—На земле каждый день происходит около 100 миллионов сношений. Примерно такое же число твитов публикуется ежедневно.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять старую проститутку одессы, гаррі поттер, драко мелфоя і рабині хогвартса. глава 3, реальные проститутки одессы.

інший кабіни. - Ми з Герміоною і не говоримо на такі теми.

Герміона за стінкою готова була провалитися крізь землю: за те, що вона смокче у Гаррі в цей самий момент, за те, що її хлопцю Рону більше подобається мінет його сестри. Вона, ще раз глибоко насадити на член Гаррі, випустила його з рота, обхопила пальцями в чорнильних плямах і почала дрочити. Герміона обернулася: Джіні смоктала у Рона так, ніби від цього залежала її життя. Руда гріффіндока прицмокував і м'яла снять старую проститутку одессы яйця Рона рукою; волосся впали їй на обличчя і тепер стосувалися таких же рудого волосся на лобку Рона кожен раз, коли Джіні ковтала по самі яйця. Герміона піймала себе на тому, що тре клітор, засунувши руку під ультракоротку спідницю. Герміона й Джіні робили мінет хлопцям один одного в одній кабінці брудного туалету, і крім приниження і ревнощів їх це заводило.

Мелфой нечутно увійшов в туалет Міртл, закрив двері, наклав на себе чари непомітності і змахнув паличкою: реальные проститутки одессы все двері кабінок з його боку стали прозорими. Від побаченого його член встав миттєво, і Драко почав тихо його подрачивать: бруднокровка Грейнджер дрочила Гаррі Поттеру і мастурбировала сама - трахала товстий член Поттера кулаком і пестила себе по всій довжині рожевої вагіни, а потім обхопила член губами і знову стала смоктати. Поттеру це очевидно подобалося: він прикрив очі за скельцями круглих очок і подавався тазом назустріч Грейнджер.

- Знаєш, Рон, - крикнув снять проститутку одессе новинки Гаррі, а ця леді теж робить мінет не гірше Джіні!

- Фу, Гаррі, - відповів Рон, - я не проти того, щоб ти зустрічався з моєю сестрою, але визволи мене від подробиць її інтимного життя!

За тонкою перегородкою його сестра Джіні хрипіла і кидав слину на підлогу, коли Рон проштовхує свій хуй їй в горло. Особа Джіні так розчервонілося, що стало одного кольору з волоссям; вона вже трахала себе двома пальцями в пизду, і на підлозі натекло маленька калюжка. снять старую проститутку одессы

«Ах, знали б ви, хто вас зараз обслуговує», - подумав Мелфой. Його прямо кортіло накласти ще одне заклинання і зробити стінки кабінки прозорими і з боку хлопців, щоб подивитися на їхні обличчя. Але не зараз. Всьому свій час.

Гаррі і Рон не могли протриматися довго: у них давно не було сексу. «Цікаво, - подумав Драко, - рабиням доведеться ковтати в перший раз? Я і Гойл кінчали їм тільки в пизду і жопу ». Мелфой сам дрочить як ніколи раніше: таке видовище заводило реальные проститутки одессы його покруче самого траха.

Гаррі кілька разів судорожно сіпнувся і спустив в рот Герміоні. Він кінчав і кінчав, а його подруга через силу ковтав, підкоряючись наказу Мелфоя. Каламутна цівка сперми скла з куточка рота на прозору блузку. Герміона виплюнула блискучий член Гаррі, закашлялась і впала на підлогу в сльозах.

Рон почав тихенько скрикує, крикнув «Герміона» і скінчив в рот Джіні. Він кінчав менше, ніж Гаррі, і Джіні проковтнула все. Слізнув останню снять проститутку одессе новинки білу краплю з припухлою головки, Джіні опустилася на підлогу майже без свідомості.

Гаррі і Рон тремтячими руками застебнули штани і вийшли з кабінок. Не обертаючись, пройшли повз Мелфоя під чарами непомітності і вийшли з туалету. Драко почув, як Рон почав говорити:

- Ні, це було круто ... - і двері зачинилися.

Драко підбіг до кабінки гріффіндорок і відчинив дверцята . Герміона й Джіні так само лежали на підлозі.

- Мелфой, я тебе ненавиджу, снять старую проститутку одессы - прошепотіла Герміона, піднявши голову. Джіні згідно кивнула.

- Ненавидьте, - байдуже кинув Мелфой. - Хоча за що? Тепер ви можете порівняти, у кого з ваших хлопців більше хуй, хто більше кінчає, чия конча смачніше ... Жартую-жартую, - розсміявся він. - До речі, ви теж дрочили себе як божевільні.

Гріффіндоркі сором'язливо кивнули.

- Ну так закінчите розпочату! - вигукнув Драко. - Я не можу відпустити моїх рабинь, поки вони не закінчать. реальные проститутки одессы P>

- Не треба ... - пробурмотіла Джіні.

Треба. На спину, ноги до плечей і трахати себе відразу трьома пальцями! - велів Мелфой.

Гріффіндоркі втомлено відкинулися на спини, розсунули ноги: їх пёзди горіли червоним і блищали, і три пальці увійшли в розтягнуті руйнівниками дірки. Вони стали трахать себе - неохоче, потім швидше. Драко дрочил на них:

- Швидше! Сильніше! Глибше! - гріффіндоркі вже засовували в себе пальці майже по останні фаланги. снять проститутку одессе новинки Всім залишалося трохи до оргазму. - Щодо три кінчайте як ніколи в житті. Раз, два, три!

Герміона й Джіні скрикнули: цівки рідини вирвалися їх їх піхв і заляпали підлогу. Вони кінчали, знімаючи все напруга цього божевільного дня. Драко теж зі стогоном скінчив, декількома струменями забризкавши особи, волосся і одяг гріффіндорок спермою.

Деякий час все намагалися віддихатися. Потім Мелфой сказав, подивившись на замазані спермою особи гріффіндорок:

снять старую проститутку одессы - На сьогодні вільні. Завтра о сьомій ранку чекаю вас в бібліотеці.

- В бібліотеці? - слабо перепитала Герміона.

- Так, Грейнджер, ти ж так любиш бібліотеку, ось і будемо там займатися. До речі, ви пам'ятаєте, що всю сперму з тіл і одягу ви повинні відправляти в рот? - кинув наостанок Драко. - До речі, магія працює - написи змінилися. Хіба я не молодець.

Джіні крізь майже прозорий одяг Герміони побачила, що напис на грудях її подруги тепер така: реальные проститутки одессы

«хуесоска - відсмоктати 2 члена. Ковтає закінчу. Піздолізка - отлізала 1 пизду. «.

Джіні глянула на свої груди і здригнулася: там була така ж напис, тільки з додаванням:

« Смоктала у брата. «.

Мелфой вийшов з бібліотеки і поспішив до вітальні Слизерина. У своїй кімнаті він дістав Вир Пам'яті, опустив в нього кілька цікавих спогадів і сам пірнув у нього зі спеціальною камерою. Хвилин через двадцять він виринув, дістав з камери плівку і заклинанням снять проститутку одессе новинки роздрукував з неї пачку рухомих чарівних знімків.

З цієї пачкою він пішов по потрібним людям. Першим він в затишному куточку вітальні Слизерина знайшов приятеля - Блейз Забіні. Блейз був полуітальянцем з чорними як смола волоссям і блідою шкірою.

- Відал, що у мене є? - запитав Мелфой, кладучи перед ним фото.

На фото напівголу Герміону грубо трахкав в рот сам Драко у дворі позаду

Косого провулка. Герміона насилу ковтав довгий снять старую проститутку одессы член Мелфоя, давілась і плакала: її обличчя було мокре від сліз і плювків Мелфоя. На задньому плані Гойл навалився на Джіні між її розставлених ніг і ґвалтував її, смикаючи тазом вгору-вниз. Рот Джіні була розкрита в беззвучному крику: товстий хуй Гойла робив їй дуже боляче.

- Як ти примудрився? - здивовано запитав Блейз.

- Секрет, - відповів Драко. - Якщо хочеш приєднатися, чекаю завтра о пів на восьму в бібліотеці. Візьми гроші.

- Навіть не знаю, реальные проститутки одессы - з сумнівом сказав Блейз. - Зараз я їх виебу, а потім вони настукають Поттеру, і поїду я в Азкабан.

- Та нікуди ти не поїдеш! - відмахнувся Мелфой. - Дивись, - він дістав з кишені рабський контракт. Забіні його уважно прочитав.

- Цікаво, - сказав він. - А як ти змусив їх це підписати?

- А вони й самі не знають, як, - відповів Драко. - Це секрет. Так ти підійдеш?

- Підійду, - задумливо сказав Блейз.

Після Блейз Мелфой підкараулив снять проститутку одессе новинки Захарія Сміта у вітальні Пуффендуя. Сміт був дуже злим неприємним хлопцем, ворогували з Гаррі та Роном. До того ж на шостому курсі Джіні наслала на нього Летучемишіний пристріт, і Захарія цього не пробачив.

- Чого тобі, Мелфой? - грубо сказав він.

Драко всунув йому в руку іншу рухому фотку. На ній Герміона жадібно відсмоктувати Поттеру, Джіні - Рону, і обидві дрочили, запустивши руки під миниюбки.

- Ну, довбали грифіндорці влаштували шведську снять старую проститутку одессы сім'ю, причому тут я? - запитав Захарія, хоча фото його явно порушило.

- До тебе не дійшло? Це я змусив цих повій відсмоктати Поттеру і Уізелу! Вони мої рабині і виконують мої накази. До речі, за кілька ґалеонів я можу поділитися ними з тобою.

- Де і коли? - швидко запитав Сміт.

- Завтра в бібліотеці о пів на восьму.

- Я буду там, - відповів Захарія.

Останніми Мелфой знайшов Кормака Макклагена і Діна Томаса. Кормак був здоровенний реальные проститутки одессы качок-шотландець. Він колись залицятись за Герміоною, а Рон вибив його з команди з квідичу. Дін був чорним. Цей нігер раніше зустрічався з Джіні, поки вона не пішла від нього до Гаррі. Природно, обидва вони не любили Гаррі, Рона та їх дівчат.

Мелфой показав їм ще одне фото - в купе Хогвартс-експреса він ебал в жопу Джіні, а Ґойл ґвалтував дупу Герміони. Обидві дівчини плакали і мукали, коли їх позбавляли анальної невинності. Роти їх були заткнуті трусиками снять проститутку одессе новинки Пенсі Паркінсон і Міллісент Булстроуд, які сиділи поруч і мастурбировали.

- Це не монтаж? - в шоці запитав Дін.

- Все правда, - відповів Мелфой. - Ось ще подивіться.

Він показав інше фото, де Джіні вже лизала волохату пизду Міллі, а Пенсі буквально трахала своєї вагиной особа Герміони. При цьому гріффіндорок все так же трахкали в дупи, але вже спокійніше і ритмічно - мабуть, їх анали досить розтягнулися. У дверях здивовано застигли Рон і Гаррі, снять старую проститутку одессы які не бачили осіб дівчат.

- Нє, я так і знав, що ці скромниці - останні бляді, але таке ... - простягнув Кормак .

- Якщо хочете взяти участь, чекаю завтра о пів на восьму в бібліотеці, - сказав Драко.

- А ти їх сутенер, Мелфой? - єхидно запитав Дін.

- Я той, хто за кілька золотих дасть вам виебать цих повій в усі дірки, - відповів Драко. - Чекаю вас вчасно.

Він залишив здивованих і збуджених грифіндорців і пішов, радіючи своїй реальные проститутки одессы удачі. Уже завтра до нього в кишеню потечуть гроші, а бруднокровка Грейнджер і руда Візлі обслужать кілька старих «друзів». Спочатку кілька, а потім ... Мелфой не сумнівався, що скоро пів-Хогвартса будуть платити йому, щоб зняти на годинку-другу гріффіндорок. І він мріяв побачити обличчя Поттера і Уізела, коли ті дізнаються, ким стали їх улюблені.

p

p / p