючись ухилиться від безперервних ударів і ніби намагаючись охолодити свій розпечений прочуханкою зад об повітря. Інстинктивно мама намагалася закрити руками свої сідниці від безжального ременя, а її стогони і завивання стали зривати в вереск.

- Ненад ... а-а-й ... хват ... немогу ... а-а-й! - мамин вереск розносився по всьому поверху.

Анжела припинила розправу. - Ні дорога! Це тільки самий початок! Лягай на стіл! - злобно секс проститутки одессы заявила Анжела.

Моя мати випросталася і на тремтячих ногах підійшла до великого столу, що стояв в центрі кімнати. Потім вона лягла животом на його холодну поверхню і витягнула руки вздовж тулуба, долонями до стегон. Мабуть вона сподівалася захистити свою бідну попу, якщо терпіти біль більше не буде сил.

- Ти що, мене за дурепу тримаєш ?! Руки вперед! - гаркнула Анжела.

- А що б тобі було чим їх зайняти, тримай ось це! - і вона засунула мамі в руки свою проститутки одесса таирово недопиту пляшку коника.

- Якщо проллєш ...                                          Читати далі