—Среднее количество сперматозоидов у здорового мужчины: 200 – 600 миллионов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы украина, пігмаліон, проститутки содержанки одессы.

підставляючись вдячним Діміна пестощів.

Вона призвичаїлася робити йому мине так, що Діма не знав, де він - на землі чи на небі. Вона сідлала його і обтягували йому хуй піхвою, вичавлюючи з нього сперму, як мед з сот. Вона дрочила йому господарство, сунула пальчик в анус і пестила простату, і губки її в цей час пропалювали Димин рот наскрізь, і Діма корчився між двох вогнів і забризкує спермою стелю. Вона вилизувала його з ніг до голови, ковзаючи вологим язичком по його проститутки одессы украина шиї, боків, пахв, стегнах, яйцям, і Діма млів, мокрий від її слини. Це була жадана з дитинства ласка, яку йому не дарував ніхто з його жінок, а він соромився просити. За якихось пару днів Галя стала зашібенной коханкою в його житті і, як він підозрював, у всьому підмісячному світі.

«Невже це я зробив з нею таке?», Приголомшено думав він.

***

Неймовірний успіх його сексуального гіпнозу підказав Дімі нову, ще більш дивну думку:

- Ти була самої проститутки содержанки одессы талановитої в дитбудинку, - говорив він Галі. - З тобою носилися, як з писаною торбою, хапалися тобою, показували мені ... Власне, ми так і познайомилися.

- А що я робила? Які у мене таланти?

- Оооо! - Говорив Діма. - По-перше, ти малювала. Твої малюнки і зараз миготять в мережі, варто тільки пошукати.

- А де вони? Можна їх подивитися?

- Звичайно. Зараз принесу, - говорив він і ніс їй свої шкільні та студентські шедеври (благо він ніколи самые дешевые шлюхи одессы не підписував їх). - Он їх скільки!

- Невже це я малювала? ... Але я навіть не пам'ятаю, як це робити ... Ось кошмар! - Сміялася Галя.

- Нічого, зараз все згадаєш. Ось тобі вугілля, ось папір ... давай! Згадуй!

Галя безпорадно дивилася на нього, - а він показував їй:

- Ось так ти тримала вугілля, ось так штрихованої, ось так ... ось так ... Ти і мене трошки навчила, так що я тепер можу нагадати тобі. Давай, давай, не соромся!

Перші проститутки одессы украина два листа були замазані неймовірними карлючками, але Діма був сповнений ентузіазму - і сталося диво: вже на третьому аркуші пробивалося щось зрозуміле, а на наступному - і того більше. Через три години Галя зобразила вазу з квітами, яка цілком годилася для виставки відмінників худшколи. Вона увійшла в азарт, перемазаний фарбами і вугіллям, вдивлялася в «свої» (чи то пак в Діми) роботи, намагалася копіювати їх - і виходило нітрохи не гірше, ніж у призерів конкурсу «Діти малюють проститутки содержанки одессы Росію».

Діма сам не вірив у те, що відбувалося на його очах: через три дні Галя малювала, як він, і навіть краще, бо він давно охолов, а вона поринула в творчий запій, якого той чекав роками. У будинку скінчилася папір, і Дімі довелося терміново бігти в худлавку.

- Я згадала! - Говорила щаслива Галя, розфарбована Дімою в усі кольори веселки. Поки вона малювала на папері, Діма малював на ній - на її голій спині, боках, плечах і голові. До кінця шостого дня самые дешевые шлюхи одессы весь будинок був завалений Галина малюнками, а сама вона була схожа на тубільного божка. - Тепер я пам'ятаю, що завжди малювала. Як я могла це забути? - Говорила вона, дивлячись блискучими очима на Діму.

- Я ж казав, що ти згадаєш. І це, і все інше, що ти знала і вміла ...

- А що я ще вміла?

- Ооо! Ти так танцювала, що у всіх щелепи відпадали. Сама придумувала собі образи, костюми ...

- Танцювала? А що я танцювала? В якому стилі? Балет, проститутки одессы украина або щось сучасне, або ...

- Ну, я ж не розбираюся в цьому, - брехав Діма. - Я тільки чуть-чуть, і то, щоб тобі відповідати. Ти все більше імпровізувати ... Та ти сама все згадаєш.

Він включив своїх обожнюваних Nightwish і повернувся до голої Галі. Та запитально дивилася на нього.

- Чи не пам'ятаєш? Ну нічого. Ти ж згадала, як малювати ... Добре, давай знаєш як? Давай разом, і ... і ось так:

Він вимкнув світло, залишивши тільки блакитний нічник, проститутки содержанки одессы і поставив чуттєву The Siren.

- Це теж твоя улюблена ... Ти не намагайся згадати руху, ти просто рухайся, виражай себе, свої почуття ... ні про що не думай ... і я разом з тобою ... Тіло підкаже тобі .. .

Блакитнуватий світло тремтів і переливався, вихоплюючи з мороку Галини соски, плечі і очі, блискучі, як у кішки. Діма завлекательно гнувся перед нею, танцюючи вперше за чотири роки, і Галя почала рухатися, підлаштовуючись під нього.

Спочатку її самые дешевые шлюхи одессы руху були незграбними, але поступово, потроху в них ніби вливалося тепло, що переходить в ловлення, в жар, і цей жар раптом розтопив гострі кути, і Галя стала пластичною і гнучкою, як гепард.

Діма здивовано дивився на фігурку без кісток, пурхає перед ним. Це тривало всього кілька хвилин, і коли Діма включив нову пісню, Галя знову була незграбною стесняшкой, - але він говорив їй:

- Ось бачиш! Ти згадала! Все згадала! Давай-но ще, - і Галя за хвилину знову втратила проститутки одессы украина вагу, і Діма рухався разом з нею, залучаючись до чаклунський ритм, і в якийсь момент забув про все на світі, розчинившись в музиці і в танці, який здавався йому льодовим нічним польотом. Не припиняючи рухів, він зірвав з себе одяг, наблизився до невагомою Галі, торкнувся її, сплітаючись з нею руками, обняв, підхопив на руки, поклав на підлогу - і танець непомітно перейшов в секс, такий же плавний і жаркий, як їх політ в блакитному сутінках кімнати.

- Я згадала! проститутки содержанки одессы - Говорила щаслива Галя. - Я все згадала!

Від недолугості не залишилося і сліду: тепер Галя навіть ходила так, що у Діми в грудях лоскотало солодке пір'їнка.

Галя стала для нього фетишем його таємних бажань. Кожна клітинка її тіла, кожен відтінок її погляду і голосу кололи йому нерви, як наркотик. Йому хотілося, щоб вона вся цілком, з голови до п'ят, була його творінням, і він грався з нею, як з живою лялькою.

Він особисто голив їй пахви, ноги і самые дешевые шлюхи одессы пизду, погладжуючи їх крізь крем, і гоління перетворювалося в витончену ласку. Він змусив її зробити пірсинг, і тепер на лівому крилі носа, на вухах і в пупку у неї красувалися димчасто-сріблясті стрази в тон очам і волоссю. Він вмощуються їй тіло маслами, як Клеопатрі, робив їй манікюр і педикюр, розписав їй нігті на руках і ногах кольоровими візерунками, покрив їй руки-ноги орнаментом із хни, і здавалося, що Галя в мереживних рукавичках і шкарпетках. Він робив їй мудрий макіяж проститутки одессы украина в стилі fairy, наряджав її в епатажні кольорові вбрання, обважував прикрасами, і на Галю оберталися все, хто бачив її. На вулиці вона була, як екзотичний птах на сірому асфальті. Він розмальовував її гуашшю, фарбував їй обличчя і тіло золотом, сріблом і сажею, змушуючи пищати від страху, і капав фарбою на пофарбовану шкіру, і яскраві цівки текли по Галі, лоскочучи їй тіло, а Діма ебал її, збуджену, липку від фарби і соків, і потім мив у ванній, збиваючи буру піну, і пестив проститутки содержанки одессы розпалене тіло, обліплене мильним гелем ...

Так, в безперервному дурмані наготи, чуттєвих ігор, танців, ласк, малювання, сексу, фотосесій і навіженств пройшло три тижні. Діма домігся своєї мети: Галя стала людиною без «вчора», розчинившись в «сьогодні», - але і сам він став Галиним рабом, прив'язаним до неї, як наркоман до голки.

***

Одного разу вона пропала.

Діма божеволів, вив вовком, матюкаюся і готовий був шукати її по всьому місту, але самые дешевые шлюхи одессы замість того раптом узяв і напився.

Увечері вона подзвонила.

- Ти де? - Кричав п'яний Діма в трубку. - Де тебе чорти носять? Що, не можна було відповісти, так? На свободу вирвалася, так?

- Прости, - говорила йому трубка. - Я не могла раніше. Тут ... невелике ПП. Дим, я дзвоню попередити, що сьогодні не повернуся додому.

- Шо? Як це «не повернуся»? Що це зна ...

- Не хвилюйся, Дим, ладно? Все нормально. Справа не в мені. Тут ... проститутки одессы украина в загальному, одній жінці погано. Мені треба з нею побути. Я потім все розповім.

- Жінці? Який ще жінці? - Бурчав Діма, зменшуючи обертів. - Чому це ти повинна з нею стирчати вночі?

- Чи не будеш хвилюватися, так? Гаразд? Все, Дим, поки, я більше можу. Я подзвоню ще. Цем в губки! ..

«Не повернеться», роз'ятрював він себе. "Усе. Кінець. Побалуватися - і вистачить ...                                         Читати далі