—Основной ингредиент спермы – фруктоза.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку одессе новинки, twilight stories. частина 3: вампірський відсмоктування, взрослые проститутки одессы.

потім мовою став сильно і швидко лизати стирчить сосок.

Белла відчула, що насолода від посмоктування її грудей і відчуттів на її розпаленілому клітор від прохолодного члена вампіра накриває її. В думках вона почала благати до свого Пану: «Сер, будь ласка, можна мені закінчити?».

Чоловік прямо з грудьми в роті злегка похитав головою: «Ні».

Белла, не отримавши дозволу, відразу перестала тертися кицькою про його член. Інакше вона не змогла б контролювати снять проститутку одессе новинки настання оргазму.

Протягом не одного десятка хвилин Едвард мучив її, посмоктуючи грудки по черзі. Він іноді починав рухати стегнами, а отже і членом по її кицьки, показуючи, що він хоче, щоб вона сама елозіла по ньому. Тоді Белла починала злегка захитався на пенісі, але відразу зупинялася, як тільки відчувала, що ось-ось кінчить.

Її думки вже стали досить одноманітними: «Будь ласка, будь ласка, будь ласка, сер, будь ласка, будь ласка, будь ласка, сер ...» взрослые проститутки одессы

Нарешті, Едвард зійшов до рабині:

- Можна, сучка.

Відразу після наказу він сильно всмоктав правий сосок, потім сильно його кілька разів лизнув. Потім в швидкому темпі взявся за іншу груди.

Белла, почувши довгоочікуване дозвіл, почала швидко і з силою елозить своєю кицькою по товстому твердому вампірського члену. Вона тихо і часто стогнала, її клітор терся об вологу прохолодну поверхню так, що дівчина почала відчувати довгоочікуване підступає где одессе проститутки звільнення.

Так Ізабелла і скінчила - з грудьми на мові Едварда, а клітором на його пенісі. Це хоч був і приємний оргазм, але короткий і поверхневий. Дівчина не була повністю задоволена - з членом в одній з дірочок закінчити вийшло б набагато яскравіше. А якщо ще й з іклами вампіра в шийці, то насолода була б просто ульотним. Вже Белла точно це знала ...

Поки Ізабелла все також сидячи верхи на чоловікові, приходила в себе, Ед трохи підняв і відсунув її стегна снять проститутку одессе новинки і пальцями став розмазувати рясну мастило між її ніг, погладжуючи обидві дірочки, і іноді занурюючись в них. Її кицька і анус були дуже теплими - майже гарячими.

Едвард вільною рукою пригнув голову дівчини до свого рота і прошепотів на вушко: «Ти - моя ... Ти - течії для мене ... Прямо на мої пальці ... Я зараз виебу тебе, Ізабелла».

Белла сильно почервоніла, їй було дуже соромно - вона гола скінчила, сидячи на дивані посеред вітальні, на очах Еммета. Та взрослые проститутки одессы й слова Пана були такими грубими і вульгарними ... Ізабелла відразу згадала, як вранці Едвард також безцеремонно скористався її ротиком, змусив вставити пальчик в заднє місце і пообіцяв пізніше всадити туди.

Член Едварда вже деякий час тремтів в нетерпінні, він вже так зачекався увійти в теплу жіночу плоть, а тепер вампір ще і прослухав всі думки чарівної рабині. Але ще трохи погратися зі своєю іграшкою можна було - скоро і так все здійсниться. Соромиться і благальна где одессе проститутки Ізабелла так радувала його. Тому чоловік тихим, трохи хрипким голосом промовив, розтягуючи слова:

- Дорога моя Белль, я зараз трахну тебе ... Я дуже глибоко вставлю в тебе свій член. Куди ти хочеш його дістати?

- Пане, - Ізабелла покусала нижню губку, і відповіла, ніяковіючи, - Ви маєте право заповнити будь-яку мою дірочку. Але я б хотіла ... його ... ту ... туди.

Едвард посміхнувся - він прекрасно зрозумів, що хотіла сказати ця сучка, але не збирався снять проститутку одессе новинки відразу давати їй бажане. Тому він промовив вкрадливим голосом:

- Любов моя ... встав-ка мій член в свою кицьку, - а побачивши здивування Белли, яка занадто сильно сподівалася, що вампір, нарешті, добереться до її попки, посерйознішав і прогарчав, - Негайно!

Белла тут же корилась і, взявши в свої тонкі пальчики член, приставила його до свого піхві і поступово стала насаджуватися на орган чоловіка. Ед не захотів чекати і, з силою натиснувши на стегна дівчини, взрослые проститутки одессы різко опустив її на себе. Ця дія викликала гучний стогін насолоди у Едварда і стогін болю у Белли.

- Рухайся, бля ... ммм ... шлюшка ... - насилу вимовив вампір.

Белла, боячись викликати незадоволення Едварда і перемагаючи невеликий біль, стала рухатися на твердому вампірської члені. Руками вона міцно тримала чоловіка за плечі. А Едвард, в свою чергу, підтримував дівчину за стегна, допомагаючи їй підніматися і опускатися.

Члену Едварда всередині где одессе проститутки сучки було просто охерітельно - тепло і дуже приємно, він любив її піхву майже так само як попку.

Поки Ізабелла розмірено рухалася, вампір пожирав очима її прекрасне тіло. Наприклад, то, як її грудей підстрибували і колихалися в такт її рухам. Белла рухалася дуже сумлінно - високо піднімалася і низько опускалася на члені вампіра. Едварда дуже збуджувало те, що він бачив - вся довжина його пеніса зникала всередині цієї розкішної богині.

Не відразу, але насолоду снять проститутку одессе новинки внизу живота Белли поступово починало наростати, дівчина стала все швидше і швидше рухатися на товстому твердому члені і навіть відчула, що зможе ще раз кінчити незабаром. Руками Белла дуже міцно вчепилася в плечі Едварда - будь він людиною залишилися б синці.

Вампір бачив, як красуня нещадно покусує свою нижню губу гострими зубками - дівчина сильно насолоджувалася тим, що відбувається. Він дозволяв їй рухатися до тих пір, поки не відчув в її думках і своїм членом взрослые проститутки одессы - її тісна піхву початок злегка пульсувати, що дівчина вже на межі. На межі свого оргазму. написано для При цьому екстаз самого вампіра теж був не за горами.

Едвард міцно стиснув стегна Белли, не дозволяючи їй рухатися. Але навіть після того як тихо схлипує і важко дихає Ізабелла зупинилася, її тісний, охуітельно-спекотна дірочка продовжувала злегка як би смоктати його член, що, на його подив, мало не змусило сперму вилитися завчасно.

Вампір зрозумів, що где одессе проститутки захотів познущатися над дівчиною, ледве не підставив сам себе - все-таки у його члена була інша кінцева мета на сьогодні.

Едвард, стиснувши зуби, став прокручувати в голові різні зовсім не зв'язані з сексом справи, щосили намагаючись не кінчити завчасно. Адже він не міг дозволити собі випробувати оргазм, поки його член подекуди не побуває.

Думки Еммета, який спостерігає з дивана за Едвардом і Беллою, були жахливо хибними. Він вже деякий час назад снять проститутку одессе новинки закинув свою гру, і останній десяток хвилин спостерігав тільки за Едом, Ізабеллою і Елі. Коли Едвард відіслав одну з їхніх домашніх сучок, Еммет хотів змусити Еліс допомогти йому розвантажити накопичений в яйцях вантаж, але потім вирішив поспостерігати за рештою хлопцями і як-небудь влаштується по ходу справи.

Едвард так смачно ебал свою Беллу, що Ем не міг більше терпіти. Він з блискавичною швидкістю прикидав, в яку з дірок Белли було б приємніше вставити свій величезний взрослые проститутки одессы хер - в анал або рот.

Ці уявні картинки сильно порушували Едварда, який якраз завмер всередині Белли, намагаючись не кінчити. Він з великим трудом втримався на межі оргазму. Для Еда було справою принципу виконати своє ранкове обіцянку - все-таки дістатися членом до ануса червоніє леді-Ізабелли і злити насіння саме туди.

Вирішити загальну дилему допомогло повернення з полювання прекрасної червоноокої Розалі.

***

Розі, на превелику радість где одессе проститутки усіх чоловіків-Калленів, була рабинею-вампіром. Перевагою вампірші було те, що у неї повністю був відсутній блювотний рефлекс, і засовувати їй свій член в шийку можна було безперешкодно. А вже те, що у неї повністю відсутні больові відчуття, повністю розв'язувало руки Емметом і іншим її господарям.

Еммет був чоловіком величезних розмірів, і в сексуальній сфері він був більш ніж шикарно оснащений. Що доставляло незручності з людськими жінками - вони лякалися розмірів снять проститутку одессе новинки його статевого органу і відмовлялися доводити почате до кінця. Розалі, навпаки, захоплювали розміри цього чоловіка - члени інших Калленів не доводили ...                                         Читати далі