—Средний мужчина производит около 17 литров спермы за всю жизнь.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутка из одессы по имени алиса, twilight stories. частина 3: вампірський відсмоктування, проститутки нова одесса.

її до екстазу.

Белла і Еліс остерігалися його гігантського пеніса. Еммет знав про це, тому намагався трахать тільки Розалі, адже в глибині душі він був доброю людиною і не любив завдавати болю, а тим більше бачити страх в очах дівчат.

Рабинь-чоловічок він теж поебивать, але тільки в разі, якщо бачив, що хтось із вампірів починав висмоктувати кров з дівчини - цей процес, крім доставляння захмарного задоволення обом його учасникам, також мав знеболюючим, наркотичним проститутка из одессы по имени алиса і підсилює регенераційні сили людського організму ефектом.

***

Після появи в вітальні Розалі, думки Ема відразу переключилися на блондинисту шлюшку:

- Хей, Рози, дівчинка.

Розалі, відразу, як тільки увійшла в кімнату, поглядом знайшла Еммета. Її очі загорілися в очікуванні довгоочікуваного сексу. Але Емметом хотілося іншого.

- Дитинко, я хочу вампірського минета, - Еммет так пустотливо посміхнувся, що на щоках проступили ямочки, проститутки нова одесса як у маленького хлопчика.

- Як побажаєте, мій Пане, - промовила Розі. Вона на швидкій швидкості пронеслася повз сплетених на дивані Едварда і Белли, прямо до ніг стоїть біля дивана Еммета.

Розалі обожнювала відсмоктувати у Еммета. Правда вона любила все від нього - аби при цьому брав участь його гігантський пеніс. Розалі розстебнула ґудзики на джинсах дуже швидко, за людськими мірками, але не без зусиль - адже упакувати такий болт в штани і так важко, а шлюхи города одессы утримати його там, коли він ерегованому, ще складніше. І акуратно витягла назовні свою обожненої принадність. В рот Роуз став посилено прибувати вампірський отрута - а бажання засмоктати цей член стало просто нестерпним.

Еммет зверху спостерігав за діями Розалі. Він упивався усвідомленням того, що це його пеніс так пристрасно мріє заковтнути ця, здається такою неприступною, красуня.

Роуз, будучи людиною, вважалася дуже красивою дівчиною, а перетворившись на проститутка из одессы по имени алиса вампіра, стала просто чудово незрівнянною. Її медові волосся завжди були бездоганно укладені, шкіра сяяла вишуканою блідістю, над губою перебувала пікантна родимка, яка приваблює увагу до самих ідеально-пухким губам, які бачив Ем у своїй недовгій людського життя.

І це її він мав в усі щілини своїм членом, мовою і пальцями в будь-який час, коли б не побажав. Навіть вночі, якщо Еммет наказував їй ночувати з ним, вона відстежувала появу ерекції у сплячого господаря. Рози проститутки нова одесса або сама вирішувала виниклу проблемку - відсмоктуючи або іншим способом видоюючи сперму таким чином, що Еммет так і кінчав, не прокидаючись, або чекала наказів від прийшов в себе Пана.

Роуз, повністю вийнявши величезний теплий людський член зі штанів, Очікув подивилася на Еммета - свого головного Господаря. Еммет знав, що іноді їй, щоб продовжити, необхідно було чути прямі накази від господаря.

- Зараз ти отсосешь мені, моя блядь. Сосі його і дякуй, бля, що шлюхи города одессы я дозволяю тобі це. Ти надто довго була відсутня на своїй гребаной полюванні, і я майже скористався послугами іншої повії.

Слухаючи слова свого майстра, Розалі початку ритмічно подрачивать член двома руками і смоктати величезну головку, невідривно і не моргаючи, дивлячись в очі Еммета.

Еммет продовжив:

- Наступного разу я не потерплю такої неповаги, зрозуміла, сука?

Роуз покивала з наполовину засмоктало в рот членом.

- Досить витріщатися, проститутка из одессы по имени алиса шлюшка, займися своєю безпосереднім обов'язком! Мій член вже уривається!

Розалі початку повністю насаджується на член, змінюючи при цьому нахил голови то зліва направо, то справа наліво, злегка дряпаючи шкіру іклами. Маленькі крапельки крові, які виступали при цьому, тут же злизувати ненаситним язичком вампірші.

Еммет, кайфуя, коментував те, що відбувається:

- Мммм ... да ... Бля, засос його, Рози ... Ще ... глибше ... так ... так ... дааааа. проститутки нова одесса Бля ..., ти херова Богиня. Сосі ... ще ... Сука, блять ..., - хрипів Ем.

В цей час зліва, на іншому дивані, трохи заспокоївся Едвард тільки зібрався продовжити трахать в кицьку своє блядское скарб, як почув:

- Господар, дозвольте сказати ... - швидко і тихо мовила Белла.

- Говори.

Майже пошепки Белла промовила:

- Пане професоре, я хотіла б, щоб Ви здійснили ту мою ... прохання ... першу ... ну, куди я хочу Ваш шлюхи города одессы член.

Дівчина припустила, що зараз, коли Едвард сам знаходиться на межі, він все-таки виконає її побажання, тим більше що, як знала сама Белла, чоловік завжди не була проти опинитися в тому самому місці.

Едвард, звичайно, відразу зрозумів, чого саме хотіла зараз Белла, тим більше що ще й прочитав всі думки дівчини, але вирішив познущатися над скромнягою.

- Що ти сказала? ... Я ні хрена не розчув. Повтори голосно.

Белла, щосили червоніючи, проститутка из одессы по имени алиса міцно заплющила очі і швидко промовила:

- Я прошу Вас ... трахнути мене в ... в ... в ... інше місце ... сер, - дівчина не змогла все-таки повністю вимовити фразу.

Едвард посміхнувся. Він і так збирався закінчити сьогоднішній день в її попочке.

- Так і бути, сучка. Вставляй.

Белла підвелася на колінах, і член з тихим вологим звуком вийшов з кицьки дівчата. Вона взяла плоть в руку, і, так і не змінюючи пози на Едварде - сидячи обличчям до нього, проститутки нова одесса з деяким зусиллям спробувала вставити її в себе. Анальні м'язи ніби знехотя розійшлися під тиском пеніса. Белла дуже повільно опустилася сідницями на Едварда, увібравши член в себе повністю.

Едвард, притримуючи Ізабеллу, акуратно допоміг їй переставити стопи на диван - з боків від стегон чоловіка. Дівчина трохи відкинулася назад, упираючись руками в коліна вампіра, і злегка закинула голову, при цьому кінчики її волосся ніжно полоскотали його ноги. Чоловік в цей шлюхи города одессы час поклав свої руки на її грудях, з силою їх стиснув і почав пальцями потирати соски.

Едвард подивився в очі Белли і знущальним ніжним тоном сказав:

- Белль, мій член дуже хоче закінчити, давай вже, рухайся.

Дівчина спробувала порухатися, але скривилася і зупинилася.

- Але ... але ... я не можу швидко рухатися - мені трохи боляче ... Там ... всередині.

- Де всередині, Ізабелла?

- Там ... в попці ... - Беллі було дуже соромно проститутка из одессы по имени алиса зараз. - Може, Ви скуштуєте моєї крові, господар? Моя біль піде і Вам буде ще приємніше мене ..., - останні слова вона вимовила ледь помітним пошепки, - ... ебать.

- Що, бля, ти думаєш, я не знаю, що при цьому ти ще й кінчаєш сильніше, ніж зазвичай, сучка-Белла? ..

Едвард зробив вигляд, що розмірковує:

- Ну добре ... Нахилися до мене і підстав шию.

Белла нахилилася вперед, перекинула волосся на праве плече, поклала руки на груди чоловіка проститутки нова одесса і наблизила свою шийку до його роті. Вампір, в свою чергу, вдихнув запах Белли, притиснувся губами до беззахисної шиї дівчини, при цьому відчуваючи її охуітельно дупу своїм лопаються членом, а пальцями - великі стирчать соски, облизав ніжну шкіру, трохи посмоктав і різко прокусив.

Ізабелла навіть трохи сіпнулася від несподіванки. Едвард почав потроху пити людську кров, відчуваючи при цьому незрівнянне задоволення. А Белла, мабуть, навіть втратила на якийсь шлюхи города одессы час свідомість - її голова плавно опустилася на плече чоловіка. Але вампір не хотів чекати і, прибравши руки з грудей дівчини, обхопив її сідниці і став переміщати попку Ізабелли по всій довжині свого пеніса. Кайф був просто бля пиздец какой. Оргазм наближався зі швидкістю поїзда. Едварду було по хріну - встигне Белла закінчити чи ні. Чи встигне - її щастя.

Прийшовши до тями через деякий час після укусу, Белла зрозуміла, що більше не відчуває болю в попочке, а на проститутка из одессы по имени алиса неї хвилями накочує самий кришесносящій оргазм за всю її життя. Хоча, будучи чесною перед собою, дівчина знала, що ...                                         Читати далі