—«Де Валлен» — самый знаменитый район красных фонарей в Амстердаме.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса реал фото, наш перший досвід! частина 2, одесса шлюхи бесплатно.

Привіт всім хто читав мій перший розповідь, я довго думала, що написати, продовження першого оповідання або перший очима Сашка і вирішила все таки, що продовження буде більш цікаво читачам, якщо я помилилася напишіть мені і я виправлюся)))

я прокинулася в 7.22, час пам'ятаю тому, що за звичкою подивилася на настінний годинник відразу, проспала чи ні в універ))) потім тихенько озирнулась і побачила мальовничу картину, лежить Саша збоку притулилася до нього я закинувши проститутки одесса реал фото на нього ногу а ззаду до мене притиснувся Діма обнявши мене рукою за груди. Хлопці спали і я не рухалася щоб їх не розбудити а в голові крутилися вчорашні події. Сашу якщо активно не будити він спить до обіду а я завжди встаю рано і лежу з ним читаю або займаюся домашніми справами, мені захотілося подивитися на Діму і я обережно лягла на спину і стала розглядати його, чого я із зрозумілих причин не могла зробити вчора. Діма лежав на боці обличчям до мене і звичайно ж мої одесса шлюхи бесплатно очі відразу подивилися самі розумієте куди, але мене чекав облом простирадло закривала його до пояса і я нічого не побачила) я дивилася на його обличчя згадувала як він цілував мене вчора, як я подмахівала йому, як його рука, яка лежала на моїх грудях, господарювала в моєї кицьки, згадала як він сказав: Давай сміливіше - і почав засовували мені в рот, я згадала відчуття його члена в роті, смак сперми, як я скінчила від його члена в роті і моя рука почала інстинктивно смикати одесса проститутки 063 нижню губу (я часто роблю це в моменти сильного збудження). Коли моя фантазія зняла з нього простирадло і нахилившись взяла в ротик, я схаменулася і вирішила від гріха подалі піти на кухню готувати сніданок.

Тихо вилізла з ліжка, причинила двері в спальню, одягла трусики, які з вечора валялися в залі, накинула халат і пішла на кухню. Покрутившись півгодини на кухні я зрозуміла, що нічого хорошого я зробити не зможу і вирішила піти в залу почитати. Повернувшись до дверей проститутки одесса реал фото я побачила Діму який заходив в кухню сонно кліпаючи очима, побачивши мене він посміхнувся і підійшовши до мене зі словами: Привіт Олькин - поцілував мене в щоку, побачивши хлопця з яким вчора реально, а сьогодні в думках я займалася сексом, я зніяковіла і ледве видавила з себе відповідь; Привіт - на відповідь поцілунок у мене не вистачило духу. Водички дай попити, попросив Діма і я налив йому склянку води пішла в залу.

Тільки я сіла на диван з книжкою, прийшов одесса шлюхи бесплатно Діма і сів поруч: Ти чого така сумна? - запитав він. Та ні говорю, я не сумна, а я вже подумав ти на мене сердишся, що я вчора не відразу здогадався - хитро посміхнувся Діма. Зрозумівши, що він говорить про мої вчорашні питання, я відчула як червонію і опустила голову. Діма обняв мене, притиснув до себе і сказав: ну чого ти соромишся так? Я мовчки помахала головою притиснутою до його грудей, що я типу не ніяковію. Ти справді дуже хороша - сказав Діма і погладивши мене по голові, одесса проститутки 063 другий рукою забрав книжку і поклав собі за спину, я підняла голову і він нахилившись поцілував мене в губи, довгим міцним поцілунком, ти чого мені не допомагаєш? - запитав він відірвавшись від мене, я зробила мовчки винувате обличчя, він став знову цілувати мене, і я відповіла. Я цілувала Діму, обіймала його і думала, що я ось зараз готова змінити чоловікові і ця думка вчора жахає мене, сьогодні не викликає нічого крім порушення. Однак коли Діма став розстібати халат, я проститутки одесса реал фото зуміла пробурмотіти, що без Саші напевно не треба, Діма нахилився до мого вуха і прошепотів: Саша спить, і будити його не треба, ти не бійся, все буде добре. Двері закрию хоча б - здалася я і вставши пішла зачиняти двері, коли я повернулася Діма вже роздягнувся і сидів на дивані, я підійшла подивилася на нього він мовчав і я стала знімати халат, знявши халат, після секундного коливання зняла трусики і Діма простягнувши руки обійняв мене і посадив собі на коліна лицем до лиця. одесса шлюхи бесплатно

Я вже не могла стримуватися і обнявши його стала цілувати, його руки стиснули мені груди, потім почали гладити спину, попу. Я відчувала животом його гарячий, твердий член і просунувши руку між нами стала його пестити. Потім мені раптом дико захотілося відчути його в собі, я підвелася направила його в себе і стала сідає на нього, Діма схопивши мене за плечі, різко натиснув і я з тихим стогоном задоволення села повністю на член. Мені було дивно добре, я повільно рухалася одесса проститутки 063 на члені, з задоволенням дивлячись на Димине особа який насолоджувався разом зі мною. Ми стали знову цілуватися і він гладив мені все тіло, яке відповідало тремтінням на його ласки. Діма став шепотіти мені яка я розумниця, хороша, сонечко, як йому добре зі мною, я поклала голову йому на плече і стала шепотіти на вухо всякі ласкаві слова, говорити як мені добре.

Хвилин через 5-7 Діма шепнув мені; Давай по іншому? Як хочеш - відповіла я. Встань. Я встала і він піднявшись проститутки одесса реал фото повернув мене спиною і натиснувши на спину нахилив, різко увійшов в мене і став сильними поштовхами трахать. Упираючись руками в коліна я тільки стогнала, подаючись йому назустріч при кожному поштовху. Через кілька хвилин він підняв мене, повернув і став цілувати, потім подивився на мене і запитав: Ти пам'ятаєш хто ти? Звичайно пам'ятаю - відразу зрозуміла я. Хто? Ну Діма - засоромилася я. Хто - наполегливо сказав Діма, піднімаючи мою голову за підборіддя і дивлячись одесса шлюхи бесплатно мені в очі. Соска - сказала я відводячи очі і відчуваючи як хвиля тремтіння трясе мене. Чия? Твоя! Голосніше, повністю і дивись в очі! Я твоя соска - сказала я дивлячись на нього. Діма сів на диван розсунув коліна і подивився на мене, я опустилася на коліна і взяла його член в руку.

Я взагалі з характером і мене змусити зробити те, що я не хочу важко, але тут я була як заворожена. Діма обняв мене і шепнув на вухо: Не поспішай, скажи мені ще щось. Я обняла його і стала одесса проститутки 063 шепотіти йому ласкаві слова, Діма стиснув мені груди двома руками: Чи не це. Я сказала: Я твоя соска, Діма став пестити груди і я продовжила: Я люблю смоктати у тебе, я говорила і груди були індикатором, якщо то кажу лащиться, а то й то стискається. Мене стала порушувати ця гра і я вже не з зусиллям, а легко шепотіла йому на вухо то про що раніше і соромно було подумати. Діма іноді питав я погоджувалася з усім, і раптом він сказав: Ти любиш мене? Люблю - на автоматі відповіла проститутки одесса реал фото я і жахнулася в душі питання і відповіді, я до цього крім Саші так не говорила нікому. Діма почав цілувати мене в шию його руки пестили мене, чи не мовчи попросив він і я сказала повільно: Діма, я люблю тебе! Діма почав дихати збуджено, я продовжила: Коханий мій, рідний, я люблю тебе сильно, сильно! Я як тебе побачила відразу закохалася! Я хотіла ще вчора сказати тобі, просто соромилася, милий, коханий! Я гладила його член рукою. другий обіймала і шепотіла на вушко. одесса шлюхи бесплатно p>

А кого ти сильніше любиш мене чи Сашу - запитав він. Я подивилася йому в очі і сказала - Діма зараз я люблю тільки тебе! Він пару секунд дивився мені в очі, потім відкинувся на диван і закрив очі. Я опустила голову і стала ніжно цілувати його член. Чи не так - хрипко сказав Діма: Сосі! Я стала смоктати. Швидше - сказав він, його руки лягли мені на голову збільшуючи темп, я смоктала якомога швидше, але йому було мало він встав і став сам швидко трахать мене в рот. Так тривало одесса проститутки 063 з півхвилини, я стала задихатися, але він раптом витягнув член і став кінчати мені на обличчя, скінчивши він сів і відкинувшись на диван розслабився. Я стояла між його ніг на колінах і не розуміла що мені робити, хотіла встати піти вмитися, він сказав - не йди, я особа умити - прошепотіла я. Ні. Він відкрив очі подивився на мене уважно і мовчки нахилив до члена, я стала його цілувати і лизати, він прибрав руку і спостерігав за мною, член був великий і м'який, я стала його проститутки одесса реал фото смоктати, брати глибоко в рот, подрачивая рукою. Поступово я захопилася, мене знову стало трусити дрібно, а він не вставав, навіть навпаки став менше. Діма мовчки спостерігав за мною, а я намагалася цілувала йому стегна, живіт, яєчка. Коли я в черговий раз цілувала яєчка він раптом погладив мене по голові, я зраділа і стала цілувати ніжніше і довше їх, його рука стала гладити мене і я зрозуміла що я на вірному шляху. Коли ...                                          одесса шлюхи бесплатно Читати далі