—По статистике 3 мужчины из 1000 имеют возможность орального самоудовлетворения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы фото, наш перший досвід. частина 4, лучшие проститутки одессы.

знову видавало моє збудження. Саша більше приділяв увагу моєї кицьки а Діма грудей і цілувався зі мною. Потім Саша встав і почав перевертати мене на живіт я лягла і він підняв мене за стегна поставивши на коліна і лікті. Я прогнулася зручніше і він повільно увійшов в мене і став трахать, і тільки я стала входити в ритм і допомагати йому перед моїм обличчям з'явився Димин член з явним наміром увійти в мій рот від несподіванки я не придумала нічого кращого як відвернуться, він проститутки одессы фото зайшов з іншого боку я знову відвернулася, розуміючи, що це нерозумно.
Діма легенько притримав руками моє обличчя вирівняв і його головка тикнулася мені в губи я спробувала опустити голову він не дав і головка знову наполегливо і сильно втиснулася в губи, Саша трахкав мене і мої губи билися об головку Діми при його поштовхах мені дуже хотілося подивитися на Сашу але я розуміла що не вийде Діма чекав і я зважилася, трохи розкрила губи і поцілувала її, вона пахла морем лучшие проститутки одессы і спермою і цей запах роздував мої ніздрі, я підняла голову і подивилася Дімі в очі він посміхнувся мені погладив мене по голові і щоці і кивнув мені, шепнув губами, давай сміливіше.

Я відкрила рот, дивлячись йому в очі, він упер головку мені в губи і повільно дивлячись мені в очі став всовуються її в ротик, розкриваючи його своїм членом, а я як заворожена дивилася йому в очі і не знала, що робити. Саша ненавмисно допоміг мені, увійшовши в мене сильніше звичайного, проститутки одессы отзывы я охнула, подалася вперед і головка ковзнула мені в рот. Діма відразу ж увійшов глибше я інстинктивно стиснула губи, і він тут же рушив назад і став трахать мене в рот, притримуючи голову, повільними глибокими поштовхами. Зараз все це згадується з посмішкою або збудженням (дивлячись з ким і як згадуємо) а тоді я була в шоці. Саша ззаду, Діма попереду входили в мене вроздріб, і у мене не виходило потрапити в якийсь один ритм з ними або хоча б зосередиться на чомусь одному. Посмикати проститутки одессы фото так пару хвилин я вирішила, що так далі не піде, і піднявши голову, сказала Дімі, що б він ліг, сподіваючись, що тоді мені менше будуть заважати Сашкові руху. Діма ліг і я влаштувавшись зручніше між його ніг вже сама взяла його член в рот і стала смоктати. Тут треба зробити невеличкий відступ: мені дуже подобається мінет, і я добре вміла робити його на той момент. Коли ми з Сашею познайомилися практики у мене було звичайно мало, але теорію я знала з інтернету і спілкуючись лучшие проститутки одессы з подружками досить добре. За півтора року занять сексом з Сашком і практика і теорія у мене були, як я вважала на висоті, я навіть досить швидко приблизно за місяць навчилася глибокому мінету, і без особливих проблем заглативала в себе Сашкові 16 см, цілуючи його лобок кільцем своїх губ. Тому трохи посмоктавши у Діми я вирішила що так неправильно і якщо вже я роблю йому мине то його треба робити добре тим більше що Саші явно сподобався мій розпусна поведінка з Дімою. проститутки одессы отзывы

Я зважилася і переставши смоктати самим своїм сексуальним голосом запитала не повертаючись: Саша ти хочеш, що б Дімі сподобалося як я у нього сосу? Звичайно хочу - після невеликої паузи відповів Саша явно не чекав такого питання. Ну, тоді не штовхай мене, попросила я. Зрозуміло коротко відповів Саша. А ти Діма хочеш - подивилася я на Діму який мовчки закивав головою, ну тоді лежи і насолоджуйся, дивлячись йому в очі сказала я і опустивши голову відключилася від всього проститутки одессы фото крім члена який стояв переді мною. Я почала як завжди з ніжних поцілунків і лизання ретельно поголені лобка, одночасно обтираючись об стовбур щокою, шиєю і головою, потім плавно перейшла до поцілунків яєчок і промежини, погладжуючи при цьому обома руками живіт і стегна. В процесі моє збудження наростало і коли я перейшла до члена я вже не думала ні про що інше крім нього і, закривши очі (незнаю чому але смоктати мені подобається з закритими очима більше ніж з відкритими) ретельно лучшие проститутки одессы обцілувала і потім облизала стовбур і голівку заковтнула його в рот і стала смоктати. Я повільно смоктала його з кожним разом занурюючи його глибше і глибше в свій рот пестячи при цьому руками яєчка і лобок. Я чула як стогне Діма від збудження і це заводило мене ще більше, і я пішла на свій коронний номер поцілунку лобка кільцем губ. І тут майже дотягнувшись губами до лобка я ледь не застогнала в голос від розчарування, член уперся мені в горло і мені не вистачило буквально проститутки одессы отзывы сантиметри що б торкнутися лобка губами. Задихаючись я витягла його з рота і подивившись на нього зрозуміла в чому справа, член Саші приблизно такої ж товщини і довжини, хоча потім заміривши Димин ми побачили що він на 1-1. 5 см довше, але якщо Сашин звужувався до кінця загостреною головкою то Димин навпаки вінчала велика грибообразной головка яка була товщі самого члена. Зрозумівши в чому справа я вирішила все-таки домогтися свого і спробувати прийняти його весь. Плавно проститутки одессы фото зануривши його в рот, я дійшла до упору і стала тиснути, намагаючись проштовхнути глибше. Секунд через 10-15 випустивши його до половини, я віддихалась і починала знову і знову. Я робила це вже раз в двадцятий, з очей текли сльози, сил у мене не вистачало натиснути сильніше, але в голові билася думка, що я повинна зробити це і я починала знову. Я вже була готова заплакати від розпачу, коли раптом мені на голову лягли дві чоловічі руки натиснули разом зі мною, і це сталося, лучшие проститутки одессы мої губи цілували лобок, і нехай я задихалася, і горло моє боляче розпирало член, я була щаслива, я зробила це ! Побувши так кілька секунд я стала піднімати голову руки ослабли, але сантиметрів через десять пригальмували мене і стали штовхати знову вниз, вдихнувши і видихнувши, я слухняно опустилася знову. Все повторилося, знову головка вперлася, ми натиснули, і я знову цілувала свою мрію.

Ми робили це знову і знову, і я отримувала дике задоволення від цього процесу проститутки одессы отзывы і раптом на мене накотилася хвиля оргазму, першого в моїй життя оргазму від мине! Мене затрясло я вчепилася в Діми стегна руками, ротик зайнятий членом замичал і тут Діма вигнувся і став заливати мені горло своїй спермою. Руки він на щастя прибрав (як я потім дізналася це були його руки) і я різко витягла його член, відпльовуючись спермою бризнувшей мені в горло, струмки бризнули мені в обличчя і я швидко знову взяла його в рот, намагаючись проковтнути хоч трохи сперми яку проститутки одессы фото обожнювала . Це був дивовижний оргазм, задихаючись я ковтала сперму тремтячи і схлипуючи, сперма виливалася з мого носа і рота розтікаючись по лобку і яйцях. Мої руки раптом ослабли і я витягши член лягла на бік щёкой прямо в калюжку сперми набігла на лобок і притиснула долонькою обм'яклий член до розкритим губам і раптом прямо перед собою я побачила обличчя чоловіка який дивився на мене збуджено-захопленими очима. Виявляється він вже давно перестав трахать мене ззаду, і ліг лучшие проститутки одессы збоку, намагаючись все розглянути а я навіть не відчула цього.

Як мені сказав потім чоловік це було дивовижне видовище, моє обличчя і губи залиті спермою до губ притиснутий член з якого ще повільно випливає поштовхами сперма і стікає по моїх губах. Я дивилася на чоловіка він на мене і раптом він простягнув руку до мого обличчя і ніжно погладив по щоці, його великий палець поплив по спермі на моїх губах і я трохи повернувши обличчя стала цілувати його палець, палець проститутки одессы отзывы завмер і я дивлячись йому в очі взяла палець в рот і ніжно обсмоктала. Він дивився на мене на член і раптом витягнувши палець провів їм по спермі яка текла по члену і знову підніс мені і я знову ніжно мовою і губами обсмоктала сперму з його пальця. Саша витягнув палець, присунувся до мого вушка і тихо сказав: ти ж пам'ятаєш, що все повинно бути чисто? Звичайно пам'ятаю - тихо відповіла я. Що б читач зрозумів що ми мали на увазі - після кожного сексу орального або звичайного я проститутки одессы фото завжди язичком і губами прибирала з члена і лобка у чоловіка все що там було і це приносило нам обом масу задоволення. Я люблю тебе сказав Саша, я тебе теж сильно люблю - відповіла я і потягнулася в нього губами, бо ми завжди цілувалися після цих слів. Саша притиснувся до моїх губ, ми стали цілуватися і раптом до мене дійшло, що мої губи і рот які він цілує, залиті спермою хлопця, чий член лежить в сантиметрі від наших губ. Саша однак, спокійно цілував мене взасос кілька секунд лучшие проститутки одессы потім відсунувся, посміхнувся мені і я, заспокоївшись, повернулася до Діми який лежав і дивився на нас з якоюсь лагідною і приємною посмішкою. Посміхнувшись йому в відповідь я нахилилася і почала ніжно цілуючи злизувати сперму з його живота, лобка і яєчок. Хвилин через п'ять я перейшла до члена вилизали стовбур, оголила головку і ретельно стала облизувати її. Весь цей час його руки ніжно гладили мене по голові і щоках, і він подобався мені все більше і більше. Закінчивши проститутки одессы отзывы з чистотою я подивилася на Діму посміхнулася йому і піднявшись лягла на нього і сказала йому на вушко спасибі тобі. Він обняв мене і сказав спасибі не цілується, я не бачила обличчя Саші але відчувала що він уважно дивиться на нас і розуміла як треба чинити що б йому сподобалося. Я нахилилася до Діми і стала його пристрасно цілувати, причому я не прикидалася анітрохи, просто робила це трохи демонстративно для Саші. Ми цілувалися, Діма гладив мені спину і попу, я терлася об нього проститутки одессы фото кицькою і грудьми звиваючись як змія. Хвилин через п'ять я почула, як Саша лягає поруч з нами і лягла збоку Діми, щоб побачити запропонований Сашу.

Він лежав повернувшись боком до нас і майже притулившись до Діми, член його стояв сторчма а збуджені очі не відривалися від нас. Мені захотілося трохи подражнити його і я, посміхнувшись самої блядское посмішкою як могла, поклала руку на Димин член поцілувала його взасос і запитала: ну як я тобі, сподобалася? Дуже сподобалася лучшие проститутки одессы - сказав Діма. Що тобі сподобалося найбільше уточнила я подрачивая його член і бачачи краєм ока як Саша уважно слухає? Все сказав Діма ти взагалі класна. Класна хто? - знову запитала я. Діма запитально подивився на мене розуміючи, що я добиваюся від нього чогось, але не розуміючи чого саме. Я дивлячись на Сашу і Діму одночасно різко ворухнула рукою на члені, Сашин погляд метнувся туди і я дивлячись Дімі в очі швидко лизнула кінчиком язика верхню губу. В очах у нього проститутки одессы отзывы промайнуло розуміння і він невпевнено сказав: ти класно мінет робиш! І хто ж я? - заохочувально посміхаючись йому запитала я.

Ти класна соска - впевненіше сказав Діма. Я відчула збудження якої хвилею йшло від Саші до мене, хто я ще несподівано захриплим голосом запитала я. Ти класна давалка - включився в гру Діма. Скажи це Саші, а то він не вірить, попросила я. Діма повернувся з Саші і сказав: Оля сама класна соска і давалка! Я дивлячись на Сашу зрозуміла що зараз не проститутки одессы фото витримає і швидко нахилившись прямо через Діму взяла у нього в рот і він відразу став бурхливо кінчати. Тут вже я не розгубилася, і вся його сперма потрапила за призначенням! Після цього ми всі дружно сходили в душ, потім хвилин п'ятнадцять мляво цілувалися і милувалися і так само дружно заснули втрьох обнявшись.
Ось така от історія була у мене перший раз.