—Датский доктор по приказу Адольфа Гитлера разработал первых в мире надувных резиновых женщин, причём фюрер лично составил список требований.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 



Проститутки Украины

проститутки одессы по имени женя, як трахнули п'яну дружину, проститутки 40 лет одесса.

Я не-е-е бу-у-у-ду! Я баї-і-Іньков-і! - Вона вже ледве говорила! Я підморгнув Сані, і він зрозумів!

- Льон, а за знайомство ми з тобою не пили! Треба на брудершафт і так дна! Ти не проти?

- Ка-а-ак му-у-ууж. Я не-е-е про-о-ти-ів! Писа-ать хочу-у!

Я допоміг їй встати і вона на заплітається ногах, по стінку пішла в туалет. Перед нами постала її жопа в щільно облягають джинсах без кишень, а шов по-середині підкреслював її половинки! Вона зайшла в туалет проститутки одессы по имени женя тримаючись зв одвірок двома руками! Не знаю, зауважив-ли Саша, але я звернув увагу на те, що моя дружина залишила двері в туалет - відкритою!

В цей час я взяв її келих з шампанським, третина вилив в раковину і долив до країв горілкою! Келих був грам 300, тому 100гр горілки +200 шампуню - це пекельна суміш для Оленки, вже неабияк п'яною! Саня подивився на мене запитально.

- Ти ж казав, що хочеш Олену сам накачати до повної втрати орієнтації, ось тобі шанс, проститутки 40 лет одесса після цього коктейлю, моя дружина з цього стільця вже сама не встане і переходить в твоє повне розпорядження! Тільки і тягати доведеться її тобі! Або ти проти?!

У цей момент з сортиру почулося «Дзюркіт струмочка», судячи по звуку з Оленки вибивалася дуже потужний струмінь сечі!

- Я за! Жопа у неї отпад! - тут-таки відповів Саня, взяв її келих, зробив ковток і долив ще горілки!

Олена вийшла з туалету і попливла до нас на кухню. Джинси були розстебнуті, проститутка каролина в одессе вона ледве-ледве переставляла ногами.

- Льон, так на брудершафт! - Саша сів поруч з нею навпочіпки і простягнув їй келих. У нього в руці була чарка коньяку, у неї келих з пекельною сумішшю, я налив собі півсклянки горілки, їх руки переплелися.

- До дна, до дна-повторював він, випивши своє і підштовхуючи рукою дно її келиха! Вона випила до дна! У перший момент заплющила очі, а потім він обхопив її голову рукою, своїм ротом припав до її губ, і став пристрастю проститутки одессы по имени женя цілувати її в засос!

Коли він відірвався від її губ, моєї дружини з нами вже не було! Точніше залишилося тільки її тіло, обм'якле і бездушне!

- Все! Леночка поїхала! - констатував я, передчуваючи найцікавіше.

Її голова повисла з широко розкритим безвольним ротом, очі зовсім затуманилися. Саньок став її піднімати, але не втримав і вона сповзла на підлогу. Ми підняли її і удвох потягли в кімнату. Ленку зовсім розвезло, голова і руки бовталися, а проститутки 40 лет одесса ноги волочилися по підлозі. Ми витягли її в кімнату і поклали на диван, дупою догори. Вона лежала на животі сховавши обличчя в подушку і розкидавши в сторони руки.

- Ну ти давай, не соромся! - сказав я.

- А я і не соромлюся-відповів Саша починаючи стягувати вузькі джинси з байдужого тіла моєї дружини. Потім джемпер і труси з ліфчиком. Вона залишилася зовсім гола! Потім він стягнув свої джинси, шкарпетки, зняв футболку і залишився в одних трусах, які стовбурчилися проститутка каролина в одессе від набряклого члена так, що гумка трусів отодвіннулась сантиметрів на 5 від його паху! Коли він зняв труси, перед моїм поглядом постав величезний член з величезними яйцями і розкритою червоною головкою!

Я бачив як повільно розсуваючи губки він вводив в неї свій член. Причому він навіть не розсовував - він все вминали всередину, розтягнувши її до межі і став як поршень накачувати повітрям нутрощі Олени, нарощуючи темп своїх поштовхів. Вона лежала без руху, тільки проститутки одессы по имени женя її величезні грудей колихалися в такт Сашиним поштовхів. Від того, що відбувається я тут же відчув, як мій член набухає і роздягнувся.

- Давай удвох, ти лягай на спину, а я посаджу її на тебе зверху і Пристрій ззаду. Тільки руками ширше її сідниці розсунемо! - Сказав я надрачивая свій стирчить член.

Я спробував посадити дружину на Саню, але вона просто впала на нього грудьми. Її жопа виявилася в дуже вигідному для мене положенні. Я взяв з тумбочки якийсь проститутки 40 лет одесса крем і став рясно змащувати її анус і свій член. Сашок вже у всю довбав її піхву і сильно м'яв її дупу, розсуваючи для мене її полужопія. Я приставив набряклу головку до її вузької дірочки і став повільно натискати, думаючи, відчує вона чи ні? Саша призупинився і чекав коли я введу свій член в її зад.

Коли головка мого члена прослизнула, реакція з боку дружини була нульова. Ще-б, після такої кількості випитого алкоголю! Я занурювався все глибше і глибше, відчуваючи проститутка каролина в одессе як член наливається кров'ю.

Ми з люттю трахкали Ленку в два смичка. відчуваючи члени один одного через тонку перегородку між вагиной і анусом. Через кілька хвилин його пеніс запульсіровал в її піхву і він похріпивая став виливати в неї своє насіння. Я теж не витримав і висмикнувши член з Ленкиной дупи, щоб не зробити їй клізму з сперми, став рясно поливати її спину і сідниці білої, каламутній рідиною!

Я уклав дружину на спину і залишив спати. З її розкритого проститутки одессы по имени женя піхви лилася Сашина сперма, стікаючи на простирадло під нею, утворюючи мокра пляма. Її було багато і вона була біліше і набагато нижче, ніж моя. Ми пішли на кухню, випити і обговорити те, що сталося. Посиділи, випили, було вже ПОЗД, ми були п'яні і я (як потім зрозумів) зробив фатальну помилку - запропонував Сашкові залишитися у нас, адже попереду ще два вихідних!

Але це вже інша історія! Частина 2 - Уже в дорозі !!! Далі буде!

Буду радий поспілкуватися з тими, проститутки 40 лет одесса кому цікаві мої розповіді!

zak_0@pisem.net