—Сперма содержит 5 калорий на чайную ложку.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса киевский, «битва за дніпро». анальна версія. частина 2: недомовлених, проститутка индивидуалка неля в одессе.

«Битва за Дніпро». Анальна версія. Недомовлене.

(Продовження. Початок читайте в: «Битва за Дніпро». Анальна верси)

Майже відразу ж двері тихенько прочинилися, і в кімнату заглянула задоволена пика мого товариша. Він оцінив постає погляду картину, і іронічно поаплодував мені. Жестом запросив вийти на балкон покурити.

- Нормально ти її уделал. Не чекав я такого фіналу. Моя в спальні приблизно в такій же кондиції валяється. Струм не пов'язана, - проститутки одесса киевский сказав він, закриваючи за собою балконні двері, закурюючи.

- Не хочеш до неї, до речі, навідатися?

Я теж закурив, задумався, і висловив сумнів:

- Думаєш дасть?

Він хмикнув:

- А хто її питати буде? Зайшов і взяв, тобі не звикати, я дивлюся. Ця, он, (кивнув на Марину, крізь віконце в двері, що виднілася на підлозі) по ходу, теж не сама ноги розставляла. Тебе ж це не зупинило?

Не зупинило, - погодився я.

- Так проститутка индивидуалка неля в одессе вперед тоді! Геть сумніви! І не затягуй, а то скоро відлежиться, вийде зі спальні, і тоді все, «кіна не буде», - Серьога наполегливо гнав мене вперед.

- І це, чуєш, Сань . Якщо все пучком буде, ти в зад її бери, а піськи мені, пліз, залиш. Я під дверима пасти буду. Як тільки розкочегарили, почую, і приєднаюся. У два «змичка» її жахнем, щоб життя казкою не здавалося. З приводу чистоти її дупи - НЕ парся, я її власноруч промивав, за якість можеш бути спокійний, ти ж проститутки 40 одессе знаєш (Сергій частенько керує цим делікатним процесом, готуючи даму до анал. Це його своєрідний фетиш, і я про це прекрасно знав), - поділився він підступним задумом.

- Так, ще одне! Цілувати її не думай! Вона і очко язиком полірувала, і в рот я їй два рази «спустив». Загалом, там після мене каки вистачає, сам розумієш.

докурювати до кінця я не став, махнув головою, мовляв, розумію всі, загасив сигарету і попрямував до спальні. Попутно звільнив руки дрімав проститутки одесса киевский Марини, розрізавши скотч складаним ножем. Для мене було дивно, що вона досить комфортно себе відчувала, незважаючи на сторонній предмет в задньому проході. Навіть довгоочікуване звільнення рук від уз, що не послужило приводом для спроби моментально від нього позбавитися. Дівчина майже прийшла до тями, стала розтирати онімілі зап'ястя, але підніматися з підлоги не поспішала. Ми не обмовилися з нею жодним словом. Схоже, вона знову була не в настрої, що було зовсім не дивно. Але проститутка индивидуалка неля в одессе мене це вже зовсім не хвилювало.

Відкривши двері в спальню, я заглянув всередину. У кімнаті збудливо пахло чужим сексом. На моєму ліжку, в складках зім'ятої простирадла, лежала оголена дівчина. Лежала, сховавши личком в подушку, Попков догори, в позі «морської зірочки», і мирно сопіла. Оксана мала трохи більше «сухий» і тендітною фігурою, ніж у її подруги. Але, чия дупа була краще, однозначно судити я б не взявся. Обидві були хороші, кожна по-своєму. З ануса блондинки проститутки 40 одессе стирчав банановий держак, аналогічний тому, що красувався в задньому проході Марини. Чому при наявності розв'язаних рук вона не позбавлялася від нього було не ясно. (Пізніше з'ясувалося, що Сергій заборонив їй його виймати, поки він не дозволить).

Крадькома навшпиньки, я наблизився до ліжка, залишивши двері відчиненими, спеціально для Сергія. Щоб він, в разі мого успіху, міг не тільки чути, що відбувається, але і бачити. Побачивши незнайомої, і від того ще більш проститутки одесса киевский бажаною, промежини Оксани, мій, бовтався без діла, «перець» став моментально «дозрівати». А коли я ще й рукою йому допоміг, так і поготів прийняв «бойову стійку» в лічені миті. Акуратні, дрібненькі, ніжно-рожеві статеві губки блондинки все ще блищали від надлишкової мастила, нагадуючи про те, що їх власниця недавно була грунтовно протрахалісь.

Як можна тихіше, намагаючись не шелестіти упаковкою, я роздрукував і одним махом натягнув черговий презик на повсталу плоть. проститутка индивидуалка неля в одессе Трахатись хотілося так, ніби й не було якісного злягання яких - то 15-20 хвилин назад. М'яко виліз на ліжко, і сів навпочіпки над ніжками дрімав дівчата. Взявся правою рукою за держак банана, і обережно потягнув на себе, виймаючи плід назовні. Оксана прокинулася, і не дивлячись на мене, стала канючити:

- Сергій ... не треба ... я більше не можу ...

Хто б міг подумати всього пару годин тому, на пляжі, що ситуація прийме такий поворот?

Незважаючи проститутки 40 одессе на її стогони, фрукт був витягнутий, і моєму увазі була надана вкрай живописна картина: «розкиданий анус, у всій своїй лякаючою красі» . Диренція, я вам скажу, була знатна.

Зазначу одну маленьку, можливо несуттєву, але все ж, детальку. Різниця між ситуаціями «банан в Марині» і «банан в Оксані», все - таки виявилося. «Тропічне ласощі» виявилося не в латексі. Сірий абсолютно не потурбувався про елементарні засоби захисту своєї партнерки, по-холопським, безладно заштовхавши проститутки одесса киевский довгастий фрукт в її чарівну попочку.

Я відклав його убік, і розтягнувся за тлінне тіло блондинки в позі «упор - лежачи », ніби віджиматися намірився. Рукою заправив головку, розривається від збудження, члена в її разверзнуться анальну прірву. Оксана по - раніше не наздоганяла, що я - НЕ Сергій! Змучено звиваючись піді мною, але, так і не глянувши досі жодного разу, ліниво і вальяжно продовжувала гундосить одне і те ж:

- Сергій, я втомилася. Сергій, проститутка индивидуалка неля в одессе я більше не хочу. Ну не треба, прошу тебе, не треба.

Тільки тепер, я впритул припав до її вушка і прошипів заяложену, але вельми своєчасну фразу гайдаївської Шурика:

- Треба , Федя ... (різке вбивання міцного члена в Оксанкіних задочек різким рухом стегон) Треба !!

Оксана була не просто шокована, вона, що називається, очманіла від сталася метаморфози! Дівчина захлинулася (образно кажучи) від відчуття великокаліберного стовбура в анус, і суміші проститутки 40 одессе одночасного сорому, подиву і безмежного обурення. Але вдіяти нічого не могла. Ні вирватися (я щільно підім'яв її під себе), ні перервати полупрінудітельний статевий акт.

Я чув, як позаду, в дверному отворі, радів підглядають Сергій. У нього була «VIP-ложа», якщо можна так висловитися. Він міг в найдрібніших деталях спостерігати, як різкий, настирливий, непоступливий член, раз по раз, потужно встромляє в, розроблене ним же (Сергієм) очко. Оксана, немов прігвозденая до проститутки одесса киевский ліжка, підвивали і стогнала, але вже не пручалася. Чи то змирилася, то чи сподобалося, чи то і те, і інше разом узяте.

Незабаром її переривчасті, полохливі стогони змінилися протяжними, і задоволеними. Я дотягнувся до її вагіни, і обмацав розпалену плоть. Дівчина була максимально збуджена, і текла, немов сучка перед «злучкою». Не виймаючи члена з її затишного ануса, я піднявся, на напівзігнутих ногах захоплюючи її за стегна вгору за собою. Оксана автоматично, і відразу проститутка индивидуалка неля в одессе ж, була поставлена на рак, а я завис над нею в позі жокея. Сергій мій натяк зрозумів моментально, і увірвався в нашу з Оксаною «пару», немов козак із засідки на баскому коні. Лихо, стрімко, раптово, і з «шашкою» наголо. Я перестав рухатися, чекаючи, поки він займе своє місце.

Сірий відразу підліз під Оксану, яка опинилася між нами, немов прошарок сендвіча. Вона в жаху заголосила, намагаючись відповзти в сторону:

- Блииин! Я так і знала! Так і знала, проститутки 40 одессе що так все закінчиться!

Але відповзти їй не судилося, мої чіпкі руки тримали її за талію.

Вона благала:

- Хлопчики, милі, ви ж мене по шву порвете! Не треба, давайте я трохи на бананах потренеруюсь, і ми через тиждень спробуємо, а? Мені самій ця тема подобається, але я ж новачок! Я не гумова, і не розтягнута! Я не хочу місяць в гінекології лежати !!!

Сергій, який лежав під нею, і квапливо натягує, «засіб індивідуального захисту» на свою проститутки одесса киевский «булаву», суворо крикнув на неї:

- Ксюха, твою мать, що не істерія і ...                                          Читати далі