—Головная боль у женщин легко снимается оргазмом.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки китами в одессе, солодкі сни. сон перший, проститутки индивидуалки содержанки частные объявление одесса.

Серія оповідань «Солодкі сни»

Чи є межа між сном, реальністю і нашою фантазією? Цю межу кожен для себе встановлює сам ...

Сон перший.

Вона лежала на своїй величезній ліжку в повній темряві. Тіло розслаблено після гарячої ванни, легкий запах парфумів, тиха музика Френка Сінатри, індійські пахощі з запахом сандалу і темрява, густа м'яка темрява, в якій видно тільки примарні обриси. Її пальці ковзали по тілу, ледве торкаючись шкіри, як крила метелика. проститутки китами в одессе Вона гойдалася на хвилях сну, то, провалюючись в глибину, то, виринаючи наверх. Кожен дотик пальців викликала крихітні електричні розряди, які поступово концентрувалися в одній точці. Оксамитова шкіра, вона так чутлива, і так чуйна до пестощів. Пальці ковзали скрізь, викликаючи різні почуття. Округлі горбки грудей з маленькими твердими ягідками викликали ловлення; округлі стегна, іноді так безсовісно розкинуті, зараз щільно стиснуті, посилюючи насолоду в головній чарівної проститутки индивидуалки содержанки частные объявление одесса точці. Пальчик ковзнув туди, стегна трохи розлучилися. Легке тремтіння пробігла по тілу, в голові веселка. Який наінежнейщій квітка може зрівнятися з жіночим? Ніякий. Цей бутон розквітає, наливається кольором і нектаром, щоб потім знову сховатися. Як лотос. Днем соромливий, вночі відкритий для чужих очей. Ковзаючи по пелюстках квітки, вона трохи стогнала, покусуючи пухкі губки. Жар, що йде зсередини спалював пальці, імпульси насолоди безладно літали по нервах, туманність голову, проститутки одессы 25гр с выездом приносячи туди нереальні світи і їх мешканців.

Вона відчула, як він зайшов до кімнати, хоча не відчиняла очей. За багато років, проведених разом вона знала напам'ять його кроки, запах, дихання, навіть напевно коливання повітря. Тому що це був її чоловік - від природи і долі. Він тихо опустився на ліжко поруч з нею, не заважаючи і нічого не кажучи. Вона знала, що він жадібно і з любов'ю дивиться на неї, насолоджуючись, кожним сантиметром її тіла, вгадуючи кожне її проститутки китами в одессе рух в напівтемряві, глибоко вдихає, щоб відчути хоч молекулу її запаху. І так уже багато років він згоряє від пристрасті і кохання. Тому що це його жінка - від природи і долі.

Вона повертається до нього, знаходить його губи. Запах бальзаму після гоління, збуджує ще більше. Він завжди голиться на ніч, як істинний коханець. Її рука опускається йому на груди, покриту трохи жорстким волоссям. Губи спочатку ніжно, потім жадібно впиваються в його губи. Його руки сильно і проститутки индивидуалки содержанки частные объявление одесса ніжно притискають її пружне тіло до себе. Стегном вона відчуває його напружену плоть. Рука ковзати туди, охоплює, з губ зривається стогін, вона так любить «його», а він завжди відповідає їй взаємністю. Її губи цілують ямку на підборідді, щоки, очі. Як кішка, згинаючись, вона опускається вниз, проводячи пружними грудьми по його грудях, животу. Потерлася щічкою об його груди, губи ковзають вниз. Вона відчуває, як напружуються його м'язи під шкірою. Вона вже відчуває тепло його проститутки одессы 25гр с выездом плоті біля свого обличчя, і він відчуває її теплий подих. Здається, що іскри пробігають між його плоттю і її губами. Він не квапить - вона любить дражнити, мучити. Все ближче і ближче. Дотик губ - стогін, дотик язичка - стогін. Короткі, ледве вловимі торкання. Нігтики злегка проходять по шкірі. А потім він провалюється в теплу глибину її губ, гублячись у реальності, і відпливаючи в казковий світ її ласк.

Вона відчуває, як в кімнату входить ще хтось. Чужий, але не небезпечний. проститутки китами в одессе Чужі губи стосуються круглих сідниць, мова ковзає між ними. Тепер вона пливе між двох різних світів, з обох сторін укладена в теплі хвилі чоловічої сили. Вона піднімає одну ніжку і її квітка у владі чужих губ і язика, тих, хто його п'янкий нектар. Але в її губах теж влада - і вона продовжує свою гру.

Чужий, відірвавшись від неї, ковзає губами вгору по її спинці, залишаючи сліди згасаючих дотиків. До входу в її квітка доторкається інший, чоловічий і сильний. проститутки индивидуалки содержанки частные объявление одесса Вона охоплює його і відчуває свій і його вогонь. Він входить, осяяний її долонею, м'яко розкриваючи вологі пелюстки. Повільно, вимогливо, сильно, і вона, прибравши руку, пускає його на повну глибину. Повне заповнення гарячої плоттю. Між двома чоловічими світами, які пронизують все її тіло дикою енергією, променями первісності, як радіацією.

Ніхто не відчуває себе окремим, все - єдине ціле. З загостреним сприйняттям, почуттями, відчуттями. Вгору у всесвіт, в хоровод проститутки одессы 25гр с выездом зірок і кульмінація танцю - вибух цього суцвіття, чоловічого і жіночого. Спалахи, вогонь, жар, волога - з двох сторін, і вона розчиняється в цьому, наповнена еліксирами життя. Розчиняється і пливе: