—У спермы занимает целый час чтобы проплыть расстояние в 17 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

шлюхи подруги одессы, леон, проститутки одессы поскота.

Леон, ну і безглузде ж імечко мені придумали. Завжди терпіти його не міг, а тут на тобі - сам його і отримав. Взагалі бути собакою досить не звичайно саме по собі, а тут ще пам'ять про людське минуле залишилася. Не знаю як це сталося, наче жив своїм звичайним життям, і раптом заснув так міцно, що довго не міг продерти очі, думки були мляві і нечіткі. Коли нарешті голова прояснилася, я спершу подумав що зійшов з розуму, величезні люди, величезний світ, і волохата рідня навколо. шлюхи подруги одессы Велика псина з смачним молоком - Тільда, виходить мати, і ще четверо пищали грудок - щенки вівчарки і я п'ятий, теж щеня. Спочатку я був в ступорі, і жив на своєму щенячим автопілоті, смоктав молоко, паскудив на підлогу і робив інші такі ж безумовно корисні речі. Але марення не припинявся і я почав освоюватися в новому тілі. Спочатку було важко. Варто відкинути інстинкти і намагатися діяти самому, все летіло до біса, а точніше летів я сам. Лапи запліталися і разьежалісь, проститутки одессы поскота морда билася об підлогу. Хоча треба визнати на автопілоті виходило трохи краще. Часу у мене було багато, смутно згадувалось що там, в колишнього життя його завжди не вистачало. Тому довго думав що зі мною і як жити далі. Нарешті дійшла висновку що треба змиритися і жити. Може доля посміхнеться і я коли небуть дізнаюся ким я був і що зі мною стало. Але не зараз у вигляді безпомічного цуценя ...

Час летів непомітно. Поступово мені почала подобатися таке життя. Бувало шлюхи г одесса навіть весело. За відсутності господарів можна було телек подивитися. Пульт звичайно перемикати лапами не айс, але хоч щось є. Міг адже і в золоту рибку потрапити. Або самкою стати, не знаю навіть що гірше. Все таки в минулому житті я був чоловіком нормальної орієнтації. І мені як то було б не по собі. Затвердивши таким чином собі позитивні сторони ситуації я безтурботно жив далі забувши що цуценятам зазвичай шукають інших господарів ...

Наша гоп компанія підросла і шлюхи подруги одессы нам почали шукати господарів. Зізнатися я занервував. Все таки не кожен день ти дізнаєшся що тебе продають. Усвідомивши можливі варіанти майбутнього занервував ще більше. Так, перспектива все життя провести прикутим ланцюгом до будки лякала мене до тремтіння. Тому перед мужиком які шукали ланцюгового пса я розіграв таку сцену, що навіть господарі вирішили що я недоумкуватий, навіть по собачим мірками. В результаті мене продали останнім.

Новим господарям повідомили що проститутки одессы поскота я тихий інтелігентний, і дуже кмітливий щеня. Дізнавшись що мене беруть домашнім песиком, я особливо не викобенівался, резонно припустивши що на кращий варіант мені розраховувати нічого. І я не помилився. Хороша сім'я чоловік на прізвисько, блін імені Петро, спокійний і незворушний чувак, спортивної статури. Дружина його - Зіна, дуже навіть, дружина ... я аж відчув що у мене від її виду повинно було все заворушиться. Правда потім згадав що ворушитися у мене власне нічому, не шлюхи г одесса виросло ще. Ну дочка випускниця, на ім'я Таня ... Тут уже просто немає слів, під час прогулянок мені гострим собачим слухом було чутно як хрустять шийні хребці, хто проходить повз чоловіків. Мені ж зробили всі щеплення. Годували від пуза, і не тільки собачим кормом, вигулювали багато. Ну і я теж намагався всіляко демонструвати яка я розумниця і молодець. Команди освоював «на льоту», правда зображав трохи дресирування, але не затягував процес навчання. Квартирка у них велика. шлюхи подруги одессы Є де поганяти кота Пашу (правда частіше він мене) 9, з яким я теж подружився. Днем з ним грав або спокійно дивився телевізор, на щастя у них стояла тарілка з комерційним телебаченням. Вечорами мучився від вибору того який стриптиз спостерігати зрілий у виконанні Зіни або зовсім юний у виконанні Тані. Старша виявилася блять ще та. Дочка схоже росла така ж. Принаймні про свої коханців мама без проблем ділилася з донькою. Та й взагалі коли приходила жіноча компанія, що у мами, проститутки одессы поскота що у дочки ... Я нарешті зрозумів анекдот про померлого від сорому поручика Ржевського коли він підслухав жіноча розмова.

Петро теж не поступався, але з ним було нецікаво, його коханка, до якої він ходив під час моїх вигулів змушувала виганяти мене в коридор, її бачте бентежить що я дивлюся. Ну не сука чи? Неначе у мене багато радостей в житті. Але все таки бути тим хто може всюди присутній і на кого не звертають ніякої уваги виявилося дуже забавно. Мені дійсно подобалося шлюхи г одесса таке життя. Ось ще ім'я б краще підібрали, ну це я вже чіпляюся ...

Одного разу усталений порядок речей був безцеремонно порушений. Це сталося приблизно через півроку після початку життя в своїй родині. Хм я їх вже сприймаю як своїх ... Я безтурботно гуляв по парку. Ну як парку, в нашому місті затиснутому в вузькому просторі між двох річок з крутими схилами і глибокими ярами парком називали всі ці схили, протягом всього шляху. Для будь-яких будівель ця місцевість шлюхи подруги одессы не підходила, а в більш менш рівних місцях проходила ЛЕП. По суті це був ліс в який можна було потрапити з будь-якої точки міста максимум за десять хвилин пішки. У цьому «парку» міг гуляти все місто і при цьому він як і раніше б залишався безлюдним лісом. Що робило його прекрасним місцем для пікніків, гулянок, розборок, літніх бомжів і звичайно ж собачників. Ось ми і гуляли. Я був без повідка, але в наморднику, як відчув чарівний, просто божественний запах ... Я втягнув його проститутки одессы поскота в себе на повні груди і ... відключився. У себе прийшов від того що мене хтось торсає і від сильного болю. Перед очима було якесь мельтешение. Здавалося пройшла ціла вічність перш ніж до мене дійшло що мене тупо рвуть якісь пси, Взричав я спробував було вчепитися у що нибуть, але намордник заважав. Люто відбиваючись усіма лапами мені вдалося піднятися, але тут же був знову збитий з ніг сильним ударом, і відразу ж відчув ікла на горлі. Потрапив промайнуло у мене в голові. Але шлюхи г одесса ікла раптом зникли. Схопившись я побачив тікати зграю.

- Що огреб? Ось так на чужих сучок замах. Пролунав знайомий голос. Я не відразу зрозумів що звертаються до мене. Це був господар. Я вдячно лизнув його в руку. Виручив.

- Нічого, нічого. Підбадьорливо поплескав він мене по загривку ... Молодий ти ще. Підростеш ще, порвеш цих собак і в наморднику. Навіть зараз ти якийсь ненормально великий, а ще рости будеш. Так що готуйся, все сучки твої будуть.

шлюхи подруги одессы Суки? Які ще сучки? І тут до мене дійшло ... Сучка з течкой! Ось звідки був цей запах. Це я так через сучки голову втратив. Треба з цим щось робити. Відразу згадалася історія як раніше поточну сучку прив'язували, а набігли псів рубали на шапки ... я не хочу ставати шапкою, навіть якщо ймовірність цього дуже мала, я все рано не хочу здохнути через те що дах з'їхала через сучки. Крім того мені як то не хотілося трахати собаку. Я хоч і пес, але не настільки щоб ставати зоофілом. проститутки одессы поскота Для себе вирішив остаточно і безповоротно - трахати собак я не буду.

Я остаточно подорослішав і природа давала про себе знати. Скільки було випадків коли я мало не втрачав голову від долинав запаху, а ці мітки ... Але я контролював себе і я поки більше не зривався. Але жити з такою напругою було важко. Мені вже почало здаватися що навколишні сучки змовилися і текли друг за другом. Навколо дворових творилася вакханалія, домашні хизувалися спецтрусамі або міцною палицею шлюхи г одесса господаря. Лише я один гордо проходив повз цього свята життя. Але господар пишався мною, точніше собою і своїми талантами до дресирування.

Напруга давало про себе знати. Я почав помічати за собою деяку неадекватність. Почав задивлятися на господинь. Чим далі йшла справа тим менше абсурдною мені стала здаватися думка що якщо я не хочу трахати собак, мені треба трахнути господиню. Я чесно боровся з цією думкою і навіть перемагав. Але все зіпсувала Таня. Стояло прекрасне шлюхи подруги одессы літо. Таня вже студентка закінчила перший курс і що знаходилася на своїх законних канікулах. Батьки поїхали на пару днів. А Таня вирішила наклепи будинку марафет. Прибираючи вдома вона знайшла у матері вібратор. Навіть я не знав що у Зіни є таке. Вона ніколи ним не користувався за той час коли я з'явився у них. Задумливо оглянувши його ...                                          Читати далі