—Основной ингредиент спермы – фруктоза.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

темнокожие проститутки одесса, хатинка в селі. частина 2, проститутки индивидуалки г одессы.

поклала собі на груди. Незважаючи на ліфчик і досить товсту кофточку, долоню моя наповнилася чудово м'яким і в той же час пружним маминим тілом. В голові раптом зашуміло. Я обережно стиснув руку.
 - Так як ти це робив? - Допитувалася мама.
 Я стиснув руку ще сильніше.
 - І все?
 - Все.
 - Зрозуміло. - Мама з деяким зусиллям відчепила мою руку від себе. - Ось і він так само. Тільки сильніше і болючіше тисне. Ну тобто він думає що так і треба. Взагалі-то темнокожие проститутки одесса більшість мужиків так думає. Ти он теж ... Вже не знаю, з чого ви це взяли ... Так ось він у всьому такий. Робить, як сам вважає правильним, немає б запитати що я хочу ...
 - Мам, а можна я запитаю? А як треба? - Зацікавився я.
 - Не так. Ніжно треба і обережно. І взагалі стискати не обов'язково, хоча іноді ... Як би тобі пояснити?
 - Мам ... - я затамував подих - А ти покажи ...

- Давай руку! - Після недовгих роздумів зважилася вона.
 Мама проститутки индивидуалки г одессы схопила мене за зап'ястя і всупереч очікуванням потягла руку під кофту, а коли я торкнувся ліфчика одним рухом зрушила чашечку вгору. Прямо в центр моєї долоні уперся великий твердий сосок.
 - Ні. не так! Не тисни сильно! - Підказувала мама. - Спочатку погладь ... Тут ... - вона пересунула мою руку. - І тут. Тепер ось так ... пальцями ... Ага, добре ... Тепер тут ... Ні, ось так ... Так, правильно ... І сосок теж ... і навколо нього ... Можеш трохи стиснути. .. Ага, зарина проститутка одесса ось і. Все, сильніше не треба ... Та, добре ... Ох!
 Я, незважаючи на дике бажання просто зціпити м'яку груди, скрупульозно виконувати всі її вказівки, іноді уточнюючи, як краще. Судячи з маминого гучній почастішало дихання, робив я все правильно. Це виявилося ціле мистецтво - пестити жіночі груди! Я, гордий собою, прислухався до маминих реакції на кожен мій рух і вже тягнувся іншою рукою до другої її грудей, як раптом вона відштовхнула мене.
 - Мам, ти чого? - Не темнокожие проститутки одесса зрозумів я - Якщо щось неправильно, так ти скажи!
 - Все невірно! - Видихнула вона. - Я тут з тобою мало не ... Розумієш, Вов, у мене дуже чутлива груди. Не треба її більше чіпати, а то я зовсім голову втрачу.
 - Ну добре ... - розчарування моє було велике. Я тільки увійшов у смак і готовий був грати з маминими грудьми всю ніч безперервно.

Мама встала і відійшла до вікна, втупившись на вулицю. Я залишився на ліжку, запитуючи себе, чи правда я тільки що проститутки индивидуалки г одессы пестив її груди, або це мені наснилося.
 - Вовка, ходи-но сюди! - З незрозумілим азартом раптом покликала мене мама. - Подивися, я дійсно бачу те, що бачу?
 Я підійшов до неї.
 - Он, он там. - Вказала вона.
 Тепер я розгледів, що відбувається на ділянці Юрика та Женьки. Незважаючи на сутінки, добре було видно що вони трахаються. Женька стояла колінами на дерев'яному кріслі, грудьми впираючись в його спинку, а ззаду енергійно встромляв в неї член Юрик. зарина проститутка одесса Все це відбувалося прямо у дворі, поруч з ганком. До нас вони розташувалися рівно боком, що дозволяло відмінно все розглянути.
 - Трахаються ... - вирвалося у мене. В інший час я б зрадів такому, але як поводитися при мамі поки не зрозумів. Може, треба зробити байдужий вигляд і відвернутися?
 - Давай подивимося ... - пошепки дозволила мама мої сумніви. - Вони нас тут не помітять?
 - Ні.
 Юрик, розпалюючись, періодично приймався трахать дружину сильніше темнокожие проститутки одесса і різкіше. Від цього крісло під нею починало небезпечно розгойдуватися і йому доводилося зупинятися, виймаючи з Жені член, а потім повертатися до колишнього темпу. Ми з мамою стояли поруч, мовчки за цим спостерігаючи. Через деякий час я не витримав і дістав бінокль. В оптику було видно навіть синюваті вени, що обвивають Юркін орган і стирчать женькін соски.
 - О, що у тебе є! - Побачила бінокль мама. - Дай-но мені подивитися.

Вона піднесла його до очей і застигла, проститутки индивидуалки г одессы вдивляючись в трахаються парочку. Я почекав, але незабаром зрозумів, що добровільно мені бінокль не віддадуть.
 - Мам - простягнув я через її плеча руку до приладу - Я теж подивитися хочу!
 - Почекай. - Вона схопила моє зап'ястя, притискаючи до себе. - Зараз ...
 Навряд чи вона зробила це спеціально, але моя рука виявилася притиснута до її грудей. Ліфчик все ще залишався зсунутим вгору і через кофточку я відчув долонею напружившись сосок. Пальці вперлися зарина проститутка одесса в тверду гудзик, яка вислизнула з петлі ледь я до неї доторкнувся.

Останнє я робив вже усвідомлено. Юрка і Женя мене цікавити перестали. Я робив вигляд що намагаюся витягти з маминої руки свою, мама не давала, повертаючи її на місце і сильніше притискаючи до себе. Судячи з результату, робила вона це зовсім автоматично, захоплена тим, що відбувається на сусідній ділянці. Результат же був такий, що розстебнута вгорі кофточка зрушила і в долоню мені лягла голі груди. темнокожие проститутки одесса А далі ... далі я, завдяки маминому уроку, знав що робити.

Спочатку мама перестала мене утримувати, а потім і зовсім прибрала руку. Осмілівши, я іншою рукою, стоячи позаду неї, розстебнув залишилися гудзики, зрушив ліфчик ще вище і без перешкод зайнявся обома її грудьми, непомітно для себе щільно притулившись пахом до її сідниць. Мама не відривалася від бінокля, але її плутане дихання підказувало мені що я все роблю правильно. Вона почала сама притискатися до мене, спочатку проститутки индивидуалки г одессы зовсім трохи, потім сильніше, ворушачи попою так, щоб кам'яної твердості бугор на моїх штанях терся об її сідниці.

Виглянувши через її плече я зазначив, що Юрка з Женькою вже закінчили. Мама опустила бінокль, але в іншому міняти нічого не стала, як і раніше підставляючи свої груди моїх рук. Крізь її участившееся дихання іноді проривалися легкі стогони, зад відверто виляв, притулившись до прихованого в штанях члену. Раптом, коли я в черговий раз злегка стиснув зарина проститутка одесса її потрапили мені між пальців соски, вона видала гучний, що не стримуваний більш зойк, напружилася всім тілом в моїх руках і через мить розслабилася, мало не впавши. Я раптом зрозумів, що тільки що довів власну матір до оргазму. Усвідомивши це, моє тіло саме вигнулось, вдавивши член в мамину сідницю і я зрозумів, що кінчаю прямо в труси.

Добравшись до ліжка, ми повалилися на неї, важко дихаючи.
 - Вов, ти зрозумів, що зараз зробив? - Сумно запитала вона.
 - темнокожие проститутки одесса Зрозумів.
 - І як я повинна до цього ставиться?
 - Мам, ну ти ж сама мене навчила! Я ж просто ...
 Тут я задумався. Мені здалося, що для того щоб задовольнити жінку просто ігор з грудьми мало. Ну тобто для повного ефекту жінок треба трахать природним чином.
 - Розумієш, Вов ... - мама прийшла мені на допомогу, правильно витлумачивши мою затримку - Іноді, досить рідко, бувають жінки які можуть отримати оргазм тільки від ласк грудей. Такі, як я наприклад. проститутки индивидуалки г одессы Якщо, звичайно, це правильно робити. Я ось, дура, тебе навчила. На свою голову.
 - Мам, ну прости. Я ж не знав ...
 Якби я справді припускав чим усе закінчиться я б десять раз подумав. Все-таки просто помацати груди - це одне. А майже трахнути, у всякому разі з тим же результатом - це зовсім інше.
 - Гаразд, Вов, це я сама винна. Знала ж чим може закінчиться. До речі, а сам-то ти як?
 Вона не питаючи дозволу поклала руку на мої штани спереду:
зарина проститутка одесса /> - Ой! Промокло все. Давай, знімай швиденько, я зараз заперіть.
 - Та я сам ...
 - Давай давай! - Не слухаючи моїх заперечень вона стягнула з мене штани разом з трусами, без інтересу глянула на опалий член і пішла.
 Мені здалося, що вона чимало здивована тим, що сталося і поки не змогла вирішити что теперь делать. Я і сам був трохи не в собі після всього. А лягаючи спати раптом подумав, що незважаючи на всі сьогоднішні події побачити мамині груди мені знову темнокожие проститутки одесса не вдалося.

Напевно, в тому що я півночі перевертався а потім спав до обіду був винен вчорашній, насичений подіями день. У всякому разі розбудила мене мама.
 - Вставай! Обідати пора! - Розштовхала вона мене.
 - Напевно снідати? - Поправив я її.
 - Обідати! Вставай, соня!
 На дворі давним-давно був білий день. Правда, на небі з'явилися хмарки, раз у раз закривають сонце, але ...                                         Читати далі