—73% мужчин не теряют потенцию к 70 годам.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

зарина проститутка одесса, мамо? сестра? частина 4. продовження, снять проститутку в одессе от 300 гривень.

Якщо ви коли-небудь, читали мої розповіді, то ви розумієте, що було дуже «весело», тому я вирішив писати далі, щоб ви все розуміли.

Ранок почався з того, що я прокинувся з Ігорем в материнській ліжка, як я і писав раніше, тато мав приїхати тільки через тиждень, і нічний трах, пішов дівчаткам на користь. Я прокинувся і побачив поруч Ігоря, він спав. Мені стало якось не по собі, я встав і пішов на кухню, було десь 10 годин. Кімнати були відкриті, і я бачив, що мама зарина проститутка одесса спить з Андрієм, гола задом до нього, а Андрюха ззаду притулився до неї, і тримає її за груди.

Випивши води, я пішов в туалет, і в відкритих дверей, побачив, як сестра лежить з Геною теж обидва голі, але вони не спали, вона масажувала його член, в той час як він цілував її груди і двома руками м'яв її. Я був в трусах і від побаченого, мій член встав. Вони не бачили мене, Гена був спиною до мене, а Яна була, надто захоплена, щоб звернути на мене увагу. Хоча я не розумію, снять проститутку в одессе от 300 гривень як така скромна сестра, могла спокійно знаходиться голою і м'яти член людини, якого вона вчора зовсім не знала, і все це при відкритих дверях, без краплі страху, бути застуканою. Хоча я розумію, після вчорашнього, всі межі стерті, і тепер все не як у всіх.
 Я вже не міг там стояти і зайшов в туалет, пробувши там хвилин 5, я вийшов, і побачив, як сестра смокче йому член, вона це робила дуже повільно, голова її йшла дуже плавно.

Яна сиділа на корточках попою проститутки азиатки одесса до мене, а Гена лежав поперек ліжка, звісивши ноги вниз і надавши свій агрегат для задоволення. Дивлячись на попу сестри, я дуже збудився і мій член стояв як кіл, придивившись, я помітив, що попа її вся червона, після вчорашньої ебли, вона навіть не прикрилася до кінця, все то 7 годин минуло.
 Потім я почув, якийсь шум, це прокинулася мама. Накинувши свій халат, вона прийшла в коридор, і побачила мене стоїть і спостерігає за тим, що відбувається, Підійшовши до мене вона зарина проститутка одесса побачила, на що я дивлюся, і похитавши головою, закрила двері в кімнату сестри. Все відбувалося мовчки.

Я пішов на кухню, а мама в туалет, через 10 хв вона прийшла до мене і налила чай, який я поставив. Не знаючи, що говорити, вона запитала чи все в порядку, я відповів, що все чудово, я так і знав, яку провину вона відчуває за все. В цей же момент, ми почули крики Яни, вона стогнала, дуже голосно, я зрозумів, що він увійшов їй в попу. Крики не припинялися і що, і снять проститутку в одессе от 300 гривень слід було очікувати, прокинулися всі, через 2 хв прийшов на кухню Андрій з стоячою членом і Ігор, хоч і в трусах, але з ерекцією. Мама дуже осудливо подивилася на Андрія, але що він, повернувшись до неї сказав, «що вчора ти була зовсім не проти його бачити і відчувати, хтива ти кобилка», мама просто відвернулася і пішла наливати всім чай. Крики все таки не припинялися.

через хв 10 Ігор вибачився перед нами, і сказавши мамі, що ніхто не проти, стягнув труси і поклав проститутки азиатки одесса її руку на член. Мама відразу ж відвела, сказавши що ні зовсім збожеволіли, і що можна хоча б пройти в кімнату, на що Андрій відразу ж запитав мене, «Саш ти ж не проти», я посміхнувшись похитав головою. «Ось бачиш, давай, не треба нервувати і все буде добре, он чуєш, як Яна розслаблена, вчися мати». Після цього Ігор, знову поклав її руку на свій стояк і почав водити нею верх вниз, а сам, закривши очі, відкинувся на спинку стільця. Він поводив пару раз, а мама, не перестаючи зарина проститутка одесса пити чай, вже знаючи, що від неї вимагається, продовжила сама. Так пройшло близько 5 хв, Яна стихла, а мама вже збудилася сама, це було видно, по її опухлим губ і темпу, який вона набрала. А може, ти пососешь мені, сказав Андрій, який спостерігав за всім разом зі мною, і встав перед нею з стоячою членом. Мама, винувато глянувши на мене, взяла його член на половину і почала смоктати його. Відчуття неймовірні, це просто неймовірно, уяви, твоя мама смокче перед тобою, просто як снять проститутку в одессе от 300 гривень блядь, закрила очі і насолоджується, це що то.

Вона смоктала йому із задоволенням, почала водити мовою по стовбуру і іншою рукою чіпати яйця.
 Андрій просто нив від задоволення. У той же час Ігор, розстебнув її халат і почав м'яти її пишні груди, на що мама відреагувала ... ммммм ...
 Я як би розумів, що тут я зайвий, але йти я не міг, хотів, але не міг, я просто застиг, дивився і член мій стояв. Піднявши маму Ігор, поставив її на рак, та так, що вона стояла проститутки азиатки одесса боком до мене, я міг бачити повну картину. Мама сказала, прости, і сама підняла халат, оголивши свою округлість перед Ігорем. Вона відразу ж взяла член Андрія і направила його назад в рот. Тим часом Ігор, приставив яскраво-червону голівку до її піхви і тихо і ніжно почав входити. Коли він увійшов на половину, мама випустила член з рота і видала стогін ... ооой ... Після чого він різко увійшов до кінця ...

- Аа ... крикнула мати, і як то по -блядскі повернула голову зарина проститутка одесса до еборю, він посміхнувся і зі словами ... що, подобається ... Вийшов і знову засадив до упору, мама почала стогнати, а Ігор набирав темп. Дивлячись йому в очі, мама кайфовала, і тримала в руках член Андрія, подрачивая його.

Через сек 30, Ігор вже у всю ебал її, а мама від задоволення подмахівала йому задом і подавалася на зустріч поштовхів, як би насажіваясь глибше, потім повернула сь до забутого члену Андрія, який з посмішкою засунув відразу його їй в рот. еротичні снять проститутку в одессе от 300 гривень розповіді Ігор довбав її жорстко, схопивши обидві сідниці засаджують дощенту свій величезний член, темп був неоднаковим, про довбав, навпаки гальмував і витягав його, потім мама подавалася назад і насаджується на нього і потім він знову починав ебать її, періодично дратуючи і відходячи.
 Так минуло хвилин 5, потім Андрій показав йому, що теж хоче і Ігор як справжній друг, відійшов без слів, і поступився місцем йому, а сам пішов давати мамі в рот. Андрій встав позаду проститутки азиатки одесса неї, послюнявів член почав входити в попу. Мама відразу завила, це було дуже різко, але член провалився туди, видно після вчорашнього все було ще розтягнуто, мама не випустила член Ігоря з рота і мукала, ... Омммм ... ммм. мм. м ... ммм. мммм. м. м. м. м. ммммм ...

Андрій почав насаджувати її дуже жорстко, він довбав її попу просто жорстко, інших слів немає,
 як ніби це лялька, а не людина, але коли він зупинився, на момент, я помітив, що мам подалась назад зарина проститутка одесса як би насажіваясь на нього, і тоді я зрозумів, що весь цей час вона насолоджувалася.
 потім Андрій почав, витягувати член і пхати його назад, від його розмірів, сфінктер звужувався, лише злегка пульсуючи. Її анус був просто розтягнутий. Він і через мить не закрився повністю, лише трохи сузівшісь. Потім він засунув його назад і почав довбати її, мама потягнула руку до кицьки і почала терти її, вона була готова кінчити, і під довбання 25 см члена, вона бурхливо скінчила, снять проститутку в одессе от 300 гривень видаючи просто крики, інакше це не назвати. Вона випустила член Ігоря з рота і почав кінчати охаючи і ахая, а Андрій додав темп і притулившись до неї до упору, мені здалося, навіть част лобка зайшла в її попу, він з криками скінчив в неї.

Дивлячись на все це Ігор, який вже сам дрочить член, бурхливо про кінчав їй обличчя, і змусив її вилизати весь член. Про як вона кричала, як вони кричали, я побіг у ванну, але в дверях на кухню зустрів Яну і Гену, який тримав два проститутки азиатки одесса пальця у неї в попі, вона була гола, і стискала соски, це все просто нереально думав я. Але це моя сім'я і за довгий час вперше я зрозумів, що тут я просто щасливий ...

Дорогі друзі, не судіть строго, краще напишіть мені, із задоволенням все обговорю, чекаю жіночих думок, пошта в попередніх розповідях