—Морские свинки, как и люди, практикуют групповой секс.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы слободка, як з мене робили сучку. частина 7, вип проститутки одесса.

Весь вечір і весь наступний ранок Таня доставлені мене питаннями. На більшість з них у мене не було відповіді. Та й що мені було відповідати, на запитання на кшталт «Тобі подобається, коли тебе називають хуесоска?», «А ти реально кінчаєш під дівчинкою» і тому подібні. Я бачила, як вона сама заводиться, тому і мій сором пройшов, але я все одно намагалася не розвивати цю тему.

Коли вона зрозуміла, що нічого від мене не доб'ється, то просто заявила: - Я хочу, проститутки одессы слободка щоб ти ще раз мені отлізала. І мені подобається, коли ти поводишся як повія, я хочу щоб ти поводилася так само зі мною.

Я вже зрозуміла, чого очікувати, тому мовчки спустилася з ліжка і стала на коліна. Таня підійшла до мене, взяла за волосся і потягнула так, щоб я дивилася на неї:

- Я і не знала, що це так прикольно мати власну шлюшку. Тобі ж подобається Вік, подобається коли тебе принижують? Подобається, коли я називаю тебе хуесоска і шлюшкой? вип проститутки одесса

Я мовчки кивнула. Таня потягнула мене за волосся, піднімаючи з колін.

- Встань, сучка.

Коли я вирівнялася, він пару секунд мовчки дивилася на мене, потім простягнула руки і стала м'яти мої груди, здавлювати соски. Спустившись нижче, вона вдарила мене по попі і схопила її однією рукою, другою смикнула мою кофточку, відриваючи ґудзики.

- У тебе така класна попка ... Будь я мужиком, я б тебе в неї трахнула. - Таня стала досить грубо лапати мене, сколько стоит проститутка в одессе поступово пріспустів шорти і трусики, засунула руку мені між ніг і стала терти клітор, збуджуючи мене. Я і не помітила, як потекла. Пам'ятаю тільки, як моя подружка відштовхнула мене, скинула халатик і надавав мені на плечі розсунула ноги. Я підлаштувалася і обхопивши її кицьку губами, без підготовки стала трахать її язичком як могла. Таня голосно застогнала і її ноги злегка підігнулися. Вона притиснула мою голову до себе і стала злегка рухати стегнами. Я продовжувала старанно проститутки одессы слободка вилизувати її, поки не відчула, як вона потекла, готуючись закінчити. Коли її накрила хвиля оргазму, я додала два пальчика і швидко-швидко стала вводити їх в її дірочку. Нарешті вона не витримала і впала на мене.

Так ми і лежали деякий час на підлозі. Таня гладила мене по волоссю, цілувала, терлася коліном об мою промежину ... Коли їй набридло, ми вирушили снідати. Всю дорогу до їдальні і за сніданком вона постійно шльопала мене по попі або ненароком стосувалася вип проститутки одесса грудей. Їй явно доставляло це задоволення.

Коли ми вже допивали компот, вона різко нахилилася до мене і заговорила:

- Слухай, а тобі подобається смоктати члени?

І не чекаючи моєї відповіді продовжила:

- А можеш відсмоктати он того хлопця? - І вона вказала на столик в протилежному кутку. Я глянула туди і побачила хлопця середнього зросту, нічим не примітного, що прийшов поснідати так де як і ми.

- Тань, не дратуй а? Одна справа сколько стоит проститутка в одессе ввечері, коли темно і ніхто не бачить, а зараз ... Та й не люблю я смоктати члени ...

- Правильно. - Таня загадково посміхнулася. - Ти і не смокчеш члени, тебе просто трахкають в рот і все. Не хвилюйся, йди за кут і чекай там, а я зараз прийду.

Я підкорилася і вийшла з їдальні, повернувши за ріг, зупинилася в очікуванні. Це був невеликий закуток, куди не виходили вікна їдальні, з іншого боку ріс чагарник ... Хоча, зізнатися чесно, він мало що приховував. проститутки одессы слободка Якраз коли я обмірковувала цю думку, переді мною з'явилася подруга, а за нею стояв цей хлопець.

- Ти впевнена, що цієї соску є 18 років? Мені неприємності не потрібні.

- Та не хвилюйся ти. Ми з нею однолітки і я її добре знаю. - З цими словами, вона кинула мені рушник з їдальні. - Ставай на коліна, і відкривай свій рот. Зараз тобі їм доведеться попрацювати.

Коли я опустилася на коліна, хлопець осмілів і підійшов до мене, розстібаючи штани. Член вип проститутки одесса його був стандартних розмірів і пропорцій, білий, із закритою голівкою. Це все що я встигла помітити. Він швидко приставив його мені до губ і злегка натиснув.

- Твоя подружка сказала, що я можу гарненько покористуватися твій ротик ... - І не даючи мені нічого відповісти став розміреними рухами засовувати член все глибше і глибше.

- Які солоденькі губки у нашій сосочки. - З цими словами він притримав мене за потилицю і став різко трахать в рот. - Як добре сколько стоит проститутка в одессе ... відкрий ротик ширше ...

Я підкорилася і він вставив мені член на всю довжину і завмер на мить, потім продовжив ритмічно насаджувати мою голову на свій член, поки я не відчула , що він став тремтіти. У самий останній момент, він висунув його і сперма бризнула мені на обличчя. Хлопець швидко задрочіл, і сперма полилася мені на ніс, рот, губи. Продовжуючи кінчати, він вставив головку мені в рот:

- Посмокчи, дитинко ... - Я стала водити по голівці язичком, проститутки одессы слободка слизової останні крапельки.

Нарешті він відсторонився і задоволено повернувся до Тані.

- Дааа, хороша сосочка і ротик робітник. Я б не відмовився насадити її задок.

- Не проблема, наша дівчинка пизденку підставляє так само як і ротик. Все питання в ціні. Пробнічек ти отримав, тепер думай.

- Добре, я вас ще знайду.

З цими словами хлопець зник, а я піднялася з колін, витираючи про рушник .

- ти що, продала мене? вип проститутки одесса

- Ну що ти Вік, поки немає. - І Таня загадково посміхнулася. - Але треба ж нам шукати вигоду з твого положення ...

До вечора нас розшукала Олександра:

- Сьогодні у нас в клубі буде вечірка для своїх. Ви запрошені. І ти, шлюшка, - вона глянула на мене, - відмовитися не маєш права.

Але природно, Таня вирушила зі мною. Було ясно, що мене запросили не просто так, і вона не могла пропустити таке видовище. У клуб нас пропустили без питань, бармен сколько стоит проститутка в одессе за стійкою налив нам по коктейлю. Навколо гриміла музика і було повно народу. Хто випивав, хто танцював. Ми не встигли випити і половини, як до нас підійшла Олександра і повела в кімнатку за міні сценою. Ми опинилися в темному приміщенні, досить прокуреному, в дальньому кутку стояв ігровий стіл для покеру і за ним грали вісім хлопців, трьох з яких я дізналася. Це були ті хлопці, які покористувалися мною в лісопосадці.

- А ось і наш станочек для ебли, хлопці. Так що, проститутки одессы слободка хто втомився - ласкаво прошу. Малолеточка слухняна і виконавча.

- А чому вона все ще одягнена?

- Дійсно, сучка, - Олександра здивовано глянула на мене, - Швидко показала себе.

Я слухняно скинула одяг.

- А фігурка-то хороша. - Усміхнувся один з хлопців. - Мабуть, варто зробити перерву, хлопці. Мій член так і проситься в цю дівчинку.

З цими словами він підвів мене до столу, розсунув фішки і з силою натиснув, згинаючи мене навпіл. вип проститутки одесса Я нахилилася і тут же відчула, як його член торкнувся моєї кицьки, підлаштовуючись під дірочку і через пару секунд сильні поштовхи повалили мене на стіл.

- Яка еблівая малятко ... - другий хлопець підійшов спереду і я побачила, як він надрачівала свій член. Як тільки він збудився, хлопець підставив його мені і впевнено натиснув на голову. Я обхопила головку і заробила язичком. Він не заперечував проти такого і лише іноді водив членом у мене в роті. Я продовжувала сколько стоит проститутка в одессе смоктати член і відчувала, як другий старанно працює над моєю кицькою. За весь час він жодного разу не зменшив темп і намагався привести член якомога глибше в мене. Мої ноги підкошувалися і я відчувала, як моя пізденка текла від збудження.

- Я зараз закінчу. - Той, кому я відсмоктує витягнув член і став його надрачівала.

- Почекай, я з тобою на неї спущу. - І другий хлопець обійшов мене і вони обидва направили на мене свої стовбури, тримаючи за волосся так, проститутки одессы слободка щоб я не могла відвернутися.

- Лови першу порцію, сосалочка. - З цими словами вони закінчили мені на обличчя, заливши його спермою. Я практично нічого не бачила, так як частина сперми потрапила на очі, і тільки відчула, як наступний зайшов ззаду і увігнав в мене свій член.

- Давай, виебі цю хуесоска як слід. - Долинали підбадьорюючі вигуки з боку.

- А хто це у нас тут сумує? - Я як могла витерла очі і повернула голову.

Двоє хлопців підійшли вип проститутки одесса до Тані і взяли її під руки. Вона стала чинити опір, але вони швидко заламали їй руки і кинули на диван. Далі я отримала сильну ляпас, голова сіпнулася і я побачила наступний член, який тут же зайняв мій рот. (Спеціально для . Org - сексітейлз. Орг) На цей раз мене насаджували з двох сторін, і цей член був набагато більше, займаючи весь простір в роті і кожен раз, коли він вганяв його в мене я починала задихатися

- Терпи, соска, ми з тебе зробимо правильну дівчинку. сколько стоит проститутка в одессе Навчишся працювати своїми дірочками.

- Давай, нагодуй цю спермоглотку. - Знову почулися підбадьорливі вигуки, і з цими словами я відчула, як мені в щоку вдарила гаряча струмінь і сперма стала заповнювати мені рот. Я старанно ковтала все, що він виливав у мене ...

- Гарна давалка виходить. - Я не зрозуміла хто це сказав, а тільки побачила наступний член перед собою.

Поки він його надрачівала, готуючись покористуватися мене в рот, я злегка проститутки одессы слободка вивернулася і побачила, як двоє хлопців жорстко трахкають Таню. Одяг на ній була порвана, а трусики лише відсунуті убік і дві потужних хлопців по черзі вставляли їй.

Від тієї думки, що нас з подругою трахає група хлопців я завелася ще сильніше і коли до мене прилаштувався останній з хлопців, я сама стала насаджуватися на його член і в підсумку скінчила, голосно викрикуючи і звиваючись. Коли оргазм відступив, один з тих, хто мене вже покористувався, знову наблизився вип проститутки одесса і придавив мені плечі.

- А у соски-то не всі дірочки робочі. Може займаєшся її попкою?

Я не відразу зрозуміла що він має на увазі, поки не відчула різкий біль. Я застогнала і спробувала вирватися, але він міцно тримав мене. Трохи пізніше я зрозуміла, що він вставив тільки головку, бо поштовхів не було і біль відступила, а ще через хвилину мені в попу вдарила струмінь гарячої сперми і потекла по ногах. Мене відпустили і я нарешті змогла вирівнятися. На бічній сколько стоит проститутка в одессе стінці висіли дзеркала і я побачила себе - все обличчя було в спермі, на очах виступили сльози від того, що мене трахкали в рот, все ноги з внутрішньої сторони блищали від виділень і сперми.

- Ось тепер ти стала справжньою сукою. - Олександра підійшла до мене, простягаючи речі. - А знаєш, у тебе такий солодкий рот, що «соска» тобі підходить навіть більше. Так що тепер можеш сміливо відгукуватися на цю кличку, зрозуміла сосалочка?

Я мовчки кивнула проститутки одессы слободка

- А зараз, сосочка. - Вона явно смакувала нове прізвисько. - Можеш бути вільна. І подругу свою забери, їй сьогодні дісталося.

Коли ми вже підходили до дверей, Олександра знову покликала мене:

- Соска, тобі сподобалося? - Так, Пані

Вона досить посміхнулася і ми вийшли.

Відгуки можна відправляти за цією адресою:

v.viki111@yandex .ru