—В древней Греции женщины демонстрировали свое влагалище морю чтобы унять шторм.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

vip проститутки одессы, господар квартири, проститутки поселок авангард одесса.

плутано помішувати каву, ліву я все глибше занурюється в в'язкість виділень власної плоті.

Починаю задихатися. Хапаю ротом повітря, а рукою стільницю - боюся впасти. написано для І дрочу. Несамовито тру клітор - ніяких кругових рухів, геть ніжні дотики! Я просто його тру з неймовірною силою.

Коліна починають підгинатися, і я їх розводжу в сторони - вставляю пальці в піхву. Хлюпає звук, здається, наповнив вже всю квартиру. Хвилі насолоди накочуються і відступають vip проститутки одессы - починаю тихенько скиглити.

Десь із сусідньої всесвіту проступають наближаються чоловічі голоси

- А як же холодна вода? - Прогримів за кутом голос ХК.

Я висмикнула руку з-під халата і спробувала відшукати трусики. Безрезультатно. Застигла в заціпенінні і стала, як загнана жертва, прислухатися до голосів.

- І де обіцяний кави? - Знову прокотилося по всесвіту.

Тримаючи тремтячими руками чашку з кавою, на ватяних ногах я попленталася проститутки поселок авангард одесса на звук голосу.

- Зараз подивлюся лічильник, - пробубонів чоловік, - забув ...

Ми зіткнулися в маленькому коридорчику всі втрьох - чоловік, який намагається здатися дорослим мачо, ХК з іронічною посмішкою, і я - з танцюючою на блюдце чашкою їм на зустріч. Опустивши погляд, я помітила, що ліва рука досі блищала від мастила, але відступати було пізно.

потіснити і притулившись спиною до стіни біля дверей у ванну, я тримала приготований напій. проститутки одессы мистер Чоловік увійшов у ванну і став на колінах пробиратися до лічильника, під саму ванну. ХК продовжував щось говорити чоловікові, а сам уважно дивився на мене. Здалося, що будинок хитнуло - я стала сповзати по стіні вліво.

Сильні руки х. к. стиснули мої плечі:

- Ти як?

Голоси у мене не було, дихання переривчасте, голова йде обертом.

Притримуючи мене однією рукою за плече, інший він торкнувся моєї щоки. Повітря увірвався в легені несподіваним напором. vip проститутки одессы Я проковтнув.

Ледве торкаючись, він вів руку далі: до вушка, шиї, грудей ... Соски вже і без того рвуться крізь халатик, кликали про допомогу. Продовжуючи розмову, ХК вів руку все нижче: живіт ... стегно ... Я закрила очі і трохи відвела коліно в сторону. У його наміри я не помилилася - ковзнувши по оголеною нозі, його долоню накрила моє палаюче піхву, як кришка накриває маленьку каструльку. Ледве стримуючи стоячи, одними губами прошепотіла: так ... І тут же, проститутки поселок авангард одесса один за іншим, два пальця увійшли в мою дірочку. Я розсунула ноги ще ширше, даючи більше місця для таких бажаних рухів.

Чашка з кавою ходила ходуном і підстрибувала на блюдце в такт його рухам, а я жадібно вбирала вологими статевими губками його пальці. Велика, гаряча долоня рухалася вгору-вниз, притискаючись до мого лобку. Пальці занурювалися все глибше.

Якщо б мій клітор був пістолетом, то пролунала б автоматна черга. Трохи грубуваті руки вміло грали з моїм проститутки одессы мистер піхвою, перебираючи кожну складочку, занурюючи в мене вже три товстих пальця. Потім - чотири!

Мені хотілося кричати - кабачок виявився в моїй пиздой! Мені хотілося, щоб мене тріснули нею рукою так, щоб мастило затопила сусідів! Мені хотілося ...

- Тань, принеси ліхтарик, а ...

Я майже закінчила. У-у-у-у, сука, тварюка, скотина! Рука ХК зникла в одну секунду. Я відкрила очі - привиділося? Він стояв і дивився в ванну, як ні в чому не бувало.

vip проститутки одессы А хоч щось було? Так, звичайно - у мене по стегнах досі тече сік, а кава вже весь на підлозі ...

- Не треба, я телефоном підсвічені, - сказав ХК.

Нічого не можу зрозуміти.

Чоловік виліз з-під ванни і вийшов.

- Ой, кава розлила, дурешка моя, - безглуздо посміхнувся він.

Я влетіла на кухню і зачинила двері.

- Чого це? - Запитав чоловік.

- «Жінки», що не звертай уваги.

Вони знову пішли в кімнату, а я намагалася проститутки поселок авангард одесса хоч якось привести думки в порядок. У піхві досі залишалося відчуття чоловічої присутності.

- Так, а гроші, Ром ?! - Почулося з кімнати.

До мене стало доходити - ми забули зняти з картки зарплату і тепер комусь треба йти до банкомату.

- Блін, - простягнув Роман, - вибачте ...

- Та нічого, не парся. Іди, а я поки кави наберуся.

Очі закрилися самі собою. Ворушитися я не могла. Крізь вату в вухах почула Ромчин «Зай, я скоро!» І проститутки одессы мистер клацання в замку. А може, це мої мізки зіскочили з котушок? Не знаю. Тільки вже через мить між ніг у мене була знайома рука, а друга знімала з мене халат. Я тільки стояла і молилася, щоб це був не сон. Губи ХК торкнулися шиї, потім мочки вушка. Чотири пальці проникали все глибше і глибше. Друга рука стала стискати і відпускати мої сідниці, явно виявляючи увагу до другої моєї дірочки. Що за ситуація! Ще сильніше заплющивши очі, я прохрипіла:

- Трахни мене, кабачок ... vip проститутки одессы

Чекати не довелося - мене різко розгорнули до стіни, і я вперлася в неї руками. Ноги розійшлися в сторони на напівавтоматі. Чотири старих знайомих увійшли в мене ззаду, при цьому пальцями іншої руки мені пестили клітор, іноді піднімаючись до грудей і сосків.

- Так ... так ... - халат валявся на підлозі, про трусиках вже і не згадувалося. І тут рука «виринула» з вагіни і ковзнула між сідниць.

- Не треба, - вирвалося у мене.

- Треба, - прохрипів проститутки поселок авангард одесса він. Мокрі і слизькі пальці просто вилили мені на дупу жменю мастила. Мене потягли назад, при цьому однією рукою натискаючи на спину, змушуючи дедалі більше прогинатися. Половинки попки розійшлися в різні боки, і тут на арені з'явився член. Я його побачила лише мигцем, але від побаченого по шкірі пробігли мурашки. Чотири пальці знову ковзнули по вагіні, збираючи мастило, і я зрозуміла, що він буде змащувати свій член ...

- Матусі, - прошепотіла я.

- Не проститутки одессы мистер бійся, Малюк, я боляче не зроблю ...

Рясно змащений член він приставив до моєї попки, змусивши мене затамувати подих. Одну руку він знову занурив мені в піхву обнявши мене, а інший трохи розвів сідниці в сторони. Через секунду, мене потягнули назад, до чого тягне одна рука була на чотири пальці в моїй пиздой, а інша тягнула за стегно. Я відчула себе маленьким черв'ячком, насаджують на банан. Вагіна солодко заболіла від тиску пальців, анус стріляв блискавками дикого болю. vip проститутки одессы

Поштовх ... ще поштовх ... вуздечка попки піддалася тиску і я відчула головку члена в собі. З кожним поштовхом він занурювався все глибше і глибше. Спробувала розслабитися, і з черговим поштовхом його член увійшов в мене на половину. Ще один різкий поштовх і весь член встромився мені прямо в мозок.

Напевно я закричала ... все пливло, як в тумані. Вільною рукою він став погладжувати мені спину і боки. Коли біль трохи вщухла, він продовжив повільні фрикції: проститутки поселок авангард одесса вперед-назад ... за пизду через бік ... туди-сюди, туди-сюди ... Господи, варто було один раз народитися і померти від цих відчуттів.

- Так ... - тихо шепотіла я.

- Так ... - чулося у відповідь.

Він нарощував темп - його член вже вільно ковзав всередині мене. Розтягнута до межі вагіна залила соком вся підлога під ногами, груди, втупившись сосками в підлогу, моталася на всі боки - він мене взяв. Цей чортів кабачок натягав мене, як останню суку. Це проститутки одессы мистер був справжній трах!

Раптово задзвонив телефон - мелодія дзвінка була присвоєна номеру чоловіка.

Отримуючи глибокі поштовхи поршня в анус, я все ж згадала про ситуацію в якій опинилася: ХК, чоловік, я з хуем в жопе ... Смішно звучить, але я хотіла закінчувати і трахатись, трахатись і кінчати ...

Наступною думкою було те, що магнітного ключа у нас не було, а чоловік, ймовірно, хотів увійти в під'їзд.

- У нас дві хвилини, - прохрипіла я і ... vip проститутки одессы пошкодувала.

Тепер я розумію ефект у аборигенів від фільму «прибуває поїзд» братів Люм'єр. ХК накинувся на мене, як величезний локомотив - шльопанці його лобка про мої сідниці, хлюпання пальців в пізді, що рве на частини біль в анусі, його гарчання і мій виття ...

- Так ... да !!! - Я хотіла вижити і згадувати про це. - Трахай сильніше! Ще !!!

Шльопання яєць про мою промежину, шипляче дихання ...

- Подобається тобі, сучка ?! - Крики і стогони проститутки поселок авангард одесса

- Трахни мене, так! - Рало дике істота моїм голосом, - Рви мене! Да-а-а ... Бля-а-а-а ... так-а-а ...

Удари хуя з одного боку, вибивали залишки мого мозку з іншого ...

- Ебі мене! Е а-а-а! ... - Я кричала, не думаючи вже нема про що, орала просто щоб стравити натиск тиску распирающий мене зсередини. Я кричала щосили, щоб відчути, що відбувається, не сон, що мене реально і від душі ебут товстим кабачком ...

У замковій щілині скрипнув ключ. проститутки одессы мистер

- Еге-ге, я повернувся! - Крикнув Роман, - а ви теж чули ці ВОІ? - Запитав він. - Знову сусіди пустують!

Він безглуздо посміхнувся.

Я і ХК сиділи на кухонних табуретках і мовчали. Чашок не було, кави та чаю теж. Було тільки дві роздерті дірочки та випливає з ануса насіння. Покривав все це блядство мій коротенький халатик. ХК сидів одягненим, як і прийшов (коли він встиг?) І задумливо мене розглядав.

Коли чоловіки розрахувалися і ХК став vip проститутки одессы йти, я обернулася до нього задом і «випадково» притулилася стегном до його члену. Він «випадково» ковзнув рукою по моїм, все ще мокрим, дірочками, увійшов великим пальцем в розтягнутий анус, а вказівним в піхву, і я знову відчула себе на волосок від оргазму. Потримавши так мене кілька миттєвостей він звільнив мої дірочки і злегка стиснув сідницю - чоловік нічого не помітив.

Після прощання ми з чоловіком пішли пити чай. Прямо посеред кухні валялися мої трусики.

проститутки поселок авангард одесса - Ти чо, з глузду з'їхала? Чого ти білизна розкидати?!

- Втратила, напевно, - зніяковіло сказала я.

З сьогоднішнього дня я чекаю наступної оплати за квартиру.