—Средняя длина эрегированного пениса – 13 см, диаметр – 4 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса реал фото, ремонт, вип проститутки одесса.

Я завжди думав, що утомительнее ремонту тільки хокей і програмування під Oracle. Але зовсім недавно я в цьому втримався. Виявляється, ремонт може бути приємним заняттям. Почалося все з того, що на початку минулого літа, коли житлоплощу вільна і дитина на дачі, ми з дружиною вирішили провести косметичний ремонт у себе в квартирі. З цією метою обдзвонили всіх родичів і знайомих, щоб вони порекомендували якусь бригаду робітників з ближнього зарубіжжя. Ну самі знаєте приказку проститутки одесса реал фото - хто шукає і. т. д. Знайшли. В обумовлений час, в двері пролунав дзвінок (як я вже сказав, все мої були на дачі, а я залишився домовлятися з робітниками). Відкриваю. Стоять дві жінки років 35-40. Все стандартно - оглянули квартиру, домовилися про ціну. Вирішили почати з кухні і одна з них сказала, що спочатку (1-2 дні), вона буде працювати одна. Підготовчі роботи і. т. д. Ну мені в загальному то все одно - одна так одна. Так, забув сказати, в ході розмови з'ясувалося, що вони вип проститутки одесса з західної України, з якого то невеликого містечка під Львовом. В принципі я це і так зрозумів по їх мови, але не тільки тому. Тільки українки можуть «носити» ТАКІ форми з такою невимушеністю і простотою. Обидві невисокі, у обох великий м'який зад затягнутий в лосини або в їх подібність (у них напевно так модно :-). Які то квітчасті блузки з бахромою і рюшечками, які з великими труднощами справлялися із завданням по підтримці величезних білих грудей наполовину визирають з глибокого проститутки одессы дина вирізу. Коли хто-небудь з них нагинався, я спочатку намагався відвести погляд, але це було вище моїх сил. Так виходило, що я бачив все. Правда тільки в однієї з них не було бюстгальтера і моєму погляду поставали висять важкі кулі з великими круглими рожевими сосками. На другий ліфчик був, але він мало чим їй допомагав - напевно складно купити такий розмір. Мені навіть довелося сісти - я був в шортах і від такого видовища у мене негайно напружився член. Не знаю, але мені проститутки одесса реал фото здається вони це помітили. Ось так все почалося. З одного з них (яка готуватиме плацдарм для ремонту), я домовився на наступний ранок. Мило попрощавшись, вони граціозно протиснули в двері свої форми і пішли. А що залишалося мені? Я спустив шорти, встав над раковиною у ванній, закрив очі, згадав грудей і дупу Томи (так звали жінку без ліфчика), і буквально через півхвилини швидких рухів рукою скінчив.

Ну ось і ранок. Приймаю душ, п'ю каву, чекаю Тому. Ось нарешті вип проститутки одесса дзвінок у двері. Впускають її в квартиру.

- Мені сьогодні на роботу, ви починайте а я підійду годин в 6. Обід в холодильнику - просто розігрійте. - кажу я.

(Справа в тому, що вони вже робили ремонт у кількох наших знайомих і залишати її одну в квартирі я не боялс)

- Добре, добре. Не хвилюйтеся. Працюйте спокійно я все знайду. - відповідає Тома.

Вже на виході з квартири мене застає її оклик:

- Ви не могли б мені дати рушник, а то з проститутки одессы дина фарбою буду возитися. Потім ополоснуться потрібно буде.

Закриваючи двері, я краєм ока побачив, що Томара не бачачи мого погляду початку переодягатися. Я бачив як вона стягнула свої лосини і залишилася в щільно облягають її зад високих трусах тілесного кольору і невисоких гольфах.

Нда ... Природно після цього спокійно працювати неможливо. Довелося вже на роботі збігати в туалет і подрочить. Благо фірма у нас багата і туалети стерильно чисті. Закінчуючи, я уявляв, проститутки одесса реал фото що роблю це на її щільно облягають труси ... І на груди потрапило чимало білої тягучою рідини.

Звільнився я трохи раніше - шеф поїхав на якусь зустріч і я поспішив додому. Трудові турботи згладили спогади про Томарі і я дихав на повні груди несучи в пакеті кілька пляшок пива і півкіло креветок.

Ось і мій поверх. Відкриваю двері - в квартирі тиша. Тільки на кухні горить світло і у ванній ллється вода. Зробила вона багато - не дарма радили. Закінчила підготовку вип проститутки одесса на кухні і взялася за передпокій. Як відомо, в наших будинках двері у ванну якраз з передпокою. При першій зустрічі, ми домовилися, що будемо і двері всюди міняти. Так ось, Тома віддерла лиштви на всіх. Це було її помилкою ... а втім. Спочатку я цього не помітив, а коли помітив, моя думка запрацювала саме в тому напрямку, який по науковому називається вуайеризмом, а по простому «Подивися на голу бабу у ванній». Що я і спробував виконати. Тома видно не чекала, що я так проститутки одессы дина рано прийду і анітрохи не стесьнялась шуміти. Ха - ха. Наївна українська дівчина. Вона думала почує, коли я буду відкривати вхідні двері. Чи не почула.

Я приніс з кухні табурет і обережно підвівся на ньому. Після зняття лиштви, між дверима і стіною утворилася значна щілина. Тома перестав засмикнув фіранку, але все одно я бачив тільки половину ванній. Тобто її повні ноги і шматочок густо вкритого волоссям лобка. Тома сиділа. Тоді я, згадавши, що на протилежній стіні висить проститутки одесса реал фото велике дзеркало, подивився не вниз а вперед ... І побачив її у всій красі. Мабуть вона недавно залізла у ванну - хвилин за 5 до того як я прийшов. Вона мила голову на якій ще були помітні крапельки свіжої фарби, якою вона підфарбовувала стіну. Змив піну з голови вона набрала в долоню гелю для душу і повільно почала натирати тіло. Пройшлася по грудях, Підняла їх однією рукою і розмазала піну під ними. Я помітив, що від цих дій, її соски з розпливлися рожевих плям перетворилися вип проститутки одесса в жорсткі, великі, набряклі горіхи. Їй це явно було приємно. Вона обхопила грудей долонями, і сильно стискала і крутити соски. У дзеркалі я бачив її обличчя. Очі вона прикрила і часом відкривала рот. Навіть крізь шум води, я чув як важко вона задихала. Мій член вже давно стирчав впираючись в головкою в двері ванної, а тепер мені довелося досить сильно стиснути яєчка що б мимоволі не кінчити. Тим часом, Тома змила піну з грудей, підвела одну з них і взяла набряклий сосок проститутки одессы дина в рот. Тут же випустила його з губ з гучним чмоканням. Знову і знову. Поклала душ на дно ванни і не довго думаючи, з силою загнала два або три пальці собі в піхву. Напевно їй було цього мало. Вона з кілька разів жорстко вганяли в себе пальці, чулося хлюпання і напевно не тільки води.

Тома відкрила затуманені очі, озирнулася ... Побачила на поличці навпаки пляшку шампуню - кришка його була товста, довга і схожа на стоячий член. Тома встала на коліна, взяла пляшку і проститутки одесса реал фото глибоко занурила її в себе. Ніякої крем їй не був потрібен - Тома просто текла. Липка волога була на її повних стегнах. На сосках. Вона забирала її з піхви, мазала груди і облизувала. Вода їй не заважала - душ уткнувся обличчям вниз і на Тому потрапляло майже жодної краплі. Тепер я бачив її ззаду. Всю її товсту дупу у всій красі ... ходячи як поршень, між м'ясистих статевих губ оброслих жорсткими густим волоссям, пляшку з шампунем. Тома подмахівала своїм рухам все прискорюючи вип проститутки одесса темп. Вона залишила груди і стала лівою рукою смикати клітор. Таких я ще не бачив! Сильно виступаючий, дуже схожий на хуй. Вона не просто ніжно і обережно пестила його, як це зазвичай робить більшість жінок. Вона то стискала між пальцями, від чого його кінчик сильно розбухав і готовий був вибухнути. Те грубо терла його майже всією долонею. Спочатку короткі і тихі її стогони, тепер злилися в один нескінченний стогін практично на одній ноті. Залишивши в спокої клітор, Тома сунула проститутки одессы дина одну руку в незамкнені биночку з гелем. Закинула руку за спину і повільно, але сильно і грубо ввела два пальці собі в задній прохід. Тепер руки рухалися по черзі. Одна вганяли пляшку в липке, що сочиться піхву майже дощенту, а інша, пропихати кілька пальців в анус. Сиськи Томи плескали по тілу, коли вона насаджували себе на пляшку і пальці і різко подавалася вперед. Анальний отвір Томара розробила на славу. Напевно часто цим займалася. Коли вона вийняла пальці, дірка навіть проститутки одесса реал фото не подумала зменшитися, залишаючись діаметром з 5-ти рублеву монету. Тільки раз ...                                          Читати далі