—По статистике 3 мужчины из 1000 имеют возможность орального самоудовлетворения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

реальные проститутки одессы, ніколи не пізно ... частина 1, проститутки одессы за 250 киевский рынок.

Вперше сталося це 3 роки тому.

Зараз мені 39 років. Одружений. Підростає дочка.

Дружина - Євгенія. Їй 44. Висока, потужна жінка. Як то кажуть ... «і в вогонь увійде і коня на рак загне».

Одружені ми вже 10 років. Женя, відмінна домогосподарка і мати. Але як то кажуть, «якщо десь прибуло, то десь має і вибути» ... Ось якраз збиток припав на інтимну сторону нашого спільного життя ... До чого це було завжди. Як тільки ми познайомилися, я зрозумів, реальные проститутки одессы що Женя скромниця і повію в ліжко я не дістати. Все по-мінімуму. Розсунула, вставив, скінчив, і в душ. Наш ритуал займав максимум 5-7 хвилин. При цьому Женя лежала з незворушним виглядом, ніби віддаючи мені належне, навіть не торкаючись мене. Я вже не кажу про те, щоб попестити мене руками або ротом. Про анальний секс я і не мріяв. Вірніше була спроба ... Але Женя різко мене зупинила, сказавши: «Я не извращенка, хочеш трахатись в дупу, трахай себе сам, заперечувати не буду, проститутки одессы за 250 киевский рынок а до мене не чіпляйся. Скажи спасибі, що в піхву пускаю ».

Ця розмова була останнім. Більше я не наполягав. Що стосується еротичного білизни та інших іграшок, нічого цього не було. Секс тільки, коли засне дочка і в повній темряві, при закритих вікнах. Я спробував якось поцілувати її в промежину. Але отримавши ляпаса і вигнання на ніч з ліжка, теж закинув ці думки.

З цієї ночі, я спав в окремій кімнаті. Благо чотирикімнатна квартира, яку нам залишила бабуся чернокожие проститутки в одессе Жені після сметрі, дозволяла.

Але думки то були. Я задивлявся на жінок на вулиці, в коридорах свого НДІ, але моя боязкість не давала мені можливості підійти і заговорити.

Одна радість була, коли Женя працювала в ніч в лікарні, я міг в доволь мастурбувати, не боячись потрапити під її удар.

Дочка - Юленька, вже стала набирати форми. Малопомітні, але з'являлися. Стала задавати питання Жене, як з'являються діти, що таке секс і т. Д. Як Женя на них реальные проститутки одессы відповідала - не знаю, так як подібні бесіди велися виключно при закритих дверях дитячої. Однак до сих пір Юля брала ванну разом з Женею, що для мене було трохи страннова-то, так як у мене у самого є мама і сестра. Сестра живе в Білорусії, а мама в тому ж місті, що і я. Батько покинув нас давно, і як я чув, спився і помер.

Мати досі зберегла прекрасну фігуру, працювала формацевтом в одній з аптек міста. Навколо неї завжди крутилися мужики, але всі були відшиті. проститутки одессы за 250 киевский рынок

Був випадок в дитинстві, коли я випадково побачив маму в ліжку з її подругою, тіткою Ніною, голими. Вони цілували один одного і щось шепотіли. Мені тоді було років 6 і я втік до своєї кімнати, щоб не бути застукали. Більше подібного я не бачив.

Почнемо з того, що 3 роки тому в один із днів, Женя прийшла з роботи і заявила, що отримала путівку в санаторій на 21 день і збирається їхати туди з Юленька. На питання, «а як же я?», Отримав однозначну відповідь: «ти ще чернокожие проститутки в одессе не заробив».

І правда, все гроші в будинок приносила Женя. Я ж не заробляв і чверті, того що приносила Женя. Як вона мене ще не вигнала з дому? Не знаю.

П'ятниця, ранок. Проводив на ЖД вокзал, посадив на поїзд, помахав ручкою. Повернувся додому.

Вирішив проаналізувати розрахунки по пружності нового сплаву. Розклався на столі. Дзвінок.

- Андрюшенька, ти вдома, синочок? - почув голос мами.

- Мам, ти ж дзвониш на міський номер. реальные проститутки одессы Природно я вдома.

- Ну тоді я зараз заскочу до тебе.

- Чекаю.

Через 15 хвилин мама вже дзвонила в двері.

- Здрастуй, милий! - чмокнула мене в щічку мама.

- Здрастуй, мама, - відповів я їй на поцілунок.

- Один? А де Женечка і Юленька? - запитала мама, проходячи на кухню і витягуючи з пакетів продукти.

- Мам, ну я ж тобі казав, вони поїхали на Байкал.

- А ну да ... Пропало. Прости, забула.

проститутки одессы за 250 киевский рынок - А навіщо все це? - запитав я маму, вказуючи на продукти.

- Ну як же ... Ти ж один! А що ти будеш їсти? - здивувалася мама.

- Мам, я вже дорослий! Я сам можу про себе подбати! - розлютився я.

- Звичайно, Андрюшенька, звичайно, милий, - обняла мене мама і стала гладити по волоссю.

- може я поки поживу з тобою? Що б тобі не було нудно ... - запропонувала мама.

Я як прорахував перспективу, що мама буде постійно зі мною ... Що чернокожие проститутки в одессе я навіть голим по квартирі не пройдуся, в душі не потискати свій член і в ліжку НЕ повалаюсь, відразу запростестовал.

- Ні, мама. У мене багато роботи. Твоя присутність не обов'язково. Я не зможу зосередитися. Не треба. - заперечив я, намагаючись не образити матір.

- Ну вот и отлично. Я не буду тобі заважати. Я буду тобі готувати, годувати, прати, прибирати, - як ніби не чуючи мене сказала мама.

- Мама! Ти мене чуєш?! Ні! Не потрібно до мене переїжджати! реальные проститутки одессы - більш наполегливо сказав я.

- Так чула я, чула ... Але, милий, я все ж хвилююся за тебе, і я поживу поки у тебе. Не переживай. Все буде відмінно. Нам не буде нудно разом. - сказала мама і зникла за дверима.

Через годину мама стояла на порозі з валізою в руках.

- Мам ... - сторопів я.

- Краще допоможи, Андрюша. - сказала мама, передаючи мені валізу.

Я взяв валізу і мало не зірвав спину.

- Що у тебе там? Цеглу? проститутки одессы за 250 киевский рынок - здивувався я.

- Де я можу розташуватися? - наївно запитала мама.

- Можеш в залі ...

- Я думаю, кімната Жені мені якраз підійде ...

- Ні! Женя буде лаятися ... - обурився я.

- А хто дізнається? Ми їй не скажемо. А до того часу коли вона приїде, я вже поїду. - мило усміхнувшись, мама пройшла в кімнату моєї дружини.

Я проніс валізу за нею і поставив біля шафи.

- Милий, вийди, я приєднуюсь, - попросила мама. чернокожие проститутки в одессе

Я пішов до себе, займатися розрахунками.

Незабаром застукали сковорідки, каструлі, тарілки. Потім завелася пральна машинка. Порохотяг. Все, мама взялась за мене серйозно.

Але ось вона з пилососом заходить до мене в кімнату.

- Милий, йди прийми душ, а я поки приберуся у тебе . - сказала мама запускаючи пилосос.

Сперечатися марно.

Взяв рушник, чисті труси, халат і пішов в душ.

Роздягнувся, заліз під душ. реальные проститутки одессы Намилився, став м'яти свій м'який член і яйчкі, іншою рукою м'яв сідниці.

Я навіть не помітив як мама увійшла в душ. Скільки вона там стояла - не знаю. Але коли я став мастурбувати і одночасно вводити палець собі в попку, я почув шурхіт. Відкрив очі - нікого. Знову прикрив очі і стала рухати мильною рукою по стовбуру і рухати мильним пальцем у себе в попі. Стало накочувати. Я трохи присів, розставивши ноги і трохи прогнувся. Палець проник глибше. Я став масажувати проститутки одессы за 250 киевский рынок прсотату і сильніше стискати свій ствол. Сперма швидкими потоками рвонула до голівки і стала вихлюпуватися. Я продовжував, розтягувати задоволення і повільно видавлював сперму через отвір в голівці, не відкриваючи очей. На той час я вже прибрав палець з ануса і став відтягувати яєчка вниз.

Але яким було моє здивування, коли відкривши очі, я побачив перед ванною, що стоїть на колінах, свою матір зі спермою на обличчі й відкрила ротом . Одна рука відтягувала її лівий чернокожие проститутки в одессе довгий соски, а друга люто пірнала в промежину. Очі були закриті. Тіло стало здригатися і я почув здавлені стогони.

Я не знав, що робити. Я відвернувся і включив воду на повну потужність. Став намалювати тіло. Помив голову. Довго не міг обернутися, боячись натрапити на погляд мами.

Коли я обернувся, мами вже не було. Я витерся і прошмигнув у свою кімнату.

- Уф. Пронесло. - подумав я.

У квартирі було тихо. Я пропрацював кілька годин поспіль. реальные проститутки одессы

Тільки після того як я відчув, ...                                          Читати далі