—73% мужчин не теряют потенцию к 70 годам.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

элитные проститутки одессы, мереживні панчішки, шлюхи час одессе.

Він випадково застав мене, коли я переодягнувся. Несподівано підійшов і притулився до мене ззаду. Я скрикую від несподіванки - який жах: мене застав чоловік, коли я в такому вигляді.

Він повертає мене обличчям і починає цілувати шию, вуха. Я як можу відстороняюся, намагаюся вирватися, але він міцно стискає мене. Його руки гладять мою попку, опускаються нижче, намацують мереживну гумку панчіх, а потім і те, що між моїх ніг. У мене подих перехопило, але мого гостя не элитные проститутки одессы збентежила така знахідка. Він намагається поцілувати мене в губи, його руки погладжують мої ніжки, обтягнуті красивими панчохами і мені це дуже подобається, хоча я і продовжую по інерції чинити опір. Він починає шепотіти ласкаві слова, називає мене «ніжною дівчинкою», «красою» - тут я остаточно здався. Став потихеньку відповідати на поцілунки.

І ось я в красивому жіночому вбранні насолоджуюся чоловічими поцілунками і ласками (а як він чудово мене цілував). Я розумію, шлюхи час одессе що одними поцілунками справа не обмежиться, і він захоче, щоб я став його «дівчинкою» повністю. Він бере мене за руку і веде до ліжка. Я сідаю, ложу ногу на ногу і коротенький халатик не може приховати смужку тіла над гумкою панчіх. Кажуть, чоловіків дуже збуджує саме контраст тіла і чулочек. І я бачу, що мій хлопчик вп'явся поглядом саме в це місце.

Тут я кокетливо підняв краєчок халата, що справило потрібний ефект. Він став квапливо знімати з себе одяг: майку, джинси, проститутки дом одесса а потім, дивлячись мені в очі, зняв і трусики. Все стало ясно і ніякі пояснення (ах, я випадково опинився в білизні, ах, я не спеціально відповідав на поцілунки і ласки) не зможуть запобігти його інтимних відносин зі мною. Так я і не думав про це. Мій погляд і думки були прикуті до його члену. Нарешті я зможу взяти в ротик збуджений чоловічий член, поцілувати його, обхопити губами голівку. Відчути, як він торкається до мого піднебіння, як яєчка притискаються до підборіддя, элитные проститутки одессы а його волосся на лобку лоскочуть мій ніс.

Він прочитав все це в моєму погляді і підійшов до ліжка. Його пеніс якраз опинився перед моїм обличчям, я відчув що виходить від нього запах. Мені здався він самим приємним ароматом.

- Твій безневинний ротик ще не приймав чоловіка?

Я від хвилювання зміг видати лише нечленороздільні стогін.

Він підніс свою гідність до самим моїх губ. Я мимоволі склав губки бантиком, як для поцілунку, і він так шлюхи час одессе в них і уперся. Я став боязко цілувати його головку, сходячи з розуму від збудження. Потім відкинув трохи свою голову, прикрив очі, відкрив рот і заклично висунув язичок. Яка картина! Хто ж із чоловіків відмовиться увійти? І через мить я відчув, як однією рукою він обхопив мою голову, а інший впевнено направив свій розпалений член в мій рот. Яке щастя - ОН ВО МЕНЕ !!!

Я інстинктивно стулив губки. Однією своєю рукою я обхопив його стегна, а інший торкнувся яєчок. Він проститутки дом одесса простогнав і став потихеньку рухати стегнами. Які непередавані солодкі відчуття, коли трахкають в рот: збуджена плоть заповнює весь мій рот, треться об піднебіння. Я трохи осмілів, і взяв справу в свої руки: обхопив член рукою (я ледь зміг зімкнути пальці), інший як і раніше грав з яєчками, масажував у нього між ніг.

Час від часу я випускав член з рота, пробігав язичком по всій довжині, грався з головкою. Мабуть, це все дуже подобалося моєму хлопцеві, і оргазм наближався. элитные проститутки одессы Мені хотілося, щоб він обов'язково кінчив мені в рот, я передчував, як він наповнить мій рот гарячої спермою і він, схоже, бажав того ж самого. Я готувався до цього моменту, але все одно все сталося так раптово. В одну мить сперма заповнила весь мій рот. Яка ж це була струмінь! Я проковтнув, але він виливав її швидше, ніж я міг ковтати і вона потекла у мене з куточків рота. Губи, підборіддя, шия - все виявилося в спермі.

Він витягнув член з мого рота, але я продовжував шлюхи час одессе язичком злизувати згустки білої чудовою маси. Потім я відкинувся на ліжко, і з мого члена вдарила струмінь, заливаючи моє обличчя, груди, живіт. А коли я відкрив очі, мого першого чоловіка не було. Він зник так само раптово, як і з'явився. Але щось підказало мені, що він з'явиться знову, так що далі буде ...                                                                                          

,, ...

,

... ...

,

, ... проститутки дом одесса

...

(...)

()

....

? ..

(, ).

,, ...

...

...

,? ..

...

...

... ? ...

http://www.proza.ru/author.html?kralia