—Оргазм у свиней длится 30 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

где одессе проститутки, на жіночому пляжі з наташею. частина 1., проститутки одесса 300.

Продовження реальних історій з моїм перетворенням в жінку після першої операції, що включає епізоди в женской бане і відвідування нової подруги - медсестри Наташі. Саме Наташа обіцяла спільну поїздку на жіночий пляж в Дубровник.

Ця поїздка описана в двох частинах. Поки розміщую першу частину ...

Перша частина

Біле таксі з відкритим верхом, ніби на крилах, летів з Дубровника уздовж морського узбережжя. Взагалі-то кажучи, це була набережна, що розтягнулася где одессе проститутки на багато кілометрів. З одного боку, - низка красивих вілл, покритих червоною черепицею. З іншого, - блакить моря і широкий, що здається, як і море, нескінченним, піщаний пляж. Таксі відносило закоханих до тієї ділянки нескінченного пляжу, який був призначений тільки для жінок. Наташа і Саша в коротких легких сукнях сиділи позаду водія - чорновусого літнього хорвата, час від часу весело поглядають на жінок. Він, зрозуміло, і не підозрював, що з обох його пасажирок справжньою проститутки одесса 300 жінкою була одна. Інша ж ... Ну що вам пояснювати: ви ж читали попередні розповіді «По дорозі перетворення в жінку» про епізоди в женской бане і «В гостях у Наташі». Шофер розуміюче поглядав на обнялися дівчат. Їх поцілунки не залишали, ймовірно, у нього сумніви в тому, чого вони хотіли один у дружки. І це було, дійсно, так.

Ось і пляж із зеленою непроникною огорожею, на якій було написано «Only for women!" І охоронниця. Шофер отримав свої гроші і помахав дівчатам: снять старую проститутку одессы «Buy, girls!»

Подруги, підхопивши свої рюкзачки, попрямували до каси і входу. Вони йшли в низці дівчат і жінок, які вже на ходу знімали свої ліфчики (якщо вони були), а деякі сукні та халатики, і вже від самого входу йшли голими. Сашу буквально обдало гарячою хвилею від цього оточення. Проходячи через турнікет зі своїми квиточками, жінки зачіпали Сашу своїми м'якими грудьми й попами. Від майбутнього задоволення, так само як це було в женской бане, наш герой (або где одессе проститутки «героїня»?) Збудився ще до настання уявлення. Але досвід перебування в жіночому суспільстві майже голим дав свій результат: він уже не боявся, що його «суперечливий пол» виявлять. Тим більше, що цей «стать» був надійно упакований між ногами разом з яйцями і притиснутий щільним бікіні.

В повітрі стояла спека. Блакитне небо було так само вільно від хмар, як стоять і лежать жінки вздовж нескінченної берегової смуги і в самому морі були вільні від одягу. Подруги з деякими проститутки одесса 300 труднощами вибрали місце ближче до води, взяли шезлонги з великими парасольками і озирнулися. Навколо спостерігалося велике розмаїття жіночих фігур і поз, які могли б бути матеріалом для найкрутішою відеоеротікі в категорії «hidden camera on the beach».

Наташа зняла свої бікіні і грайливо глянула на подругу:

- «Саш, а Саш! Ну, потім надивишся ... Відпочинемо ».

Саша не став знімати свої плавки, хоча йому і це начебто нічим не загрожувало? Його снять старую проститутку одессы «атавізм» був захований в маленький пакетик, приклеєний між ніг.

«Наталочка! Ти не будеш заперечувати, якщо я пройдуся вздовж води? »-« Не йди далеко, а то тут легко заблукати і загубитися. І не осліпну »- подружка весело погрозила пальчиком і розсміялася, -« Радий, що я взяла тебе сюди? »

Саша з б'ється серцем пішов уздовж піщаної смужки у самої води, захопивши з собою телекамеру. Групи голих мадонн стояли на березі, підставляючи сонцю свою ніжну шкіру. Саша, где одессе проститутки як би ненароком, зупинився посеред однієї з груп, вдаючи, що налаштовує камеру на дівчаток, що стрибали у воді. Незабаром він відчув, що в його спину вперлися повні груди молодої стрункої жінки. Він повернувся: вона весело заглядала в екран дигитальной камери: «It" s fine! »

Саша повернувся до неї обличчям. Дівчина виявилося трохи вище його. Вона стояла близько, торкаючись розкішними грудьми його тіла. Саша насилу відірвав очі від подовжених коричневих сосків, заклично проститутки одесса 300 вимагають ласки. Але миті виявилося достатньо, щоб «підпільник-атавізм» солодко заскиглив, вимагаючи звільнення.

«Ecxuse me, girl! I "d like to see how to look on the monitor at oneself my females in waves» - «Вибачте мене, дівчина! Я хотіла б подивитися, як виглядають на моніторі мої подруги в хвилях».

Подальші розмови будемо приводити в перекладі з англійської. «Ви не розбираєтеся в відеокамерах? Щось сталося з моєю «Sony». Дівчина дружелюбно простягнула снять старую проститутку одессы руку: - «Фанні!»

Саша представився. Дівчина запитливо глянула на нього: «Ви - російська?» Питання був закономірний. І акцент, і якісь риси в образі, і безліч російських туристок на престижному хорватському пляжі викликали припущення про національність «дівчата» з камерою. Саша прийняв пропозицію подивитися камеру, яка залишилася в готелі дівчини. Обмовившись, що не обіцяє, що виправить її. Слово за слово знайомство відбулося.

Нову знайому звали Фанні. Вона где одессе проститутки прилетіла з Денвера до Європи місяць тому, встигнувши побувати в Південній Франції і Фландрії. Дівчата прогулювалися вздовж самої кромки пляжу, іноді заходячи в воду. Легкі теплі хвилі заспокоювалися, добираючись до ступень. Іноді вони стосувалися один дружки оголеними тілами. Саша відчував ніжну бархатистість її шкіри. У м'якому пісочку Фанні злегка оступилася і підхопила його за талію, на секунду притиснувшись твердим соском майже стоїть вертикально грудей. Заспокоєне було проститутки одесса 300 серце Саші, знову забилося прискорено. Він глянув на Фанні, і від неї не вислизнуло швидко промайнула тінь збентеження на обличчі нової «знайомої». Дівчина запитливо подивилася на Сашу. Він зрозумів, що потрібно негайно відвернути її чимось.

- «Тут, неподалік, моя подруга Наташа. Може бути, вона більше розуміє в камерах. До того ж я боюся, що вона мене втратила. Ти не заперечуєш, якщо ми підійдемо до неї? »

Наташа стояла спиною до сонця. Саші здалося, що спина снять старую проститутку одессы трохи - трохи покрилася бронзою, виділяючи світлу смужку тіла від бікіні на опуклою попі.

- «А я вже тебе втратила, - повернувши голову, сказала Наташа, - хто це з тобою?»

Саша познайомив дівчат. Наташа майже не володіла англійською, і Саші довелося переводити.

- «Я нічого не розумію в камерах. Навіщо ти мене вплутувати? » - здивовано відповіла Наташа, але, почувши пояснення Сашка, погодилася піти в готель. Справді, чому б не розважитися, якщо где одессе проститутки пощастить з новими знайомими. Дівчата домовилися зустрітися ввечері в готелі, де живе Фанні. Готель виявилася невеликою віллою в глибині акуратного квітучого садка з мініатюрними алеями. Ціла вулиця подібних вілл - будиночків розташувалася позаду кількох рядів висотних готелів уздовж набережної. Уже в передпокої подруги зрозуміли, що будинок повний людьми, а, увійшовши в салон, побачили безліч дівчат постарше і молодші. Одні сиділи на диванах і стільцях перед довгим столом, інші проститутки одесса 300 групками стояли або ходили з келихами вина. Всі були одягнені дуже легко і просто, і ввійшли швидко розчинилися в компанії.

Фанні, посміхаючись, представила Наташу і Сашу своїм подругам: «There are Russian girls, my new friends!»

До них наблизилася невисока молода жінка і з невеликим акцентом звернулася до них по-російськи: «Так ви з Росії? Вітаю! Мене звуть Ірен. Взагалі-то я народилася і живу в Хорватії, але у мене російське коріння. Мої батьки теж давно снять старую проститутку одессы тут живуть. Вони не хочуть, щоб я забувала російський ». Саша звернув увагу на надзвичайну жіночність Ірен - миловидна особа з великими блакитними очима, високі груди, вузьку талію і широкі, важкі стегна. Великі соски просвічували крізь напівпрозору кофточку. Саша уявив собі її голою і відчув наростаюче збудження.

Ірен з цікавістю розглядала його, немов вгадуючи таємницю Саші. У цей час обстановка в салоні змінилася: погасили світло люстри і включили бічні бра, немов где одессе проститутки звідкись із-за штор виникла повільна ритмічна музика. Розбившись на пари, дівчата почали танцювати. Ірен, не питаючи згоди, обняла за талію Сашу, притиснулася до нього всім своїм апетитним тілом і захопила його в туманний кут.

Її очі були настільки близькі, що йому здавалося, що великі вії зачіпають і лоскочуть його. Ірен мовчала, але якось красномовно.

Атмосфера інтиму поступово наростала. Звідусіль вже чувся пристрасний шепіт, зітхання і поцілунки. Ірена проститутки одесса 300 так само пошепки запитала: «Тобі подобається тут?» І, не дочекавшись відповіді, додала: «Щось у тебе є дивне, яке тягне за собою, а що я зрозуміти не можу»

«Ще трохи і вона здогадається про причини е т о й дивацтва», - боягузливо подумав Сашко. Аромат жінки обволікав його і п'янило. Ірен обвила його шию рукою і ніжно притиснулася оксамитовими губами до його сухим від хвилювання губ. Її напружені соски упиралися в його соски. Саша відкрив рот і торкнувся губ дівчини снять старую проститутку одессы своїм гарячим язиком.

«Як я хочу тобі віддатися!» - прошепотів Сашко і простягнув дівчині свій язичок. Ірена почала його смоктати. Її рука ковзнула від Сашиной талії до його попі. Саша судорожно зітхнув і ніжно доторкнувся долонею до апетитною попі дівчини. Ірена підняла коротку спідничку і поводила Сашиной рукою по бархатистою шкірі. Він з б'ється серцем відчув рельєфну міць попи.

Яке солодкість відчувати доступність нічого не підозрюючи жінки, перебувати где одессе проститутки так близько від захоплюючого Міга, плавати в морі Любові! Дівчина смоктала його язичок як цукерку. Саша представив, як Леночка смоктала його член в бані і мало не спустив від нахлинула похоті. У цю ж мить Ірен просунула руку в відворот легкої кофтинки Саша і стала м'яти його грудей. Насолода досягло піку. Судоми оргазму, подібні маленькому землетрусу, потрясли юнака. Він втратив контроль над собою. Почувши стогін Саші, Ірен тільки посилила ласки, наче нічого й не помічаючи. проститутки одесса 300 Потихеньку закохана парочка рухалася до дверей маленької кімнати, де лунали недвозначні зітхання і стогони. Ірен і Саша, не перериваючи поцілунків, увійшли туди і побачили на широкому ліжку дві пари оголених дівчат різної статури. Одного погляду було достатньо, щоб зрозуміти, що вони були близькі до апофеозу екстазу.

Дівчата підійшли ближче, зацікавлені поданням на ліжку. «Які пози!» - шепнула Ірен. Одна з учасниць уявлення сиділа верхи на обличчі іншої і, стогнучи водила снять старую проститутку одессы вгору-вниз своєю широкою попою. Обидві явно намагалися розтягнути хвилину оргазму. Але цього «заважала» друга пара, що схилилася між ніг лежить внизу ...