—По статистике курильщики занимаются сексом в 2 раза реже, чем некурящие.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки индивидуалки г одессы, початок забігу. частина 2, проститутка катя одесса.

У мене ще жодного разу не кінчали. Відчую я це чи ні відчую ... Якось непомітно мої думки перетекли в іншу площину. Я перестала безвольно скакати на члені, а стала все більше і більше прислухатися до своїх відчуттів. Член несамовито ходив в мені. Здавалося, що він став невід'ємною частиною - моїм основним завданням було постачати мастило цього поршня. З останнім я успішно справлялася і текла навіть більше необхідного. Провівши мовою по губах, я відчула приємний, злегка солонуватий проститутки индивидуалки г одессы смак сперми і облизнулася ще раз. Це явно порушило останнього партнера і він до неможливості збільшив темп. Я закрила очі і злегка відкинула голову. Його рука лягла мені на груди і боляче стиснула сосок. Застогнавши, проте я не намагалася прибрати його руку. Насолода, іноді, приходить і через легкий біль. Непомітно для мене руху члена від швидких перейшли до ритмічним. Він повністю виходив з мене і потім з силою вганяв його назад.

Я відкрила очі і побачила, проститутка катя одесса що хлопець напружився ... Я приготувалася і ... нічого ... він різко видихнув і застогнав. Член знову заходив в мені з шаленою швидкістю і тут я відчула легкі поштовхи. Він кінчав в мене і я з упевненістю могла сказати, що відчуваю кожну цівку. Я не хотіла, щоб він зупинявся, але зовсім скоро сильні руки підняли мене і буквально відкинули в сторону ...

- Як приємно накачати таку вузеньку суку ...

Після такого заходу, мене відправили вмитися і привести себе в порно шлюхи одессы порядок. Коли я знову повернулася до загальної групи, про мене ненадовго забули. Коли я вже порахувала, що все закінчилося, один з хлопців повернувся до мене і голосно промовив:

- А що це хуесоска досі не приготувала себе для наступного заходу? Коло ще не пройшла і сидить як порядна дівчинка?

Іра голосно засміялася.

- Швиденько розсунула ноги і зробила так, щоб там було тепло і мокро. - Наказала Юля не повертаючи голови.

Я мовчки слухала. проститутки индивидуалки г одессы Сівши зручніше і відкривши свою дірочку я стала повільно водити там долонею. Говорячи по правді, збудження повністю так і не пройшло ... Я все наполегливіше і наполегливіше водила там долонькою.

Мене пустили по колу. Ще два місяці тому я і уявити таке не могла, а якби мені хтось сказав, я б з жахом послала його куди подалі. Зараз же я сиджу перед групою старшокурсників і на всю готую себе до їх членам. Чи не пройшла і першого кола. Тобто мене повинні спробувати все, проститутка катя одесса а хтось і не один раз. Я злегка побоювалася, що можу не витримати такого марафону. З іншого боку, моя дірочка, яка вже стала мокрою говорила про зворотне. Нарешті мій палець жваво ковзнув усередину.

Від групи відділилися двоє, підійшовши до мене, вони вже звичним рухом дістали свої стовбури.

- Не зупиняйся, трахай себе.

Вони стали з двох боків і один з них поклав руку мені на голову і увійшов в рот. Плавними, звичними рухами він поступово повністю посадив порно шлюхи одессы мене на свій член і різко став трахать. Я стала задихатися. Відчувши якийсь межа він різко висунув член і дав мені віддихатися. На очах у мене знову виступили сльози, але тут вже другий смикнув мене за волосся, повертаючи голову до себе і без розкачки вставив свій член мені в рот. Не даючи мені розслабитися він ворухнув стегнами, а його знаряддя заскользіло у мене з мови. Зробивши кілька ритмічних рухів, він знову передав мене своєму товаришеві. Той поклав мені обидві проститутки индивидуалки г одессы руки на голову і став натискати на потилицю, змушуючи мене саму заковтувати його член. Так тривало досить довго. Мої щоки були мокрі від сліз, а рука, якою я продовжувала трахать себе від моїх виділень. Нарешті, вони обидва досягли піку, приблизно в один час. Взявши мене за підборіддя, один з низ натиснув пальцями на вилиці. Рот мій мимоволі відкрився, він примірявся і задрочіл, закінчуючи мені точно на мову. Як тільки остання краплина з його члена впала мені в рот, він злегка проститутка катя одесса повернув мені голову і друга порція полилася туди ж.

Після цього мене відпустили, простеживши, щоб я все проковтнула.

- З такою класно на пікніки їздити. Спермою її і нагодували і напоїли ...

- І маску на обличчя зробили - Підхопив інший і все дружно засміялися.

Тут тільки до мене стало доходити, що в мені бачать тільки давалочку з трьома дірочками, в які можна легко і швидко прилаштувати свої члени. Не знаю, чого я чекала, але ця думка злегка порно шлюхи одессы напружила мене, але вигляд наступного, який підійшов до мене, швидко відігнав всі сумніви. Це був дуже симпатичні, підкачаний хлопець.

Член його вже дивився вгору і наміри були цілком очевидні, я підповзла до нього і став на коліна спробувала зловити член ротом.

- Ти дивись-но, а хуесоска увійшла у смак. Так вона до ранку нам відсмоктувати буде, якщо не зупинимо.

Знову пролунав сміх, а сильні руки підхопили мене і піднявши на руки, з другої спроби проститутки индивидуалки г одессы посадили на член. Ноги розійшлися самі собою, обхопивши стегна партнера, а його спритні руки швидко підхопили мене під попу і стали мірно підкидати вгору, рівно на висоту члена.

Таке блаженство тривало недовго і через пару хвилин ті ж спритні руки спустили мене з небес на землю, поставили на коліна, нагнули в поясі і член повільно увійшов в мою попку. Кілька дрібних рухів, щоб я могла звикнути до його розміру і через мить я була досить жорстко виєбалі ззаду, як проститутка катя одесса і належить гарній сучку.

- А Толік молодець. Показав майстер-клас. - Почула я голос Іри, коли мене знову ненадовго залишили одну. - Ця соска ще не скоро забуде такого жеребця.

І знову на якусь мить я залишилася одна. Сонце сховалося за хмарами і стало прохолодно. Я зіщулилася і обхопила груди руками.

- Ну що, хлопчики, задоволені таким станочки для ебли? - Почула я голос Іри.

Пролунали дружні вигуки схвалення.

- А по-моєму ви її погано порно шлюхи одессы натягнули. У цій малолітки дірки не повинні ще пів години закриватися після того як ви закінчите. Вся її мордочка повинні бути в спермі. Ця сучка знає на що пішла і повинна зрозуміти, що її покликання догоджати інших. Я права, піздолізка?

- Так, Пані. - Швидко відповіла я.

- Не дарма ж мати природа нагородила цю мокрощелки відразу трьома отворами для члена.

Мене стали обступати навколо.

- Давайте, насадити цю шалава як слід.

Перший проститутки индивидуалки г одессы же підійшов смикнув мене за волосся і я ледь встигла відкрити рот як він став жорстко трахать мене в рот. Член відразу дістав до горла і з очей бризнули сльози. Через три-чотири наполегливих поштовху, у мене в роті виявився вже другий член, за ним ще і ще один. Мене міцно тримали за волосся і направляли голову в бік наступного члена.

Розгорнувши таким чином мене на 360 градусів, мене підхопили і поставили на карачки. Ззаду тут же прилаштувалися і увійшли грубо, проститутка катя одесса без розкачки, але ні скрикнути, ні застогнати мені не дали, продовжуючи довбати в рот. Ще через пару виснажливих хвилин чи той же, то чи вже інший член прилаштувався до попки і став впевнено прокладати шлях всередину. Тут член ковзнув у мене з рота і я змогла скрикнути.

- Так закрийте ви цієї спермоглотке ротик. Я не хочу чути її криків. - Долинуло від Юлі.

Хлопці жваво підкорилися, насаджуючи мене з двох сторін.

Потім я відчула, як мене беруть під порно шлюхи одессы руки і садовлять на член, які мав мене в попку. Ті ж руки відхиляють назад, відкриваючи мою основну дірочку, яку тут же і зайняли. Я вже виявилася більш-менш підготовленою і просто завмерла, даючи можливість членам робити свою справу.

Природно про мій рот ніхто не забував і його із завидною постійністю продовжували заповнювати члени різної довжини та діаметру.

Далі мене перевернули і знову посадили на член особою до партнера. У попку увійшло досить велике знаряддя проститутки индивидуалки г одессы і тут я скінчила. Мене всю затрясло і я стала втрачати над собою контроль. Коли оргазм відступив, я відчула, що в мене більше немає сил навіть підняти руку.

- Молодці, хлопці. Ось нарешті ви їй і показали, що значить пустити по колу. Тепер ця хуесоска малолітня насаджена що треба. Тепер влаштуйте їй душ зі сперми, я хочу зробити пару фоточек.

Я вже не розбирала, хто це говорить.

Мене поставили на коліна і відтягнули голову назад. Тут же на лоб проститутка катя одесса мені лягла перша цівка сперми, потім ще і ще одна. Кінчали потужно і вже через пару підходів все моє обличчя покривала в'язка рідина. Але це було не все. До мене підходили один за іншим і спускали все, що накопичилося за цей вечір. Хтось давав мені облизати свій член, після того як закінчив, хтось просто витирав об щоки, а коли і вони вкрилися спермою - про шию. Я відчувала, як сперма вже струмує мені на груди ... Я не могла відкрити очей і тут з'явилася перша спалах, за нею порно шлюхи одессы ще і ще одна. Мене фоткали, а я навіть не могла подивитися хто це робить. На шостий-сьомий спалаху я збилася з рахунку і просто чекала, коли це закінчитися.

- Ось і добре. Ох, як же я люблю, коли цим малоліткам показують їх місце. - Це була Іра. Ще на одну пихату пизду стало менше, ще одна леді дізналася, що вона сама звичайна хуесоска і спермопріемнічек.