—Компьютерная игра «Grand Theft Auto» известна своими «автомобильными свиданиями» — клиент выбирает понравившуюся девушку лёгкого поведения и едет с ней в ближайший тихий переулок.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

шлюхи одесса в яндексе, як трахнули п'яну дружину, проститутки одессы поселок.

Новий рік! 2 годині ночі, ми з дружиною в гостях, повно народу, її подруги з чоловіками і без, і купа мужиків, які без дружин і подруг! Всі вже сильно напідпитку, а Лена, тверезіше всіх! П'є тільки шампанське, та й то, келих смакує хвилин по 20!

Може мене соромиться ?! Я випив ще чарку і вирішив становище виправити! На ній біла блузка і чорна обтягує спідниця, вище колін, яка облягала попку дружини так, що явно вимальовувалася проріз між сідниць і чорні колготки! шлюхи одесса в яндексе Навколо народ веселиться, танцює, я дивлюся на мужиків і моя п'яна натура, тільки і бажає побачити, як трахнути мою п'яну дружину !!! Наливаю їй чарку горілки і пропоную випити зі мною тет-а-тет! Ми випиваємо, через пару хвилин, наливаю ще, і так чарок п'ять!

Дивлюся, мою Ленку стало розвозити, а я тільки цього й чекав! Вона встала, і вже злегка похитуючись, пішла танцювати і мене кличе, а я відмовився, сиджу і спостерігаю. Потім повільних танцю 3 було і дивлюся, один проститутки одессы поселок хлопчина, молодий, років 25, її з рук не випускає, вчасно танців. Ну думаю, хоче Ленке вдути !!! А у самого штани лопаються, від таких фантазій !!! Кличу їх до столу, посиділи хвилин 30, ну за старий рік, за новий, я Ленка і хлопцеві цього підливаю горілочки, особливо дружині, він її на танець кличе, а вона вже встати не може, прошу його мені допомогти її додому дотягнути, а до будинку 7 хв ходьби, беремо її під руки, я шубу на неї накинув і ми по-англійськи з гостей пішли проститутки одессы фото и телефон !!! Йшли хв 20, у Оленки ноги заплітаються і вона у кожної компанії з петардами гальмувала і всіх з Новим роком вітала!

Будинки я дістав шампанське і після першого фужера, довелося дружину до ліжка довести. Вона так і звалилася, в блузці та спідниці, на живіт, жопою догори! Ми з Сашком посиділи ще (так хлопця звали), випили, а потім я йому запропонував трахнути мою дружину при мне !!! Спершу він пом'явся, мовляв недобре, перебрала злегка жінка, а я йому у відповідь, шлюхи одесса в яндексе що ні перебрала, я спеціально накачав дружину, що-б він її трахнув при мені. І що у нього вже потім, шансу не буде! Вообщем Саня погодився, ми ще з ним випили по рюмочкке, я видав йому презерватив, задер на Олені спідницю, стягнув колготки з трусами і сів навпроти ліжка, в очікуванні, того, чого завжди чекав !!!

Саша роздягаючись, не зводив погляд від голої дупи моєї дружини, а я не міг відірвати погляд від його члена, на який він ледве-ледве натягнув гумку і який був проститутки одессы поселок сантиметрів на 5 довше, ніж мій і В 1, 5 рази товще !!! Він розвів в сторони її ноги, провів рукою по її піхві, подивився на мене запитально, я у відповідь кивнув, він послюнявіл пальці і змочивши кицьку моєї дружини став повільно занурювати в неї свій член, сантиметр за сантиметром! Ленка не поворухнулася, навіть коли він всадив їй по самі яйця, напоїв я її грунтовно, але через пару хвилин, Саня так наростив темп, що вона сталапостанивать уві сні і мені пооказалось, що дружина проститутки одессы фото и телефон підмахує дупою, хоча була п'яна в сраку!

А цей поршень все нарощував і нарощував темп і хвилин через п'ять, Ленкін піхву захлюпало і потекло! його руки м'яли її сідниці, широко розводячи їх в сторони, оголюючи пружне колечко ануса! Але вона не прокидалася, я вже дістав свій член стоїть як кол і почав дрочити, а Саня з силою вганяв свій член в мою дружину, і в його поведінці читалося тільки одне бажання - бажання самця, запліднити цю самку !!! І він би обов'язково шлюхи одесса в яндексе запліднив-б мою дружину, не будь презерватива !!!

- Кончі їй на спину, прямо на одяг - попросив я

Він витягнув член з неї, зірвав гумку і почав вивергати сперму в такій кількості і з такою силою, що вона спочатку перелетіла через голову дружини, а потім струменями лягала починаючи від волосся і закінчуючи улоговинкою між сідницями !!!

Я весь цей час дрочить, і був уже на межі і коли він зліз з неї, я всадив в роздовбаний отвір дружини і після 2-3 проститутки одессы поселок фрікций почав виливати своє сім'я в глиб неї, бажаючи тільки одного - запліднити

Моя Оленка і не здогадувалася, що я з нею створив в Новорічну ніч! З Саньком ми обмінялися номерами мобільних телефонів, а потім стали листуватися і по милу. Моя дружина вела звичайну, розмірене життя, сім'я - робота - сім'я ... В той час, як я вів активну переписку з тим, хто її трахнув на моє прохання, але без її згоди!

Я з'ясував, що Санько 21 рік, (а не 25, на які він виглядав) проститутки одессы фото и телефон і що він недавно повернувся з армії. У нього є дівчина, звуть Таня, яка вчиться і працює, а головне, що він запав на мою 35-річну дружину! І не просто запал, а його член просто лопається від того, що він мав Дорослу, заміжні тітку! А головне, його збуджував той факт, що моя дружина дуже швидко надерти до чортиків і відчинила всі свої отвори першому зустрічному.

Виявилося, що його матері 43 роки і його батько пішов від них 10 років тому, коли Сашкові було 11, а їй шлюхи одесса в яндексе 33. Через півроку після розлучення, його мати стала піддавати, тоді-то він вперше побачив все її інтимні місця. З цього моменту його і стали порушувати п'яні жінки, так як вони себе не контролюють і з ними можна робити все, що захочеш! Він ніколи не робив замах на матір, адже мати - це святе, але при вигляді симпатичної жінки, яка йде по вулиці нетвердою ходою, член його починав ворушиться в штанях! Йому досі доводиться бачити, як його мати абсолютно п'яна, гола вештається проститутки одессы поселок по квартирі, виставляючи напоказ свої груди, лобок вкритий чорними волоссям і дуже круглий зад, не звертаючи уваги на дорослого сина!

Минуло півроку! Підсумком спілкування, став наш з ним змову ...

... Син був до тещі на дачі, на канікулах.

Я зустрів дружину в п'ятницю з роботи. Тільки вона сіла до мене в машину, я усучив їй в руки банку коктейлю 0, 5 (казанова. Горілка з динею), їй ця хімія подобається і п'яніє вона швидко!

- А чого ми не проститутки одессы фото и телефон їдемо?

- Чекаю коли допьёшь. На ходу не зручно!

Я знав, що після 0, 5 коктейлю, гальм вже не буде! Ленка любить випити, а пити не вміє зовсім! Заводиться з першого ковтка і зупинитися не може! На першу банку пішло хв 10! Дістаю з «бордачка» другу і простягаю їй!

- Я не зрозуміла, ми їхати будемо або де? І з якого приводу п'ємо?

- Льон, ну розслабся, п'ятниця, я хочу свою улюблену дружину зробити приємно! Пий, а потім поїдемо. - відповів я, шлюхи одесса в яндексе про себе думаючи кому буде приємніше їй, Саньку, або мені?!

Друга банку розтягнулася хвилин на 15, а я спостерігав, як вона ковтає, і як алкоголь розливається по її жилах приводячи її в потрібну кондицію! Після літра коктейлю, очі її заблищали, а мова розв'язався. Пол-справи було зроблено - Лена сп'яніла! І не просто сп'яніла, а вже бухая реально, а головне завелася дівчинка! Я знав, що сьогодні, Лена вже не зможе сама зняти з себе білий джемпер, який вона одягала на проститутки одессы поселок себе вранці і обтягуючі джинси, так щільно облягають її дупу! Адже вдома - горілка, пиво, шампанське, 0, 7 мартіні і грейфрутовий сік! Адже вона це все - так любить !!!

І тут у мене задзвонив мобільник. (Саня був ззаду і побачив, як загорілися стоп-сигнали у мого авто! Це був умовний зна)

- Ален, до нас хоче зайти мій приятель! Ми разом працюємо! Ти не проти? - Запитав я відсунувши трубку від вуха і прикривши рукою.

- Ну якщо не на довго. - мова її проститутки одессы фото и телефон вже злегка заплітався!

... Саша зайшов хвилин через 15 після того, як ми прийшли додому, з пляшкою коньяку! Ми розташувалися на кухні, Олена на швидку руку зробила закусок, Я дістав горілку, мартіні сік і став наводити дружині коктейль! Сашок пив коньяк, я горілочку, а Ленка коктейль, горілка + вермут + сік, причому горілки я наливав в кожний наступний коктейль більше, а соку менше. Після години наших посиденьок, коли мартіні закінчилося, Олена зовсім сп'яніла, нерозуміючими шлюхи одесса в яндексе очима вона дивилася прямо перед собою і несла якусь нісенітницю заплітається мовою, очі її були вже мутними, а вираз обличчя дурним!

- Олена! Може шампусіка? - Запитав я, вже розкупорили пляшку шампанського, і не чекаючи відповіді, налив їй у порожній келих, де до цього був коктейль!

- Я т-ака-ая пья-ааа-наа-я! ...                                          Читати далі