—Слово “порнография“ происходит от древнегреческого “письма проституток“.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки черемушки одесса, як трахнули п'яну дружину & nbsp; - 2, где снять проститутку в одессе.

Ми сиділи з Сашком на кухні і пили горілку. Дружина спала в кімнаті п'яна і відтрахають!

- Женушка у тебе класна. Розкажи як така молода і красива жінка стала напиватися до такого стану? Адже напевно вона випиває не тільки в твоїй присутності? А як відомо, п'яна баба п ... де не хазяйка! Ну розкажи мені побільше про неї в п'яному вигляді! Мене пре від п'яних женшин, особливо симпатичних! - Саша налив нам ще по чарці і запитально дивився на мене. Ми випили і я почав проститутки черемушки одесса свою розповідь ...

- Ми одружилися з нею, коли вона була безневинною 19-ти річною дівчиною, 13 років тому і АБСОЛЮТНО НЕ п'є! Мені було 24! Через рік вона народила, а коли синові було 5, я її вперше особисто напоїв з її подругою (сусідкою) на дні народження, та так, що тягнув волоком додому (в сусідню квартиру)! А споювати її початку сусідка, років 5 тому, вона старший за дружину на 6 років! Олені було тоді 25, і коли я був на роботі, Іра (так звуть сусідку) частенько где снять проститутку в одессе 2-3 рази в тиждень заходила до дружини з пляшкою винця.

Перший час, я повертаючись додому заставав дружину в піднесеному настрої і злегка піддатий! Але десь міс через 6, я помітив, що з кожним разом вона все п'яніший і п'яніший і їй подобається стан сп'яніння, а алкоголь, робить з неї хтивих самку і сильно розслабляє її м'язи, пизда, попка, ноги !!! У неї можна увійти, навіть з половинною ерекцією! Потім сусідка взяла Лєну в оборот зовсім, для неї 150 гр горілки номер телефона дешевой шлюхи в одессе і вона вже п'яна, а 250, то по квартирі притримувати треба !!! Ми з нею нещодавно випили 0, 7 на двох, і вона в коридорі впала, для неї - це межа, вона в повному ауті!

І ось одного разу, повернувшись з роботи пізно ввечері я не застав дружину вдома, а на кухні 2 порожніх пляшки з під шампанського, 1 з під горілки та 4 чарки! Тут моє серце тьохнуло, я вийшов на сходи і довго дзвонив сусідці у двері, але мені ніхто не відкрив. Я не спав всю ніч, дивлячись у вікно, а під проститутки черемушки одесса ранок спостерігав як мою дружину вивантажують з таксі, п'яна сусідка і два якихось хлопця. У під'їзд її вели під руки, потім хлопці вийшли, сіли в таксі і поїхали. Я вийшов ліфта та коли двері відкрилися, я просто жахнувся, пьянющая Іра притримувала мою дружину, яка була п'яною вщент і весь час намагалася сповзти по стінку ліфта на брудну підлогу! Я її такою ще не бачив !!!

Вона подивилася на мене незрячим поглядом, навіть не розуміючи, хто я такий. Довелося піднімати где снять проститутку в одессе і тягнути! Так, дійсно з жінкою в такому стані можна робити що хочеш. Дотягне Ленку до ліжка і уклавши, я став уважно її оглядати, спідниця задом на перед, Кофта була розстебнута, боягузів немає, по обличчю була розмазана помада, волосся були всі мокрі від сперми, з піхви текла сперма. Вона була нафарширована спермою, піхву - ну просто дупло, а попка кремом якимось вимазана.

У мене член стояв колом, я уявив, як було надто багато алкоголю і жіночку пестили інші чоловіки, номер телефона дешевой шлюхи в одессе і чужі члени трахкали її, заливаючи її тіло своїм насінням і безліч жадібних рук м'яли її жопу і лапа слизька від сперми груди! Від цих думок, мій член напружився до межі, я задер її ноги собі на плечі і увійшов до її липке расстраханное піхву, в якому було мокро і гаряче! і я теж скінчив в неї, не витримавши такого порушення, розбавивши насіння чужих самців своєї рідиною! Вона навіть не поворухнулася, лежала як мішок!

- Да уж! Пощастило тобі з дружиною. - До проститутки черемушки одесса цього моменту ми з ним вже порядком піднабралися. - А твою дружину трахкали при тобі кілька хлопців ?! - Запитав він.

- Бували п'яні оргії. Одного разу в суботу вийшла на роботу, сказала години на 2-3, пішла в 11-30, я дзвоню на робочий тіл в 15-00, говорить я затримуюся, подзвоню перед виходом, о 18-00 сама дзвонить,

- Алло. забереш мене? - чую голос дружини.

- Ти що, п'яна?

- Сам Дурень! - Мова заплітався.

- Ти напилася!

где снять проститутку в одессе - Іди в жопу!

- Алкоголічка! Сука! - Я повісив трубку.

Я був злий на дружину і діставши з холодильника пляшку горілки, сів перед телевізором.

У 10 вечора горілка закінчилася, а вона так і не з'явилася.

Десь о пів на 11-го, я набрав її номер, довго ніхто не підходив до телефону, дружина не відповідала і я дуже хвилювався, а потім трубку взяла незнайома мені жінка.

- Це хто ?! - запитав я з подивом.

- Ета я! А енто хто? - номер телефона дешевой шлюхи в одессе відповіла жінка, судячи по голосу, п'яна грунтовно! А в трубці чути музику і чоловічі голоси!

- Кінь в пальто, Лена де? - промовив я зі злістю.

- Ленка? Вона спить здається. Чо передати?

- Передай мені адресу, де вона спить.

- А тобі навіщо? Теж їй вдути хочеш? - Вона п'яно засміялася.

«Що значить теж - промайнуло у мене в голові - ладно, після розберемося, зараз головне її забрати додому!»

- За самі помідори!

- Приїжджай проститутки черемушки одесса - вона назвала адресу - краще мені вдуй по помідори, а то Ленка вже ніяка, нажерлися в мотлох! Та й вдулі їй вже багато без тебе! - вона знову засміялася.

Від її слів у мене на шиї виступив холодний піт і хміль випарувався! Я зрозумів що Ленку накачали! Миттю помчав за тією адресою, що мені дала ця мадам. Коли приїхав, двері виявилися не замкнутими! Я зайшов в квартиру. У коридорі на вішалці я побачив куртку дружини, серед безлічі іншого одягу! В одній з кімнат где снять проститутку в одессе грала музика, на кухні повно порожніх пляшок і було сильно накурено у всій квартирі. Схоже, що тут взагалі все надрати! Зайшовши в кімнату, переді мною постала моторошна картина ...

Гола Лєна лежала животом на ліжку, піднявши попку і широко розставивши ноги. Між ніг на простирадлі розпливлося велике мокре пляма. На ній великі краплі сперми мокрій і липкою, чужий сперми, на столі горілка, закуски, на підлозі лежали блузка та спідниця. Вона була п'яною вщент! Поруч номер телефона дешевой шлюхи в одессе з ліжком на килимі стояв аллюміневий таз. Я давно знав свою дружину і зрозумів, що вона блювати, їй дуже старанно підливали і довели до несамовитого стану, в якому я і сам інколи люблю поиметь її! Вона була в таке говніще, що в неї все мужики міста могли свою сперму вдути, а вона й не поворухнулася-б! Помістилося б мабуть, не витекло.

У кімнаті, крім моєї дружини, були троє голих мужиків і одна жінка, яка спала сидячи в кріслі в дальньому кутку! Всі п'яні. На вигляд проститутки черемушки одесса їй було років 35-37, приємне обличчя, довге волосся. Правда ноги закороткі, зате груди були не великий і красиво пропорційна її не повний тілу! На ній був тільки ліфчик і сірі спортивні штани, які разом з трусами були спущені до колін, а рослинність на лобку була густа і чорна! Вона п'яно спала не помічаючи, що відбувається навколо.

Один мужик стояв на колінах біля стегон моєї дружини, погладжував її стегна і білі сідниці я побачив його величезний і дуже товстий член! где снять проститутку в одессе

Він провів залупой по промежини і ввів спочатку головку, а потім всадив весь член в піхву дружини. Її статеві губи розкрилися і його член занурився в неї. Взявши Олену за сідниці, він почав насаджувати її на свій потужний орган. Та у відповідь тільки мукала. Мій член встав і я мало не скінчив прямо в штани.

Двоє інших стояли поруч з ліжком і дрочили, дивлячись як їхній приятель вирячує мою дружину!

- Ти хто? - помітив мене один з них

- Я номер телефона дешевой шлюхи в одессе дружину прийшов забрати - сухо відповів я - їй додому пора.

- Чи не піде вона нікуди. Не може вона ходити, ледве з роботи її сюди притягли, а тут ще додала і відрубала! Їй стало погано і вона блювати.

- Послухайте, навіщо накачувати жінку до стану, коли вона не просто на ногах не стоїть, а навіть блює?!

- Що значить НАВІЩО? Якщо баба п'є, значить хоче відірватися. Тим більше, якщо їй самій це подобається, приємно - дамі догодити, та й себе не забути. проститутки черемушки одесса Це збуджує, коли дамі подобається. І не заважай їй розслаблятися. Радуйся, що жінка отримує задоволення, це ...                                          Читати далі