Получи бесплатный VIP статус на 1 месяц после подтверждения фото анкеты 👑🍆💦
— Яички у мужчины могут увеличиваться на 50% во время эрекции.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки одесса с подругой, так вийшло. частина 5, проститутки одесса 350 гр.

Вранці, я прокинувся близько десяти. Гарне, все-таки цей час - відпустка, нікуди не треба поспішати. Сходив в душ, поголився. Двері в кімнати сестри і Оленки були закриті. Нехай сплять - вирішив я. На кухні, по швидкому, зробив собі кави і два бутерброда. Сиджу в шортах, снідаю, прикидаю, що треба сьогодні зробити.

Тут мені очі закривають дві долоньки. А спини стосується, чий то голий животик. Ну, це легко.

- Алена, - говорю.

- А як ти здогадався? проститутки одесса с подругой - запитує вона і стає переді мною.

Як завжди, з одягу тільки білі шкарпетки. Я із задоволенням оглянув струнку фігурку своєї коханки. Її маленькі грудки забавно стирчали вперед.

- А хто ще вдома ходить голяка? Тільки ти. Занадто сильно притулилася до мене, тому я зрозумів, що це ти. Мама спить?

- Шкода, а я хотіла тебе розіграти. Мама вже поїхала, їй по роботі сьогодні, рано треба було куди - то їхати, - вона присіла на табурет.

- проститутки одесса 350 гр Кава будеш?

- Ні, спасибі, я поснідала з мамою. А що ти зараз будеш робити?

- водойм і поїду, треба ж з квартирою визначатися. А ти що робила?

- Я порушила свою обіцянку.

- Яке?

- Я, ж обіцяла питати у тебе дозволу заходити в Інтернет, вона удавано опустила очі.

- Так, ти була в Інтернеті, дивилася всякі фотки, а я нічого не знав?

- Так, - вона продовжувала грати провинилася дівчинку.

- І, звичайно, проститутки одесса таирово пестила себе?

- Так, кілька разів ...

- А я був позбавлений такого видовища, - я намагався говорити «дуже суворим» голосом, підтримуючи її гру.

- Прости мене, будь ласка ...

- Напевно, тебе варто покарати.

- Як? - вона підняла очі, і в них блиснули вогники.

- Я подумаю, а ти поки розкажеш мені, що ти дивилася, щоб я зміг визначити тяжкість твоєї вини. Які фотографії тобі особливо сподобалися?

- Спочатку проститутки одесса с подругой були фотографії дівчини, офіціантки. Тільки вона була зовсім гола. А в кафе майже всі були чоловіки. Вона ходила від столика до столика, і всі її розглядали.

- А ти представляла себе на її месте?

—Да!

—Продолжай.

—Потом попався нудистський пляж, але це не дуже цікаво. Я навіть додивлятися не стала. Потім, про дівчину в центрі міста. Вона зовсім гола ходила серед перехожих, купувала морозиво, сиділа на лавочці.

- Тобі це теж сподобалося? проститутки одесса 350 гр

- Так, звичайно. Потім, про дівчину, яку водили двоє чоловік і жінка. Спочатку вони привезли її в машині, в багажнику, голу. Допомогли вибратися, У неї були зв'язані руки за спиною. Потім вони повели її на будівництво, її там розглядали робочі ...

Вона, розповідаючи, про цю серію закрила очі, і її рука мимоволі потяглася до лобка. Я згадав вчорашній розповідь Наташі, і мені прийшла в голову ідея.

- Стоп, красуня. Якщо ти хочеш себе зараз пестити, проститутки одесса таирово то будеш це робити, як я скажу.

- Як ти хочеш? - вона підняла на мене затуманені очі.

Я сказав, як. Зробивши як я хочу, вона продовжила розповідь. Я сидів за столом і дивився на Оленку, яка стояла на підлозі біля столу, на четвереньках. Ніжки столу були зроблені з круглих хромованих трубок. Одна ніжка була у неї між ніг, і вона терлася про неї своєю мокрою Щелков.

- Потім вони, також у багажнику, відвезли її на набережну і вели за мотузку. Мотузка проститутки одесса с подругой була прив'язана до її рук і пропущена у неї між ніг. І коли вони її натягали, то вона впивалася її прямо в ... тіло там ... Потім вони прив'язали її до паркану. Вона стояла розставивши ноги, а повз проїздили машини і все розглядали її, голу.

- А ти теж так себе представляла, голою днем, щоб тебе все розглядали, а ти не могла б закритися, або піти?

- Так! - вона почала стогнати і прискорила свої рухи.

Картинка була просто чудо! На підлозі кухні проститутки одесса 350 гр стоїть на четвереньках гола дівчина і треться об ніжку стола своєю мокрою Щелков. Гола попка ходить вгору, вниз. Ніжка вся мокра. Дівча стогне, перебуваючи на межі оргазму. Я вирішив допомогти їй.

- З дорогою можна влаштувати днем. Вивезти тебе в машині за місто, там, на трасі роздягнути, покласти в багажник, відвезти кілометрів на п'ятдесят і поставити голу у дороги. Глядачів буде, хоч відбавляй. Хочеш?

- Так! Так! - закричала вона, і забилася, закінчуючи, проститутки одесса таирово і сповзаючи по ніжці на підлогу.

Я теж уже не міг стримуватися. Взявши її пахви, підняв і поставив на коліна перед собою. Скинувши шорти і труси, поклав свій член їй на обличчя. Вона потягнулася до нього руками, але я не дозволив, сказавши прибрати руки за спину. Я гладив її своїм членом по обличчю, по щоках, очам, губах, носі. Він доставляв на її шкірі мокрі сліди. Скоро все її обличчя стало мокрим. Час від часу вона намагалася сама доторкнутися до нього губами. проститутки одесса с подругой Але я не звертав на її спроби уваги. Я його просто трахкав її обличчя. Природно, на довго мене не вистачило. Сперма вихлюпнулася їй на обличчя, на шию і на груди. Вона стояла переді мною на колінах, не знаючи, що робити далі. Я взяв рушник і почав витирати її. Коли я від імені перейшов до грудей, то побачив, що вона кілька разів облизав губи.

- Спробувала? Ну і як?

- Такий ... цікавий смак ... Живий, який то. Не знаю, як сказати ...

- Тоді йди сюди, проститутки одесса 350 гр - я випростався, і мій опалий член виявився у її особи.

Вона потягнулася до нього ротом. Я посміхнувся, сказав, що руки вона може опустити через спину. Вона стала його облизувати зовні, потім я їй показав, як оголюється голівка. Вона стала облизувати і її. Від її боязких доторканний, я знову збудився. Не міг упустити випадку, дати своїй племінниці ще один урок.

- Візьми його в рот. Так, ось так, зубами не треба. Тільки губами. Ось так, добре. Ні, трахатись проститутки одесса таирово не треба ... поки, по крайней мере. У тебе є мова і щоки ...

Все в такому дусі. Зворушливо було дивитися на неї зверху, як вона боязко вивчала нові для себе відчуття. Вона так кумедно дивилася на мене знизу, була така слухняна і довірлива. Мені захотілося її віддячити. Я акуратно звільнився, і підхопив її на руки, і відніс до зали, на диван. І там, із задоволенням, продемонстрував, що і чоловіки вміють працювати мовою. На смак вона була чудова!

Коли проститутки одесса с подругой вона злегка заспокоїлася, я приліг поряд з нею, обійняв її:

- Малюк, я просто в захваті від тебе! Ти така солодка! Ти просто молодець! Але на жаль, я повинен їхати. Я люблю тебе! Але мені треба їхати, людина буде чекати, вибач.

- Нічого, все нормально, спасибі тобі, ти найкращий. Тільки ти не зробив ще одного.

- Чого?

- Ти обіцяв придумати мені покарання.

- - Ні, так не чесно. Домовилися, значить все!

- Ну, добре. Нехай проститутки одесса 350 гр буде так. Покарання тобі буде таке. Коли я повернуся і сяду обідати, ти, голенькі, станеш на коліна, подползешь до ніжки столу, як я тебе навчив, і будеш пестити себе таким же, поки не закінчиш. Ти це так спокусливо робиш. Мені сподобалося на тебе дивитися. Дуже.

- І все ?! - вона навіть піднялася з дивана, - так легко?

- І все. На перший раз досить.

- А якщо мама буде вдома? При ній?

- При ній, я ж сказав, коли я буду обідати. Це ж проститутки одесса таирово покарання, тому, час вибираю я. І ще, щоб тобі вдруге не порушувати договору, перед тим як себе попестити, сидячи за комп'ютером, будеш дзвонити мені, і питати дозволу.

- Добре. Я буду слухняною.

Ми поцілувалися, я ще раз з насолоду провів руками по її тілу, і ...                                          Читати далі