—56% мужчин занимались сексом на работе.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одессы район автовокзала, повія для чорних членів. частина 2, проститутки одесса с подругой.

дошкульні удари по ніжній шкірі і залишаючи на ній рожеві плями. Через пару хвилин попка Шерон з білої перетворилася в яскраво-малинову, але вона не відчувала ударів: вся біль була зосереджена навколо насилує її величезного члена ...

- Бля! - раптом заволав Том і різко висмикнув з ануса Шерон свій член з якого упереміж в лайном стікали цівки крові. Шерон перевела подих, відчувши величезне полегшення, а товстун почав розглядати свій член. - Через цю суки я вуздечку проститутки одессы район автовокзала порвав ... Болить, бля ... - заскиглив «коханець».

Рейчел схопила за волосся, що лежить Шерон і стягнула її на підлогу.

- Подивися, сука, що ти накоїла своєї блядское жопой! - прошипіла вона в обличчя переляканої жінки. - Тепер треба рятувати член, який зійшов, щоб розкрити твою худу жопу. Я чула, що слина собаки, коли вона зализує рани, прямо, як бальзам діє. Але собаку нам навіть шукати не треба! Швидко на коліна і починай лікувати хуек мого дорогого братика. проститутки одесса с подругой Жваво!

Том, почувши затію сестри, тут же повернувся до Шерон, яка з підлоги подивилася на владно погойдується над нею, забруднений лайном і кров'ю, величезний член ...

- Я сказала, жвавіше! - гримнула Рейчел і вдарила по щоці забарився Шерон, яка після окрику встала на коліна перед Томом. Її рука потягнулася до члена, долоню зімкнулася на ньому і, заплющивши очі, жінка стала несміливо облизувати чорного гіганта, очищаючи його від свого лайна і, що шлюхи в одессе частные и взрослые реальные почала згортатися, крові. Їй було дуже огидно ковтати шматки власних випорожнень, але Шерон відчувала майже тваринний жах перед Рейчел, і неповіноваться думок навіть не виникло.

А Рейчел стояла поруч і задоволено дивилася, як її начальниця покірно вилизує величезний член ...

- Пора і мені приєднатися до вашої компанії, - сказав Рейчел через якийсь час. Вона швидко звільнилася від довгого джинсового сарафана і залишилася в білизні. Шерон скосила очі і подивилася проститутки одессы район автовокзала на негритянку. Рейчел під одягом виявилася досить міцної статури: м'ясисті грудей з величезними чорними ореолами сосків, широкі стегна, підвішеному великий зад ... Але довго розглядати не довелося:

- Давай-ка мене тепер порадуй, - звернулася вона до Шерон і сіла на диван широко розставивши ноги. - Воруши булками! - гаркнула вона занімілою жінці.

Шерон випустила з рота член товстуна і на колінах підповзла до Рейчел. Її погляд уперся з промежину негритянки. проститутки одесса с подругой Треба сказати, що Рейчел не дуже стежила за собою: чорні кучеряве волосся вибивалися з-під трусів, в ніс бив кислий запах давно не митих геніталій.

- Ну що, завмерла, лижи! - з цими словами вона зрушила в бік труси, відкривши погляду занімілою жінки промежину ...

У Шерон в голові не вкладалося, що їй доведеться займатися одностатевим сексом, тим більше з негритянка. Такого досвіду у неї не було. Рейчел, бачачи замішання жінки, вирішила їй допомогти: шлюхи в одессе частные и взрослые реальные вона вхопила за волосся Шерон і з силою уткнув її обличчям собі в промежину.

- Ну ж! - гримнула вона і Шерон здалася. Щільно заплющивши очі, вона лизнула солонувате піхву раз, другий ... Том в цей час встав позаду господині будинку, і став пальцями дрочить її запалене піхву.

Шерон знадобилося зовсім небагато часу звикнути до свого нового становища, і якби сторонній спостерігач заглянув через п'ять хвилин до вітальні, то побачив би не примушував до лесбійському проститутки одессы район автовокзала сексу білу жінку, а лесбіянку, яка з захватом вилизує чорні дірки своєї коханки. За кімнаті лунало безперервне чмоканье, мукання, стогони.

Минуло ще десяток хвилин, і Рейчел, втиснувши між ніг голову Шерон, стала бурхливо кінчати, заливаючи обличчя нової «подруги» виділеннями зі свого піхви ...

Відсапавшись, вона грубо відштовхнула від себе Шерон.

- Ух, хороша лізалка! Тепер твоїм ротом я буду частенько користуватися, - сказала Рейчел, дивлячись проститутки одесса с подругой на мокре обличчя Шерон, яка по-собачому виляла задом, під снують в її промежини пальцями Тома. Навряд чи, хтось із співробітників медичного центру або сусідів, дізнався в цьому хтиво протяжний, забруднені жіночими виділеннями істоту неприступну красуню Шерон, на яку у багатьох не вистачало сміливості навіть глянути, не кажучи про щось більше ...

Ласки Тома не могли тривати вічно, і нарешті Шерон, видавши приглушений вереск, скінчила, впавши грудьми на підлогу шлюхи в одессе частные и взрослые реальные ...

- Гаразд, - немов через подушку вона почула голос Рейчел. - підганяючи-ка свій фургон на задній двір, - зверталася вона до брата, - пора нашої красуні прокотитися з нами. Поживе, поки у нас, що б мені було спокійніше, а заодно познайомимо її з нашою сім'єю.

Залишками скаламученого розуму Шерон зрозуміла, що задумала Рейчел, і від жаху знепритомніла ... побажання щодо розвитку сюжету пишіть в лс, а то знаєте ... криза жанру)))