—Среднее количество сперматозоидов у здорового мужчины: 200 – 600 миллионов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

дешевые проститутки города одессы, новий досвід, проверенные проститутки одесса.

Максим йшов на зустріч. Чи не помічав, що відбувається навколо. В голові крутилася тільки одна думка, що говорити, як себе вести. Перебираючи варіанти поведінки, щось бурмотів під ніс. Якби він зупинився, тут же коліна затряслися від переживань і нервів. Сам хотів всього цього, але дуже боявся. Ось і то кафе. Став біля дверей, в свідомості відразу спливли події останнього місяця.

З Наталкою вони жили вже п'ять років. Максиму зараз 32, їй 26 років. Дружина була не високою, дешевые проститутки города одессы руденької дівчиною, без зайвої повноти. Красиві груди третього розміру, з невеликими темними сосками. Кругла пухкенька попочка, на яку оберталися багато чоловіків на вулиці. Вона переходила в широкі стегна, можна сказати, ідеальної форми. Але гордістю її була талія, завжди осина. Напевно, це були особливості організму, що у Наташі, скільки б не їла, не було ні боків, ні зайвих кілограмів на животі.

Чоловік же навпаки, після того як знайшов роботу в офісі, за проверенные проститутки одесса кілька років поправився. Від чого з'явився невеликий животик. З сексом ніби й не було проблем, але подружжя іноді намагалися, щось придумати для різноманітності їх статевого життя. У їх колекції вже були наручники, кілька вібраторів, пару рольових костюмів. Звичайно, вони не використовували все це кожен раз, але час від часу вдавалися до послуг іграшок.

В один із днів, коли чоловік лежав на ліжку, а вона робила йому мінет. Вона могла повністю брати член в рот, так його проститутки одессы дина 16 сантиметровий друг не завжди був готовий на сто відсотків. Хоча і кицька у Наташі була не такою великою, так що можна сказати вони підходили один одному. І в цей момент вона взяла фалос в руку, починаючи вводити в мокру щілинку. У пориві бажання, томно подивившись на Максима сказала:
 - Наче два члена в мені.

І знову насадила свій рот на стовбур. Чоловік же з закритими словами довго переварював сказане. Тут в його уяві народилася картина. Що ззаду дружини дешевые проститутки города одессы стоїть великий мужик, вводячи член в неї. Як він сильно трахає його маленьку дівчинку. Від цього подання в голові, порушення просто стрибнув угору. Він уже не міг стримуватися, тут же кінчаючи в теплий ротик Наташі.

Вже на наступний день, не розуміючи що з ним сталося, сів за комп'ютер, відкриваючи відео, розповіді, фото та інші матеріали про секс пари з чужим чоловіком. Дивлячись на екран Максим бачив не себе на місці хлопців, а Наташу на місці дівчат. Рука мимоволі проверенные проститутки одесса лягла на головку, яка давно впиралася в труси. Стиснувши її пару раз, він не довільно почав кінчати. Порушення було на стільки сильно, що не встиг нічого зробити і тільки відчував як теплий і тягучий потік біжить вниз по нозі. Тут же довелося все відключати і бігти в душ, а труси зі спортивними штанами кидати в прання.

Ще кілька днів ходив в шоці, але думки постійно лізли в голову. З цією справою треба було вирішувати. Під час сексу все таки зважився. Коли Наташа лежала проститутки одессы дина на боці, притискаючись пухленької попкою до лобка чоловіка, відчуваючи член всередині себе. Максим звів два пальця, проник в рот і запитав:

- Хотіла б, що це був член?

- МХ. - Простогнала Наташа, закочує очі.

- І щоб тебе він трахкав при мені? - Не вгамовувався Максим.

- Так.

Вона відчула, як чоловік диким риком почав заштовхувати свій ствол. Стогін почали перетворюватися в крики. Максим ввів якомога глибше і скінчив, випалюючи дешевые проститутки города одессы нутро своєї дружини.

Після лежачи в ліжку, не встояла вже вона запитавши:

- Макс, а це правда, що ти питав?

- Так, - тихо промовив він-А твої відповіді-це правда?

- Так, - ще тихіше, ніж чоловік відповіла вона.

- Може ти хочеш спробувати втрьох, запросити ще одного коханця?

- Я не багато боюся тобі це говорити, але хочу НЕ втрьох, а зайнятися сексом з коханцем, просто, при тобі. А якщо сподобається і мені і тобі, то тоді проверенные проститутки одесса можемо спробувати що-небудь інше. Якщо не готовий до такого і будеш ревнувати, то закриємо цю тему.

- Добре, - після довгого мовчання відповів він, - але з деякими умовами. По-перше-допомагаю знайти і вибрати хлопця, по-друге-в будь-який момент кажу: стоп, якщо щось не сподобається і ми закінчуємо.

- Так, добре, звичайно. - Схвилювалася Наташа. - Я хочу. щоб сподобалося не тільки мені. До речі, милий, якщо вирубують комп'ютер просто з мережі, то при включенні проститутки одессы дина відкриється остання сторінка.

Максим зрозумів, що вона бачила вкладку, яку дивився останню, де дружину на очах чоловіка трахкав здоровань.

- Я на початку подумала, що ти хочеш знайти пару собі. Знаючи твій не стриманість і рано чи пізно підійшов до мене з цим питанням, я б дозволила, але натомість на зустріч із коханцем.

Після цього подружжя ще не один день обговорювали свої бажання не соромлячись. Обом, здавалося, що їхні почуття стали міцнішими, дешевые проститутки города одессы коли можуть не боятися і не приховувати своїх бажань перед один одним. Наташа хотіла великого хлопця, який схильний до легкого підпорядкування над нею і обов'язково з досвідом. Вони завели пару анкет на сайтах знайомств, починаючи повільний відбір. Спочатку спілкувалися з багатьма, але стаючи більш досвідченими в розмов, відразу відсівали віртуалів і хлопців, які хотіли помаструбіровать в скайпі. Так, і багато інших хотіли просто поговорити. Ще частина хлопців відсіваються, проверенные проститутки одесса які не подобалися Наташі зовні або по спілкуванню. Так коло звузилося до трьох осіб, які підходили для обох подружжя. Вирішили, що спочатку тільки чоловік зустрінеться з коханцем в кафе. У цей день зміг зустрітися тільки Дмитро. Чоловік 29 років, він одружений, але вона нічого не знала. Високий, ставний, а його погляд хижака, змушував серце дівчини битися сильніше.

І ось Максим стоїть біля порога в кафе не рещаясь увійти. Глибоко зітхнувши, потягнув ручку двері на проститутки одессы дина себе, роблячи крок всередину. Звучала тиха музика, а їх знайомий сидів за крайнім столиком у кутку. Коли чоловік підходив до нього, Дмитро всал, подаючи руку. Він був на півголови вище дружина і рукостискання було хоч і міцним, але не сильним. Весь вигляд знайомого висловлював повну впевненість в собі, не те що у Макса. Сівши зрозумів як трясуться коліна, не знав куди подіти руки, то чіпаючи келих, то відставляючи його. Схоже один з інтернату вже замовив трохи коньяку для обох. дешевые проститутки города одессы

- Привіт, Макс, давай вип'ємо за зустріч, заодно і заспокоїшся.

- Та ні, просто на вулиці прохолодно, а до сюди пішки добирався ось і змерз не багато. - Збрехав чоловік Наташі, хоча переживав жахливо.

- Я так розумію, ти хочеш подивитися як трахає твою дружину коханець? - Почав той.

- Цього більше хоче Наташа, ніж я, але дозволив в обмін, що теж зміню їй з іншою дівчиною. - Знову збрехав Максим, хоча в мріях вже не думав про секс з іншою, проверенные проститутки одесса лише споглядати дружину з коханцем. Але сказати йому про це прямо було соромно.

- Опиши свою дружину. - Майже скомандував Діма.

- Ти ж бачив фото, я можу тобі ще з телефону показати, у мене є кілька штук. Хочеш?

- Ні! Хочу, щоб саме ти розповів на словах.

Це збентежило Максима, хоча і порушило. Він почав неквапливо описувати дружину зріст, вага, колір волосся і очей, інші моменти.

- Це все не те. Опиши інтимні частини тіла і дуже проститутки одессы дина докладно.

Ще більше зніяковів чоловік, а член напружився від усвідомлення того, що зараз доведеться говорити. Не міг Макс навіть підняти очей, відчував, що Дмитро пильно дивиться на нього. Представив голу дружину, починаючи описувати груди, попку, ноги кицьку. Кожен раз, коли насмілювався підняти очі, співрозмовники зустрічалися поглядами. Максим не міг витримати. опускаючи голову вниз. Вуха почервоніли, відчував себе принизливо, що ось так просто, розповідає незнайомого дешевые проститутки города одессы чоловіка про дружину, але це дико заводило.

Коли опис було закінчено, новий знайомий попросив стільниковий телефон з фотографіями дружини. Взявши в руку, почав без дозволу пересилати на свій. Максим прикусив губу від такого вчинку. Зрозумів, що Дмитру байдуже його думку, робить, що хоче. Теж буде і з Наташею-промайнула думка в голові. Якби чоловік зараз помацав свій член, то, напевно, знову скінчив в штани, але стримався. Повітря у грудях не вистачало, дихання проверенные проститутки одесса ставало важче.

- Добре, ...                                          Читати далі