—Компьютерная игра «Grand Theft Auto» известна своими «автомобильными свиданиями» — клиент выбирает понравившуюся девушку лёгкого поведения и едет с ней в ближайший тихий переулок.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

дешевые проститутки одессы, особистий огляд в аеропорту. частина 4: історія джилліан. фінал, проститутки одесса 400 гривен молоденькие.

Інтерв'ю було продовжено серією питань загального характеру про Джилліан і про те, чим вона займалася, покинувши межі Академії Кроненберг близько семи років тому. Питання були не надто особистими, але їй доводилося крутитися то в одну сторону, то в іншу, щоб опинитися віч-на запитувачу, тому її грудей постійно розгойдувалися з боку в бік. Джилліан відмінно знала, що не слід навіть намагатися прикриватися, і, звичайно, не намагатися зупинити цей рух, але їй було вкрай незручно, дешевые проститутки одессы не кажучи вже про почуття сорому, яке вона відчувала, і тоді вона зрозуміла, що все це само по собі - приклад нових, ще більш принизливих покарань, які вона сама призначатиме, якщо її приймуть на роботу.

Через півтори години з невеликим інтерв'ю закінчилося, і Джилліан попросили залишити приміщення, поки члени Комісії приймають остаточне рішення. Вона зісковзнула зі стільця, дозволивши в останній раз підскочити своїм повним грудям, і, як була гола, вийшла з кабінету, проститутки одесса 400 гривен молоденькие обережно причинивши за собою двері. Вона все ще не могла подумати про те, чому ж вона зважилася знову роздягтися, але по ходу інтерв'ю вона, гола, почала відчувати себе в своїй тарілці; більше того, в кімнаті, повної одягнених людей, вона відчула свою силу. Це було щось нове, то, чого вона ніколи раніше не відчувала, і коли через кілька хвилин пролунав дзвінок на перерву, Джилліан зрозуміла, що може абсолютно спокійно стояти біля дверей, коли повз мчать орди учнів, які проститутки одесса видео поспішають на наступний урок. Тільки один раз, стоячи там, вона відчула незручність, причому не змогла зрозуміти, чому. Це сталося, коли повз неї пройшла гола бігунка зі стадіону; схоже, дівчина так поспішала, що навіть не помітила її, але на Джилліан її оголеність і беззахисність серед інших одягнених учнів справили сильне враження; це могло заподіяти їй неприємності в найближчі місяці.

Приблизно через півгодини очікування двері директорського кабінету відчинилися, дешевые проститутки одессы і її знову запросили увійти, щоб заслухати результати обговорення Комісії. Містер Фредріксен звернувся до всіх. Офіційно привітавши останнього прийнятого на роботу співробітника Академії, він застеріг її від подальших порушень строгих правил, які панують в навчальному закладі, щоб їй не довелося призначати покарання самої себе.

Роуз зустріла Джилліан за дверима і запропонувала проводити її в її кімнату; повний пансіон був не тільки безкоштовним додатком до посади, але проститутки одесса 400 гривен молоденькие був також необхідний для контролю над покараними учнями ввечері і вночі. Дві молоді жінки, одна гола 25 років від роду, інша, 18-річна - напівгола, разом піднялися по сходах і попрямували в сторону приміщень для персоналу.

У цей день Джилліан більше нічого не було потрібно, тому вона розпакувала свої речі і вирішила скористатися послугами пральні, розташованої в підвалі крила персоналу. Вона поклала все своє брудну білизну в призначену для цього кошик і обережно понесла проститутки одесса видео її на кілька сходових маршів вниз, у підвал. Вона йшла вздовж слабо освітленого коридору, поки не досягла двері з написом «Прачечна персоналу», відкрила двері і увійшла. Джилліан встигла поставити свою корзину на дерев'яну лавку в центрі, коли шум у кутку приміщення, через двері сповістив її про присутність в пральні іншої людини. Вона різко повернулася і побачила ремонтного працівника, втупився на неї в повному здивуванні.

Джилліан мало не зробила помилку, інстинктивно дешевые проститутки одессы прагнучи прикрити оголені інтимні частини свого тіла, але роки навчання в Академії позначилися, і вона так і залишилася стояти перед ним прямо, дивлячись в очі починаючому вставати чоловікові.

«Прошу вибачення, міс», - почав чоловік, - «мене попередили в офісі, що тут можна зустріти не зовсім одягнених дівчат, щоб я не звертав уваги, але я не очікував, що така доросла, гарна, як Ви, жінка, прямо ось так вискочить на мене. Вибачте, що я дивився на Вас - я одружений проститутки одесса 400 гривен молоденькие і не мав дивитися, але Ви так виглядаєте - врешті-решт, я ж чоловік ».

Джилліан занадто добре розуміла, що це чоловік, до того ж вельми привабливий, на відміну від тих старців, яким вона так недавно себе демонструвала. Вона сіла на лавку, як і раніше особою до молодої людини і коротко пояснила, що правила школи ще жорсткіше по відношенню до персоналу, ніж до учнів, і що через її сьогоднішнього фатального запізнення вона отримала подвійне покарання. Потім вона проститутки одесса видео встала і почала завантажувати стоїть за нею пральну машину предметами одягу, які не могли зіпсувати один одного при спільній пранні. Займаючись цим, Джилліан не сумнівалася, що чоловік за її спиною дивиться на її зад, вона нахилилася трохи сильніше і розвела ширше ноги, допомагаючи йому отримати задоволення. Коли машина виявилася завантажена, вона знову сіла навпроти нього, але на цей раз нітрохи не переймаючись тим, щоб звести коліна, так що, коли він знову підняв очі від роботи, дешевые проститутки одессы то міг розглянути її нижню частину, по крайней мере, не гірше, ніж раніше, поверхом вище, члени Комісії.

Джилліан, скромна і сором'язлива дівчина, перетворювалася в Джилліан-ексгібіціоністка. Зміна було значне, і хоча сама вона ще толком не усвідомила його, Джилліан скоро відчула вологу між ніг і дивне відчуття порожнечі в животі, якого вона раніше ніколи не знала. Молода людина, дивлячись на що сидить прямо перед ним оголену і розкриту дівчину, теж відчув себе проститутки одесса 400 гривен молоденькие дивно і став замислюватися, чи зможе він взагалі піднятися, беручи до уваги той підйом, який вже стався з деякою частиною його тіла. Одна частина його хотіла встати, схопити цю красуню і оволодіти нею негайно; інша розмріялася, щоб його власна дружина якось втратила своїх добропорядних суконь і пристойного нижньої білизни і продемонструвала себе, хоча б тільки йому одному; і ще одна, остання частина побоювалася, що раптово може увійти хтось ще, виявити його в його нинішньому проститутки одесса видео стані і поскаржитися шефу на його поведінку. Тому він швидше закінчив те, чим займався, і, тримаючи обома руками сумку для інструментів, щоб забезпечити її бездоганну захисну позицію, вибачився і вийшов з приміщення.

Коли чоловік пішов, Джилліан залишилася нерухомою, вона сиділа так досить довго і намагалася проаналізувати різні почуття, що охопили її сум'яття і спантеличену голову. Жінка в ній позбавлялася від дівчини, ексгібіціоністка - від сором'язливого і скромного дешевые проститутки одессы істоти, яким вона була ще вранці, і серед усіх цих думок її відвідало серйозний сумнів в дієвості нових правил Академії, особливо, якщо інші випробують той же, що пережила вона сама в цей знаменний день.

Пральна машина завершила свій цикл, і Джилліан переклала свій одяг в сушарку. Сівши, вона знову задумалася про те, що трапилося і в якийсь момент виявила, що пальці її мимоволі потягнулися до тієї ділянки незахищену плоті, який зовсім недавно був позбавлений своєї проститутки одесса 400 гривен молоденькие природної захисту - волосся на лобку. розповіді еротичні Вона сиділа і погладжувала пальцями теплу шовковисту шкіру, іноді спускаючись у все більш вологе улоговинку між стегнами і насолоджуючись відчуттями. Вона й стала роздумувати про те, чи буде доцільно включити таке повне оголення як частина схеми покарання-приниження, яку їй потрібно розробити, або, навпаки, чи не стане таке сверхобнаженіе, яке пережила вона сама, в тому числі, причиною такого ж зміни особистості, як проститутки одесса видео у неї.

Дзвінок сушильної машини сповістив, що вона також завершила призначене їй завдання, і Джилліан, забравши одяг, повернулася до своєї кімнати. Прийнявши душ і висушивши голову, вона умиротворено прилягла на ліжко і задумалася про найближче майбутнє.

Рівно о сьомій вона з'явилася в їдальні для персоналу, де їй запропонували місце за одним з невисоких столів. Джилліан знову була єдиною голою в приміщенні, і виразно чула кілька реплік про прийом на роботу дешевые проститутки одессы колишніх учнів, і що якщо дівчина вже була голою, то незабаром не забуде трапитися і повторне порушення. Джилліан зазначила ці голоси, і в її голові поступово почав складатися план. Якщо її могли покарати так само, як учениць, тільки в два рази сильніше, то точно так само могли покарати і їх, але ж призначення і виконання правильного покарання - це тепер її зона відповідальності і її прерогатива! І для них, точно так же, як і для учнів, єдиною можливістю помилування буде звернення проститутки одесса 400 гривен молоденькие до директриси, що, в разі відмови, може бути чревато навантаженням покарання, або в його суворості, або в тривалості. Джилліан вирішила, що, хоча їй і доведеться карати учнів відповідно до Кодексу Кроненберга, вона здасться метою відплатити всім до одного завзятим вчителям і дрібним педантам тією ж монетою - приниженням, і тоді, можливо, буде вироблена більш справедлива система, що не завдає таких страждань , які відчувала вона сама сім довгих років.

Тепер Джилліан проститутки одесса видео знала, чому її єдиний роман не вдався; тепер вона знала, чому вона не знайшла коханця, який розумів би її; винні були не вони, а вона сама і щось забавне вплив, яке в юності надали на її погляди принизливі покарання.

«Ніколи, ніколи більше», - обіцяла вона собі, виструнчившись в кріслі і розправивши свою і без того чималу груди. - «Я горда, я сильна, я Джилліан Грей і не поступлюся нікому!»

Кінець