—Скорость спермы в момент эякуляции – 45 км/ч. Для сравнения – рекорд в беге на 100 метров – чуть больше 40 км/ч.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса реальные фото, ніколи не пізно ... частина 1, проститутки одессы ф.

пальчиками свій клітор. Оргазм першої накрив маму. І коли вона стала кінчати і стискати м'язи піхви і ануса. Потіснувшісь крізь тугі лещата м'язів її попки, я притулився промежиною до її попі, розставивши на скільки це було можливо її сідниці. Мама простягнула свою руку між ніг і взявшись за мошонку потягнула вгору, загострюючи чутливість і не дозволяючи мені вийти з неї. Другою рукою вона люто натирала свій клітор. Я тримав її за груди, стискаючи між пальців соски і трохи проститутки одесса реальные фото їх покурчівая. Мама билася в конвульсіях, широко відкривши рот і хапаючи повітря.

Її конвульсії в задньому проході і ласки мошонки не залишили мені вибору як кінчити в глибину її попки, хоча спочатку було бажання забруднити її миле личко своєї спермою, а потім поцілувати і відчути смак своєї сперми на її губах.

Мама обмякла і хотіла вже встати з моїх колін, але я тримав її за груди і не давав.

- миленький, давай відпочинемо трохи. Ти зовсім мене проститутки одессы ф затрахало. Я трохи свідомість не втратила. Було дуже класно! Але такі бурхливі оргазми відбирають всі сили. Пізніше якщо захочеш, я у тебе знову відсмоктування або підставлю свої дірочки. Добре? - благала мама, відкинувшись мені на груди спиною і повернувшись до мене обличчям.

- Добре мамуля. Не питання. - відповів я і допоміг мамі піднятися на ноги з моїх колін.

Мама встала під душ і стала змивати з себе піт. Еротично відставивши попку і відсунувши рукою снять проститутку городе одесса свою сідницю, мама ввела собі в попку пальчики і витягнувши їх злизала з них частина сперми. Палчікі були чисті так як мама завжди дотримувалася гігієну і ретельно готувала попку до мого проникненню.

- Давай, милий, митися і підемо в твою ліжечко. - запропонувала мама, промиваючи свою попку, потім помила голову і тіло. Сама того не усвідомлюючи вона дуже еротично намилювала сві грудей, соски, живіт і промежину.

Навіть з огляду на те, що я недавно закінчив, проститутки одесса реальные фото мій член знову став приймати стояче положення.

Мама помітила .

- Який же ти сильний, сина! Мої коханці, в порівнянні з тобою діди, які відвалюються після першого разу до стінки. Ну нічого, ми ще пограємось. - пообіцяла мама виходячи і під душа і одягаючи махровий халат, а на голову пов'язала рушник.

- Гаразд, мийся, я поставлю варитися каву. Чекаю тебе на кухні. - сказала мама і пішла.

Я не поспішаючи прийняв душ, і одягнувши халат рушив проститутки одессы ф на кухню. Мама стояла біля вікна і курила, в прочинене вікно.

- З легким паром, милий. - сказала мама, почувши міо кроки.

- Дякую.

- Зараз кави наллю, - сказала мама, викидаючи сигарету у вікно .

Сиділи пили каву і мовчки переглядалися. Перша не витримала мама.

- Синку, у мене є пропозиція.

- Цікаво, яке?

- Як ти поставишся до того, щоб в кінці кінців організувати групповушку з твоєї благовірної? - запитала снять проститутку городе одесса мама.

- Поясни ... - коротко попросив я.

- У мене скоро день народження, якщо ти не забув. - початку мама.

- Як я можу забути, мам? - обурився я, згадуючи, що ще потрібно десь щось взяти гроші на подарунок, матусі.

- Чи не перебивай, - м'яко осіклася мама. - Кращим подарунком для мене буде, якщо цей день рожденья ми зустрінемо у мене. Я запрошу Оленку і тебе з Женею. Леночка мені допоможе домогтися того, чого я хочу.

- А проститутки одесса реальные фото чого ти хочеш, - знову вставив я.

- Сина, ну чому ти такий у мене невихований! Потерпи зараз все розповім. Леночка вже років 5 як «бавиться» з дівчатками, та й возроста вона кілька молодше твоєї Жені. Думаю вони знайдуть спільну мову, ну а я допоможу. Я підсиплю Жене збудник, який допоможе їй розслабитися і забути, що навколо «пристойні» люди. Сама захоче попеститися. Це вже перевірено. Не бійся, це не наркотик, так що все буде в порядку. А ось далі твоя робота, ти проститутки одессы ф повинен будеш кожен день підсипати їй цей збудник і тоді все налагодиться. Коли вона втягнеться, то і збудник уже не потрібен буде.

- Ну не знаю ... - засумнівався я.

- А хто знає? Ти хочеш отримати найкращу шлюшку в ліжко? - з докором запитала мама.

Я кивнув.

- Значить роби все як я скажу і все буде добре. - впевнене сказала мама.

- Гаразд.

І найголовніше, після того як почнеш підсипати їй збудник, хвилин через тридцять снять проститутку городе одесса починай до неї чіплятися. Розігрівати її, дай їй відчути, що вона жінка. Жінці теж потрібні умілий і наполегливі ласки чоловіка і його твердий член і як можна більше сперми. Пізніше я тобі принесу білкові добавки, які допоможуть тобі більше кінчати. Якщо на день народження все пройде як задумали, то незабаром ми вже не будемо ховатися від неї. Чи не буде сенсу.

- Добре, мамочко, я все зроблю.

- Ну ладненько, мій малюк, а тепер полижи матусю, - підвела проститутки одесса реальные фото підсумок мама, уклавши мене на спину і перекинувши ногу через мене.

Мамина кицька виявилася у мене перед обличчям. Відкриті статеві губки були вже вологі, напевно від розмови від майбутньому розбещенні моєї дружини. Я почав пестити її губки. Язичок Пархаев вгору-вниз, проникаючи в глиб її щілинки, не забуваючи пестити колечко її ануса і звичайно клітор.

Мама сиділа на мені, упершись руками в груди і рухаючи стегнами назустріч моїй мові. Стогін посилювалися, проститутки одессы ф одночасно з потоками вологи, стікаючи з її щілинки.

Не витримавши довго моїх ласк, матуся розродилася оргазмом мені на обличчя, рясно всприснув вологу мені на ніс і губи. Притулилася статевими губками до моїх губ, вона застогнала, і забувши про все в судомах звалилася мені на ноги.

Мій член вже давно стояв і чекав маминої ласки. Довго чекати не довелося. Мама швидко відійшла від оргазму, на цей раз і обхопивши стовбур рукою направила його собі в рот. Облизуючи снять проститутку городе одесса головку, матуся не забувала про яєчка і мою попку.

Однією рукою вона відтягувала яєчка, а пальчиком іншої руки вона поступово проникала мені в анус, дістаючи до простати. Відсисаючи і чергуючи ласки головки і глибокий горловий мине, мама підводила мене до вершини блаженства.

Незабаром я не витримав і під час чергового глибокого захоплення горлом мого члена, став кінчати в горло моєї матусі, притискаючи її губи до моїх яєчок.

Мама розслабилася проститутки одесса реальные фото і намагалася поглинути все, що я вистрілив. Відірвавшись від мене, вона голосно дихала, з посмішкою на обличчі, і прибирала слину з губ. Потім повністю облизала член і чмокнув на останок в головку сказала:

- В душ. Я перша, ти за мною. Завтра рано вставати. - і відправилася в душ.

Вранці, прокинувшись, я побачив, що мама вже була одягнена в червоне в'язане плаття, колготки. Вона стояла перед дзеркалом і одягала прикраса. Повернувшись до мене і побачивши, проститутки одессы ф що я прокинувся, сказала:

- Вставай соня. Опаздать. Тебе підвезти на роботу? - посміхаючись спитала мама.

- Ні, я взяв відгул. Потрібно буде Юленька в лікарню звозити. - відповів я.

- Хочеш, я подарую тобі на сле. дме рік нову машину? Скільки можна їздити на цій руїні? Ти ж тільки і робиш, що ремонтуєш її. - раптом запропонувала мама.

- Ні, - котегорічно відповів я, звикнувши обходитися своїми силами.

- Ну добре, потім поговоримо снять проститутку городе одесса . - сказала мама, одягаючи пальто.

Чмокнув мене в носик, мама зникла за дверима.

Я лежав, дивлячись у вікно і розумів, що сьогодні почнеться нове життя. Ну може не сьогодні, а через тиждень, коли ми будемо на маминому дні народження, але те, що я хотів запропонованого мамою, це сто відсотків. Пізнавши якомога отримувати задоволення, я хотів отримувати і дарувати це задоволення всіма доступними способами своєї улюбленої Жені. І якщо сработатет той план, проститутки одесса реальные фото що запропонувала мама, я буду найщасливішою на світі.

А ось стану я щасливим чи ні, це в продовженні.