—Датский доктор по приказу Адольфа Гитлера разработал первых в мире надувных резиновых женщин, причём фюрер лично составил список требований.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы с проверенными фото, сутичка за майбутнє. глава 5, проститутки 50 одесса.

у тебе хороший смак, просто плаття тобі, трохи завелика.

- Якою мовою ви розмовляли? - Поцікавилася гостя.

- Це Руяз-род - мова моєї рідної планети Родонеж.

- Я не зможу вас розуміти.

- Вітта переключиться на марсалійскій. Будемо спілкуватися нею.

- Добре, - замислено і сумним виглядом кивнула дівчина. Вона прислухалася до звуків в душовій. Крізь шум води чувся голос Чифтен, щось весело наспівував.

- Твоя Вітта ... Вона класна, проститутки одессы с проверенными фото - пробурмотіла Анджела. - Правда ... Куди мені до неї. Яке тіло красиве, яке волосся ... Просто досконала жінка.

- У тебе тіло ... фігурка теж, що треба, - трохи зніяковівши, промовив Радімцев. Тут, він кинув погляд на ручний хронометр і присвиснув.

- Вітта зараз вийде.

Анджела здивовано дивилася на нього.

- Слухай, ми тут ... - Андрій зам'явся, зніяковів ще більше. - Ми з Вітте хотіли б усамітнитися надовго. Не могла б ти, побути поки проститутки 50 одесса в харчовому відсіку. Або ще десь. Можна в рубці управління, тільки нічого там не чіпай.

- Так, я зрозуміла, - тихо промовила Анджела. - Не буду вам заважати.

Ні сказавши більше ні слова, вона вийшла з приміщення. З півхвилини Андрій стояв сам не свій. Дівчина, схоже засмутилася. Або, навіть образилася. А може, йому це тільки здалося?

З каюти долинув голос Вітте:

- Милий, де ти? Я вже вся мокренька від бажання.

Андрій, в мить витрусив реально ли снять в одессе нормальную проститутку всі сторонні думки з голови і чи не бігом попрямував до каюти.

Вітта з розпущеним волоссям стояла біля ліжка. Навколо її тіла було обгорнуті рушник морквяно-вишневої забарвлення. Коли Радімцев увійшов, вона з хтивої посмішкою відкинула рушник в сторону. Побачивши її голого тіла, тепер чистого, з приємним ароматом якихось есенцій, член капітана миттєво прийняв бойову стійку і почав розпирати ширінку. Він хотів було стягнути з себе штани, але Вітта зупинила його. проститутки одессы с проверенными фото P>

- Милий, дозволь мені роздягнути тебе.

Що ж, він був не проти, чорт візьми! Зовсім не проти таких ігор.

Вітта попрямувала до Радімцеву, при цьому вона спокусливо погойдувала стегнами, а її великі, тугі груди загострилися сосками зробили пару абсолютно обладнаних подскоков вгору-вниз. Поглядом, усмішкою, всіма рухами Чифтен виливала просто неймовірну безодню сексуальності. Вона припала ротом до його губ, руками обвила шию. Поцілунок був борг і солодкий. проститутки 50 одесса Потім, руки її поповзли вниз по його грудях і животу, і ще нижче. Спритні і моторні пальці порозстібали замочок на штанях. Звільнений член Андрія важко вивалився назовні.

- Я скучила за ним, - промуркотала Чифтен, обхоплюючи напружений орган долонею. - Мій рот, моя пісюнька бажають взяти його в гості.

- Він теж буде радий гостинній зустрічі, - посміхнувся Андрій.

Вітта потягнула штани капітана вниз і одночасно почала опускатися на коліна. Її губи реально ли снять в одессе нормальную проститутку пожадливо прочинилися.

- Зараз ми випробуємо нашого дружка.

Чифтен притиснула обидві долоні до сідниць Радімцева, а губами спіймала головку його члена. Кинула від низу до верху на капітана лукавий і пустотливий погляд. Він, уже весь кипів від бажання і збудження. Чи не зводячи з чоловіки очей, Вітта початку неспішно, сантиметр за сантиметром вбирати його елдак в рот. Дійшла до половини і тут же, майже весь випустила, залишивши між губ тільки пульсуючу головку. проститутки одессы с проверенными фото Радімцев зойкнув. Дівчина трохи стиснула кінчик члена губами і знову почала повільне вбіраніе. Так, вона виконала три рази, абсолютно зводячи капітана з розуму. Ну, а потім, піддавшись власним порушення початку енергійний, пристрасний відсмоктування. Гучні прицмокування чергувалися з тихими стогонами Чифтен. Її мова діяв не менше моторно, ніж губи. Роздуті тугі мішки яєчок, також як і член піддалисяретельному вилизування.

* * *

Анджела перебувала в харчовому проститутки 50 одесса відсіку і з сумом дивилася на голограму навколишнього простору. Проектор, пов'язаний з центральним процесором і отримує відеоінформацію з бортових гамма-сенсорів, висвічував проекцію прямо над столом. На різній швидкості, рухаючись часом по немислимим орбітах крізь золотисту пелену космічних хмар пролітали астероїди, величиною, то з кулак, то з добрих розмірів місяць. Щось спалахувало далеко, іскрилося і переливалося, змінюючи кольорові спектри, річки космічного пилу текли, реально ли снять в одессе нормальную проститутку звивалися в просторі, обминали величезні брили, вбирали в себе дрібні уламки і несли їх далі по незвіданих дорогах Всесвіту.

У душі дівчини був зараз повний розгардіяш з почуттів. Для чого капітан усамітнився зі своєю Чифтен їй було зрозуміло. Здавалося, ну що такого? Однак, душу вразив укол ревнощів. Анджелу злило, що Радімцев вважав за краще їй якусь запрограмовану ляльку. Хоча ... Чи має вона право на ревнощі? Що пов'язує її з капітаном? Кілька годин знайомства проститутки одессы с проверенными фото і - тільки. За логікою, все так. Але ревнощі уїдлива погань, як кислота. Дівчина все одно не могла заспокоїтися. Як може чоловік мати близькість з псевдожівим механізмом? Як таке можливо? Невже штучне створення може зрівнятися зі справжньою живою жінкою? Хоча, у чортової ляльки досвіду в спілкуванні з чоловіками набагато більше. Це потрібно визнати. А що, вона Анджела знає про чоловіків? Дещо в плані анатомії ... і повний нуль про відносини і почуття. Тож не дивно, що капітан проститутки 50 одесса віддав перевагу Вітте. З іншого боку, запропонуй їй Радімцев те, чим він там зараз займається з Чифтен, чи погодилася б вона? І до речі, чому ж вони там займаються? Для цього є назва - секс. Але весь досвід сексу у Анджели зводився до спілкування зі своїм подругами в «Оселі» і використанні «стусана». Як все відбувається з чоловіками, вона могла лише фантазувати.

І ось, згораючи від цікавості, мучений ревнощами, Анджела обережно вирушила в бік каюти, звідки долинав реально ли снять в одессе нормальную проститутку стогін задоволення.

* * *

Вітта лежала на спині, безсоромно розставивши ноги. Зі свого незрівнянною хтивої посмішкою вона пестила сама себе. Андрій стояв перед ліжком і дивився. Вітта запустила в піхву два пальці правої руки - середній і вказівний. Лівою рукою Чифтен погладжувала свої груди.

Два пальці, блискучі від вологи пірнали і виринали, рухалися туди-сюди між темно-рожевих складочок, що обрамляють жадану дірочку Вітте, чулося вологе похлюпиваніе. проститутки одессы с проверенными фото Зачаровує, приголомшливе видовище.

- Ну, мій капітан, готовий ти заглянути в гості до моєї дівчинки? - Промуркотала Чифтен.

Член Радімцева стирчав колом, в яйцях нило від надлишку бажання.

- Так, - хрипко кинув він. - Іду до тебе.

Він забрався на ліжко, ліг на Вітте зверху. За мить знайшов вірний шлях і проник в стогнуть подругу. Член входив в гарячу, мокру плоть Чифтен, спочатку з деяким опором. Але ось, піхву м'яко обволокло бажаного проститутки 50 одесса гостя і заковтнути його майже по самі яйця.

- Так ось так, так ... Трахай мене, трахаю, - гаряче зашепотіла Вітта, обхоплюючи Радімцева руками за шию, а ногами за поперек.

- Я весь твій, весь, - хрипко відгукнувся він.

Вітта протяжно застогнала від задоволення, відчуваючи, як член капітана почав снувати туди-сюди в її пещёрке. Весь процес супроводжувався смачними «чмок-ПАФ, чмок-ПАФ».

* * *

Двері в каюту відкривалася, заходячи в спеціальний реально ли снять в одессе нормальную проститутку відсік у стінці з лівого боку. Процес супроводжувався тихим гудінням і шипінням гідравліки. Але коханці, зайняті один одним не чули нічого. Двері між тим прочинилися - утворилася щілина шириною з долоню. Зі зворотного боку Анджела, затамувавши подих спостерігала за тим що відбувається на ліжку.

Андрій і Вітта були повністю голі. Вона лежала на спині і ноги її були широко розсунуті. Іноді, вона охоплювала ними поперек чоловіки або підкидала вгору. Андрій проститутки одессы с проверенными фото нависав над Чифтен, іноді притискався до неї, але здебільшого підтримував своє тіло на ліктях або витягнутих руках. Його голий, блискучий зад швидко-швидко рухався, то вгору, то вниз короткими поштовхами. Теоретично Анджела знала, ...                                         Читати далі