—У мужчины, который выпивает 1.5 литра ананасового сока в день, сперма становится сладкой.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса мисс, женечка. частина 3, проститутки одессы 073.

приємно.

Ширше розставивши ніжки, Женя направила член в гаряче і вологе лоно своєї рукою, вона плавно опустилася. Чоловік відкинувся на стіну спиною. Він тільки періодично з силою шльопав по сідницях дівчини, змушуючи її активніше скакати на його поршні. Хвилин через десять чоловікові це набридло.

- Давай, тепер дупою насаджують, може там у тебе вужче.

Від сказаного Жене стало прикро, але довелося мовчки виконати вказівку, вона перемістила слизький проститутки одесса мисс від виділень член в свою попку.

- Ось, так краще ... Давай поактивней ... Хороша повія ... - Чоловікові початок подобатися те, що відбувається.

Від ляпасів сідниці дівчини почервоніли. П еротичні оповідання ри кожному ударі її м'язи скорочувалися, приносячи партнеру більше задоволення. Через деякий час чоловік міцно схопив Женю за стегна і став з силою насаджувати на член, потім притиснув до себе, загнав вщент і скінчив. Женя була на межі оргазму, але їй проститутки одессы 073 не вистачило часу. Коли чоловік її відпустив, дівчина почала жадібно облизувати полуобмякшій член, сподіваючись знову привести його в бойовий стан, на що її партнер відреагував з усмішкою.

- Чи не ті вже роки, що б по кілька палиць ставити. - Посміявся він. - А ти, дивлюся, чи не наеблась.

Не чекаючи відповіді він відштовхнув дівчину і мовчки вийшов. Женя сиділа на підлозі. Вона була збуджена і принижена. Її тіло і волосся були мокрими від поту. Через пару хвилин проститутки одесса за 250 час в сауну увійшли троє гостей.

- Ну що, шалава, продовження чекаєш? Сказав один з них з усмішкою.

- Чого мовчиш, сука? - Загорлав другий.

- Так. - Відповіла Женя.

- Що, так !? - Не вгамовувався другий.

- Я хочу продовження. - Голосніше вимовила дівчина.

Один з чоловіків сів на полку. За його вказівкою Женя повернулася в ту ж позу, в якій була раніше, тільки тепер їй довелося помістити в рот другий член, а третій пестити проститутки одесса мисс рукою. Дуже скоро Женя скінчила. Все відбулося досить бурхливо, і супроводжувалося схвальними висловлюваннями партнерів. Близько 30-ти хвилин троє чоловіків розважалися з Женечкою в сауні, часто міняючи пози, після чого вкрай вимоталися від спеки. Дівчину вивели в душову, де під струменями холодної води, що ллється зі стелі, кожен по черзі довів себе до фіналу, грубо скориставшись кицькою дівчини. Кінчали прямо в неї. Женю змусили підміни і повели наверх.

У більярдній проститутки одессы 073 було шестеро чоловіків і одна з повій. Вона ублажала ротом одного з гостей, поки інші займалися грою або випивкою. Женю завів до кімнати один з сауни.

- Розважайтеся хлопці, головний дозволив. Потім у двір відправите.

- Повне коло їй влаштуємо? - Реготав один з присутніх.

- Ага, тільки не знущайтеся, наказано її додому доставити цілою, але ебать можна, скільки вивезе.

Він вийшов. Повія закінчила зі своїм партнером і була відправлена у двір, проститутки одесса за 250 час проходячи повз жени вона тихо сказала:

- Чи не заздрю тобі, дура.

Женю поставили в позу, впершись руками в більярдний стіл. Двоє по черзі трахкали дівчину так, потім двоє одночасно, поставивши на коліна на підлогу. Женя закінчувала кілька разів, їй уже стало байдуже, скільки і куди її будуть трахати, тільки знайоме відчуття похоті і бажання володіло їй. Потім дівчині дали випити, далі її посадив на край столу черговий партнер. Закінчивши він штовхнув її проститутки одесса мисс на стіл, куди виліз наступний. Чоловік перевернув Женю обличчям вниз, і дівчина підняла вгору попку, вставши на коліна. Її груди залишилося притиснутою до столу. У такій позі він гарненько попрацював над заднім проходом дівчата, після нього було ще двоє, які відновили сили, після першого разу. Женя вже осиплостью від постійних надривних стогонів, мимоволі виривається з грудей. Їй було добре, вона намагалася допомагати партнерам, рухаючи тазом і вигинаючи спину. По стегнах дівчата проститутки одессы 073 постійно текли рясні виділення. Вдосталь побавившись, чоловіки знову взялися за свої справи. Дружині дозволили трохи полежати на столі, а коли вона змогла злізти на підлогу, знову дали випити. Потім, один з присутніх вивів її на задній двір. Тут були інші. Хтось плавав в басейні, хтось відпочивав. Головний теж знаходився тут.

- Ну що, Женечка, як відпочивається? - Запитав він.

- Добре. - Ледве видавила Женя. Її горло пересохло. - Дайте води.

- проститутки одесса за 250 час Дайте їй попити. - Наказав головний. - Скільки вже?

- Чотири внизу і вісім в більярдній. - Відповів той, що її привів.

- 12 палиць, значить. - Сказав головний.

Він наблизився до Жені і рукою заліз їй між ніг. Два пальці легко проникли в лоно дівчини.

- Ще тече, сука. - Засміявся він. - Давайте хлопці, проебіте її як слід.

За наказом чоловіки стали діяти. Женя тут же опинилася на четвереньках з членами в кицьки і в роті.

- проститутки одесса мисс Ну що, скільки вивезе? - Зі сміхом звернувся головний до решти.

Від оточуючих посипалися припущення. Це був своєрідний тоталізатор. Чоловіки називали ставки і кількість підходів, яке в загальному мала пережити Женя, поки буде в свідомості. Повії ж стали просто готувати члени чоловіків до дії. Періодично одна з них давала Жене воду. Партнери мінялися знову і знову, трахкаючи дівчину в кицьку, деякі переміщалися в попку, довершуючи процес. Кінчали все виключно всередину. проститутки одессы 073 Женя була на вершині блаженства. У певний момент чоловіки помітили, що дівчина вже машинально насаджується на член, піднесений до її дірочки. Це викликало загальний сміх. Повії спостерігали за процесом з деяким острахом, уявляючи, як одна з них могла виявитися об'єктом подібного спору. Господар будинку періодично перевіряв, чи в свідомості знаходиться Женя, і кожен раз переконувався, що її кицька рясно тече. Партнери підходили один за іншим. Коли женя впала на бік, після проститутки одесса за 250 час чергового чоловіка, її просто повернули на спину і розсунули ноги ширше, зігнувши в колінах, а повій змусили тримати їх в такому положенні, або притискати їх до грудей дівчини, коли хтось хотів трахнути її в попку.

- Так у неї дупа вже не закривається. - Тихо промовила одна з них інший.

Дійсно, анус Жені вже не скорочувався, а був постійно відкритий і дуже натерту, впускаючи в себе черговий член без опору. Кицька дівчата так само стала разворочанной. Опухлі проститутки одесса мисс губки не замикаються. Дірочки її помітно пульсували. Велика калюжа сперми розтеклася під її сідницями. Але Женя стогнала і скрикувала, не втрачаючи свідомості, приймаючи третій десяток партнерів. Вона перебувала в постійному оргазмі, який зрідка посилювався, короткою потужним спалахом і тривав.

Нарешті Женя вигнулась дугою, протяжно закричавши та обмякла. Черговий партнер, що знаходиться в ній, здригнувся і кінчив в кицьку, потім встав.

- Чи готова. - Сказав проститутки одессы 073 він головному.

- 54 палиці, під дає. Жива хоч?

- Жива! - Крикнула повія, приклавши голову до грудей Жені.

- Помийте її і тягніть в ліжко. - Сказав головний, і став розбиратися в записах в блокноті.

Женя прокинулася на наступний день, не пам'ятаючи здебільшого подій. Знайома біль в промежині і тілі, які не бажають сходитися ніжки і відчуття повного задоволення говорили про те, що вечір вдався на славу. Дівчина піднялася на ватяних ногах, її проститутки одесса за 250 час погляд впав на дзеркало в двері шафи. Вона оглянула себе. Тіло її було чистим, опухлі статеві губки чітко виділялися і заважали йти. Задній прохід, на дотик, був теж припухлим, але щільно зімкнутим. З одягу залишилися тільки панчохи, місцями пішли стрілками. Женя вийшла з кімнати і спустилася вниз. У вітальні, де напередодні був накритий стіл, в кріслі сидів господар будинку, та ще троє чоловіків на дивані, що стоїть неподалік.

- прочухається. - З широкою посмішкою проститутки одесса мисс сказав один з чоловіків.

- Як ся маєш? - Поцікавився господар.

- Не плохо. Пити хочеться.

Один з чоловіків встав і приніс пляшку з водою. Поки він ходив господар з цікавістю оглядав дівчину.

- Мені треба додому. - Тихо промовила Женя.

- Тебе відвезуть.

Так і сталося. Попивши води, Женя попрямувала в передпокій, де наділу пальто на голе тіло і чобітки. Супроводжуючий дістав із шафи сумочку і вручив господині. Потім він