—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса дешево, інтерв'ю, проститутки 40 лет одесса.

Отже дорогі читачі, сьогодні ми відвідаємо найвідоміше і популярне зоошоу «Скажені пси», творець і власник якого дуже довго відмовлявся давати інтерв'ю і розкривати секрети своїх успіхів. Але раптово він сам нам подзвонив і поцікавився, чи хочемо все ще взяти у нього інтерв'ю. Само собою ми не могли відмовитися від такої приголомшливої можливості і я, кинувши все, поїхав на зустріч. Власник шоу, який представився Василя, погодився прийняти мене прямо в студії, і навіть продемонструвати проститутки одесса дешево її роботу

- Здрастуйте

- Привіт і вам.

- Отже Василь ... Вас так і далі називати?

- Та й вас, якщо ви не проти буду називати Діма.

- Ні, звичайно ж я не проти. Отже ви як успішний магнат ..

- Ну киньте, який я вам магнат, так успішний бізнесмен!

- Ну ладно, успішний бізнесмен. Ви тривалий час відмовлялися від інтерв'ю, хоча багато хто просив, і раптом, абсолютно несподівано ви міняєте своє ставлення проститутки 40 лет одесса і вирішуєте дати інтерв'ю для декількох журналів для дорослих. Чим обгрунтоване таке ваше рішення, якщо не секрет?

- Ніякого секрету. Я зав'язую зі своїм бізнесом.

- Невже? Які ж причини можуть бути? Начебто у вас успішний бізнес. Або влада нарешті звернули увагу на вашу діяльність?

- Ні. Просто конкуренти підтискають і я втомився з ними боротися.

- Втомилися? Але це ж все таки не привід продавати студію і кидати все напрямок яке виникло завдяки проститутки одессы джой хаус вам.

Саме так! Завдяки мені. Все даний напрямок порно індустрії народилося завдяки мені. І ось конкуренти, розкривши мої секрети почали займатися тим же самим. Клієнтів менше, я тепер не ексклюзив і не монополіст.

- Тобто вам прикро?

- Так! Мені прикро, я придумав, а решта просто в нахабну експлуатують мої ідеї.

- Але дозвольте, справедливості заради треба відзначити, що багато ідей вами запозичені.

- Не буду сперечатися. Але проститутки одесса дешево погляньте з іншого боку. Якщо всі ці ідеї давно відомі, то чому я почав перший заробляти на цьому гроші?

- Так, дійсно, частка правди в цьому є. Але все таки, ви сказали що готові розкрити всі секрети, навіщо?

- Вважайте що це моя маленька помста конкурентам.

- Ви думаєте вони зазнають фінансових збитків?

- Ні звичайно, я вважаю що вони нічого не втратять, але неприємно їм буде.

- Давайте повернемося до самого початку. Ось ви, молодий проститутки 40 лет одесса порнофотографій. Як ви перейшли в зоопорно?

- Ну для початку я б не називав це зоопорно.

- Але це зоо!

- Так це зоо, але диявол криється в деталях. Спробую пояснити, є порно, жорстке порно, еротика, легка еротика, жорстка еротика. Для пересічного обивателя різниці між ними немає. У різних країнах на цей рахунок різні стандарти, різні обмеження, в судах призначаються дорогі експертизи, в загальному все це дуже розмите поняття.

- Ну добре, проститутки одессы джой хаус як же назвете це?

- Ну ... я б розділив його на категорії. Перше - це порно, його ще називають аматорське порно. Як сказати, це реальний секс. Друге - це псевдо аматорське порно, тобто не справжній секс, але інсценування справжнього сексу. Зауважте, хоч і інсценування, але справжнього. А ось тут я трохи затримаюсь. Скажіть, як народився жанр аматорського порно?

- Ну цей жанр з'явився завдяки повсюдного поширення відеокамер.

- Так, ви маєте рацію, проститутки одесса дешево але є ще один момент. Справа в тому що раніше знімали просто порно, вона мало чим відрізнялося псевдо аматорського. Але поступово воно змінювалося, у багатьох фільмах у жінок грудей ставали часто більше, і практично скрізь - гарніше. Просто красивіше, будь великі груди, або маленька. Розмір членів у чоловіків все змінювався в бік збільшення. І поступово, поступово народилася третя категорія порно - шоу. Порно шоу!

- Цікава логіка.

- Так! Тобто, зараз 99% всього проститутки 40 лет одесса порно - це шоу, яке не має ніякого відношення до реального сексу. Взагалі ніякого! Це не секс! Це шоу! Це треба дивитися, а не брати участь. Розумієте?

- Здається да ..

- Зрозуміло, любителі подивитися на просто секс залишилися, але залишилися в меншості. Ось саме для них і продовжують існувати жанри аматорське і псевдо аматорське порно.

- І що ж з вашою ідеєю?

- Не поспішайте, я до цього і виду. Продумавши цей ланцюжок, мені спало на проститутки одессы джой хаус думку, що зоопорно підпорядковується тим же законам. Зараз вона перебуває в тої ж стадії, що і звичайне порно. Тобто застосовуючи ту ж термінологію, це аматорське зоопорно і псевдолюбітельское зоопорно.

- Я здається починаю розуміти до чого ви хилите. Ви вирішили прискорити еволюцію зоопорно. Але хіба ніхто раніше не використовував цю ідею?

- Найсмішніше що ніхто! Зоопорно до мене йшло еволюційним шляхом, в нього все більше і більше проникало елементів шоу, проститутки одесса дешево але в шоу поки не перетворилося. Ось я вирішив створити шоу. Люди хочуть шоу, їм не потрібен зоосекс, їм потрібно зоошоу.

- Але дозвольте, зоофілів то цікавить саме секс? Хіба ні?

- Так! Але зоофілів. А скажіть багато їх? Зоофілів цих?

- Судячи з ваших рейтингах - багато.

- Ні, ви помиляєтеся. Якщо серед них виявиться хоч піввідсотка зоофілів, я буду сильно вражений.

- Але раз людей цікавить зоо, то хто вони що не зоофілів?

проститутки 40 лет одесса - Ні, ще раз ні. Їх цікавить зоошоу! Розумієте? Шоу! Вони не хочуть брати участь! Вони хочуть дивитися! Вони подивилися багато всякого шоу, і тепер їм хочеться щось новеньке, заборонене! Розумієте?

- Тобто це просто пересичені порнозавісіммие, ви це хочете сказати?

- Ближче, але не зовсім вірно. Зрозумійте, зоофілів серед людей мало. А ось беастілістов багато, і як серед чоловіків, так і серед жінок.

- А що це таке?

- Це означає людину, якій проститутки одессы джой хаус подобатися спостерігати за зляганням жінки і монстра.

- І в чому різниця з зоофілом?

- Різниця колосальна. Якщо зоофіла цікавить просто саме злягання, беастіліста цікавить картинка того, що відбувається. Його обов'язкова умова - має бути присутня красива дівчина, ця умова обов'язково. І вона сполучається з монстром. Зачастаю вона повинна отримувати задоволення, але це не обов'язкова умова. Примус теж користується активним попитом. Ви подивіться творчість проститутки одесса дешево численних еро і порно художників. Куди не ткнути! Ось ось подивіться еро картинки, Борис Валеджо, Ральф Башир.

Дмитро: Василя демонструє мені картинки на своєму планшеті.
 - Дивіться, красиві, чудові голі дівчата. І поруч з ким? З монстрами, драконами, демонами, фентезіінимі тваринами ... Подивіться, подивіться, і безліч, просто безліч інших художників. Ви самі зрозумієте що ця тема неймовірно актуальна!

- А порно художники вже показують продовження проститутки 40 лет одесса попередніх картинок, ха, ха ... Ось подивіться ще й ще ...

- Стоп, ось це явно зайве, це не беастіліті.

- Ні, це саме воно!

- Вибачте, але тут негри! Це не політкоректно!

- Я прошу пробачити, я нічого не маю проти негроидов і інших. Так ... плювати, ви там у себе як небуть помягче обрісуете. Я все одно їду звідси ... Ненавиджу негріллі !!

- Якщо ви не проти, я це записувати не буду.

- Так звичайно, я все розумію. Загалом проститутки одессы джой хаус дивіться, це збірка малюнків групи художників відомих як Джон Престон. Зверніть увагу. Скрізь присутній Величезні, монструозної негри, і не хоч і не менш монструозність, але обов'язково дуже красива і сексуальна дівчина. Зверну вашу увагу, в зоопорно більшою популярністю користуються саме красиві і саме білі дівчата.

- Ну там багато хто є ... і чоловіки навіть

- Ні, я мав на увазі популярністю, так то на любителя і на збоченця і в інших жанрах багато проститутки одесса дешево чого є. Але дивиться це обмежений контингент людей. Я орієнтуюся на беастілістов. Їх мужики не цікавлять зовсім! Тому в моєму шоу, чоловіки тільки обслуговуючий персонал! ...                                         Читати далі