—Индийский мудрец Ватсьяяна создал сборник рекомендаций и правил для секса под названием - «Камасутра».
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы контакте, всі жінки роблять це ..., шлюхи г одесса.

«Всі жінки роблять це», або інакше: «Так чинять усі жінки» - називався чудовий фільм Тінто Брасса. Я назвав цей текст також, тому, що впевнений, - ця назва доречно як ніяке інше. Крім того, якщо ви бачили фільми Тінто Брасса, то, напевно, погодитеся, що наші з ним переконання цілком збігаються. Отже, мова піде про:

Замість передмови

У більшості нормальних чоловіків вид жінки, справляти малу нужду, викликає як мінімум збудження. Чи не заперечуйте - це так. проститутки одессы контакте Що ви будете робити, якщо, проходячи через двір, випадково побачите шматочок білого зада нестарої ще жінки, яка вважає, що вона надійно сховалася за помийним баком і почуєте характерний струмує звук, видаваний напруженої поспішної струменем? Ізнасілуете? Навряд чи. Втечете, стрімголов, плюючи і лаючись? Теж малоймовірно. Ви, швидше за все, будете намагатися, мимохідь, побачити максимум, а що не побачили - уявити собі краще.

Напевно, кожен з нас ставав вільним або мимовільним шлюхи г одесса свідком сечовипускання жінок. Хтось забуде про це відразу, а хтось збудиться і ввечері відтрахають дружину / подружку на п'ять балів.

Дійсно, є в сечовипусканні жінки щось дуже особисте, дуже, я б сказав, еротичне і збуджує. Особисто для мене, враження багаторазово посилюється, коли цей акт не зрежисований заздалегідь, а відбувається природно, в нормальної життєвої ситуації. Це той випадок, коли ви стаєте випадковим свідком цього дивного таїнства.

одесса проститутки салоны Я хочу поділитися кількома реальними випадками з мого життя. Ніщо тут не вигадано.

Чому жінки пісяють з попи?

Жінки залучали мене з раннього дитинства. При цьому року в чотири мене вкрай цікавили статеві відмінності. Одним з найбільш істотних проявів статі для мене в той час була манера різностатевих людей ходити в туалет.

Я добре запам'ятав літній табір в дитячому садку - так звана «дача». Йшов 1972 й. Всі вихователі (всі вони були жінки) ділилися проститутки одессы контакте для нас на «добрих» і «злих». «Добрі» проявляли до нас хоч якісь людські почуття, в той час як «злі» не вважали за нас за людей. Напевно, перший раз, коли я по справжньому помітив і оцінив статеві відмінності, трапився саме тоді.

У таборі у нас були загальні туалети. Настільки загальні, що навіть перегородок там не було. Мабуть, виховательки якимось чином відстежували, щоб не траплялося масових одночасних справляння потреби дівчатками і хлопчиками. З іншого боку, навряд шлюхи г одесса чи я тоді сприймав одноліток як жінок, і то, що вони сідали на унітаз щоразу, коли відвідували туалет, можливо, сприймалося мною як прояв девчоночьей дурниці. У будь-якому випадку, до описуваного зараз моменту я не замислювався про істотні анатомічних відмінностях між чоловіками і жінками.

Отже, в цьому самому туалеті без перегородок, в тиху годину, я сидів і банально на самоті какал. Несподівано в туалет увійшла вихователька. Імені її я не пам'ятаю, але безумовно, одесса проститутки салоны це була «зла» вихователька. Я підозрюю, що у вихователів був свій окремий туалет, так як подібний випадок зі мною більш не повторилася. Проте, вона, мабуть, вирішила скористатися дитячим туалетом, - в тиху годину, яка різниця? Я навряд чи оціню зараз її вік. У чотири роки це ще не дано. Однак, згадуючи те, що я побачив, можна сказати, що вона безумовно не була старою. Ймовірно, їй було трохи більше тридцяти.

Як і годиться «злий» виховательці вона оглянула мене лютим проститутки одессы контакте поглядом. Я весь стиснувся - ну думаю, потрапить зараз за те, що не сплю в тиху годину. Схоже, що моя присутність анітрохи не збентежило «злий» виховательку. У туалеті було три унітазу. Я сидів на середньому. Унітази були дитячі - маленькі. Вихователька підійшла до унітазу праворуч, повернулася до нього спиною і звичним рухом задерла халат. «Зараз вона буде какати», подумав я. Вихователька стягнула труси до колін і ніяково присіла над унітазом (як я вже сказав, унітаз був шлюхи г одесса низеньким - дитячим). Я бачив, як вона дивиться між своїх ніг, щоб не схибити повз унітаз. На стільчак вона не сіла, але присісти їй довелося досить глибоко. Від її заду до кромки унітазу залишалося сантиметрів двадцять. Нарешті, правильне положення було вибрано.

У наступну мить, я побачив те, що перевернуло мої уявлення про світ і надовго привело мене в подив і оману з приводу жіночої анатомії. Я уважно дивився на профіль «злий» виховательки. Я бачив її білу стегно одесса проститутки салоны і ще більш білі труси, закочені в трубочку на колінах. Раптом несподівано повітря було розірвано свистячим звуком і з під виховательки вирвалася широка струмінь сечі. Через мить до свисту додалося гучне шипіння: ш-ш-ш-ш-ш. Струмінь била під кутом у сорок п'ять градусів в фаянс унітазу. Сеча жінки була майже прозора, а потік був сплющений - майже плоский і мав вертикальний перетин. Її струмінь була шириною не менше трьох-чотирьох сантиметрів і ще розширювалася до низу. Ширина проститутки одессы контакте потоку змінювалася, він приймав різні досить мудрі форми, іноді нагадував косичку, а в якийсь момент навіть роздвоївся. При цьому третім напрямком вертикально вниз прямо з під попи виховательки закапали самотні краплі сечі, що відбилися від загальної струменя.

Я дивився з усіх очей. В голові одночасно виникли десятки питань один іншого дурніші: якщо вихователька села какати, то чому вона пісяє? Де її півник? Деякі питання відпали самі собою. Дивну потужність, з якою шлюхи г одесса викидалася струмінь сечі з жінки, я відразу ж пояснив тим, що вихователька явно не в дусі - адже це була «зла» вихователька. Я став уважно розглядати джерело цього разючого потоку. Увагу привернув неохайний, як мені здалося, шматок чорного хутра, який неприродно стирчав між ніг жінки. Він був випнутий вниз напівовалом. Окремі волоски вибивалися із загального куща. Саме з цього хутра і виривалася назовні струмінь.

В якийсь момент з цих заростей показався невеликий червоно-рожевий одесса проститутки салоны шматочок шкіри. Він здавався тоненьким і беззахисним як пелюстка. Його колір різко контрастував з білою, не засмаглій стегна жінки, створюючи враження рани між ніг «злий» виховательки. Мабуть, широкий потік рідини, що виливається в унітаз, зачіпав цей дивний шматочок, бо він постійно ледве помітно вібрував. Він так і не забрався до кінця сечовипускання (Згадуючи тепер цю сцену, я думаю, що це була видна найближча до мене, т. Е. Ліва мала статева губа виховательки. проститутки одессы контакте Я знайомий з жінкою, у якої малі статеві губи здорово стирчать назовні з під великих. Коли вона пісяє, передні краї її малих статевих губок вільно полощатся в струмені сечі).

В будь-якому випадку, на півник цей шматочок шкіри мало схожий. Значить у «злий» виховательки півника взагалі немає. Здогадатися, що у жінки крім анального отвору є ще й спеціальне, для того, щоб писати, було вище моїх сил на той момент. Саме тоді я зробив припущення про те, що жінки пісяють з шлюхи г одесса попи.

В цей час струмінь «злий» виховательки почала слабшати. Сеча вже деякий час вільно, майже без натиску текла вертикально вниз нешироким струмком. Дивовижні, що розривають повітря свист і шипіння, припинилися і, що видається їй тепер звук, нагадував струмінь води, що витікає із наполовину відкритого крана.

Схоже, вона закінчувала писати. У цей момент вона, нарешті, помітила моє існування і, головне, мій інтерес до того, що вона робить. «Тобі що, робити одесса проститутки салоны нічого?» - було поставлено пряме запитання, - «а ну-ка давай звідси». Я сяк-так підтерся і кулею вискочив з туалету.

Відразу після цього випадку я довго розмірковував про те, як же насправді влаштовані жінки. Це питання не давав мені спокою. Мені навіть снилися сни, нічні кошмари, в яких «злі» виховательки писали з попи, а у «добрих» були акуратні півники.

Я намагався тут же отримати відповідь на мучили мене питання у того, хто міг хоч ...                                          проститутки одессы контакте Читати далі