—Скорость спермы в момент эякуляции – 45 км/ч. Для сравнения – рекорд в беге на 100 метров – чуть больше 40 км/ч.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

темнокожие проститутки одесса, лена. у нас в гостях..., снять шлюху в одессе.

кинув погляд на мене і, не бачачи ні найменших спроб з мого боку зупинити його, остаточно осмілів. Він відсунув смужку трусиків сторону і просовує руку Ленка між ніг. розповіді про секс Його пальці розсовують статеві губи, знаходять клітор і починають його смикати ... Так, звичайно, цього бачити я не міг. По-перше, в кімнаті була напівтемрява. По-друге, з того місця, де я стояв, я і не міг цього побачити. Але все було саме так!

Незабаром Ленка знову видала звук, але темнокожие проститутки одесса тепер це був зовсім інший звук, не те, що ще кілька хвилин тому, тепер в ньому не було тієї скарг інтонації. Вона трохи змінила положення зігнутою ноги, зігнувши її сильніше в коліні і відвівши ще більше в бік, даючи Юрик більший доступ до своєї кицьки.

- Ммммммммм ... - почулося знову в тиші.

Дружина стала подавати ознаки життя - спочатку я помітив ледве вловимі руху її попки, а потім вона стала тихо постановити. І зовсім вже не жалібно, а зовсім навпаки снять шлюху в одессе ... По всій видимості, маніпуляції Юрки їй були приємні, що відбувається її явно збуджувало. А вже про мене і говорити не було чого, я не міг відірвати очей від того, що відбувається.

Юрка дав спокій клітором і обережно ввів палець в піхву. Палець досить легко увійшов, потім так само легко вийшов, мабуть всередині вже було досить волого. Дружина знову завмерла, припинилося і стогін. Зробивши кілька рухів, Юра додав другий палець. Після декількох проходів, Лена знову дешевые проститутки одессы с выездом почала тихо постановити, а потім ... О чорт! Вона зробила рух назустріч його пальцях! Буквально в двох кроках від мене, мій двоюрідний брат, трахкав мою дружину пальцями! І їй це безперечно подобалося, та й мені, на мій превеликий сором теж!

Юрка несподівано припинив, вийняв пальці з кицьки моєї дружини. Зігнуту в коліні ногу опустив вниз, взявшись за гумку трусиків, потягнув їх вниз ... Ленка навіть злегка підняла таз, полегшуючи йому завдання. Трусики полетіли на темнокожие проститутки одесса підлогу. Ще мить і його штани й труси теж виявилися на підлозі, він залишився тільки в одній майці. Він широко розвів ноги дружини в сторони і примостився між них. Все сталося так швидко ... Взявши її руками за талію, він потягнув її до себе, немов мішок. Коли її зад був вже біля нього, він приставив свій член до входу в піхву. Потім знову обережно став підтягувати її до себе. Чи не його член входив в мою дружину, це він натягував її на свій член! Видовище було, я скажу ... У снять шлюху в одессе міру того як він глибше і глибше насаджував її на свій кол, рот Оленки відкривався ширше і ширше. Коли він увійшов повністю, почувся звук, схожий на глибокий подих. Юрка на якийсь час завмер, потім також повільно став виходити з неї. Зробити кілька повільних проходів, Юра раптом різко увійшов в неї до самого кінця.

- ааааааааааааааа ... - скрикнула вона.

У нічній тиші це прозвучало так голосно. Юрка повільно вийшов з неї, а потім знову різко увійшов, та так дешевые проститутки одессы с выездом що почувся ляпанець від дотику їх тел. І знову цей зойк. Далі він так і довбав її - різкий грубий вхід і повільний вихід. Незабаром Ленка стала рухати задом назустріч його члену.

- Ааааааааааа ... Так! Так! Ааааааааааа ... Так!

Вона стояла на ліжку з піднятою догори попкою, спираючись зігнутими ліктями на ліжко, головою вона так само впиралася в ліжко. Обличчя було повернуто в мою сторону, очі закриті. Якщо б вона їх відкрила, наші погляди могли зустрітися. темнокожие проститутки одесса Її груди рухалася вперед-назад, в такт рухам Юрки.

- Так! Так! Сашенька! Даааааааааа!

Чорт! Вона думає, що це я !!!

- Ааааааааа ... Міленькіііій! Ще ... Ещееее ...

Юрка грубо дер мою любу. І їй це подобалося, вона була просто в захваті від того, що відбувається. Та й я, власне, не міг відірвати очей від ліжка. Я так сильно збудився, що скінчив в труси, просто від побаченого, без будь-якої допомоги рук ...

Олена стала згрібати простирадло снять шлюху в одессе в кулаки.

- АААААААААААА ... Нееееет ... Дааааа ... Ещеееее ... Сааашаааааааааа ...

І потім її зойки перейшли в вереск, вона просто верещала, як ніби її ріжуть. Такого бурхливого оргазму у неї я перед ним, ані коли не бачив. Якби в будинку ще був би хтось, від цього вереску прокинулися б все. Я навіть думаю, що і сусіди мали б его чути. Але можливо це тільки моє припущення ...

Вона обм'якла і тільки тихо ойкала, коли Юрик з усього маху вганяв дешевые проститутки одессы с выездом в неї свій інструмент.

Незабаром все закінчилося, Юра різко вийшов з неї, поклав член на її попку і через пару секунд став вивергати сперму. Перші струмінь долетіли аж до лопаток ... Вся спина була в його спермі, особливо багато її було на попереку, там утворилася досить пристойна калюжка. Він витер член про її сідниці, встав з ліжка і ... І тут він побачив мене ... У нього на обличчі було стільки подиву! Схоже він зовсім забув про мою присутність ... Настала незручна темнокожие проститутки одесса пауза.

Він перший перервав цю паузу:

- Я ... Так ... вийшло ... Ти ...

Так мені і сказати-то йому не було чого. Сказати йому, що мені сподобалося, або що я сам хотів цього, або що я отримав величезне задоволення, спостерігаючи як він дер мою дружину? Він би взяв мене за божевільного! Я мовчки ступив йому назустріч і засунув йому в руки постільна білизна ... Він тут же зник ...

Я ще якийсь час приходив до тями, не відриваючись дивлячись снять шлюху в одессе на лежачу дружину, на сперму на її спині, на задоволене вираження її особи уві сні. Мене ж все ще була тремтіння від побаченого. Нарешті, прийшов в себе ... Стер сперму зі спини Оленки, пішов сам помився, ну не в мокрих же трусах спати лягати.

Довго не міг заснути, все думав про недавні події. Та й взагалі різні думки в голову лізли ...

Прокинувся досить пізно. Поруч лежала Лена, вона вже не спала, побачивши, що я відкрив очі, посміхнулася.

- Доброго дешевые проститутки одессы с выездом ранку, любий! Ти вночі був незрівнянний! Дякуємо! Я тебе люблю!

І вона поцілувала мене. Я посміхнувся, на душі було трохи неприємно ... Знала б вона, хто вночі був незрівнянний !!! Так, краще вже їй не знати!

Юрки вже не було ...